Coś na zakończenie praktyk ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-02, 16:08   #1
Magically
Raczkowanie
 
Avatar Magically
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 310

Coś na zakończenie praktyk ;)


Czy możecie się ze mną podzielić Waszym doświadczeniem jak u Was wyglądało zakończenie praktyk? Chodzi mi o to, czy w podziękowaniu za poświęcony czas dawałyście opiekunowi jakiś prezent? Rok temu byłam na super praktykach, gdzie aż sama z siebie chciałam coś chociaż na poczęstunek kupić swojemu opiekunowi, bo gość był naprawdę konkretny i poświęcał mi dużo uwagi dając jednocześnie odpowiedzialne zadania. Byłam mu za co być wdzięczna mimo, że praktyki były bezpłatne. Teraz jednak jestem na praktykach, które trochę inaczej wyglądają. Co prawda to dopiero początki, ale czuję się bardziej jak piąte koło u wozu i może później coś więcej będę robić, ale na razie moja praca polega na wykonywaniu czarnej roboty. Co gorsza moją obecnością posługuje się nawet kierownik sąsiedniego działu.

Zastanawiam się, czy to jest praktykowane, że praktykanci dziękują za poświęcony czas, czy to raczej ja chcę być grzeczna do przesady.

Jak to było u Was?

Edytowane przez Magically
Czas edycji: 2014-06-02 o 16:10
Magically jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 16:58   #2
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

Zrobiłam całemu zespołowi babeczki i zostałam jeszcze kilka miesięcy na umowie zleceniu Potem zrezygnowałam żeby kończyć magisterkę i licencjat
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 17:08   #3
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Zrobiłam całemu zespołowi babeczki i zostałam jeszcze kilka miesięcy na umowie zleceniu Potem zrezygnowałam żeby kończyć magisterkę i licencjat
Właśnie skończyłam swój staż i na "pożegnanie" kupiłam torcik sernikowy, ciastka i cukierki. Poczęstowałam tym opiekuna praktyk i koleżanki
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 17:39   #4
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

ja na zakończenie praktyk kupiłam każdej osobie symbolicznego batonika pawełka czy coś takiego :p tzn tym osobom z którymi miałam kontakt codzienny, wyszło ok 25 osób wszyscy byli milo zaskoczeni
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 18:27   #5
Ewelina_Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 367
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

Cytat:
Napisane przez Magically Pokaż wiadomość
Czy możecie się ze mną podzielić Waszym doświadczeniem jak u Was wyglądało zakończenie praktyk? Chodzi mi o to, czy w podziękowaniu za poświęcony czas dawałyście opiekunowi jakiś prezent? Rok temu byłam na super praktykach, gdzie aż sama z siebie chciałam coś chociaż na poczęstunek kupić swojemu opiekunowi, bo gość był naprawdę konkretny i poświęcał mi dużo uwagi dając jednocześnie odpowiedzialne zadania. Byłam mu za co być wdzięczna mimo, że praktyki były bezpłatne. Teraz jednak jestem na praktykach, które trochę inaczej wyglądają. Co prawda to dopiero początki, ale czuję się bardziej jak piąte koło u wozu i może później coś więcej będę robić, ale na razie moja praca polega na wykonywaniu czarnej roboty. Co gorsza moją obecnością posługuje się nawet kierownik sąsiedniego działu.

Zastanawiam się, czy to jest praktykowane, że praktykanci dziękują za poświęcony czas, czy to raczej ja chcę być grzeczna do przesady.

