Czy torba powinna... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-26, 14:42   #1
lizja
Raczkowanie
 
Avatar lizja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 41

Czy torba powinna...


hejka,
czy torba - taka na co dzień, na uczelnie, sportowa, powinna pasować do wszystkiego co mam na sobie...? Do butów, do kurtki, do spodni, bluzki...itd ?? Chcialabym sobie kupic jasnozieloną torbę z diversa..tylko chyba nie będzie pasować do mojej beżowej kurtki zimowej i do butów brązowych...buuu... nie wiem jaką kupić, żeby wyglądać jak człowiek... pierwszy raz mam w życiu taki dylemat...szczerze...to nie mam doświadczenia z torbami, więc proszę Was o pomoc... z góry dziękuję!!! :-*
lizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 14:46   #2
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Czy torba powinna...

Moim, zdaniem zielonatorba pasuje do beżowej kurtki, jeśli zaś chodzi o brązowe buty to ciężko mi powiedzieć.
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 15:21   #3
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Czy torba powinna...

hmm..jejku, jeśli to taka torba z diversa o jakiej myśle, to na pewno nie ma nic przeciwko żebyś jej kupiła. Ja bym tak zrobiła. Plecaka przecież też nie kupuje pod kolor butów
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 15:41   #4
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czy torba powinna...

hehe, mialam dokladnie ten sam problem, rowniez z torba z diversa gdybys chciala wszystko idealnie dopasowac to musialabys wydac majatek; generalnie ja mam taka zasade, ze wszelakie tego typu rzeczy, ktore nosze na codzien nie moga byc kompletnie niedobrane - ale tylko tyle; nie wymagam by z kazdym ubraniem tworzyly idealny komplet; mysle, ze po prostu powinnas ubrac sie w owe buty, kurtke, spodnie itd i w nich przymierzyc torbe - bedziesz miala wtedy jasnosc co i jak poza tym ciekawy dodatek moze nadac zupelnie inny wyraz calemu ubraniu i bynajmniej nie musi byc idealnie dopasowany do calosci
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 20:08   #5
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Czy torba powinna...

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
hehe, mialam dokladnie ten sam problem, rowniez z torba z diversa gdybys chciala wszystko idealnie dopasowac to musialabys wydac majatek; generalnie ja mam taka zasade, ze wszelakie tego typu rzeczy, ktore nosze na codzien nie moga byc kompletnie niedobrane - ale tylko tyle; nie wymagam by z kazdym ubraniem tworzyly idealny komplet; mysle, ze po prostu powinnas ubrac sie w owe buty, kurtke, spodnie itd i w nich przymierzyc torbe - bedziesz miala wtedy jasnosc co i jak poza tym ciekawy dodatek moze nadac zupelnie inny wyraz calemu ubraniu i bynajmniej nie musi byc idealnie dopasowany do calosci
Podpisuję się.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 20:14   #6
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czy torba powinna...

Rzeczy codzienne raczej (wg mnie) powinny byc praktyczne niz idealnie dobrane zwlaszcza jesli mowimy o takim luznym stylu. torby przez ramie - nigdy mnie specjalnie nie obchodzilo czy idealnie ida z moimi butami Daj sobie na luz

To nie wielkie wieczorowe wyjscie gdzie kluczem jest dobor dodatkow Ma ci byc cieplo i wygodnie
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.