szukam towarzystwa! :D oraz parę pytań mam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 23:36   #1
lubie wakacje
Przyczajenie
 
Avatar lubie wakacje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 27

szukam towarzystwa! :D oraz parę pytań mam


witam piszę w takiej sprawie: mam prawie 20 lat, pierwszy rok studiów za sobą i chcę się zrelaksować, póki czas i pojechać gdzieś na wakacje, chodzi mi o obóz studencki. może być Bułgaria, Grecja, Chorwacja, Włochy - obojętnie (tylko nie Hiszpania i Francja ). problem w tym, że moi znajomi nie mają jak jechać, a ja sama za bardzo nie chcę... no bo to nie to samo. więc szukam kogoś, kto tak jak ja chciałby gdzieś się wybrać, a nie ma z kim / ewentualnie ma z kim i chciałby mnie przygarnąć ogólnie zależy mi na tym, by jechać najlepiej w pierwszej połowie sierpnia, może być jeszcze pod koniec lipca. cena za sam wyjazd tak do 1500zł.

druga sprawa - był ktoś z was kiedyś sam na obozie studenckim? ewentualnie czy wie ktoś, czy wiele osób decyduje się samotnie jechać na taki obóz? nie chcę, by było tak, że pojadę sama i równie samotnie spędzę cały wyjazd, żałując, że w ogóle pojechałam... ;>

zależy mi głównie na dobrej zabawie, typu kluby, imprezy na plaży, poznawanie nowych ludzi etc.

ktoś? ktokolwiek ?

+ wątku nie dodałam do ,,kto jedzie ze mną...", bo mam tu dodatkowe pytania i wątpliwości, które mam nadzieję że zostaną rozwikłane

Edytowane przez lubie wakacje
Czas edycji: 2013-07-19 o 23:38
lubie wakacje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 11:19   #2
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: szukam towarzystwa! :D oraz parę pytań mam

Cytat:
Napisane przez lubie wakacje Pokaż wiadomość
druga sprawa - był ktoś z was kiedyś sam na obozie studenckim? ewentualnie czy wie ktoś, czy wiele osób decyduje się samotnie jechać na taki obóz? nie chcę, by było tak, że pojadę sama i równie samotnie spędzę cały wyjazd, żałując, że w ogóle pojechałam... ;>
Ja tylko odpowiem na ten fragment. Otóż co prawda nie studencki ale był organizowany ze szkoły ze sto lat temu. Miałem jechać ze znajomym jak się okazało wystawił mnie więc pojechałem sam. Czy żałuję? Wcale wiadome przed i pierwszy dzień był straszny bo każdy każdego znał tylko nie ja. Ale dostąłem pokój z innymi ludźmi, poznałem nowych i tak minęły te 2 tygodnie że aż się nie chciało wracać
Wiem że to się teraz łatwo piszę a co innego na miejscu ale ludzi na pewno poznasz czy to przy ognisku czy na imprezie zapoznawczej. Zresztą kogoś w pokoju będziesz miała przecież
Zero stresu a na takie obozy warto jechać bo i się zobaczy coś poimprezuje pobawi pozna i sie będzie miało wspomnienia na starośc.
No i p[amiętam nie myśl o tym jak o najgorsym bo tak będzie.
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 10:39   #3
california_dream
Raczkowanie
 
Avatar california_dream
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 205
GG do california_dream
Dot.: szukam towarzystwa! :D oraz parę pytań mam

Ja pojechałam sama do Bułgarii jak miałam 16 lat. Na początku trochę się denerwowałam, bo nie byłam z tych bardzo otwartych. Ale poznałam dużo naprawdę fajnych ludzi. Za rok pojechałam do Hiszpanii z przyjaciółką. I wiesz z kim się bawiłam przez cały wyjazd? Z nowo poznaną koleżanką, która przyjechała sama. Imprezowałyśmy razem każdej nocy. I prawda jest taka,że nieważne czy pojedziesz sama na obóz czy ze znajomymi i tak będziesz się bawiła super, bo poznasz dużo ludzi.

Ja myślę o obozie studenckim, ale znowu do Hiszpanii.
__________________
Honey, you should see me in a crown.
california_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.