Ciąża po tabletkach anty.-po jakim czasie? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-23, 08:52   #301
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

..puk puk..czy ktos chce wiedziec jaki byl wynik testu?
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 09:18   #302
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez gizelcia Pokaż wiadomość
..puk puk..czy ktos chce wiedziec jaki byl wynik testu?
Powiedz jaki masz wynik
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 09:20   #303
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez gizelcia Pokaż wiadomość
Witam moje drogie Panie Z moich obliczen(mam nadzieje ze trafnych)okres spoznia mi sie juz drugi dzien..mam pelno mlecznego sluzu przez ktorego czesto mysle ze okres przyszedl Przestalam juz nosic stanik bo bol piersi nie daje mi zyc Moja szyjka jest twarda i zamknieta Jutro robie tescik..mam nadzieje ze wkoncu po tylu miesiacach to jest to Tylko mam pytanie..moje temperatura waha sie w granicach 36,8 a 36,9.Nie jest ani wieksza ani mniejsza..wiem ze w ciazy powinna byc powyzej 37 eh..gizelciu..nie niszcz sobie nadzieji Wiecie moze czy w ciazy dopuszczalna jest tempka 36,9?

diablica26_26 nie dziekuje bo nie chce zapeszyc ale dziekuje za to ze jestes ze mna Ja rowniez zycze Ci wymarzonej fasolinki i jak juz dorwiesz swojego chlopine to wydus z niego resztke sil
Pewnie ze moze byc niższa tempka, moja kolerznaka zazwyczaj miała tempki ponizej 35,6 a jak zaciążyła miała około 36,7
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 09:41   #304
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Nikita_Wawa witam Cie serdecznie..widze ze tylko Ty jestes zainteresowana Nio dobra juz dobra..powiem bo sama nie wytrzymam tego napiecia Jestem w ciazy Udalo sie po tylu miesiacach rozczarowan Jestem taka szczesliwa..oby wszystko bylo dobrze
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 09:46   #305
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez gizelcia Pokaż wiadomość
Nikita_Wawa witam Cie serdecznie..widze ze tylko Ty jestes zainteresowana Nio dobra juz dobra..powiem bo sama nie wytrzymam tego napiecia Jestem w ciazy Udalo sie po tylu miesiacach rozczarowan Jestem taka szczesliwa..oby wszystko bylo dobrze
No to super bardzo sie ciesze, ja jetsem stałym bywalcem wątku próbować do skutku niestety od lipca 2006 sie staram i narazie nic , ale ciesze sie ze tobie sie udało. Moze i ja zrobie sobie drugi test hm.... pierwszy robiłam 32dc i wyszedł negatywny dzis mam 36dc i @ nadal brak.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 09:58   #306
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
No to super bardzo sie ciesze, ja jetsem stałym bywalcem wątku próbować do skutku niestety od lipca 2006 sie staram i narazie nic , ale ciesze sie ze tobie sie udało. Moze i ja zrobie sobie drugi test hm.... pierwszy robiłam 32dc i wyszedł negatywny dzis mam 36dc i @ nadal brak.
Skoro do tej pory Wam sie nie udawalo to moze pomyslcie o jakis testach..moze to z Twoim partnerem moze byc cos nie tak?Bylas z tym u ginka?A probowalas testow owulacyjnych?Moze po prostu przestan o tym myslec a napewno sie uda..tak jak mnie..moze to jest najlepsza metoda?
Moze zrob za pare dni jeszcze jeden test a jak nie to szuraj do lekarza!
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 10:01   #307
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez gizelcia Pokaż wiadomość
Skoro do tej pory Wam sie nie udawalo to moze pomyslcie o jakis testach..moze to z Twoim partnerem moze byc cos nie tak?Bylas z tym u ginka?A probowalas testow owulacyjnych?Moze po prostu przestan o tym myslec a napewno sie uda..tak jak mnie..moze to jest najlepsza metoda?
Moze zrob za pare dni jeszcze jeden test a jak nie to szuraj do lekarza!
gizelciu, byłam juz u lekarza ze mna jest oki mam synka teraz doktor wziełą sie za męża bo wyniki żołnierzyków miał złe i musimy je powtórzyć a mi doktor kazała wziąść na luz termometr schowac i czekac aż mąż wyjaśni sprawe ze soba. Ale brak mojej @ mnie zastanawia bo ostatnio sama przychodziła i najpóźniej była 32dc ale doktor kaząła poczekac dwa tygodnie i jak nadal jej nie bedzie to leteina pod jezyk i tyle. Bardzo sie ciesze ze tobie sie udało teraz dołączysz do dziewczyn listopad grudzien. Dbaj o siebie i uwazaj
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 10:13   #308
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Nio to skoro lekarz tak mowil to musi miec racje..ale ja i tak na Twoim miejscu zrobilabym jeszcze jeden tescik.. A zolnierzyki mezusia napewno beda bardziej waleczne Jakby co..to ja zawsze tu jestem Wpadaj kiedy zechcesz

