Chanel kolorówka część II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 20:17   #2341
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Kurcze, ja mam mieszane uczucia co do tego lakieru. Tu są fajne swatche

http://ommorphiabeautybar.com/2012/1...arison-review/
Bardzo lubie lakiery Chanel, ale jakos rzadko mnie bierze na nowy zakup. Mam 6 kolorow, takich niepowtarzalnych i jest cool.

Ten malice jest piekny, ale.... taki sam lub bardzo zblizony kolor mozna znalezc w OPI czy Essie. OPI ma 'i am not really a waitress', jakis jeden z Muppetow, cos w serii holenderskiej i niemieckiej, starej szwajcarskiej tez....

Ja stara zbieraczka lakierow i jakos na Chanel sie kusze, gdy jest on niepowtarzalny, np. Black Pearl czy Rouge Noir (tez ma kilka swoich klonow, ale formula tego koloru w przypadku Chanel to mistrzostwo).

Jak ktos ma maks 5 lakierow - warto, jak ma zylke zbieracza i czesto zmienia manikiur - mozna se odpuscic

A teraz, Myszka.... postaram sie tego lakieru nie kupowac, chyba sama sobie w tym poscie wyperswadowywalam zakup

Chce sobie za to kupic Pearl drop, bo mam zakusy do klsycznej delikatnej perly, a wiele testowanych marek mialo niestety 'zonk'. Nagapilam sie na najnowszy swieteczny Diorowy lakier w szklanej kulce i dostalam zachciejstwa wielkiego

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-11-21 o 20:19
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 20:31   #2342
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Chanel kolorówka część II

A ja Malice bardzo chcę , z lakierów Chanel mam tylko Dragona, którego lubię i Paradoxala którego bardzo wielbię.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:15   #2343
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ten malice jest piekny, ale.... taki sam lub bardzo zblizony kolor mozna znalezc w OPI czy Essie. OPI ma 'i am not really a waitress', jakis jeden z Muppetow, cos w serii holenderskiej i niemieckiej, starej szwajcarskiej tez....
A nie nie nie nie! Mam co najmniej kilka opików i essiaków oraz zojek w typie Malice, ale jednak go nabyłam i powiem Ci, że zdecydowanie się od nich różni, taką głębią koloru i wielowymiarowością, ciemniejszy też od większości jest. Już bardziej jest podobny do Rouge Noir, tylko ma te mikroskopijne drobinki, widoczne w ostrym świetle. Skusiłam się i nie żałuję, choć blizej mi do maniaczki lakierowej zdecydowanie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:21   #2344
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A nie nie nie nie! Mam co najmniej kilka opików i essiaków oraz zojek w typie Malice, ale jednak go nabyłam i powiem Ci, że zdecydowanie się od nich różni, taką głębią koloru i wielowymiarowością, ciemniejszy też od większości jest. Już bardziej jest podobny do Rouge Noir, tylko ma te mikroskopijne drobinki, widoczne w ostrym świetle. Skusiłam się i nie żałuję, choć blizej mi do maniaczki lakierowej zdecydowanie.
Chanel ma to do siebie, ze to sztuka z najwyzszej polki, wiec sa jakies tam niuanse To, co mnie uderza na plus w Chanelach to fakt, ze nawet po ciemku jestem w stanie wyczarowac manikiur idealny, a OPIkami musze sie czesto nameczyc. Choc i Cahanel miewa swoje 'glony', co to zostawiaja smugi.

Jak patrze na foty, widze OPIkowa 'kelnerke', ale skoro w naturze jest to niczym Rouge Noir to zwracam honory .

