kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-15, 20:47   #631
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pędzel z pixie kupiłam na promocji na dwa za jeden. Dla siebie przyjaciółki i nie żałujemy
ale teraz z ceną ostro przesadzili teraz.
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 21:18   #632
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Z ceną pędzla kogoś chyba pogrzało
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 22:58   #633
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość


Ooo, zamykany pędzel to coś dla mnie! Zawsze w torebce noszę podkład i pędzel do poprawek.
Który polecacie? Złoty, czy czarny? Margitea, widzę na ladymakeup Twoje opinie, wolisz ten czarny, tak? Dlatego, że jest mniejszy czy jest również lepszy pod innymi względami?

zerknij na mojego bloga do notki o pędzlach do podkładu mineralnego, tam masz zdjęcia i opisy pędzli bikor obu.

ciężko powiedzieć który bardziej wolę! złoty jest świetny do podkładów z lucy i z clare blanc. jest zbitym ale dobrze pracującym kabuki. no i mogę go używać też do ziemi egipskiej czy nakładania różu.
ale czarny też jest spoko. jest mniejszy od złotego no i to już flat top. dobrze pracujące włosie. dobrze nakłada też clare blanc jak chcę większego krycia, ale do lucy się nie nada. chyba, że ktoś ma jakiś super sposób na lucy, ja flat topami nakładam jej za dużo. czarny też używam do podkładów z clair, próbek z pixie i annabelle i daje radę. na upartego bronzer można nim nałożyć czy róż, no ale to flat top. dobrze sobie radzi też z podkładami prasowano-kremowymi - bo został stworzony do podkładu prasowanego z bikor.

ciężki wybór, lubię oba, w podróż zabieram albo oba, albo który wpadnie w ręce pierwszy
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 21:15   #634
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Chciałam go kupić, ale wydawał mi się drogi . W obecnej cenie mogę kupić dwa pędzle Sephory bez zniżki . Dziękuję, postoję. Ciekawa jestem, co wywiną przy cenie podkładów .
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Gdyby kosztował tyle od początku to nikt by pewnie ma to uwagi nie zwrócił... Ale teraz tak dziwnie, bo pędzel.został.ten sam a nagle jego cena wystrzeliła w kosmos niewiadomo czemu...
Cena pędzla jest zabójcza
Jeszcze zrozumiałabym gdyby wypuścili zupełnie nowy pędzel a tak...
Ciekawe czy to prezent z okazji DDD?


Co do podkładów to jestem pewna, że MLB będzie w tej samej albo wyższej cenie jak AG.
Teraz jest to promocja.


Natomiast jeśli będą coś kombinować z cenami podkładów, wywindują ceny to ja się z nimi żegnam.
Cena normalna 90 zł jest trudna do przełknięcia. A nie wiem czy wyższa byłaby adekwatna do jakości produktu.


Już się boję w jakiej cenie będą te nowe róże.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 21:26   #635
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość

Co do podkładów to jestem pewna, że MLB będzie w tej samej albo wyższej cenie jak AG.
Teraz jest to promocja.
Pytałam panią z Pixie, odpowiedziała, że to nie jest cena promocyjna. Co zapewne i tak nie oznacza, że stała .
Zamówię próbkę Ecolore, bo chyba nie ma się co przywiązywać do Pixie . Chociaż jeżeli BC pojawi się w MLB (i zachowa ludzką cenę) i tak się skuszę.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 23:58   #636
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Pytałam panią z Pixie, odpowiedziała, że to nie jest cena promocyjna. Co zapewne i tak nie oznacza, że stała .
Zamówię próbkę Ecolore, bo chyba nie ma się co przywiązywać do Pixie . Chociaż jeżeli BC pojawi się w MLB (i zachowa ludzką cenę) i tak się skuszę.
Zobaczymy, zobaczymy. Wszystko jest możliwe.
Ja czekam na poprawiony creamy natural.
Wtedy zdecyduję czy się skusić na biga MLB creamy natural czy satin sand


Czy miałyście może tak, że w różnych odcieniach podkład się różnie zachowywał i krył?


Ja mam tak z morning gold- pomijając kolor (poziomem ok, ale minimalnie za żółty dla mnie jednak). Najgorzej ze wszystkich kryje, nie trzyma się dobrze.
Dostałam też pytanie , co ja taka blada, niewyraźna
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 01:58   #637
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Cena pędzla jest zabójcza
Jeszcze zrozumiałabym gdyby wypuścili zupełnie nowy pędzel a tak...
Ciekawe czy to prezent z okazji DDD?
No ale tak o 100 procent pojechali po bandzie... żałuje, ze nie zdecydowałam się wcześniej na ten pędzel Ciekawe czy będę musiałą się upomina i dopytywać o nowe wersje Creamy i Butter, bo przez roszady pocztowe przeoczyli mnie w poinformowaniu.