Nio dolacze do listopadowek/grudniowek tylko boje sie ze cos pojzie nie tak..moja pierwsza ciaza rok temu nie skonczyla sie owocnie..w 5tyg plod przestal sie rozwijac i boje sie ze moze byc tak samo..ale teraz juz powiedzialam:zero papierosow,zero piwa,tylko zdrowe jedzenie i zero stresow.. I mam nadzieje ze tatus nie bedzie stresowal mamusi
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 10:18   #309
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez gizelcia Pokaż wiadomość
Nio to skoro lekarz tak mowil to musi miec racje..ale ja i tak na Twoim miejscu zrobilabym jeszcze jeden tescik.. A zolnierzyki mezusia napewno beda bardziej waleczne Jakby co..to ja zawsze tu jestem Wpadaj kiedy zechcesz

Nio dolacze do listopadowek/grudniowek tylko boje sie ze cos pojzie nie tak..moja pierwsza ciaza rok temu nie skonczyla sie owocnie..w 5tyg plod przestal sie rozwijac i boje sie ze moze byc tak samo..ale teraz juz powiedzialam:zero papierosow,zero piwa,tylko zdrowe jedzenie i zero stresow.. I mam nadzieje ze tatus nie bedzie stresowal mamusi
Gizelciu mam taka nadzieje ze wsyztsko ci sie pomyslnie zakonczy trzeba w to wierzyc. Nasza kolerznaka poroniła w 5tyg ciązy. Mojej siostrze lekarz powiedizał ze w pierwszym trymestrze nie ma co do ciąży sie przywiązywać bo sa takie sprawy ze jak fasolka ma jakąś wade to organizm sam ją odrzuca i dochodzi do poronienia.
Ale bądz dobrej mysli.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 10:25   #310
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Nio mnie tez tak mowil ale stwierdzil ze to lepiej niz mialabym urodzich chore dziecko..Mam sie tym nie przejmowac i cieszyc sie z kolejnej ciazy..nio to sie ciesze..ciekawe co mi powie we wtorek bo ide do niego
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 10:28   #311
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez gizelcia Pokaż wiadomość
Nio mnie tez tak mowil ale stwierdzil ze to lepiej niz mialabym urodzich chore dziecko..Mam sie tym nie przejmowac i cieszyc sie z kolejnej ciazy..nio to sie ciesze..ciekawe co mi powie we wtorek bo ide do niego
Na pewno wszystko bedzie dobrze tylko sie oszczedzaj i odzywiaj sie zdrowo i na pewno bedzie dobrze. We wtorek daj znac co gi gin powie.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 10:54   #312
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Napewno dam znac..a odzywiac sie to napewno bede zdrowo i oszczedzac sie tez bo moj chlopina juz sie o to postara..az sie boje
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 15:29   #313
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez gizelcia Pokaż wiadomość
Nikita_Wawa witam Cie serdecznie..widze ze tylko Ty jestes zainteresowana Nio dobra juz dobra..powiem bo sama nie wytrzymam tego napiecia Jestem w ciazy Udalo sie po tylu miesiacach rozczarowan Jestem taka szczesliwa..oby wszystko bylo dobrze
gratuluje i ciesze sie razem z tobą ,ja tez teraz czekam co bedzie 2 tyg temu odstawilam tabletki i jest szansa mam piekny pecherzyk mam nadzieje ze ten cykl bedzie dla mnie najszczesliwszym wierze w to z calej sily ze tym razem sie uda.

