Brak miesiaczki testy negatywne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 18:32   #1
gosik2279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20

Brak miesiaczki testy negatywne


Zakladam nowy watek. Chcialabym wiedziec czy jestem z tym sama bo byc moze jest nas wiecej. W listopadzie odstawilam tabsy, staramy sie o dzidzie...i wlasnie sie zaczelo.. Po odstawieniu zaczal sie cyrk pierwsza miesiaczka po odstawieniu wystapila po 45 dniach, a na druga czekam...minal 46 dzien a okresu jak nie bylo tak nie ma. Testy negatywne...chyba zrobilam ich z 10 w ostatnim czasie i nic. Wiec ciazy raczej nie ma. Boli brzuch, krzyz brodawki.. Wizyte mialam u lekarza i propozycja zbadania progesteronu i sie juz martwie, co jest nie tak. Mam juz syna, nie bylo problemow z zajsciem w ciaze a tu teraz moze ja chora jestem? czy ktos tak mial?
gosik2279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 10:55   #2
renatka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Hej ja mam taki sam problem, ostatnia @ miał 20 grudnia potem w styczniu tylko przez dwa dni plamienia brązowe które były małe na wkładce i od tamtej pory nic :/ tylko piersi troszkę urosły a nic mnie nie boli :/ a również testy negatywne... :/
renatka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 07:57   #3
gosik2279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Hej,

Ja narazie czekam na badanie krwi w przyszlym tygodniu, zobaczymy co sie dzieje. Ty chociaz mialas plamienia, moze nastepny cykl bedzie krwawieniem, albo powtorzyc test?
U mnie mijaja kolejne dni i nic...
gosik2279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 08:42   #4
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Dziewczyny, może macie problemy hormonalne? Moje cykle, to prawdziwy meksyk, nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 10:15   #5
gosik2279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Witaj Unperfect
Wiesz ja to odkad siegam pamiecia mam z tym problem. Miesiaczki to abstrakcja i od laaat biore tabletki na unormowanie, bo gdy nie biore to krwawie non stop a teraz w druga strone . Kiedy sie zdecydowalismy na kolejne dziecko to niewiadomo czy to bedzie mozliwe, bo moj cykl oszalal i moze nie mam owulacji? Choc wydaje mi sie (z obserwacji) ze byla... Zobaczymy, lekarz mowi ze mamy probowac tymczasem robie badanie w przyszlym tygodniu na progesteron moze tu jest przyczyna ze miesiaczki nieregularne albo ze te cykle taaaakie dlugie. A Ty bierzesz tabletki na uregulowanie? Moja mama mowi, ze byc moze trace okres
Mam dopiero 34 lata! Moja ciocia w tym wieku miala menopauze...
oby nie...w tym wieku to troche niezdrowo. Juz sama nie wiem..
gosik2279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 17:11   #6
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Cytat:
Napisane przez gosik2279 Pokaż wiadomość
Witaj Unperfect
Wiesz ja to odkad siegam pamiecia mam z tym problem. Miesiaczki to abstrakcja i od laaat biore tabletki na unormowanie, bo gdy nie biore to krwawie non stop a teraz w druga strone . Kiedy sie zdecydowalismy na kolejne dziecko to niewiadomo czy to bedzie mozliwe, bo moj cykl oszalal i moze nie mam owulacji? Choc wydaje mi sie (z obserwacji) ze byla... Zobaczymy, lekarz mowi ze mamy probowac tymczasem robie badanie w przyszlym tygodniu na progesteron moze tu jest przyczyna ze miesiaczki nieregularne albo ze te cykle taaaakie dlugie. A Ty bierzesz tabletki na uregulowanie? Moja mama mowi, ze byc moze trace okres
Mam dopiero 34 lata! Moja ciocia w tym wieku miala menopauze...
oby nie...w tym wieku to troche niezdrowo. Juz sama nie wiem..
Ja mam okres raz na kilka miesięcy. Lekarz zaproponował tabsy, ale ja nie chcę tak się "leczyć". To maskowanie przyczyny, a ja chcę ją poznać, a nie brać tabsy i udawać, że jest fajnie.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 10:18   #7
gosik2279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

dokladnie, ja wkoncu zbadam hormony bez brania tabsow. Wynik powinien byc bardziej wiarygodny niz przy tabletkach...zobaczymy co z tego bedzie. Tak czy inaczej za tydzien powtorze test hmmm
A badasz juz przyczyne u siebie?
gosik2279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 11:20   #8
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Cytat:
Napisane przez gosik2279 Pokaż wiadomość
dokladnie, ja wkoncu zbadam hormony bez brania tabsow. Wynik powinien byc bardziej wiarygodny niz przy tabletkach...zobaczymy co z tego bedzie. Tak czy inaczej za tydzien powtorze test hmmm
A badasz juz przyczyne u siebie?
Od x czasu chciałam zbadać hormony, ale bada się je w 3 dniu cyklu, a ja miałam okres co kilka miesięcy, wiec nie miałam jak zbadać hormonów. Ostatnio okres dostałam, zbadałam tylko jeden hormon (niestety, badania te są drogie). Badany hormon wyszedł w porządku, może przy następnym okresie szarpnę się na badanie czterech hormonów i jak coś to do endokrynologa pójdę.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 11:50   #9
renatka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Hej gosik2279 i coś wiadomo u ciebie? ja czekam do 20stego okaże się czy dostanę normalnie @.. ehh te kobiece cykle :///
renatka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 13:19   #10
gusia_92
Raczkowanie
 