Boje sie podchodzic do 'countera' Chanel, bo znowu wyjde z lekka karta.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 22:16   #2345
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A nie nie nie nie! Mam co najmniej kilka opików i essiaków oraz zojek w typie Malice, ale jednak go nabyłam i powiem Ci, że zdecydowanie się od nich różni, taką głębią koloru i wielowymiarowością, ciemniejszy też od większości jest. Już bardziej jest podobny do Rouge Noir, tylko ma te mikroskopijne drobinki, widoczne w ostrym świetle. Skusiłam się i nie żałuję, choć blizej mi do maniaczki lakierowej zdecydowanie.
ja mam podobnie. Nawet słocze sobie porobiłam w perfumerii żeby porównać z Malice, ale ani Thunderbird ChG, ani Orly Smolder nie są nawet blisko. Malice jest przecudny, właśnie go mam na pazurach, dwie warstwy bo jedna była trochę nierówna, choć dobrze kryjąca. Mam sporo innych podobnych czerwieni, ale każda się różni na tyle, że wysupłałam na niego tą olbrzymią kasę... (to mój pierwszy tak drogi lakier, choć w tanich nie gustuję )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 13:49   #2346
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Bardzo lubie lakiery Chanel, ale jakos rzadko mnie bierze na nowy zakup. Mam 6 kolorow, takich niepowtarzalnych i jest cool.

Ten malice jest piekny, ale.... taki sam lub bardzo zblizony kolor mozna znalezc w OPI czy Essie. OPI ma 'i am not really a waitress', jakis jeden z Muppetow, cos w serii holenderskiej i niemieckiej, starej szwajcarskiej tez....

Ja stara zbieraczka lakierow i jakos na Chanel sie kusze, gdy jest on niepowtarzalny, np. Black Pearl czy Rouge Noir (tez ma kilka swoich klonow, ale formula tego koloru w przypadku Chanel to mistrzostwo).

Jak ktos ma maks 5 lakierow - warto, jak ma zylke zbieracza i czesto zmienia manikiur - mozna se odpuscic

A teraz, Myszka.... postaram sie tego lakieru nie kupowac, chyba sama sobie w tym poscie wyperswadowywalam zakup

Chce sobie za to kupic Pearl drop, bo mam zakusy do klsycznej delikatnej perly, a wiele testowanych marek mialo niestety 'zonk'. Nagapilam sie na najnowszy swieteczny Diorowy lakier w szklanej kulce i dostalam zachciejstwa wielkiego

Multum lakierów to nie mam, tylko 3 z OPI, 3 z Essie i 2 China Glaze, już mam problem, bo nie wiem czym malowac bo wydaje się za dużo...
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 19:14   #2347
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Multum lakierów to nie mam, tylko 3 z OPI, 3 z Essie i 2 China Glaze, już mam problem, bo nie wiem czym malowac bo wydaje się za dużo...
Jak najbardziej sie kwalifikujesz do przyjecia miana nowej posiadaczki lakieru Malice . 8-10 lakierow to bardzo bezpieczna ilosc , a chanelowe mazidlo wypada miec choc jedno zwlaszca w kolorze niepodrabialnym przez inne marki .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 21:10   #2348
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Chanel kolorówka część II

Byłam dziś w mojej małej Sephorze i panie o Malice jeszcze nawet nie słyszały W ogóle ma standzie Chanel panował jakiś straszliwy bałagan, wszystko jakieś umaziane paluchami i okurzone.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 22:43   #2349
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Byłam dziś w mojej małej Sephorze i panie o Malice jeszcze nawet nie słyszały W ogóle ma standzie Chanel panował jakiś straszliwy bałagan, wszystko jakieś umaziane paluchami i okurzone.
Bylam dzis w KICKS (Szwecja) i kurka nawet nie slyszeli o swiatecznej serii. Na mur beton inna siec ma wszystkie nowosci, ale tam panie sa strasznie namawiajace na kosmetyki La Mer i La Prairie, ze wole tam nie wchodzic.

Swoja droga, jak juz, La Prairie wole kupic w Niemczech lub UK, bo o niebo taniej niz w SE czy PL.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 08:40   #2350
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Wczoraj użyłam swojego Malice i powiem, że on bardzo różnie wygląda w różnym oświetleniu. W sztucznym, jasnym świetle wygląda przecudnie, tak jak w buteleczce, widać iskrzące się drobinki i kolor jest żywszy, natomiast jak tak patrzę teraz na niego w świetle dziennym, to widzę takie brązowawe nieco bordo i przyznam, że już tak mi się nie podoba . Może to kwestia odcienia mojej skóry, a pewnie i tego, że najbardziej lubię chłodne kolory. Niemniej aplikuje się go super i na paznokciach wygląda, że tak to ujmę, szlachetnie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 09:13   #2351
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Bardzo lubie lakiery Chanel, ale jakos rzadko mnie bierze na nowy zakup. Mam 6 kolorow, takich niepowtarzalnych i jest cool.