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-11-17 o 02:01
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 08:27   #638
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pixie odpowiedziało na pytanie, skąd taki wzrost ceny pędzla. Podobno stara cena była promocyjna. Dobre sobie. Serio, ten pędzel powinien kosztować max. 50 zł, a nie trzy razy tyle.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 08:55   #639
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Pixie odpowiedziało na pytanie, skąd taki wzrost ceny pędzla. Podobno stara cena była promocyjna. Dobre sobie. Serio, ten pędzel powinien kosztować max. 50 zł, a nie trzy razy tyle.
Promocyjna przez chyba rok? :P
Pędzel jest świetny, ale na pewno nie wart tej ceny. Jestem w niezłym szoku.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 11:36   #640
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Promocyjna przez chyba rok? :P
Pędzel jest świetny, ale na pewno nie wart tej ceny. Jestem w niezłym szoku.
Sami sobie strzelają w kolano. Nie sądzę, aby tłumy porywały się na pędzel za 150 zł.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 11:40   #641
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Sami sobie strzelają w kolano. Nie sądzę, aby tłumy porywały się na pędzel za 150 zł.
Podejrzewam, że jego koszt produkcji zapewni ładny zarobek nawet za dotychczasową cenę "promocyjną", przecież nie dokładali do interesu
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 13:09   #642
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cena promocyjna xDDDD To mogli jeszcze przedłużyć, musiało się to opłacać dotychczas skoro 'promocja' trwała tyle czasu ;d niemożliwe by koszty produkcji tak skoczyły. może liczą że zarobią sobie na święta.

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-11-17 o 13:10
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 13:36   #643
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dla mnie też nowa cena tego pędzla to gruba przesada, nawet pierwotna cena była przecież wysoka.. ja go kupiłam w pudełku shiny z kilkoma innymi kosmetykami i to było jeszcze do przełknięcia ;-)

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 16:35   #644
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

150zl za pedzel Male chinskie raczki placza.
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 20:29   #645
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Pixie odpowiedziało na pytanie, skąd taki wzrost ceny pędzla. Podobno stara cena była promocyjna. Dobre sobie. Serio, ten pędzel powinien kosztować max. 50 zł, a nie trzy razy tyle.

Miałam 'przyjemność' recenzować ten pędzel i mało mi gały z orbit nie wyszły jak zobaczyłam aktualną cenę. Podobno to była cena promocyjna (nie wiem, o niczym takim nie wiedziałam) i informacja o podwyżce pędzla została ukazana klientom w sposób, uwaga cytuję : transparentny. Co więcej, Pixie jest zbulwersowane tym, że ktokolwiek może o tym głośno mówić, blogerka ma dostać i się cieszyć, że dostała, ot cała filozofia Otrzymałam odpowiedź, że klienci mieli wystarczająco czasu, żeby taki pędzel sobie kupić, mało tego, zdaniem producentów i tak nie jest to najdroższy pędzel. Pixie nie zależy na promowaniu się na blogach, ale widocznie trafiłam w bardzo czuły punkt i nazwano mnie hejterką i osobą szczególnie zawistną. Naprawdę współczuję głupoty i jestem pewna, że ci, którzy wahali się nad pędzlem w starej cenie, na pewno już go nie kupią po 100% podwyżce. Szkoda, bo sam pędzel jest świetny i zdążyłam kupić na minti jeszcze po starej cenie.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 20:57   #646
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Miałam 'przyjemność' recenzować ten pędzel i mało mi gały z orbit nie wyszły jak zobaczyłam aktualną cenę. Podobno to była cena promocyjna (nie wiem, o niczym takim nie wiedziałam) i informacja o podwyżce pędzla została ukazana klientom w sposób, uwaga cytuję : transparentny. Co więcej, Pixie jest zbulwersowane tym, że ktokolwiek może o tym głośno mówić, blogerka ma dostać i się cieszyć, że dostała, ot cała filozofia Otrzymałam odpowiedź, że klienci mieli wystarczająco czasu, żeby taki pędzel sobie kupić, mało tego, zdaniem producentów i tak nie jest to najdroższy pędzel. Pixie nie zależy na promowaniu się na blogach, ale widocznie trafiłam w bardzo czuły punkt i nazwano mnie hejterką i osobą szczególnie zawistną. Naprawdę współczuję głupoty i jestem pewna, że ci, którzy wahali się nad pędzlem w starej cenie, na pewno już go nie kupią po 100% podwyżce. Szkoda, bo sam pędzel jest świetny i zdążyłam kupić na minti jeszcze po starej cenie.
Aż żałuję, że zakupiłam próbki ich podkładów. Serio.

