Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-22, 17:29   #91
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

lucky83 - dobre twoje komentarze świetnie wpisują się w wątek, jesteś świetnym przykładem na to, jak NIE PODCHODZIĆ do życia i ludzi aby uniknąć przedwczesnych zmarszczek
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:58   #92
natalie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 163
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez lucky83 Pokaż wiadomość
natalie25 ja nie szukam, bo po 1 mam,a po 2 nie mam zmarszczek tak, ze powodzenia w suzkaniu kremu i faceta. moze sie znajdzie jakis co lubi zmarszczki na zmarszczki dobre sa tez:
http://luxlux.pl/artykul/8093/5_ofer...otoodmladzania
tragikomizm w najlepszym wydaniu.
gdzie ja napisalam, że szukam faceta? To ty zakladasz chyba, że treścią życia i bezpośrednią zależnością bezzmarszkowego życia jest "szukanie faceta". No chyba, że zakladasz także, że nie jesteś w stanie utrzymać się sama i potrzebujesz sponsora i dlatego trzeba "dobrze wygladać". To się zgodzę, że ciąg przyczynowo - skutkowy jest logiczny. Powiem ci w tajemnicy, że niektóre kobiety całkiem nieźle zarabiają, a faceta mogą sobie wybrać same, takiego do kochania

Zacytuje słowa M. Peszek, bo ujęła to wybornie "Są kobiety pistolety i kobiety jak rakiety, chude długie opalone, z wydepilowanym łonem, odmłodzone, obdarwione, całkiem z wieku odsączone,
(...)bezzmarszkowe, pielęgnacji wiąż oddane, z samej siebie odezsane"

Ponadto nie rozumiem dlaczego przepisujesz nam tu wyniki wyszukiwarki... no chyba, że sie tym wszystkim na raz smarujesz;p
natalie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:09   #93
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

jestem zalamana
nie bede spala cala noc, a z samego rana zadzwonie do psychoterapety, poniewaz jestem pewna ze sama nie poradze sobie z tym problemem, ze z powodu moich zmarszczek wokol oczu nie znajde meza. uswiadomiwszy to sobie stwierdzilam ze moje zycie nie ma juz sensu...


Dziewczyny mam podobny problem, mam 23 lata, regularnie wykonuje profesjonalne zabiegi na twarz, ale niestety moja zmora sa zmarszczki wokol oczu. do tej pory uzywalam(z przyzwyczajenia) zelu arnikowego, poniewaz moim problemem sa tez czesto podpuchniete i sine podkowki
coz taka natura, moja mama mimo , ze ma skore w naprawde dobrej kondycji, zmarszczek praktycznie nie ma, poza okolica oczu
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:42   #94
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Tak własnie dowiedziałam się, ze nei znajdę męża... Kurczę. Ciekawe dlaczego mój chłopak jeszcze ze mna jest? Kurde przez te zmarszki pewno szybko zerwie. I czemu życzysz szczescia w szukaniu faceta skoro pewno większość forumowiczek go ma?
Lepiej Ty się za swoim rozejrzyj, bo sądzę, że mezczyzna woli naturalną kobietę ze zmarszkami mimicznymi (często powstają od uśmiechu), niż zgryźliwą pannę, która wszystkich obraża. No chyba, że mówimy o facetach, których interesuje tylko jedno. Wtedy owszem zmarszki odgrywają dużą rolę.
Więc opalam się nadmiernie... chodzę na solarium, moja twarz to ruina. Może skoczę z mostu?
A tak na marginesie nareszcie spotykam osobę, która wie więcej o mnie samej niż ja. Chyba we śnie na te solarium chodzę.
Gratuluję wyczucia i kultury!!!
A te kremy, skad tyle znasz? Sama uzywasz?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:45   #95
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Blagam, nie odzywajcie sie juz do niej, bo bedzie odpowiadac A od czytania tego bede miec jeszcze wiecej zmarszczek z powodu smiechu i co ja zrobie?
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:50   #96
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Wlasnie doszlam do wniosku, ze przeciez nasze zmarszki mogą być naszą ozdobą nie? Bo chyba swiadczą o duzej ilosci smiechu...
A ja się często śmieję, więc już wiem skad te zmarszki <odkryłam Amerykę:P>
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 22:08   #97
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