Avatar gusia_92
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 46
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Dziewczyny ja niestety też mam podobny problem. Ostatnia miesiączka 22 grudnia i od tego czasu cisza. Bez plamień i bóli. Troche piersi większe i tyle. Testy negatywne. Za 2 tygodnie pójdę na badania bo to już za długo trwa. Jestem już po jednym poronieniu i boje się czy coś mi się nie zrobiło...
gusia_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 16:47   #11
renatka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

To masz taki sam problem jak ja.. :/ tylko u mnie 20 stycznia zamiast @ miałam kropelki brązowego śluzu.. Mam nadzieje ze wszystko jest wporzadku, daj znać co u lekarza wyszło
renatka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 10:24   #12
renatka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

No i dostałam dzisiaj @ :////// jeszcze tak nie miałam.. ładnego psikusa mi zrobiła.
renatka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 14:23   #13
gosik2279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Hej Renatka, u mnie wlasnie ciagle nic...od wczoraj sluz leci, az myslalam ze okres dostalam a tu nic
Dzisiaj test-negatywny.. okresu ciagle nie ma...koszmar jakis>fajnie ze juz Ty dostalas ja w lipcu wychodze za maz i takie skecze ze nie wiadomo co teraz...
gosik2279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 15:42   #14
gusia_92
Raczkowanie
 
Avatar gusia_92
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 46
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Renatko dobrze ze u Ciebie sie to juz wyjasnilo... Gosiu ja ide do lekarza w piatek wiec zobaczymy co powie.. A jutro chyba na bete pojde bo niby 2 testy wyszly negatywnie ale kto wie ...
gusia_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 10:11   #15
Dama_z_Toledo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 22
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Nie rozumiem jak można przepisywać terapię hormonalną bez badania hormonów....
Dama_z_Toledo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 15:03   #16
gosik2279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Hej Gusia, i jak beta? wiadomo cos?
ja dzis zaczelam krwawic ale po 50 dniach nawet nie wiem czy to okresem mozna nazwac za slabo jak na okres-nigdy tak nie mialam zobacze co sie bedzie dzialo... za tydzien powtorze test. Tymczasem zbadamy progesteron..
Daj znac jak poszlo
gosik2279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 15:53   #17
gusia_92
Raczkowanie
 
Avatar gusia_92
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 46
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Cytat:
Napisane przez gosik2279 Pokaż wiadomość
Hej Gusia, i jak beta? wiadomo cos?
ja dzis zaczelam krwawic ale po 50 dniach nawet nie wiem czy to okresem mozna nazwac za slabo jak na okres-nigdy tak nie mialam zobacze co sie bedzie dzialo... za tydzien powtorze test. Tymczasem zbadamy progesteron..
Daj znac jak poszlo
Witaj kochana nie chce Ci robić zbędnych nadziei ale ja w pierwszej ciąży miałam podobnie i dlatego późno dowiedziałam się o ciąży bo takie krwawienie pomyliłam z okresem...
Niestety moja beta wyszła negatywnie także to na pewno nie dzidziuś.. a szkoda
__________________
23.10.2012 r. - 13 tyg. Aniołek [*]
24.12.2012 r. - Zaręczyny
05.10.2013r. - Ślub
22.02.2014 r. - Dowiedzieliśmy się o Fasolince
14.03.2014 r. - Bicie serduszka
gusia_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 09:45   #18
gosik2279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Cytat:
Napisane przez gusia_92 Pokaż wiadomość
Witaj kochana nie chce Ci robić zbędnych nadziei ale ja w pierwszej ciąży miałam podobnie i dlatego późno dowiedziałam się o ciąży bo takie krwawienie pomyliłam z okresem...
Niestety moja beta wyszła negatywnie także to na pewno nie dzidziuś.. a szkoda
Witaj Gusia, przykro mi ah... te nasze organizmy. Dzisiaj tylko juz plamie, no nie wiem, test wyszedl negatywny pare dni temu. Chyba, ze mi sie owulacja przsunela i jeszcze test nie moze wykryc.;( poczekam do przyszlego tygodnia. Kurcze chcialabym zeby sie udalo, wkoncu...to nasz drugi cykl staran dopiero. Czytalam, ze po odstawieniu tabsow kobieta jest bardziej plodna ale w moim przypadku to chyba nie jest takie proste bo te cykle sie tak wydluzyly
A jak u was idzie? co do bety to tez czytalam, ze moze byc za wczesnie chociaz z drugiej strony niby krew pewniejsza...no ja czekam, nic mi nie pozostalo..
gosik2279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 13:10   #19
gusia_92
Raczkowanie
 
Avatar gusia_92
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 46
Dot.: Brak miesiaczki testy negatywne

Gosik najgorsze jest to czekanie, wiem o tym doskonale...

My staramy się już od sierpnia 2013r. i na razie cisza niestety.. ale lekarz na razie to olewa brzydko mówiąc bo twierdzi że to krótko jeszcze bo ludzie się starają po 2-3lata i nie rozumie że ja już po swoich przeżyciach nie mam na to siły żeby jeszcze tyle walczyć

Jakbyś chciała to udzielam się jeszcze na tym portalu na forum o planowaniu ciąży. Dziewczyny są bardzo sympatyczne i opowiadamy o badaniach, wizytach,itd. Zawsze możesz do nas dołączyć, może to być dla Ciebie jakimś wsparciem
__________________
23.10.2012 r. - 13 tyg. Aniołek [*]
24.12.2012 r. - Zaręczyny
05.10.2013r. - Ślub
22.02.2014 r. - Dowiedzieliśmy się o Fasolince
14.03.2014 r. - Bicie serduszka
gusia_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-12 14:10:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.