Trądzik acne.org - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 09:00   #1
Desja203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3

Trądzik acne.org


Szukałam sposobu na usunięcie trądziku i przez przypadek wpadłam na link na youtube zatytułowany : A true miracle- How I got rid of my acne. Daily skin-care routine. ( http://www.youtube.com/watch?v=l7oUj...eature=related )
Chciałam zapytać się, czy któraś z wizażystek używała kosmetyków ze strony: acne.org ? Jeżeli tak, czy były skuteczne?
Od kilku lat zmagam się z trądzikiem i byłabym w niebie, gdyby te kosmetyki pozwoliłyby mi cieszyć się życiem z czystą skórą. Niestety z wysyłką wychodzą trochę drogo i jakoś nie widzi mi się żeby (jeżeli nie są skuteczne) wyrzucać pieniędzy w błoto.
Desja203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 13:48   #2
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Trądzik acne.org

Cytat:
Napisane przez Desja203 Pokaż wiadomość
Szukałam sposobu na usunięcie trądziku i przez przypadek wpadłam na link na youtube zatytułowany : A true miracle- How I got rid of my acne. Daily skin-care routine. ( http://www.youtube.com/watch?v=l7oUj...eature=related )
Chciałam zapytać się, czy któraś z wizażystek używała kosmetyków ze strony: acne.org ? Jeżeli tak, czy były skuteczne?
Od kilku lat zmagam się z trądzikiem i byłabym w niebie, gdyby te kosmetyki pozwoliłyby mi cieszyć się życiem z czystą skórą. Niestety z wysyłką wychodzą trochę drogo i jakoś nie widzi mi się żeby (jeżeli nie są skuteczne) wyrzucać pieniędzy w błoto.
Podstawowe pytanie - czy leczysz trądzik u dermatologa?
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 11:35   #3
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Trądzik acne.org

hej,sama jakis czas temu weszłam na strone acne.org.
mimo prawie 30 -stki na karku wciąz walczę z trądzikiem,a efekty uzywania tych kosmetyków byly bardzo zachecające. myslę jednak ,że bardziej niż o kosmetyki chodzi tu sposób ich stosowania.opisze jak to bylo u mnie ,jestem b.zadowolona z rezultatow. acha uprzedze pytanie;tak leczylam sie u dermatologow,niestety ze skutkiem nijakim,moja skora miala dosc kolejnych cudownych specyfikow,a doustnych srodkow przyjmowac nie moglam.

po pierwsze jak sama pewnie zauwazylas firma nie "wpycha" na sile swych produktów,lecz proponuje drogeryjne zamienniki i to bylo wlasnie to,bo zamawiac ich produktow nie zamierzalam.

jako zel do mycia stosuje płyn Babydream ,ten w niebieskiej butelce z pompką ,w mojej miescinie jedyny do zdobycia z prostym skladem ,bez sls,parabenów i innych cudów.
najwazniejszy byl jednak sposob mycia: zadnego tarcia,pocierania,.wszyst ko zreszta jest opisane na ich stronie.
myc buzie baaardzo delikatnie,ledwo muskać skórę.
jesli danego dnia mialam makijaz ,dodatkowo przed myciem płynem ,zmywalam twarz samorobionym olejkiem do mycia twarzy z oleju konopnego,ta sama technika"głaskania" buzi.
zrezygnowalam z toników,hydrolatów,ewent. nie przecieralam buzi wacikiem tylko ,bardzo delikatnie wklepywalam tonik/hydrolat w skore.
kolejna najwazniejsza rzecz w kuracji :nadtlenek benzylu.
nie bede sie rozpisywac na temat czy szkodzi czy nie,jest na ten temat osobny wątek.
najnizsze stezenie jakie znalazlam w aptece bez recepty to 4% brevoxyl,moze sa nizsze,
stosowalam go na caly obszar "zagrozonej " tradzikiem powierzchni twarzy,u mnie : broda,policzki w okolicach nosa. po mniej wiecej pol godzinie jak wszystko sie ladnie wchlonelo.obficie nakladam krem nawilzający lub nawilzajaco-natluszczajacy na noc.

i tu znow zadnego tarcia,wcierania tylko delikatne wklepywanie,miejsce przy miejscu,jakbys chciala wrolować (ekstremalnie delikatnie!!!) krem w skore.

i to chyba wszystko,tak wiec nie wydalam zadnego majatku a efekt przeszedl moje oczekiwania.
mysle ,ze to wlasnie technika stosowania ma tu kluczowe znaczenie ,obecnie brevoxyl stosuje na pojedyncze niespodzianki,albo 2 razy w tygodniu,najwazniejsze ,ze bardzo sie pilnuje ,aby bez potrzeby nie dotykac twarzy i obchodzic sie z nią maksymalnie delikatnie i łagodnie.

mam nadzieje ,ze to pomoze.
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.