znam tyle, bo obracam sie w branzy kosmetycznej, dlatego jestem w stanie sie sama utrzymac i faceta mam do kochania, a nie zeby za mnie bulil, co ma brak zmarszczek i dbanie o siebie do szukania nadzianego goscia?nic.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 23:05   #98
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Inteligencja nie grzeszysz. Niektorzy czerpia zyciowa radosc z dokuczania innym. Moze my sie teraz posmiejemy z twojej glupoty? Ja osobiscie wole miec kilka zmarszczek mimicznych niz byc glupia jak krowa. Branza kosmetyczna hahaha rzeczywiscie jestes the best. Mnie bedzie musial maz utrzymywac chyba...ale ciebie wytrzymywac.

Ja tez mam kilka zmarszczek wokol oczu w wieku 20lat. Do niedawna mialam z tym spory problem. Zdalam sobie sprawe ze uzywalam wysuszajacego korektora(clinique) i podkladu pod oczy. Teraz jest o niebo lepiej. Zmienilam korektor, i zaczelam uzywac kremu mocno nawilzjacego-wczesniej uzywalam zoltego garniera pod oczy ale nic nie dawal. Teraz jestem bardzo zadowolona z all about eyes rich clinique-takie mocno nawilzajace maselko. Naprawde wygladzilo zmarszczki-ale tylko dlatego, ze byly spowodowane sucha skora, normalnie nie jest on przeciwzmarszczkowy. Terazm mozna go kupic w douglasie w kosmetyczce z innymi miniaturami za 39zl.Ale i tak musze przyznac ze bardzo pomaga posmarowac okolice oczu na noc kremem do rak-takim gestym. Najwazniejsze to mocno nawilzyc bo w tym wieku cudow nie ma- ze starosci zmarszczek napewno nie macie. gwarantuje ze solidne nawilzenie pomoze. moje zmarszczki zostaly doslownie wyprasowane a stosowalam na nie juz nawet estee lauder- podkradlam mamie takie serum fioletowe liftingujace. Pomagalo tylko na chwile po aplikacji. I nie bojcie sie kremu do rak
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 23:12   #99
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

branza kosmetyczna...a w innym watku praca z dziecmi...hmmm
coz czerpanie radosci z dokuczania innym wynika z kompleksow, coz niech dziewczynka mysli ze sie podbudowuje naszym kosztem hahahaa
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:00   #100
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Moim zdaniem te wasze zmarszczki bardziej w głowie siedzą niż na twarzy :P Jak teraz spojrzałam w lusterko to też znalazłam pod oczami hehe. Zróbcie test i zacznijcie się przyglądać tym okolicom u osób bardzo młodych to zobaczycie że wszyscy tak mają.
Zmarszczki to zupełnie naturalna i normalna sprawa, mam 21 lat i jedna płaską kreskę na czole od nieustannego marszczenia, nic na to nie da się poradzić a widać ją tylko jak się jej szuka ;]. Gdyby nie wy, nie miałabym o niej bladego pojęcia hehe.
Bałabym się iśc do fachowca w branży kosmetycznej, tkóry poleca wszystko jak leci a najlepiej jak kosztuje 700zł to już musi być kosmicznie skuteczne. Co to w ogóle za metoda żeby polecać innym kosmetyki przeciwzmaeszczkowe jak samemu się takich nie używa.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:58   #101
maria26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

No dokładnie,macie rację.Co mają zmarszczki do miłosci???mam super męża,który moich zmarszczek nie zauważa.Ja je widzę i tu chodzi o mój komfort.Chce wczesniej zapobiec a skłonności mam.Moja mama nie ma zmarszczek,a ja wiem,że bedę miec.Taka mam mimikę,bardzo duzo się smieje i już.A słowo"ruina"jest zupełnie nie na miejscu...
maria26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 14:43   #102
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

No ja wiem, ze nie mam jeszcze zmarszczek takich prawdziwych, typowych. Wlasciwie to w ogole nie mam, chyba ze by sie z lupa przyjrzec to pod pewnym katem padania swiatla widze ich zarysy. Ale chce zapobiegac choc nie wiem jak, bo kremow nawilzajacych pod oczy uzywam od lat i nie widze, zeby moja skora tam byla w coraz lepszej kondycji.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 09:45   #103
porcelana01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 100
Question Kremy po 25 roku zycia....