Ten malice jest piekny, ale.... taki sam lub bardzo zblizony kolor mozna znalezc w OPI czy Essie. OPI ma 'i am not really a waitress', jakis jeden z Muppetow, cos w serii holenderskiej i niemieckiej, starej szwajcarskiej tez....

Ja stara zbieraczka lakierow i jakos na Chanel sie kusze, gdy jest on niepowtarzalny, np. Black Pearl czy Rouge Noir (tez ma kilka swoich klonow, ale formula tego koloru w przypadku Chanel to mis
trzostwo).

Jak ktos ma maks 5 lakierow - warto, jak ma zylke zbieracza i czesto zmienia manikiur - mozna se odpuscic

A teraz, Myszka.... postaram sie tego lakieru nie kupowac, chyba sama sobie w tym poscie wyperswadowywalam zakup

Chce sobie za to kupic Pearl drop, bo mam zakusy do klsycznej delikatnej perly, a wiele testowanych marek mialo niestety 'zonk'. Nagapilam sie na najnowszy swieteczny Diorowy lakier w szklanej kulce i dostalam zachciejstwa wielkiego
Czailam sie Black Pearl, ale na zdjeciach w necie wyglada jakby okropnie smuzyl.. zreszta takie tez opinie czytalam Potwierdz, to sobie ostatecznie z glowy wybije

Przygarnelam teraz 4 nowe lakiery, w tym Malice, ktorego dzis odbiore od kolezanki i dochodze powoli do momentu, ze juz wiecej mi sie nie podoba
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 14:55   #2352
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Na Temptalii Krysia prezentuje róż Notorious, czyli takie szaro-bure coś do konturowania twarzy . Co myślicie o tym wynalazku? Mnie się zdaje, że w czymś takim twarz wygląda trochę na brudną . Z drugiej strony jest w tym produkcie coś intrygującego .
Ciekawe czy w PL ten róż będzie do obadania na żywo .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:26   #2353
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na Temptalii Krysia prezentuje róż Notorious, czyli takie szaro-bure coś do konturowania twarzy . Co myślicie o tym wynalazku? Mnie się zdaje, że w czymś takim twarz wygląda trochę na brudną . Z drugiej strony jest w tym produkcie coś intrygującego .
Ciekawe czy w PL ten róż będzie do obadania na żywo .

Myślałam, że będzie ładniejszy, ale widzę że twarz wygląda po nim na przykurzoną.
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 16:32   #2354
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Czailam sie Black Pearl, ale na zdjeciach w necie wyglada jakby okropnie smuzyl.. zreszta takie tez opinie czytalam Potwierdz, to sobie ostatecznie z glowy wybije
Jestem bardzo zadowolona z Black Pearl i nie widze problemu ze smuzeniem. Mysle, ze tu duzo zalezy od sposobu nakladania lakieru i kazda z nas ma inny 'chwyt' . Mi smuza lakiery, ktore na fotach blogowych wygladaja wrecz idealnie. Mysle, ze dobrze bedzie jak sobie wperfumerii pomalujesz paznokietek i sama zobaczysz . Kolor przepiekny