Bo ja nie mam nic do pędzli za 150zl, sama zainwestowalam w pędzel do mineralnego podkladu za 149zl z clare blanc i nie żałuję. Znam całą jego historię, gdzie był wykonany, z jakich materiałów. Kupiłam i nie żałuję. Sama zdecydowałam się na to, ale... Ten pędzel kosztował tyle od początku.

W Pixie nie podoba mi się, że podwyższa nagle cenę o drugie tyle. Gdzie było napisane że te 70zl to promocja? Na stronie przy pędzlu nie było takiej informacji. Wiem, bo zerkalam na ten pędzel od roku. A ostatnimi czasy częściej, bo kupowałam próbki nowej formuły podkladu.
Nie czaje jak można tak klienta w bambuko robić. Nie było nigdzie info, że to cena promocyjna i ze sie podwyzszy. Mogli to chociaż jakoś ogłosić wcześniej. Mogło być napisane na ich stronie w opisie pędzla.
Marketingowa śmierć jak dla mnie.


A jeszcze traktowanie blogerów w taki sposób... Sorry, to że sie coś "dostaje" nie obliguje do pisania samych ochów i achów. W koncu powinno być rzetelnie, żeby firma mogła się doskonalić. Poza tym zdanie "dostajesz za darmo" też nie jest trafione. Bo jak za darmo, skoro oczekuje się, że będzie jakaś recenzja. Recenzja produktu, który trzeba protestować na sobie, sprawdzić jakość, zrobić zdjęcia i opisać. W tym momencie blogowanie to praca, powinni to szanować.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 21:08   #647
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Aż żałuję, że zakupiłam próbki ich podkładów. Serio.

Bo ja nie mam nic do pędzli za 150zl, sama zainwestowalam w pędzel do mineralnego podkladu za 149zl z clare blanc i nie żałuję. Znam całą jego historię, gdzie był wykonany, z jakich materiałów. Kupiłam i nie żałuję. Sama zdecydowałam się na to, ale... Ten pędzel kosztował tyle od początku.

W Pixie nie podoba mi się, że podwyższa nagle cenę o drugie tyle. Gdzie było napisane że te 70zl to promocja? Na stronie przy pędzlu nie było takiej informacji. Wiem, bo zerkalam na ten pędzel od roku. A ostatnimi czasy częściej, bo kupowałam próbki nowej formuły podkladu.
Nie czaje jak można tak klienta w bambuko robić. Nie było nigdzie info, że to cena promocyjna i ze sie podwyzszy. Mogli to chociaż jakoś ogłosić wcześniej. Mogło być napisane na ich stronie w opisie pędzla.
Marketingowa śmierć jak dla mnie.


A jeszcze traktowanie blogerów w taki sposób... Sorry, to że sie coś "dostaje" nie obliguje do pisania samych ochów i achów. W koncu powinno być rzetelnie, żeby firma mogła się doskonalić. Poza tym zdanie "dostajesz za darmo" też nie jest trafione. Bo jak za darmo, skoro oczekuje się, że będzie jakaś recenzja. Recenzja produktu, który trzeba protestować na sobie, sprawdzić jakość, zrobić zdjęcia i opisać. W tym momencie blogowanie to praca, powinni to szanować.
Według firmy nie w kompetencjach blogera leży ocenianie, czy ta cena jest odpowiednia czy nie, a moje zachowanie zostało ocenione jako atak i hejt. A ja powiem więcej - cieszę się, że tak właśnie się stało. Nie zamierzam promować tak chamskiego zachowania.

Również nie podoba mi się brak informacji, to był mój główny powód niezadowolenia - czemu więc otwarcie nie mogę o tym napisać? ale podobno umieszczanie takich informacji o podwyżce służy tylko nabijaniu sobie sprzedaży. Nie wiem kto tam pracuje, naprawdę, łapię się za głowę i myślę.. co w tym złego? Nie poczułabym się zbulwersowana gdyby ktoś mnie w jakiś sposób poinformował. Według mnie właśnie takie zachowanie jest w porządku, ale jak traktuje się ludzi jak polaczków cebulaczków to takie poematy wychodzą podczas wymieniania się prywatnymi wiadomościami. I nie oceniam tej sytuacji tylko z perspektywy blogera, ale i klienta (pędzel kupiłam również i za swoje pieniądze, a ten otrzymany w ramach współpracy można powiedzieć, że zarobiłam na niego znacznie więcej poświęcając swój cenny czas na napisania wpisu i zrobienie zdjęć) i bardzo żałuję. Żałuję, ze takie buractwo kwitnie na dobre. Chociaż zawistna nie jestem, to żeby im to wszystko czkawką się nie odbiło. Interesowała mnie ta nowa formuła i sprawdzała się całkiem fajnie w formie próbki.. ale nie, to mój ostatni kontakt z Pixie.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 21:27   #648
samplee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pani Ewo jeżeli wydaje się Pani, że może Pani bez konsekwencji okłamywać i wprowadzać w błąd wizażanki, których opinie i recenzje Pixie bardzo sobie ceni to faktycznie się Pani tylko wydaje. Pani Ewo większość informacji zawartych w Pani wpisie jest obrzydliwie kłamliwych. Nie napisała Pani o tym że w korespondencji z Pixie, marka wyjątkowo ceni Pani recenzję ani też o tym co jest powodem podwyżki - choć takie informacje Pani otrzymała. Nie wiem dlaczego pisze Pani coś zupełnie innego do Pixie i coś zupełnie innego na wizaz. Tego typu zachowanie jest co najmniej niestosowne. Po ludzku jest nieetyczne.


Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Miałam 'przyjemność' recenzować ten pędzel i mało mi gały z orbit nie wyszły jak zobaczyłam aktualną cenę. Podobno to była cena promocyjna (nie wiem, o niczym takim nie wiedziałam) i informacja o podwyżce pędzla została ukazana klientom w sposób, uwaga cytuję : transparentny. Co więcej, Pixie jest zbulwersowane tym, że ktokolwiek może o tym głośno mówić, blogerka ma dostać i się cieszyć, że dostała, ot cała filozofia Otrzymałam odpowiedź, że klienci mieli wystarczająco czasu, żeby taki pędzel sobie kupić, mało tego, zdaniem producentów i tak nie jest to najdroższy pędzel. Pixie nie zależy na promowaniu się na blogach, ale widocznie trafiłam w bardzo czuły punkt i nazwano mnie hejterką i osobą szczególnie zawistną. Naprawdę współczuję głupoty i jestem pewna, że ci, którzy wahali się nad pędzlem w starej cenie, na pewno już go nie kupią po 100% podwyżce. Szkoda, bo sam pędzel jest świetny i zdążyłam kupić na minti jeszcze po starej cenie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Zrzut ekranu 2015-11-17 o 20.52.30.png (101,3 KB, 71 załadowań)
samplee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 21:31   #649
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Według firmy nie w kompetencjach blogera leży ocenianie, czy ta cena jest odpowiednia czy nie, a moje zachowanie zostało ocenione jako atak i hejt. A ja powiem więcej - cieszę się, że tak właśnie się stało. Nie zamierzam promować tak chamskiego zachowania.

Również nie podoba mi się brak informacji, to był mój główny powód niezadowolenia - czemu więc otwarcie nie mogę o tym napisać? ale podobno umieszczanie takich informacji o podwyżce służy tylko nabijaniu sobie sprzedaży. Nie wiem kto tam pracuje, naprawdę, łapię się za głowę i myślę.. co w tym złego? Nie poczułabym się zbulwersowana gdyby ktoś mnie w jakiś sposób poinformował. Według mnie właśnie takie zachowanie jest w porządku, ale jak traktuje się ludzi jak polaczków cebulaczków to takie poematy wychodzą podczas wymieniania się prywatnymi wiadomościami. I nie oceniam tej sytuacji tylko z perspektywy blogera, ale i klienta (pędzel kupiłam również i za swoje pieniądze, a ten otrzymany w ramach współpracy można powiedzieć, że zarobiłam na niego znacznie więcej poświęcając swój cenny czas na napisania wpisu i zrobienie zdjęć) i bardzo żałuję. Żałuję, ze takie buractwo kwitnie na dobre. Chociaż zawistna nie jestem, to żeby im to wszystko czkawką się nie odbiło. Interesowała mnie ta nowa formuła i sprawdzała się całkiem fajnie w formie próbki.. ale nie, to mój ostatni kontakt z Pixie.
Chętnie przeczytam twoja opinie, gdzie mogę ją znaleźć? Bo aż mnie korci, szczególnie kiedy widzę jeszcze wiadomość poniżej że "obrzydliwie klamiesz" :-D