Mam tłustą cerę i nie znalazłam jak dotąd dobremu kremu nawilżającego... Dodam , że szukam kremów po 25 roku życia Niektóre kremy po nałożeniu po prostu złuszczały się z mojej skóry i w ogóle nie czułam, że jest nawilżona...Pomocy!!!
porcelana01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:12   #104
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

a garniera żółtego używałaś
super nawilża skóre
sos w każdym stanie skóry
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:36   #105
porcelana01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 100
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

Cytat:
Napisane przez izmonek Pokaż wiadomość
a garniera żółtego używałaś
super nawilża skóre
sos w każdym stanie skóry
Szukam kremu który będzie skierowany szczególnie do cery po 25 roku życia, a nie kremu uniwersalnego do każdego wieku... Jednak chce już żeby miał w sobie działanie potrzebne takiej skórze...
porcelana01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:59   #106
mammbeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

ja rowniez poszukuje kremu dla siebie mam 26 lat, ale ostatnio trafilam na Yves roche nawilzajaco-matujacy tez z zielonej serii na noc kupilam sobie tez z Yves nawilzajacy na noc. Niestety byl super dla mnie tylko ja mam alergiczna cere i mnie baardzo podrazniaja kremy drogeryjne..( kupilam 2 swtene kremy i stja na polce( a tak lubie Yves... musze uzywac tylko hypoalrgicznych ale dla mojej mieszanej z przewaga tlustej jeszcze nie trafilam na jakis leciutki i super nawilzajacy, Phisiogel mnie zapych....:/
mammbeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 07:51   #107
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Dziewczyny, polecam szczerze krem DERMEDIC EFFECTIVAL regenerująco odzywczy. Wypróbowałam wiele kremów i też mam fioła na punkcie dbania o twarz i zapobiegania... Jeśli chcecie mieć świetny efekt nie przepłacając, polecam! Cena w aptece 38zł. Super działa, super pachnie, poprostu ideał!
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 14:04   #108
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

witam ja też szukam kremu po 25 roku ale do cery suchej więc najlepiej jakiś nawilżający będę wdzięczna za porady

aaa zapomniałam dodać że najlepiej aby ten krem był i na dzień i na noc...
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 14:39   #109
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

Cytat:
Napisane przez porcelana01 Pokaż wiadomość
Szukam kremu który będzie skierowany szczególnie do cery po 25 roku życia, a nie kremu uniwersalnego do każdego wieku... Jednak chce już żeby miał w sobie działanie potrzebne takiej skórze...
Szukanie kremu do wieku, a nie stanu cery mija się z celem. Jedna 25 latka może mieć suchą skórę, inna problemy z naczynkami, kolejna trądzik lub cerę tłustą... można mieć też skórę jednocześnie przetłuszczającą i nadwrażliwą.
To, że krem będzie miał na opakowaniu napis 25+ nie oznacza, że zadziała lepiej niż krem jak to nazywasz uniwestalny, do każdego wieku.
Krem dobiera się do stanu i potrzeb skóry, a nie do metryczki w dowodzie osobistym.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 17:21   #110
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

Cytat:
Napisane przez porcelana01 Pokaż wiadomość
Mam tłustą cerę i nie znalazłam jak dotąd dobremu kremu nawilżającego... Dodam , że szukam kremów po 25 roku życia Niektóre kremy po nałożeniu po prostu złuszczały się z mojej skóry i w ogóle nie czułam, że jest nawilżona...Pomocy!!!
Jeśli ma nawilżać,nie zapychać i nie podrażniać to najlepszy byłby kwas hialuronowy.
Polecam krem z tym składnikiem albo sam składnik w czystej postaci-np.żel hialuronowy do samodzielnego wykonania (zmieszania składników) z www.biochemiaurody.pl

Link do żelu:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...onicgelB5.html

Edytowane przez All_that_jazz
Czas edycji: 2009-06-14 o 18:28
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:35   #111
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

bardzo dobry jest Lancome Bienfait Multi-Vital ... lub do cery tlustej seria nawilzajaca - Pure Focus Fluide Hydratant...