dbaj o siebie i fasolke -odpoczywaj duzo -buziaczki
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 15:51   #314
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

ooooo adatka mam wielką nadzieję, ze Twoj organizm zadziała z podwójna siła tak jak mój i zafasolkuszesz a jeszcze jak mowisz, ze śliczny pęcherzyk...
Czekam na informacje
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 16:18   #315
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
ooooo adatka mam wielką nadzieję, ze Twoj organizm zadziała z podwójna siła tak jak mój i zafasolkuszesz a jeszcze jak mowisz, ze śliczny pęcherzyk...
Czekam na informacje
tak powiedziala pani doktorowa - ze sa 3 ladne pecherzyki ale ten jeden jest poprostu piękny -tak to nazwala od dzis zaczynamy staranka juz czuje jak jajnik mnie kluje chyba owulka sie zbliza wielkimi krokami.
A pozniej pozostanie tylko czekac...
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 10:46   #316
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

adatka Dziekuje za gratulacje i Tobie tez zycze fasolinki z calego serduszka..trzymam mocno kciukasy za Ciebie i czekam na wiesci..

Wiecie..wczoraj lezalam sobie wieczorkiem z moim kochanym chlopina o On mnie tak czule poglaskal po brzuszku..jejciu..jakie to bylo przyjemne uczucie..poczuc ze cieszy sie z tego ze bedzie tatusiem i czuc ze jestes komus potrzebna mmmm...oby wszystko bylo wporzadku i moja fasolinka prawidlowo sie rozwijala..troche sie boje tego 5 tyg zeby nie bylo tak jak ostatnio Ale..wiara czyni cuda..

A dzis powiedzial ze NAS kocha...
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 12:03   #317
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 18:01   #318
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

gizelciu duzo odpoczywaj i nie stresuj sie -napewno wszystko bedzie dobrze
Napewno napisze co i jak wszystko sie okaze za ok.2 tyg.
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 18:18   #319
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez gizelcia Pokaż wiadomość
adatka Dziekuje za gratulacje i Tobie tez zycze fasolinki z calego serduszka..trzymam mocno kciukasy za Ciebie i czekam na wiesci..

Wiecie..wczoraj lezalam sobie wieczorkiem z moim kochanym chlopina o On mnie tak czule poglaskal po brzuszku..jejciu..jakie to bylo przyjemne uczucie..poczuc ze cieszy sie z tego ze bedzie tatusiem i czuc ze jestes komus potrzebna mmmm...oby wszystko bylo wporzadku i moja fasolinka prawidlowo sie rozwijala..troche sie boje tego 5 tyg zeby nie bylo tak jak ostatnio Ale..wiara czyni cuda..

A dzis powiedzial ze NAS kocha...
Gizelciu zobaczysz bedzie dobrze i donosisz ciąże i bedziecie cieszyc sie swoja kruszynka
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 18:31   #320
m@gd@len@
Zadomowienie
 
Avatar m@gd@len@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 268
GG do m@gd@len@ Send a message via Skype™ to m@gd@len@
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
gratuluje i ciesze sie razem z tobą ,ja tez teraz czekam co bedzie 2 tyg temu odstawilam tabletki i jest szansa mam piekny pecherzyk mam nadzieje ze ten cykl bedzie dla mnie najszczesliwszym wierze w to z calej sily ze tym razem sie uda.

dbaj o siebie i fasolke -odpoczywaj duzo -buziaczki
adatko wierzę że za 2 tyg okarze się jedno, a raczej dwa, bo to będą przecież dwie tłuciutkie kreseczki kochana

