*oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" * - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-30, 22:01   #1
supergirllann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Question

*oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *


Któraś z was używała tej kuracji?? Znalazłam na allegro pare ofert. Z tego co piszą jest to świetne, ale czy któras z was wypróbowała na własnej skórze ??



"TIENS - podwójna celuloza

HIT W KWESTII OCZYSZCZENIA ORGANIZMU

POZBĄDZ SIĘ NAWET 10 KG ZŁOGÓW ZAWARTYCH W TWOICH JELITACH

Chcesz być piękna(y) i młody chcesz zachować zdrowy wygląd? Zacznij od oczyszczania w myśl chińskiego przysłowia

"Lepiej zapobiegać chorobie niż leczyć się dzień przed śmiercią ! "

OCZYSZCZANIE TO PODSTAWA !!!

Pozbądż się zbędnych naleciałości w Twoich jelitach nawet 10 kg . " co o tym sądzicie??


Brzmi super...
supergirllann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 09:04   #2
supergirllann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: *oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *

ej nikt nie stosował tej kuracji??
supergirllann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 09:12   #3
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: *oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *

Nie napisałaś na czym polega

Slogany reklamowe owszem cudowne i wspaniałe ale ja też mogę się powiesić na bilboardzie i podpisać 'najpiękniejsza kobieta na świecie, zamieszkaj z nią a nie pożałujesz!' a tak naprawdę niewiele w tym prawdy
Po allegro grasują amatorzy chcący zarobić łatwą kasę, nie lepiej przejść się na oczyszczanie jelit do lekarza?
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 09:16   #4
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: *oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *

A jak to oczyszczanie wygłada?
Kojarzy mi się z wpompowanie płynu do jeli i wypłukaniem ich zawartości. Co do takiej metody lekarze mają podzielone zdania.
Możesz napisać coś więcej, bo pierwszy post taki sloganowy a chciałabym zrozumieć o co w tej metodzie chodzi?
Pozdrawiam
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 09:18   #5
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: *oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Nie napisałaś na czym polega

Slogany reklamowe owszem cudowne i wspaniałe ale ja też mogę się powiesić na bilboardzie i podpisać 'najpiękniejsza kobieta na świecie, zamieszkaj z nią a nie pożałujesz!' a tak naprawdę niewiele w tym prawdy
Po allegro grasują amatorzy chcący zarobić łatwą kasę, nie lepiej przejść się na oczyszczanie jelit do lekarza?
Uprzedziłaś mnie
Ale widzę że mamy podobne podejście do takich "rewelacji".
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 09:24   #6
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: *oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *

Cytat:
Napisane przez amber2046
Uprzedziłaś mnie
Ale widzę że mamy podobne podejście do takich "rewelacji".

Więc czekamy na relację z oczyszczania-cud ;D
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 09:32   #7
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: *oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka

Więc czekamy na relację z oczyszczania-cud ;D
Ja tez czekam

W koncu wteyd by mi piersi nie zmalały

Ach, zabijcie mnie za moje poczucie humoru....
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-06-03 o 12:54
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 10:45   #8
supergirllann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: *oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *

ejjj ale ja wcale nie prowadze tej kuracji pytam sie tylko czy któraś z was przypadkiem tego nie próbowała!!


myślałam, ze załapiecie o jaką kuracje chodzi :P na allegro ludzie sprzedają jej kosmiczne ilości

a więc zacytuje:

"HIT W KWESTII OCZYSZCZENIA ORGANIZMU

POZBĄDZ SIĘ NAWET 10 KG ZŁOGÓW ZAWARTYCH W TWOICH JELITACH

Chcesz być piękna(y) i młody chcesz zachować zdrowy wygląd? Zacznij od oczyszczania w myśl chińskiego przysłowia

"Lepiej zapobiegać chorobie niż leczyć się dzień przed śmiercią ! "

OCZYSZCZANIE TO PODSTAWA !!!

Pozbądż się zbędnych naleciałości w Twoich jelitach nawet 10 kg .

Jelita odgrywają bardzo ważną rolę w organiźmie człowieka. Zbudowane są z kosmków tworzących bardzo wielką powierzchnię, z której substancje żywieniowe przedostają się do krwi. W zdrowym jelicie powinno być około 1,3 kg pożytecznej mikroflory ochraniającej jelita i odpowiedzialnej za przyswajanie witamin i mikroelementów. Badania kliniczne stwierdzają, że w jelitach potrafi nagromadzić się w krótkim czasie nawet 10 kg i więcej mas kałowych, czasami twardych jak kamień, blokując niemal całkowicie przyswajanie czegokolwiek. Niemal każdy z nas był poddawany w swoim życiu kuracji antybiotykowej lub stosował potrzebne leki chemiczne, jadł modyfikowaną żywność czy też spryskiwane i nawożone ciężką chemią owoce i warzywa. To wszystko sprawia, że mikroflory mamy mało albo wcale, za to mamy kilka lub kilkanaście kilogramów złogów. Według starożytnej medycyny chińskiej i tybetańskiej stan zdrowia człowieka zależy przede wszystkim od stanu właśnie jelit, a w szczególności jelita grubego.

