Biotherm-Source Therapie-do Basi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-14, 19:04   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Biotherm-Source Therapie-do Basi


Basiu! Moze sie orientujesz, czy ten krem jest dostepny tylko w USA? A jezeli tak , czy mozna go gdzies zamowic w internecie z wysylka do Europy? Bardzo mi na nim zalezy, a tu u nas w Belgii,ani widu o nim ,ani slychu. Ciekawa jestem czy w ogole krem ten bedzie dostepny w Europie. Pozdrawiam!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-14, 22:11   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Biotherm-Source Therapie-do Basi

Obecnie jest dostępny tylko w USA i tylko tutaj go można kupić, nie spotkałam się ze stronami gdzie mogłabyś go kupić, ale dla pewności musiałabyś użyć wyszukiwarki, wpisać jego nazwę i przeszukać. Nie wiem czy będzie dostępny w Europie, najlepiej napisz e-maila do firmy Biotherm, znajdziesz go na ich stronie internetowej, a jeśli się coś dowiesz to proszę daj znać)
Nie jest on identyczny jak Idealist, ale podobny w konsystnecji, i niektórych składniakach.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 15:22   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Biotherm-Source Therapie-do Basi

Apia, dziś przejrzałam sklepy internetowe, ale wszystkie oferowały shipping tylko w obrębie USA. Przesłałam też list do firmy Biotherm jesli dostanę odpowiedź to dam ci znać tutaj na forum.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 18:43   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Biotherm-Source Therapie-do Basi

Dzieki bardzo!! Ja tez wyslalam zapytanie do Biothermu i czekam na odpowiedz. Mam nadzieje,ze wkrotce bedziemy juz cos wiedzialy. Pozdrowienia z Belgii.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-02, 18:54   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Biotherm-Source Therapie-do Basi

Basiu! Dzisiaj wlasnie dostalam odpowiedz z Biothermu ( a raczej z Loreala) w sprawie Source Therapie. Niestety nie bedzie na razie tego kremu na rynku europejskim. Podobno ma byc wprowadzony "next semester", ale kiedy dokladnie, to jeszcze nie wiadomo. Pozdrowienia!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-02, 19:05   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Biotherm-Source Therapie-do Basi

Dziękuję bardzo za wiadomość, ja niestety nie miałam szczęścia i nie dostałam konkretnej odpowiedzi, ale za to dotarłam do dokłądnych informacji na temat jego składu. Co prawda już napisałam artykuł na temat odpwoiedników Idealista gdzie umieściłam informację, że nie wiadomo czy Source Therapie będzie dostępny na rynku europejskim, ale trudno. Przynajmniej przyda się dokładny opis tego preparatu, skoro jest szansa, że dotrze on także i do nas. Ten artykuł się pewnie wkrótce ukarze, więc będziesz miała okazję przed jego pojawieniem się dowiedzieć się dokładnie co zawiera ten produkt i jaki jest))
Pozdrawiam)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.