Dobry ginekolog w Zielonej Górze - w ramach NFZ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-01, 15:42   #1
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485

Dobry ginekolog w Zielonej Górze - w ramach NFZ


No właśnie Czy któraś z wizażanek zna dobrego ginekolga przyjmującego w ramach NFZ? W ostatecznosci pójdę do prywatnego, ale pieniądze będe musiała wykładać z własnej, 18-letniej kieszeni, która nie grzeszy nadmiarem funduszy. Chciałam udać się po tabletki antykoncepcyjne i szukam lekarza, który będzie potrafił dobrać je do moich potrzeb na podstawie jakiś badań,a nie tylko "krótkiego pojrzenia na pacjentkę" ...

Będę wdzięczna za pomoc
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 17:44   #2
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Dobry ginekolog w Zielonej Górze - w ramach NFZ

Na samej górze tego forum są podwieszone - jak dwa byki - wątki o dobrych i złych ginekologach, więc tam powinnaś poszukać/umieścić swoje pytanie, a nie zaśmiecać forum. Szczęśliwego nowego roku.
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 18:31   #3
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Dobry ginekolog w Zielonej Górze - w ramach NFZ

Cytat:
Napisane przez dioska Pokaż wiadomość
Na samej górze tego forum są podwieszone - jak dwa byki - wątki o dobrych i złych ginekologach, więc tam powinnaś poszukać/umieścić swoje pytanie, a nie zaśmiecać forum. Szczęśliwego nowego roku.
Dioska, przepraszam za zaśmiecanie, ale naprawdę - przeczytałam cały wątek, przestudiowałam listę na jednej ze stron, umieściłam pytanie i nawet privy porozsyłałam, ale odpowiedzi nie otrzymałam do tej pory (a było to z miesiac lub dwa temu). No nic... widocznie musze sama przejść się do kilku i sprawdzić Szczęśliwego Nowego Roku
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 20:02   #4
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Dobry ginekolog w Zielonej Górze - w ramach NFZ

No chyba najlepiej sprawdzić, albo poszukać np. w portalu gazeta.pl - tam też są białe i czarne listy lekarzy ginekologów. Pozdrawiam
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 10:36   #5
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: Dobry ginekolog w Zielonej Górze - w ramach NFZ

witam
ja z własnego doświadczenia moge polecić dr Kozakiewicz-Kończal, przyjmuje w Aldemedzie i na Zamenhofa i na ul. Niepodległości.Przyjmuje w ramach NFZ, dzwonisz i umawiasz sie- terminy nie są zbyt długie. Chodziłam do niej po mojej pierwszej ciąży, w trakcie drugiej ciąży- była lekarzem prowadzącym. Nie przesadza ze skierowaniami na rózne badania np. w ciązy, wysyła w razie potrzeby albo jak coś sie dzieje, delikatnie bada, jest miła i kulturalna. Na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi. Spróbuj może bedzie Ci odpowiadać.Pozdrawiam
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.