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Przygarnelam teraz 4 nowe lakiery, w tym Malice, ktorego dzis odbiore od kolezanki i dochodze powoli do momentu, ze juz wiecej mi sie nie podoba
U mnie na 'wygwizdowie' jeszcze nie ma nawet powiewu nowej kolekcji, wiec nie wiem, jak ten Malice sie ma do moich potencjalnych planow zakupowych . I szczerze, najbardziej czekam na serie europejska OPI, bo chce sobie kupic granacik i ten jasny bialy krem, no i ewentualnie miniaturki. A z Chanel to na razie tylko Pearl Drop - biala lekko opalizujaca na zloto perle - przynajmniej z fotek .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 23:34   #2355
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zadowolona z Black Pearl i nie widze problemu ze smuzeniem. Mysle, ze tu duzo zalezy od sposobu nakladania lakieru i kazda z nas ma inny 'chwyt' . Mi smuza lakiery, ktore na fotach blogowych wygladaja wrecz idealnie. Mysle, ze dobrze bedzie jak sobie wperfumerii pomalujesz paznokietek i sama zobaczysz . Kolor przepiekny



U mnie na 'wygwizdowie' jeszcze nie ma nawet powiewu nowej kolekcji, wiec nie wiem, jak ten Malice sie ma do moich potencjalnych planow zakupowych . I szczerze, najbardziej czekam na serie europejska OPI, bo chce sobie kupic granacik i ten jasny bialy krem, no i ewentualnie miniaturki. A z Chanel to na razie tylko Pearl Drop - biala lekko opalizujaca na zloto perle - przynajmniej z fotek .
Mialas mnie zniechecic, a Ty mi jeszcze kolejne chciejstwo generujesz
Koniecznie obadam oba.. musze tylko pamietac aby nastepnym razem isc z nieumalowanymi paznokciami

Mnie na szczescie OPI nie kusza absolutnie.. moje paznokcie sie z nimi niezbyt lubia, wiec problem z ich limitowankami mam z glowy
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 08:26   #2356
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja też jestem miłośniczką lakierów Chanel i potwierdzam, że Black Pearl i Pearl Drop są przepiękne. Oba są w mojej piątce ulubionych lakierów
Obawiam się tylko, że Pearl Drop nie wszedł do stałej kolekcji... Muszę narobić zapasów

Aaa, w Inglocie jest całkiem udany dupe Black Pearl
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 11:55   #2357
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Chanel kolorówka część II

Mi bardzo spodobał się róż Star dust i muszę go obmacać na żywo

NA swatchach Malice wygląda całkiem fajnie. Moja seria lakierów jest dość ograniczona. Na razie zbytnio jej nie powiększę chyba że w odruchu szybkiego, niekoniecznie przemyślanego zakupu
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:54   #2358
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Mialas mnie zniechecic, a Ty mi jeszcze kolejne chciejstwo generujesz
Koniecznie obadam oba.. musze tylko pamietac aby nastepnym razem isc z nieumalowanymi paznokciami

Mnie na szczescie OPI nie kusza absolutnie.. moje paznokcie sie z nimi niezbyt lubia, wiec problem z ich limitowankami mam z glowy
A to sie ciesze. Lepiej grzeszyc stadnie, bo winy sie jakos rozmywaja
Z Chanel mialam niewpal z zolciutkim lakierem z limitowanki z 2011 - piekny i sloneczny, ale trzeba uwaznie malowac, bo po pierwsze: przeswity, a po drugie: rowniutko trzeba nakladac warstwe na warstwe, bo sie widocznie odcina roznica. Na stopy idealny

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja też jestem miłośniczką lakierów Chanel i potwierdzam, że Black Pearl i Pearl Drop są przepiękne. Oba są w mojej piątce ulubionych lakierów
Obawiam się tylko, że Pearl Drop nie wszedł do stałej kolekcji... Muszę narobić zapasów

Aaa, w Inglocie jest całkiem udany dupe Black Pearl
To chyba prawda, ze Pearl Drop jest 'okresowy' . W sklepach online jest dostepny, a wszedl chyba razem z Black Pearl i jakims brzoskwiniowym w 2009 albo 2010 roku, wiec troszke go potrzymali . Choc patrzylam na polki w szwedzkim Kicks-ie i juz nie maja. Poprosilam swojego mezusia, by mi zgarnal buteleczke na lotnisku w drodze do domu .