SKŁAD: PODWÓJNA CELLULOZA - to preparat zawierający rozpuszczalny i nierozpuszczalny błonnik, który umożliwia najskuteczniejsze mechaniczne oczyszczanie jelita, uregulowanie jego działania.

DZIAŁANIE PODWÓJNEJ CELLULOZY • tonizuje tkanki jelit, wzmacnia ruch robaczkowy, • usuwa złogi i śluz, ułatwiając tym przyswajanie substancji odżywczych, • odżywia bakterie jelitowe, przywraca normalną mikroflorę, • zapewnia odpowiednią wilgotność i objętość stolca, ułatwiając wypróżnianie. • zmniejsza czas przebywania mas kałowych w jelicie, przez co obniża przyswajanie. cholesterolu, a za tym zapobiega miażdżycy, • niedotlenieniu, zatorom i zawałom. • spowalnia wchłanianie cukrów w jelicie. • usuwa substancje toksyczne, mogące powodować powstawanie komórek rakowych. • pochłaniając dużą ilość wody i zwiększając objętość CELLULOZA powoduje dłużej trwające uczucie sytości. • działa przeciwzapalnie, regeneruje śluzówkę jelita, skuteczna przy zapaleniach jelita, chorobie CROHNA.

STOSOWANIE: • przewlekłe zaparcia, niepełne wypróżnienia • hemoroidy, żylaki, zapalenie żył • dysbakterioza, m.in. po antybiotykoterapii, • zapalenie jelita, choroba CROHNA, refluks, • cukrzyca, • miażdżyca, niedotlenienie, nadciśnienie, • bóle głowy spowodowane zatruciem organizmu toksynami, zalegającymi w jelitach, • nadwaga, zaburzenia gospodarki tłuszczowej, • profilaktyka raka jelit, • detoksykacja przy zatruciu toksynami,

PRZECIWWSKAZANIA: • ciąża, karmienie piersią • dzieci do 5 lat • aktywne wrzody żołądka, dwunastnicy, jelit

DAWKOWANIE : Dwa razy dziennie po 1 tab. rano i wieczorem, popijając pełną szklanką wody przez 7 dni. Następnie 1 tab. rano i 2 tab. wieczorem przez kolejne 7 dni, dalej po 2 tab. tylko wieczorem, pamiętając o tym, by popijać dużą ilością wody. Najkorzystniej w godz. 5:00 - 7:00 i 21:00 - 23:00.

Produkt zawiera 70 tabletek co wystarcza na miesięczną kuracje

PRODUCENT FIRMA TIENS -tiashi group /chiny/

Zobacz pozostałe aukcje NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ !!! JEST TO NAJNIŻSZA CENA NA ALLEGRO

Kupując na moich aukcjach masz gwarancje szybkiej wysyłki produktu orginalnie zapakowanego posiadającegofirmowy hologram oraz Polską etykietę

sprawdz strone "o mnie " moje komentarze i dołącz do grona

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

UWAGA PRZY ZAKUPIE 3 PRODUKTÓW z dowolnych moich aukcji

WYSYŁKA GRATIS !!!

PRODUKT JEST PRODUKTEM W PEŁNI NATURALNY CO ZA TYM IDZIE JEST BEZPIECZNY DLA ORGANIMU -PRODUKT POSIADA WSZELKIE TESTY I CERTYFIKATY GIS-U (glówny ispektorat sanitarny )

PONADTO PRODUKTY FIRMY ZOSTAŁY DOCENIONE PRZEZ ORGANIZACJE MIEDZYNARODOWE TAKIE JAK WHO (międzynarodowa organizacja zdrowia ) a także FDA co świadczy o ich jakości "
supergirllann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 11:32   #9
*Elle*
Raczkowanie
 
Avatar *Elle*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 56
Dot.: *oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *

Nie wierzę w nieszkodliwość chińskich preparatów , tych zawierających tylko "naturalne"składniki i nie jest to zdanie wyssane z plca . Na Twoim miejscu kupiłabym błonnik w aptece ok 14 zł bo jak na mój rozum to ma działać podobnie.Przynajmniej sobie nie zrobisz krzywdy .
pozdrawiam
*Elle* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 11:35   #10
supergirllann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: *oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *

hehe a jaki błonnik?? jakiej firmy jest najlepszy??
supergirllann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 11:42   #11
*Elle*
Raczkowanie
 
Avatar *Elle*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 56
Dot.: *oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *

Sporo jest teraz tego w aptekach .Może z Pharma Nord albo NaturCaps - niech Ci doradzi farmaceutka
*Elle* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 20:47   #12
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: *oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *

A nie lepiej błonnik z diety - otręby, jabłka, siemię lniane, ciemny chleb - wystarczy trochę sprytu, google i problem z głowy. Trochę finezji, nie warto wierzyć chińskim oszutom
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 00:19   #13
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: *oczyszczanie jelit => tiens "podwójna celluloza" *

A co myślicie o podpaskach i wkładkach z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi??
__________________
szancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.