Ej serio, nikt tu nic nie hejtuje. Wyrażamy opinie. Kulturalnie.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 21:38   #650
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Skoro umieszcza Pan wybiórcze treści, proszę opublikować całą wiadomość - to chyba nie na miejscu, by strofować tylko wiadomości blogera, którzy przyznaje się do ostrych słów. Uważałam, że przesadziłam pod tym względem - natomiast po takiej wymianie słów, myślę, że mój komentarz jest zbędny,. a przeprosiny nie na miejscu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Bez☠tytułu.png (78,9 KB, 77 załadowań)
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 21:39   #651
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez samplee Pokaż wiadomość
Pani Ewo jeżeli wydaje się Pani, że może Pani bez konsekwencji okłamywać i wprowadzać w błąd wizażanki, których opinie i recenzje Pixie bardzo sobie ceni to faktycznie się Pani tylko wydaje. Pani Ewo większość informacji zawartych w Pani wpisie jest obrzydliwie kłamliwych. Nie napisała Pani o tym że w korespondencji z Pixie, marka wyjątkowo ceni Pani recenzję ani też o tym co jest powodem podwyżki - choć takie informacje Pani otrzymała. Nie wiem dlaczego pisze Pani coś zupełnie innego do Pixie i coś zupełnie innego na wizaz. Tego typu zachowanie jest co najmniej niestosowne. Po ludzku jest nieetyczne.
Skoro wypowiedzial sie przedstawiciel Pixie, to bardzo proszę o podanie powodu podwyżki. Ja za swój pędzel zapłaciłam i co wiecej mialam zamiar kupic go na prezent gwiazdkowy, ale jednak forma wprowadzenia tej podwyżki (no i obecna cena) mnie zniechecaja do zakupu.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 21:39   #652
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez samplee Pokaż wiadomość
Pani Ewo jeżeli wydaje się Pani, że może Pani bez konsekwencji okłamywać i wprowadzać w błąd wizażanki, których opinie i recenzje Pixie bardzo sobie ceni to faktycznie się Pani tylko wydaje. Pani Ewo większość informacji zawartych w Pani wpisie jest obrzydliwie kłamliwych. Nie napisała Pani o tym że w korespondencji z Pixie, marka wyjątkowo ceni Pani recenzję ani też o tym co jest powodem podwyżki - choć takie informacje Pani otrzymała. Nie wiem dlaczego pisze Pani coś zupełnie innego do Pixie i coś zupełnie innego na wizaz. Tego typu zachowanie jest co najmniej niestosowne. Po ludzku jest nieetyczne.
Pani chyba pracuje w Pixie ;-)
To może ja jako osoba postronna, mająca mało do czynienia z wami zapytam i mam nadzieję, że uzyskam odpowiedź: dlaczego pędzel pixie podrozal tak bardzo? Czemu nigdzie nie było informacji o tym, że może podrozec? Czemu na waszej stronie w zakładce pędzel pixie nie było napisane że jego cena jest promocyjna?
Nie mam z wami do czynienia za bardzo, zamowilam jedynie kilka próbek, jednak wasza firma obserwuje od roku, szczególnie ten pędzel i nie było żadnych informacji o tym, że cena się może zmienić.

Wydaje mi się że to wprowadzanie klienta w błąd przez brak informacji a i konsekwencją niestety są takie sytuacje jak te. Bo nikt nie wie czemu nagle pędzel kosztuje 144 zł zamiast 70, skoro nie został zrobiony z innych materiałów niż wcześniej.

I to forum nie jest stworzone do atakowania blogerek przez firmy. Każda z nas poświęca czas i siebie na tworzenie recenzji. Być może są takie osoby, które nie traktują blogowania poważnie, ale umówmy się, tu pewnie jest ich mało.

Wymieniamy się tu opiniami bez żadnych "wycieczek osobistych" i bardzo proszę się dostosować. Proszę o kulturę i mniej atakujace osobiście jakieś osoby kolejne wpisy.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 21:49   #653
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Poza tym jako osoba prywatna mam prawo wyrazić swoje niezadowolenie, nie, nie otrzymałam konkretnej wiadomości, czemu dany produkt tak podrożał i mam prawo dzielić się swoją opinią. Właśnie taka wypowiedź jest niestosowna i czemu firma Pixie nie zastanowiła się nad publikowaniem na niezależnym forum MOJEGO imienia i nazwiska? Mimo, że doceniono moją pracę (chociaż można wyczuć niezadowolenie i wręcz siłą rzeczy próbę zmiany zdania odnośnie pędzla, o którym piszę - nie, nie powiedziałam ani słowa na temat podkładu), stoję po stronie klientów, którzy nie zostali w żaden sposób poinformowani o tak nagłej zmianie ceny i takie zachowania należy potępiać. Jeśli ktoś nie ma problemu wchodzić na stronę wizaż.pl i w taki sposób atakować osobę prywatną, nie powinien mieć problemu w klarowny sposób informować swoich klientów o takich zmianach. Dla mnie jest to oszustwo i nie zamierzam pochlebiać takich zachowań.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 22:08   #654
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ewuniaa16 nie ma nigdzie twojego nazwiska tutaj podanego?

Co do całej tej sytuacji z pixie... Szacunek dla klienta powinien być. Dzięki klientom a w tym blogerkom firmy sie kręcą i mają zyski. I nowa klientele. Marketing szeptany podziała szybko.

