masaż okolic oczu a także twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-30, 13:20   #1
Ifonkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 34

masaż okolic oczu a także twarzy


Mam takie pytanie czy zna ktos masaze na okolice oczu oraz calej twarzy? ktore spowoduja opoznienie procesow starzenia sie skory wywolywanymi ogolnym zanieczyszczeniem powietrza a takze klimatyzacja i dlugotrwala praca przy komputerze... jesli tka to bardzo bym prosila o szczegolowe informacje jak nalezy go wykonac najbardziej zalezy mi na okolicach oczu
Ifonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 18:20   #2
kumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 186
Dot.: masaż okolic oczu a także twarzy

Jeśli szukasz cud masażu o dzialaniu odmładzającym, to chyba nie znajdziesz. Masaż owszem może rewitalizować zmęczone tkanki, ale nie jest jakimś cudownym sposobem na cofnięcie procesów starzenia. Przy zmęczeniu twarzy czy oczu, też może pomóc, da odpocząć.
Technik nauczusz się na każdym dobrym kursie masażu. Są techniki klasyczne masażu, jak i kosmetyczne, a ja polecam masaż punktowy i shiatsu.
kumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 19:52   #3
Provitamed
Przyczajenie
 
Avatar Provitamed
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: masaż okolic oczu a także twarzy

W zeszłym roku przeczytałem książkę o metodzie p. Evy Hoffman. To właśnie ona, współpracując z lekarzami, opracowała w 1930 roku metodę ćwiczeń mięśni twarzy. Niestety nie pamiętam jej tytułu, ani autora, była to zdaje się jakaś amerykanka. Pamiętam za to wstęp do jej książki"Wiele osób, z którymi rozmawiałam, nie wiedziało nic o tym, w jaki sposób jest zbudowana twarz, oraz że istnieje coś takiego, jak mięśnie twarzy. A w jaki sposób można by było stroić miny, mrugać rzęsami, czy uśmiechać się? Wykonywanie wszystkich tych czynności jest możliwe właśnie dzięki pracy mięśni twarzy. Niestety, wiele partii mięśni twarzy pozostaje nieużywanych. Nadużywane są niestety te, które służą do wyrażania złości czy niezadowolenia. Nawyki te powinny zostać zmienione. Mięśnie twarzy trzeba przyzwyczajać do prawidłowej pracy, co pozwoli na stopniowe likwidowanie zmarszczek. Osobiście nie wierzę w wieczną młodość, oprócz młodości ducha. Jednakże istnieje wiele możliwości, aby ciało i umysł były młodsze i zdrowsze. Wiara oraz cierpliwość, to pierwszy stopień do osiągnięcia celu..."itp. Radzę Ci poszukać tej książki. O już wiem, to "Twarz bez zmarszczek Lifting bez chirurga" autor Eva Fraser http://www.dobreksiazki.pl/b2380-twa...z-chirurga.htm
Provitamed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 13:41   #4
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: masaż okolic oczu a także twarzy

Mam pytanie odnośnie masażu okolic oka . Znalazłam w internecie dwa sposoby wykonania tego jednak nie wiem , który sposób jest lepszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (11,7 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (11,6 KB, 2494 załadowań)
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:18   #5
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: masaż okolic oczu a także twarzy

Tez mnie interesuje masaż okolic oczu..
Nie chciałabym sobie zaszkodzić ...
Nie ma to byc jakiś odmładzający bo to jeszcze nie czas ale np odprężający który pobudzi krążenie i rozjaśni cienie .
Byłabym wdzięczna za jakąś informacje.
A książka tej Evy Frazer wydaje sie byc ciekawa na pewno sie tym zainteresuje.
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.