FENOMEN Dietetyczny ;))! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 20:10   #1
Aldehyda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2

FENOMEN Dietetyczny ;))!


Po 3 latach nieudanych prób odchudzania wreszcie osiągnęłam wymarzoną sylwetkę.
W ciągu 1,5 miesiąca schudłam 14 kg bez żadnej głodówki.
Od znajomej dostałam adres kobiet, ktore zajmuje sie indywidualnym ustalaniem diet dla każdego klienta. Są po prostu fenomenalne. Zapewniły też wsparcie na polu psychologicznym, dla mnie to było strasznie ważne.
A dodam, że byłam cholernie ciężkim przypadkiem nigdy nie mogłam się zmobilizować. Przez 3 lata odchudzania przytyłam 11 kg . Nie maaam żadnej zwisającej skóry, cellulit zmniejszył się nieprawdopodobnie, poprawiła mi się cera, czuję się genialnie..
I co ważne, wcale nie jest to drogie: tydzień konsultacji kosztował mnie 50 zł.
Jedyną rzeczą, która naprawde mnie zdenerwowała było to, że najpierw na odpowiedź czekałam 12 dni ;/. Powiedziały, że przy takiej ilości zgłoszeń rzadko są w stanie odpowiadać na wszystkie zgłoszenia w szybkim tempie. No, ale osiagnęłam wreszcie to, co chciałam, więc wybaczyłam tą początkową wtopę ))).

Aha, podaję maila, mam nadzieję, że mogę to zrobić tak na forum ***** Chciałam się po prostu tym z Wami podzielić, mnie pomogło, niech pomoże też którejś z Was. Buziaki!



Nie, nie możesz
Vadi

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2008-11-09 o 15:19 Powód: j.w.
Aldehyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 12:23   #2
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: FENOMEN Dietetyczny ;))!

Cytat:
Napisane przez Aldehyda Pokaż wiadomość
Po 3 latach nieudanych prób odchudzania wreszcie osiągnęłam wymarzoną sylwetkę.
W ciągu 1,5 miesiąca schudłam 14 kg bez żadnej głodówki.
Od znajomej dostałam adres kobiet, ktore zajmuje sie indywidualnym ustalaniem diet dla każdego klienta. Są po prostu fenomenalne. Zapewniły też wsparcie na polu psychologicznym, dla mnie to było strasznie ważne.
A dodam, że byłam cholernie ciężkim przypadkiem nigdy nie mogłam się zmobilizować. Przez 3 lata odchudzania przytyłam 11 kg . Nie maaam żadnej zwisającej skóry, cellulit zmniejszył się nieprawdopodobnie, poprawiła mi się cera, czuję się genialnie..
I co ważne, wcale nie jest to drogie: tydzień konsultacji kosztował mnie 50 zł.
Jedyną rzeczą, która naprawde mnie zdenerwowała było to, że najpierw na odpowiedź czekałam 12 dni ;/. Powiedziały, że przy takiej ilości zgłoszeń rzadko są w stanie odpowiadać na wszystkie zgłoszenia w szybkim tempie. No, ale osiagnęłam wreszcie to, co chciałam, więc wybaczyłam tą początkową wtopę ))).

Aha, podaję maila, mam nadzieję, że mogę to zrobić tak na forum *** . Chciałam się po prostu tym z Wami podzielić, mnie pomogło, niech pomoże też którejś z Was. Buziaki!

ale sobie robicie reklame matko. jakos w to nie wierze ze w 1.5 miesiaca tyle schudlas i to na dodatek bez cwiczen

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2008-11-09 o 15:19 Powód: cytowana reklama
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:45   #3
Aldehyda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: FENOMEN Dietetyczny ;))!

Jezuuu.. to jest właśnie społeczeństwo polskie. Ktoś chce pomóc, to od razu wszyscy robią się podejrzliwi Czy ja komuś kazałam się do nich zgłaszać? Oczywiscie, że nie. Jesli ktoś będzie chciał spróbować, to spróbuje. Nie mówię, że schudłam tyle bez ćwiczeń, bo ćwiczyłam sama dla siebie, dla swojego dobrego samopoczucia. Z tym, że one wcale mi tego robić nie kazały. Kurcze, troche głupio sie teraz czuje:|. Chyba nie mam potrzeby tłumaczyć się z tego, że dzięki nim wreszcie schudłam. Nie potrafiłam tego sama dokonać. Wy potraficie- super, naprawde gratuluje, przynajmniej nie musicie wydawać kasy . Podrawiam
Aldehyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 15:22   #4
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: FENOMEN Dietetyczny ;))!

Tak, tak, to zalosne zaściankowe polskie społeczeństwo, które nie może zrozumieć, że ktoś zakłada nowe konto, pisze nim tylko wątki reklamowe w zupełnie nie-reklamowym celu
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 15:30   #5
Kraina
Przyczajenie
 
Avatar Kraina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: FENOMEN Dietetyczny ;))!

Witam wszystkie wizażanki! Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona trochę cieplej niż Aldehydę... Swoją drogą śmieszne zachowanie, dziewczyna chce zwyczajnie pomóc, a Wy ją od razu miażdżycie o nic nie pytając. Natrafiłam na ten wątek z przeglądarki google, stąd mój pierwszy post tutaj, ale zaraz zabieram się za przeglądanie całego forum, bo widze, że jest naprawde cudoowne! 171 cm, 72 kg, do zrzucenia 12 kg... Buziaki!
Kraina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.