Nie podoba mi się sytuacja z podwyżka ceny pędzla, o czym pisałam wyżej, ale bardziej nie podobają mi się wycieczki osobiste tutaj jakiś przedstawicieli. Są bardzo nieprzemyslane i rzutuja negatywnie na odbiór całej firmy.

PR do wymiany. Tak się po prostu nie robi. Takie oskarżenia które tu były rzucane wcześniej są słabe. Żadnej firmie nie powinno się to przydarzyć. Spory załatwia się prywatnie. I nigdy nie powinno mieć miejsca coś takiego jak się tu wydarzyło.

Wciąż jednak oczekuje konkretnej informacji od pani przedstawiciel na zadane przeze mnie wcześniej pytania. To powinno się znaleźć na forum.
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-11-17 o 22:12
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 22:10   #655
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ni w ząb nie znam się na marketingu, ale ja widzę to tak:
1) Marka podniosła cenę nie informując nikogo by, jak twierdzą nie napędzać sprzedaży po niższej cenie. Niestety tym samym nie dali wyboru klientowi, który mógłby zdecydować czy ma finanse by kupić pędzel taniej 'na już' czy licząc się z wyższą ceną kupi go później.
2) Marka mogła poinformować o zmianie ceny i liczyć się z tym, że wiele skłoni to wiele osób (np. tych które na pędzel dłuższy czas się czaiły) do zakupu po niższej cenie, ale wtedy wiadomo - mniej osób kupiłoby po wyższej cenie.
Tak na moje oko marketingowo słabo to wypadło.

Prawdę mówiąc ze swojej Zoevy 104 jestem mega zadowolona (uwaga: cena regularna ok 62 zł!), ale również od dłuższego czasu obserwowałam pędzel Pixie. W cenie ponad 140 zł go nie zakupię, choć nie wykluczam zmiany zdania jeśli firma poda sensowny powód wzrostu ceny.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 22:47   #656
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ewuniaa16 znalazłam twoja recenzje apropo pixie. Nie ma w niej hejtu. Jest za to mega rozbudowana, szczera i konkretna notka. Nie piszesz w niej że firma jest taka i siaka albo do bani bo tak. Wszystko ma argumenty i mądry człowiek zobaczy ze to opinia a nie hejt. Poza tym napisałaś że to co tobie się nie sprawdza, nie jest wyznacznikiem że firma jest fatalna. To tylko twoja skóra i nie ma chyba kosmetyku który każdej osobie na świecie by się sprawdził. Notka bardzo dobra, dużo ważnych informacji i piękne zdjęcia. Widzę, że obie jesteśmy po szkołach plastycznych, też wolę się malować pędzlami z dłuższymi trzonkami, pozostałości po malowaniu obrazów :-D mam takie z krótszymi też, ale jakoś lepiej są wyważone te z dłuższymi ;-)

Nie przejmuj się. Zrobiłaś kawał dobrej roboty, w notce pojawia się "krytyka" ale konstruktywna i z wieloma argumentami. Czyli wszystko na miejscu, tak jak trzeba. Kulturalnie.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 23:22   #657
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Miałam 'przyjemność' recenzować ten pędzel i mało mi gały z orbit nie wyszły jak zobaczyłam aktualną cenę. Podobno to była cena promocyjna (nie wiem, o niczym takim nie wiedziałam) i informacja o podwyżce pędzla została ukazana klientom w sposób, uwaga cytuję : transparentny. Co więcej, Pixie jest zbulwersowane tym, że ktokolwiek może o tym głośno mówić, blogerka ma dostać i się cieszyć, że dostała, ot cała filozofia Otrzymałam odpowiedź, że klienci mieli wystarczająco czasu, żeby taki pędzel sobie kupić, mało tego, zdaniem producentów i tak nie jest to najdroższy pędzel. Pixie nie zależy na promowaniu się na blogach, ale widocznie trafiłam w bardzo czuły punkt i nazwano mnie hejterką i osobą szczególnie zawistną. Naprawdę współczuję głupoty i jestem pewna, że ci, którzy wahali się nad pędzlem w starej cenie, na pewno już go nie kupią po 100% podwyżce. Szkoda, bo sam pędzel jest świetny i zdążyłam kupić na minti jeszcze po starej cenie.
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Aż żałuję, że zakupiłam próbki ich podkładów. Serio.

Bo ja nie mam nic do pędzli za 150zl, sama zainwestowalam w pędzel do mineralnego podkladu za 149zl z clare blanc i nie żałuję. Znam całą jego historię, gdzie był wykonany, z jakich materiałów. Kupiłam i nie żałuję. Sama zdecydowałam się na to, ale... Ten pędzel kosztował tyle od początku.