Cytat:
Napisane przez gizelcia Pokaż wiadomość
Wiecie..wczoraj lezalam sobie wieczorkiem z moim kochanym chlopina o On mnie tak czule poglaskal po brzuszku..jejciu..jakie to bylo przyjemne uczucie..poczuc ze cieszy sie z tego ze bedzie tatusiem i czuc ze jestes komus potrzebna mmmm...oby wszystko bylo wporzadku i moja fasolinka prawidlowo sie rozwijala..troche sie boje tego 5 tyg zeby nie bylo tak jak ostatnio Ale..wiara czyni cuda..

A dzis powiedzial ze NAS kocha...
to cudowe. wzruszyłam sie jak przeczytałam Twojgo posta. mam nadzieję że za tydzień ujrze pozytywny test i też usłyszę takie słowa od tż
gizelciu życzę Ci wszystkiego dobrego
__________________
nie zatrzyma mnie tylko tyle, że jest cieżko
m@gd@len@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 18:36   #321
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez m@gd@len@ Pokaż wiadomość
adatko wierzę że za 2 tyg okarze się jedno, a raczej dwa, bo to będą przecież dwie tłuciutkie kreseczki kochana
Tak bardzo bym chciala zeby to byly dwie tłuściutki kreseczki
-Tobie M@gd@lenko życze pierwszej tych pięknych grubiutkich-tłuściutkich różowych albo i moze sie zdażyc ze niebieskich kreseczek
Wkoncu mózg nam sie zlasuje od tego myslenia o fasolince
Ty M@dziu testujesz pierwsza... juz sie nie moge doczekac wiesci
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 19:29   #322
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

ja zrobie jak gizelcia powtórze test w 46dniu moze wczesniej, choc i tak nadzieje marne jesli wynik męża sie potwierdzi azoospermia
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 19:34   #323
OnaZłąKobietąByła
Przyczajenie
 
Avatar OnaZłąKobietąByła
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6
GG do OnaZłąKobietąByła Send a message via Skype™ to OnaZłąKobietąByła
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam Was dziewczynki ;* od popołudnia czytam i czytam Wasze forrum i postanowiłam przyłączyć sie do Was.
Mianowice mam pewien problem i chciałabym sie poradzic...od 3 miesięcy brałam regularnie Harmonet lecz 14 lutego przestałam brac tabletki i zjadłam tylko 11 do 12 tabletek z tej serii, teraz caly czas nie biore tablet i miałam jzu okres po ich odstawieniue, potem pojawily sie lekkie brazowe plamienia, w miedzy czasie jzu od tego 14 lutego gdy nie brałam tabletek współżyłam z moim mężczyzna i zwracam sie z pytaniem czy to możliwe ze moge byc w ciąży?bardzo bym chciałaaa, ostatni stosunek odbyl sie wczoraj a ja odczuwam troszke wzmożony apetycik i niechęć do kawki, z gory dziękuje slicznie za pomoc ;* pozdrawiam
__________________
baby i know u'll neva let me down
OnaZłąKobietąByła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 19:51   #324
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez OnaZłąKobietąByła Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki ;* od popołudnia czytam i czytam Wasze forrum i postanowiłam przyłączyć sie do Was.
Mianowice mam pewien problem i chciałabym sie poradzic...od 3 miesięcy brałam regularnie Harmonet lecz 14 lutego przestałam brac tabletki i zjadłam tylko 11 do 12 tabletek z tej serii, teraz caly czas nie biore tablet i miałam jzu okres po ich odstawieniue, potem pojawily sie lekkie brazowe plamienia, w miedzy czasie jzu od tego 14 lutego gdy nie brałam tabletek współżyłam z moim mężczyzna i zwracam sie z pytaniem czy to możliwe ze moge byc w ciąży?bardzo bym chciałaaa, ostatni stosunek odbyl sie wczoraj a ja odczuwam troszke wzmożony apetycik i niechęć do kawki, z gory dziękuje slicznie za pomoc ;* pozdrawiam
witaj, skoro miałas juz jedna @ to morzliwe ze organizm wrócił do normy i akurat trafiliscie w ten dzien i morzliwe ze jestes w ciąży, a takie brązowe plamienie ja kiedys miałam na kilka dnia przed @. powodzenia ci zycze zeby to była fasolka
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 19:55   #325
OnaZłąKobietąByła
Przyczajenie
 