Joanna ten krem Bienfait Multi-Vital wystepuje tez w wersji di skory suchej i na noc
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:46   #112
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
bardzo dobry jest Lancome Bienfait Multi-Vital ... lub do cery tlustej seria nawilzajaca - Pure Focus Fluide Hydratant...

Joanna ten krem Bienfait Multi-Vital wystepuje tez w wersji di skory suchej i na noc
a no widzę ale cena kosmiczna 250zł krem
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:04   #113
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
a no widzę ale cena kosmiczna 250zł krem
no tak... cena to na pewno minus... i to, ze jest wydajny pewnie w takim momencie tez za bardzo nie pomaga... do cery suchej dobry krem nawilzajacy ma Biotherm i wydaje mi sie, ze cenowo lepiej wyjdzie... seria nazywa sie Nutrisource... ja uzywam krem pod oczy i jest swietny ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:13   #114
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no tak... cena to na pewno minus... i to, ze jest wydajny pewnie w takim momencie tez za bardzo nie pomaga... do cery suchej dobry krem nawilzajacy ma Biotherm i wydaje mi sie, ze cenowo lepiej wyjdzie... seria nazywa sie Nutrisource... ja uzywam krem pod oczy i jest swietny ...
drogie też ponad 200zł nie dałabym tyle za krem....

poszukam coś w drogerii ale napewno nie w tej cenie
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:20   #115
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
drogie też ponad 200zł nie dałabym tyle za krem....

poszukam coś w drogerii ale napewno nie w tej cenie
ja nie mam innego wyjscia ... moge uzywac tylko to co moja skora akceptuje... a ona niestety wybredna ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:26   #116
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja nie mam innego wyjscia ... moge uzywac tylko to co moja skora akceptuje... a ona niestety wybredna ...
hehe no czasami tak bywa moja nie jest aż tak wymagająca

muszę kupić jakiś krem i coś do oczyszczania twarzy ale nie w takich kosmicznych cenach
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:29   #117
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
muszę kupić jakiś krem i coś do oczyszczania twarzy ale nie w takich kosmicznych cenach
moja tez nie byla... do czasu ... kiedys uzywalam Garniera i bylam zadowolona... uwazam, ze tez ma calkiem dobre kosmetyki i ceny normalne
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:46   #118
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
moja tez nie byla... do czasu ... kiedys uzywalam Garniera i bylam zadowolona... uwazam, ze tez ma calkiem dobre kosmetyki i ceny normalne
aaa nie miałam nigdy kremu z garniera może sprobuję i go kupię dzięki za porady
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:58   #119
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

Sama ma suchą cerę z tendencją do skrajnego odwadniania i miała przyjemność stosować ten krem i bardzo fajnie nawilżył moją cerę.
Link:
http://www.yves-rocher.com.pl/product/show/pid/386
Stosowałam też balsam z tej serii i też mogę posiadaczkom cery suchej polecić.
Natomiast Garnier do cery suchej jakoś mnie nie zachwycił. Może podrażniać suchą cerę.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 23:03   #120
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Kremy po 25 roku zycia....

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Sama ma suchą cerę z tendencją do skrajnego odwadniania i miała przyjemność stosować ten krem i bardzo fajnie nawilżył moją cerę.
Link:
http://www.yves-rocher.com.pl/product/show/pid/386
Stosowałam też balsam z tej serii i też mogę posiadaczkom cery suchej polecić.
Natomiast Garnier do cery suchej jakoś mnie nie zachwycił. Może podrażniać suchą cerę.
to jest kremik na dzieńa ja bym chciała uniwersalny taki (2w1) czyli na dzień i na nocale bardzo Ci dziękuję
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-14 10:41:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.