W Pixie nie podoba mi się, że podwyższa nagle cenę o drugie tyle. Gdzie było napisane że te 70zl to promocja? Na stronie przy pędzlu nie było takiej informacji. Wiem, bo zerkalam na ten pędzel od roku. A ostatnimi czasy częściej, bo kupowałam próbki nowej formuły podkladu.
Nie czaje jak można tak klienta w bambuko robić. Nie było nigdzie info, że to cena promocyjna i ze sie podwyzszy. Mogli to chociaż jakoś ogłosić wcześniej. Mogło być napisane na ich stronie w opisie pędzla.
Marketingowa śmierć jak dla mnie.


A jeszcze traktowanie blogerów w taki sposób... Sorry, to że sie coś "dostaje" nie obliguje do pisania samych ochów i achów. W koncu powinno być rzetelnie, żeby firma mogła się doskonalić. Poza tym zdanie "dostajesz za darmo" też nie jest trafione. Bo jak za darmo, skoro oczekuje się, że będzie jakaś recenzja. Recenzja produktu, który trzeba protestować na sobie, sprawdzić jakość, zrobić zdjęcia i opisać. W tym momencie blogowanie to praca, powinni to szanować.
Nie wiem czy podwyżka była taka super widoczna. Od ok tyg nie wchodziłam na stronę Pixie.
O podwyżce dowiedziałam się tu na Wizażu. I zajrzałam na stronę Pixie.

I co bum! 144 zł I nigdzie wcześniej nie było mowy (czytaj: napisane) o tym że jest to promocyjna cena pędzla

Potem wdepnęłam na blog Eve.
Przeczytałam recenzję, fajna, podobała mi się.

Komentarzy nie czytałam pod wpisem, o całej ,,aferze" dowiedziałam się stąd.

Produkty Pixie kupuje od chyba lutego +-. Lubię ich podkłady, sprawdzają się u mnie.
Nad pędzlem się zastanawiałam od samego początku.
Ale zawsze było jakieś ale. Przeważnie kupowałam podkład zamiast pędzla
Poza tym jeszcze jedno powstrzymywało mnie przed kupnem.
Długość trzonka. I jest mi wszystko jedno czy jest on krótszy o 1cm czy dłuższy od hakuro czy innych pędzli.
Lubię krótkie. Maluję się z nosem w lusterku
I taka długość mnie wnerwia, i to stukanie w lusterko. Do omiatania pudrem mogą być z dłuższym trzonkiem.
Natomiast z czystej ciekawości zastanawiałam się nad kupnem
W tej sytuacji podwyżki ceny- 144zł za zaspokojenie ciekawości, odpadam.
I gdyby był to inny pędzel ale jest to ten sam.
Podwyżka byłaby uzasadniona np. o 20-30% ale nie o 100% !


Bardzo nie lubię takich przepychanek blogersko- firmowych.
Z tego co wiem blogerki powinny przedstawić rzetelnie opinię i może być ona negatywna lub pozytywna.
Blogerki dodają swoje komentarze i jest to naturalne.


Co do hejtu i obrzucania błotem to była końcówka poprzedniego wątku o Pixie. Firma się wtedy zawinęła i ludzie się wkurzyli.


Teraz to jest kulturalnie i niech tak zostanie.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-11-17 o 23:49
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 00:45   #658
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Nie powiedziałabym, żeby to było jakoś super kulturalnie
Czuje się bardzo zniesmaczona całą sytuacją i zachowaniem ze strony Pixie i szczerze mówiąc nie wiem czy zdecyduje się na jakieś większe zakupy w przyszłości... Nie wiem jaki pył podtekst poprzedniej afery z Pixie, ale to już drugi raz jakieś zawirowania z tą marką, no i nie świadczy to zbyt dobrze. Panie Tomku, radzę się jeszcze raz zastanowić nad strategią marketingową firmy. Prędzej czy później cena pędzla by wyszła na jaw, więc zwalanie i zarzucanie do Ewy uważam za słaby ruch, bo jej recenzja nt pędzla mimo pstryknięcia co do zmiany ceny była pozytywna. Dalej nie ma konkretnego powodu podniesienia ceny, aż o 100%, powtarzam sto i zasłanianie się ilością sprzedaży w mojej ocenie jest kiepskie, bo takie rzeczy raczej konsumentkom, w szczególności stałym, nie umknie. Punktowanie Pani Ewy jakiś bzdetów o złotówki, i trzonki, pominę milczeniem.

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-11-18 o 00:46
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 05:13   #659
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dziewczyny, chciałabym wyjaśnić sytuację, nie weszłam tutaj po to, żeby siać zamęt, ale po to, by wyrazić swoją prywatną opinię z perspektywy klienta.