Avatar OnaZłąKobietąByła
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6
GG do OnaZłąKobietąByła Send a message via Skype™ to OnaZłąKobietąByła
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

z tego co wyczytałam to istnieje bardzo duża płodność po odstawieniu tabletek a ja juz ich ponad tydzien nie stosuje , wiec mam nadzieje ze trafiłam na te dni...zobczymy co to bedzie bo do ginka ide dopiero w przyszly piatek.
dziekuje za odpowiedz
__________________
baby i know u'll neva let me down
OnaZłąKobietąByła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 19:57   #326
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez OnaZłąKobietąByła Pokaż wiadomość
z tego co wyczytałam to istnieje bardzo duża płodność po odstawieniu tabletek a ja juz ich ponad tydzien nie stosuje , wiec mam nadzieje ze trafiłam na te dni...zobczymy co to bedzie bo do ginka ide dopiero w przyszly piatek.
dziekuje za odpowiedz
Prosze bardzo daj znac jak bedziesz cos wiedziała trzymam kciuki zeby wszystko bylo po twojej mysli
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 20:55   #327
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

GIZELCIU MOJA DROGA KOLEŻANKO!!!!! Jak się cieszę!!!!!!!!!!!! Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę!!!! GRATULACJE DLA PRZYSZŁEJ MAMUSI!!!!!! Nie martw się o nic, wszystko będzie w porządku!!!!! ))) SUPER!!!!!!!! JESZCZE RAZ GRATULACJE!!!!!!!!!!!
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 21:01   #328
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Nikita_wawa po odstawieniu pigułek wszystko jest możliwe, tak więc być może jesteś w ciąży , a z tą płodnością po odstawieniu pigułek to różnie jest, ja byłam płodna - efekt mojej płodności właśnie sobie gaworzy w leżaczku, ale moja kumpela miała problemy z płodnością, więc to wszystko zależy od organizmu, ja brałam cilest i właśnie mam zamiar do niego powrócić. W każdym razie dziewczynki POWODZENIA W STARANIACH!!!!
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 21:19   #329
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez Orzeszek.1 Pokaż wiadomość
Nikita_wawa po odstawieniu pigułek wszystko jest możliwe, tak więc być może jesteś w ciąży , a z tą płodnością po odstawieniu pigułek to różnie jest, ja byłam płodna - efekt mojej płodności właśnie sobie gaworzy w leżaczku, ale moja kumpela miała problemy z płodnością, więc to wszystko zależy od organizmu, ja brałam cilest i właśnie mam zamiar do niego powrócić. W każdym razie dziewczynki POWODZENIA W STARANIACH!!!!
Orzeszek ale ja pigółki odstawiłam w grudniu 2005 a odpisywałam onazłąkobieta była , ja owszem staram sie o dzidzie mam dzis 37dc i @ brak 32dc test negatywny ale nie łudze sie ze jestem w ciąży bo mąz ma azoospermie i jestemy w trakcie powtórzenia badan zeby to potwierdzic lub wykluczyc.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 22:20   #330
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciaza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
gizelciu duzo odpoczywaj i nie stresuj sie -napewno wszystko bedzie dobrze
Napewno napisze co i jak wszystko sie okaze za ok.2 tyg.
Odpoczywam ciagle i staram sie nie stresowac bo wiem czym to moze sie skonczyc Mam ochote pochwalic sie juz cakemu swiatu ale stwierdzilismy ze poczekamy az minie to najwieksze zagrozenie..narazie czuje sie dobrze tylko te cycuszki..ala..
Wiesz ze jestem z Toba..
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.