Ps. Jak sie spodoba, zrobie zapas . Dobry pomysl.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 21:50   #2359
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Chanel kolorówka część II

Szykowałam się na star dust ale trafiła się okazja i stałam się posiadaczkę różu nr 68 rose ecrin. Ciekawe czy będę zadowolona. Ma go może któraś z Was ? Jakieś opinie ?

Musze ograniczyć przeglądanie allegro bo zbankrutuje niedługo. Dziś stałam sie posiadaczką również The Balm Bahama Mama bronzer. Ciekawe co to za cudo
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 22:01   #2360
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Szykowałam się na star dust ale trafiła się okazja i stałam się posiadaczkę różu nr 68 rose ecrin. Ciekawe czy będę zadowolona. Ma go może któraś z Was ? Jakieś opinie ?
Chyba lepiej pytać przed zakupem , ja miałam rose ecrin, ale nie byłam z niego zbyt zadowolona. To bardzo jaśniutki odcień ( po nałożeniu jest jaśniejszy niż w opakowaniu) na mojej skórze był prawie niewidoczny, do tego miał sporo blinku i dość szybko znikał z policzków. Ale może Tobie się spodoba, oby
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 22:31   #2361
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość

Myślałam, że będzie ładniejszy, ale widzę że twarz wygląda po nim na przykurzoną.
Też mam takie odczucia

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Mi bardzo spodobał się róż Star dust i muszę go obmacać na żywo

NA swatchach Malice wygląda całkiem fajnie. Moja seria lakierów jest dość ograniczona. Na razie zbytnio jej nie powiększę chyba że w odruchu szybkiego, niekoniecznie przemyślanego zakupu
Mnie też się niestety spodobał, na razie na swatchach w necie . Nie mam niestety w pobliżu żadnego D. ani S., a że słyszałam, że cieszy się powodzeniem, to żeby nie żałować, że się nie załapałam, kliknęłam w perfumerii internetowej. Ciekawe, ile kosztuje "stacjonarnie" . Ja z przesyłką zapłaciłam 174 zł. Dam znać, czy jest fajny. Mam nadzieję, że będzie dla mnie tak miłym zaskoczeniem, jak Horizon, którego ubóstwiam . Btw - na Allegro widziałam Horizona w testerze, jak ktoś się wcześniej nie załapał, to teraz ma szansę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 15:08   #2362
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też mam takie odczucia


Mnie też się niestety spodobał, na razie na swatchach w necie . Nie mam niestety w pobliżu żadnego D. ani S., a że słyszałam, że cieszy się powodzeniem, to żeby nie żałować, że się nie załapałam, kliknęłam w perfumerii internetowej. Ciekawe, ile kosztuje "stacjonarnie" . Ja z przesyłką zapłaciłam 174 zł. Dam znać, czy jest fajny. Mam nadzieję, że będzie dla mnie tak miłym zaskoczeniem, jak Horizon, którego ubóstwiam . Btw - na Allegro widziałam Horizona w testerze, jak ktoś się wcześniej nie załapał, to teraz ma szansę .
Ja też czekam na swój. Mam nadzieję że będzie ładny. Ja na początku też bałam się Horizon a teraz już go kocham

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Chyba lepiej pytać przed zakupem , ja miałam rose ecrin, ale nie byłam z niego zbyt zadowolona. To bardzo jaśniutki odcień ( po nałożeniu jest jaśniejszy niż w opakowaniu) na mojej skórze był prawie niewidoczny, do tego miał sporo blinku i dość szybko znikał z policzków. Ale może Tobie się spodoba, oby
Oby Ja właśnie szukam jakiegoś jasnego odcienia
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 20:29   #2363
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja też jestem miłośniczką lakierów Chanel i potwierdzam, że Black Pearl i Pearl Drop są przepiękne. Oba są w mojej piątce ulubionych lakierów
Obawiam się tylko, że Pearl Drop nie wszedł do stałej kolekcji... Muszę narobić zapasów

Aaa, w Inglocie jest całkiem udany dupe Black Pearl
uffff, ten Pearl Drop chyba nie do końca w moim typie sądząc po swatchach ale Black Pearl chyba któregoś dnia przytulę a jak coś będę Was winić