Jak to było u Was?
Jesli nie podoba Ci sie atmosfera, i wykonujesz tylko tzw czarna robote to ja bym nic nie kupowała.
Ewelina_Waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 18:39   #6
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

Zależy.Jak współpracowało mi się dobrze to kupowałam czekoladki dla zespołu z którym pracowałam oraz oddzielne dla przełożonego. Ale ostatnio miałam bardzo nieprzyjemne zakończenie i wiedziałam, że nawet kawałka czekolady ode mnie nie dostają. I tak jak się spodziewałam facet uprzykrzył mi życie ostatniego dnia i kazał zostać jeszcze po godzinach.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 18:42   #7
wiosna494
Wtajemniczenie
 
Avatar wiosna494
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 823
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

prezentu nigdy nie dawałam, jakieś takie nie na miejscu mi się to wydaje

zawsze piekę ciasto/babeczki i zapraszam wszystkich z zespołu w miarę możliwości do jadalni na kawę
na koniec dnia idę oczywiście "pożegnać" się z opiekunem/kierownikiem działu, który mnie "przygarnął"

nie chcesz być grzeczna do przesady, to jest zupełnie normalny gest. nawet jeśli atmosfera bywała kiepska to i tak wypada się pożegnać, choćby symbolicznie. ale może mam takie zdanie tylko dlatego, że nigdy nie byłam w takiej sytuacji i wszędzie mi się podobało i było super
wiosna494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 19:23   #8
irene adler
Raczkowanie
 
Avatar irene adler
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 368
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

Po super praktykach dałam wszystkim czekoladki, ulubionej koleżance ładnie zapakowane słodycze, a świetnemu opiekunowi książkę. Po praktykach, które były góra przeciętne nie przynosiłam nawet ciasta - tak też zrobiłabym na Twoim miejscu.
__________________
Audaces fortuna iuvat
irene adler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 00:15   #9
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

Opiekunowi - nauczycielowi, kupilam dobre czekoladki
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 07:07   #10
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

Na zakończenie miesięcznych obowiązkowych praktyk na studiach nie kupiłam nic. Natomiast na zakończenie 6-miesięcznego stażu kupiłam ptasie mleczko, dwa rodzaje ciastek na wagę i dużą kawę. Opiekunowi nic nie kupiłam, choć był w porządku
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 10:43   #11
lalibelle
Rozeznanie
 
Avatar lalibelle
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 641
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

Jeśli praktyki były fajne i współpracownicy też,to kupowałam czekoladki dla szefowej ,a dla pracowników cukierki,chciałam coś upiec,ale brakło czasu Inna kwestia,że pracownice też czasem mnie czymś częstowały,więc i ja coś przynosiłam
Jeśli praktyki były krótkie,a ja nie zaznajomiłam się dobrze z resztą i ogolnie średnio je wspominam (np. na praktykach w banku miałam b.sztywną atmosferę) to nie dawałam nic.
__________________
Live a life you will remember

Thank God, I'm a woman
lalibelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 14:48   #12
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

Ja na zakończenie praktyk kupiłam ptasie mleczko i kawę, a ta zawsze się przydaje
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 12:52   #13
Paula327
Raczkowanie
 
Avatar Paula327
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Iwkowa
Wiadomości: 47
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

A ja na zakończenie praktyk w przedszkolu zrobiłam takie drzewko z Ferrero. Niestety nie mam zdjęcia swoich, ale wygląda to mniej więcej tak: http://img25.tablica.pl/images_tabli...azowieckie.jpg
Paula327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 12:56   #14
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

Cytat:
Napisane przez Paula327 Pokaż wiadomość
A ja na zakończenie praktyk w przedszkolu zrobiłam takie drzewko z Ferrero. Niestety nie mam zdjęcia swoich, ale wygląda to mniej więcej tak: http://img25.tablica.pl/images_tabli...azowieckie.jpg
Śliczne, aż żal by było zjadać
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:35   #15
lalibelle
Rozeznanie
 
Avatar lalibelle
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 641
Dot.: Coś na zakończenie praktyk ;)

Cytat:
Napisane przez Paula327 Pokaż wiadomość
A ja na zakończenie praktyk w przedszkolu zrobiłam takie drzewko z Ferrero. Niestety nie mam zdjęcia swoich, ale wygląda to mniej więcej tak: http://img25.tablica.pl/images_tabli...azowieckie.jpg
Fajne
__________________
Live a life you will remember

Thank God, I'm a woman
lalibelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 16:35:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.