Do firmy Pixie podchodziłam neutralnie, do każdej firmy, z którą współpracuję mam obojętny stosunek - na dalsze relacje wpływa głównie to, w jaki sposób się kontaktujemy. Podchodzę profesjonalnie do tego co robię i mimo niesmaku i tego, w jaki sposób mnie potraktowano jestem szczera wobec siebie i swoich czytelników. Nie zakłamuję rzeczywistości i takie zarzuty od strony Pixie są nie na miejscu, nie życzę sobie, by ktoś podważał moją wiarygodność i oczerniał mnie w taki sposób.

Natomiast...ani słowem nie wspomniałam o tym, że nasza współpraca przebiegała źle, z treści, które udostępniłam wynika, że producent docenia mój nakład pracy. Moje słowa 'masz blogerko, co chciałaś tyczą się zgrzytu, który nastąpił podczas mojego opisu podwyżki pędzla - firma ewidentnie nie była zadowolona z tego, iż ktoś raczył wspomnieć o zagraniu, które nie jest uczciwe wobec klientów. Pixie podkreśla, że nie zostało to w żaden sposób utajnione, ale ma pretensje do blogera, jeśli informuje o tym swoich czytelników. Wspomniałam zresztą, że firmie nie zależy na promowaniu się na blogach, ale mają z tym problem, że ktoś wspomina o tym, jak w zły sposób postąpili. Powiedziałam wystarczająco z perspektywy blogera na swoim blogu, chociaż mogłam nie szczędzić słów krytyki.

I teraz z perspektywy zwykłego człowieka, wchodzę na forum wyrazić swoją opinię - szczerą do bólu, czy powiedziałam to zbyt mocno? Być może, ale nie mam szacunku do ludzi, którzy nie mają go do innych. Nie oburzył mnie przebieg współpracy (wszystko szło sprawnie, zresztą, to są nasze prywatne sprawy), ale słowa producenta, które uderzają we mnie jako w przyszłego klienta. Rozumiem, że Pixie nie zależy na marketingu, czemu więc ma problem z tym, że bloger ujawnia cichą zmianę ceny tuż przed DDD? Moja recenzja jak najbardziej zachęca do zakupu, ale nie zamierzam promować takich zachowań ma swoim miejscu w sieci i wiem, że postąpiłam zgodnie ze sobą.

Bulwersuje mnie natomiast to, w jaki sposób Pixie traktuje swoich klientów. Czemu nie udzielono mi informacji o nagłej zmianie ceny (nie chcę udostępniać pozostałych treści, natomiast jasno określiłam swoje stanowisko, że mi się to nie podoba i zarówno klienci, jak i sam bloger który otrzymał taki produkt do recenzji powinien zostać o tym bezzwłocznie poinformowany), a skutecznie to ukrywano. Rzecz następna - producenci nie czują się winni, iż nie udostępnili wiadomości o promocji. Jest to celowe wprowadzanie klientów w błąd, a można nawet powiedzieć, że oszustwo. Nie jestem idiotką, natomiast w taki sposób mnie potraktowano.

Mam wewnętrzne poczucie sprawiedliwości i czułabym się źle, gdyby nie dowiedziało się o tym szersze grono. Użyłam ostrych słów, ale są one uzasadnione. Mój atak nie wynika ze źle przeprowadzonej współpracy, ale ze strony osoby nieimającej się współpracy, czy też bycia klientem - tak się nie traktuje ludzi. Skoro Pixie udostępniło tylko moje przeprosiny dotyczące jedynie ostrych słów, które padły, równie dobrze mogli udostępnić całą konwersację,w której bronię osoby postronne, nie mające nic wspólnego ze współpracą z tą firmą. Muszę nadmienić, że wypowiadałam się wówczas jako osoba prywatna, która chciała wiedzieć z czego wynika taka, a nie inna sytuacja. Moje wiadomości na wizażu również dotyczą wyłącznie mojego zdania nie na temat współpracy, a jedynie tego jak Pixie traktuje swoich klientów - stałych i przyszłych. Jestem bardzo zniesmaczona sytuacją, ponieważ nie sądziłam, że kiedykolwiek może coś takiego mi się przytrafić.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 08:11   #660
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

W komentarzach Pixie napisało, że planują wypuścić jeszcze dwa inne pędzle. Ciekawa jestem z jaką ceną... 'Promocyjną' czy od razu kosmiczną.
Również zastanawiałam się na pędzlem Pixie, choć preferuję kabuki. Jednak za taką cenę, to już się nie zastanawiam Nawet nie biorę pod uwagę niespodziewanej podwyżki. Po prostu koszt 144 zł za jeden pędzel jest zbyt wysoki jak na polskie zarobki. Większość Polek (tak jak ja) woli w tej cenie kupić podkład i równie dobry, bądź lepszy dla swej skóry, pędzel.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.