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Mi bardzo spodobał się róż Star dust i muszę go obmacać na żywo
mi również

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
A to sie ciesze. Lepiej grzeszyc stadnie, bo winy sie jakos rozmywaja
Z Chanel mialam niewpal z zolciutkim lakierem z limitowanki z 2011 - piekny i sloneczny, ale trzeba uwaznie malowac, bo po pierwsze: przeswity, a po drugie: rowniutko trzeba nakladac warstwe na warstwe, bo sie widocznie odcina roznica. Na stopy idealny
tak sobie to będę tłumaczyć na razie niewypałów Chanelowych nie miałam i oby takie statystyki utrzymywały się jak najdłużej

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie też się niestety spodobał, na razie na swatchach w necie . Nie mam niestety w pobliżu żadnego D. ani S., a że słyszałam, że cieszy się powodzeniem, to żeby nie żałować, że się nie załapałam, kliknęłam w perfumerii internetowej. Ciekawe, ile kosztuje "stacjonarnie" . Ja z przesyłką zapłaciłam 174 zł. Dam znać, czy jest fajny. Mam nadzieję, że będzie dla mnie tak miłym zaskoczeniem, jak Horizon, którego ubóstwiam . Btw - na Allegro widziałam Horizona w testerze, jak ktoś się wcześniej nie załapał, to teraz ma szansę .
kojarzy mi się cena 174 zł z Sephory czy Mario idę go poszukać i o Horizonie mi przypomniałaś
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:09   #2364
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Chanel kolorówka część II

Horizona miałam i sprzedałam ale ostatnio na all kupiłam używkę za 140zł i jestem szczęśliwa że znowu się skusiłam
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:23   #2365
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Chanel kolorówka część II

OlaM i Dentico - dziewczyny, proszę - dajcie znać jak róż do Was dojdzie, bo nie wiem czy prosićo odłożenie w Sephorze czy olać...
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:39   #2366
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
kojarzy mi się cena 174 zł z Sephory czy Mario idę go poszukać i o Horizonie mi przypomniałaś
Ciekawe, czy się ugniesz, hi, hi

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Horizona miałam i sprzedałam ale ostatnio na all kupiłam używkę za 140zł i jestem szczęśliwa że znowu się skusiłam
No widać, że coś w nim jest - nawet wyeksmitowany wraca jak bumerang

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
OlaM i Dentico - dziewczyny, proszę - dajcie znać jak róż do Was dojdzie, bo nie wiem czy prosićo odłożenie w Sephorze czy olać...
Dostałam info, że dziś wysłali, więc jak poczta nie nawali, to pojutrze powinnam go dostać. Obiecuję zdać relację z pierwszych wrażeń .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:47   #2367
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Horizona miałam i sprzedałam ale ostatnio na all kupiłam używkę za 140zł i jestem szczęśliwa że znowu się skusiłam
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy się ugniesz, hi, hi
a kysz złe kobiety
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:48   #2368
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na Temptalii Krysia prezentuje róż Notorious, czyli takie szaro-bure coś do konturowania twarzy . Co myślicie o tym wynalazku? Mnie się zdaje, że w czymś takim twarz wygląda trochę na brudną . Z drugiej strony jest w tym produkcie coś intrygującego .
Ciekawe czy w PL ten róż będzie do obadania na żywo .
O matko, ona w nim rzeczywiście wygląda jakby się niedomyła
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 19:22   #2369
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja chyba nigdy nie odżałuję, że nie kupiłam Horizona. A ten wątek tylko mi o nim przypomina
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 21:24   #2370
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
OlaM i Dentico - dziewczyny, proszę - dajcie znać jak róż do Was dojdzie, bo nie wiem czy prosićo odłożenie w Sephorze czy olać...
Oczywiście jak tylko wypróbuję dam znać

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja chyba nigdy nie odżałuję, że nie kupiłam Horizona. A ten wątek tylko mi o nim przypomina
Wszystko jest do nadrobienia
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.