Dobry Fryzier - Tarnów - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 20:15   #811
Gulciaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gulciaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

ponawiam, czy ktos wie??
Gulciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 20:00   #812
garbatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 14
Dot.: Stylista Tarnów

Cytat:
Napisane przez Alde Pokaż wiadomość
Słyszałam opinie, że pan Krzysztof Skrzypek z salonu na ul. Mościckiego 86 ma złote ręce do cięcia oczywiście .
Siostra skusiła się na fryzurkę u niego i naprawdę świetnie układają się jej włosy. A do tego ten pan ma ogromną wiedzę o włosach. Sądzę, że jest wart polecenia.
Mogę prosić wiecej info o p.Skrzypku? Czy ścina na krótko też? I jakie ceny?
garbatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 15:10   #813
garbatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2262900 8]
natomiast mogę polecić salon mieszczący się przy ul. Brata Alberta. Tam zostałam obsłużona profesjonalnie i za strzyżenie, i modelowanie zapłaciłam tylko 8 zł[/QUOTE]

A dużo włosów ścinałaś? I pamiętasz u kogo? ja chciałabym na krótko. Będę baardzo wdzięczna za opinię, mimo że Twoja ma 4 lata, mam nadzieję, że nadal tam tak obsługują Pozdrawiam
garbatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 18:14   #814
finezja88
Przyczajenie
 
Avatar finezja88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cześć dziewczyny chciałam zapytać czy któraś z Was korzystała z usług salonu fryzjerskiego- "SALI Klub Fryzjerski, Łukasz Małecki" zlokalizowanego przy ul. Mościckiego? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie opinie na temat tego miejsca
finezja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 21:15   #815
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez finezja88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny chciałam zapytać czy któraś z Was korzystała z usług salonu fryzjerskiego- "SALI Klub Fryzjerski, Łukasz Małecki" zlokalizowanego przy ul. Mościckiego? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie opinie na temat tego miejsca
Nie byłam, ale też chętnie się czegoś dowiem. A może któraś z Was korzystała przy okazji z Gratis Karty w tym salonie?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 22:13   #816
FastCar
Przyczajenie
 
Avatar FastCar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Hej Dziewczyny proszę o polecenie jakiegoś dobrego fryzjera, który rozjaśni mi włosy o dwa tony ( aktualnie mam swój "mysi" ciemny blond, włosy za ramiona ) lub ufarbuje je tak, że będę zadowolona. Kwota do 150 zł
FastCar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 10:04   #817
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Pracują w Tarnowie gdzies na rozjasniaczach Joico albo Goldwell?? Orientujecie sie?

Jak jest w TRENDACH na Mościckiego??
Oraz w Profesji? Tam chyba maja Joico.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 15:30   #818
finezja88
Przyczajenie
 
Avatar finezja88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Dziewczyny!!!
Byłam w Pracowni Fryzur Jamróg na Piłsudskiego i stanowczo nie polecam tego miejsca! Skuszona pozytywnymi opiniami i renomą wybrałam się do powyższego salonu. Najpierw praktykantka (niezbyt miła i sympatyczna) umyła moje włosy, potem je wysuszyła i wyprostowała (w życiu chyba nie straciłam tyle włosów naraz). Następne było strzyżenie włosów maszynką po prostej- wykonane niezbyt precyzyjnie, jeszcze lakier na koniec i gotowe, za całość skasowano 70 zł Atmosfera panująca w salonie jest grobowa, miałam wrażenie że się jego pracownicy nie lubią. W życiu nie byłam w gorszym salonie! Masakra... niedługo wybiorę się do innego fryzjera żeby poprawić to cięcie
finezja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 19:04   #819
szymon8303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Witam najlepsza fryzjerka to Justyna Kukla nie ma dwóch zdań.To jedyna dziewczyna która wysłucha i zetnie tak jak się chce przy okazji bardzo miła osoba.Jakis rok temu byłam u PMagdy ktora ma salon w domu ul Nadbrzezna pracownica Iwonka wycieniowala mi wlosny na maksa czego nie chcialam podkreslając na poczatku tylko miały byc u nasady podciete zeby sie podnosily.Dziewczyna niestety nie zna się na rzeczy teraz musze czekac i chodzic do p Justyny zeby mi doprowadziła włosy do normalnego stanu.Okropnośc jak mozna tak zniszczyc komus włosy.
szymon8303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 10:33   #820
EwiW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Hej Dziewczyny!
Pytanie z innej beczki nieco: nie wiecie gdzie w Tarnowie można kupić gąbkę/wypełniacz do podnoszenia grzywki?
Sprawdziłam już w sklepie na Konarskiego, w Rynku i na Nowodąbrowskiej i niestety nie ma
Tapirowanie to w moim przypadku porażka bo po pierwsze mam długie i raczej cienkie włosy a dwa chyba nie potrafię tego dobrze robic:P
Wiem, że ostatecznie ratuje mnie Allegro bo takie gąbki są tam dostępne ale chciałabym móc sobie najpierw podotykać:P
Pomóżcie jeśli coś wiecie
EwiW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 13:59   #821
agnieszkan398
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

a co powiecie o salonie Venus kolo świtu? chodzi mi o uczesanie na wesele. ewentualie polecicie kogos?
agnieszkan398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 09:01   #822
garbatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

.

Edytowane przez garbatka
Czas edycji: 2014-06-18 o 22:55
garbatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:30   #823
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Garbatka, dopisz o jakie miejsca chodzi, bo nie wiadomo na temat jakiego salonu odpisujesz
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 22:52   #824
garbatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez EwiW Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Pytanie z innej beczki nieco: nie wiecie gdzie w Tarnowie można kupić gąbkę/wypełniacz do podnoszenia grzywki?
Sprawdziłam już w sklepie na Konarskiego, w Rynku i na Nowodąbrowskiej i niestety nie ma
Tapirowanie to w moim przypadku porażka bo po pierwsze mam długie i raczej cienkie włosy a dwa chyba nie potrafię tego dobrze robic:P
Wiem, że ostatecznie ratuje mnie Allegro bo takie gąbki są tam dostępne ale chciałabym móc sobie najpierw podotykać:P
Pomóżcie jeśli coś wiecie
widziałam w tesco w gemini w dziale odzieżowym


---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszkan398 Pokaż wiadomość
a co powiecie o salonie Venus kolo świtu? chodzi mi o uczesanie na wesele. ewentualie polecicie kogos?
Nie polecam. Byłam parę miesięcy temu na podcięciu końcówek. Ścinała mnie kobieta z długimi paznokciami którymi mnie podrapała (!) i szarpała włosy.
Ale to moje prywatne zdanie, może trafisz na kogoś innego
garbatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 08:40   #825
EwiW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

[QUOTE=garbatka;46942786]widziałam w tesco w gemini w dziale odzieżowym

Dzięki za informację. Zamówiłam wcześniej na Alllegro- szału nie ma, chyba mam za cienkie włosy i do tego nie na tyle gęste żeby zakryć dobrze gąbkę. Możliwe też, że robię coś źle



Dojrzewam do ścięcia włosów od jakiegoś czasu. Jako "Matka Polka" dwójki maluchów postawiłam na praktyczne długie włosy, które zawsze mogłam związać nim małe "nietoperze" zdążą zaplątać w nie swoje rączki i zabawki. Ale już pora z tym skończyć!

Wyczytałam wiele pochlebnych opinii o Awangardzie i kusi mnie na strzyżenie właśnie u nich. Jakie ceny u nich obowiązują za strzyżenie na długich włosach?

Edytowane przez EwiW
Czas edycji: 2014-08-05 o 08:41
EwiW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 19:09   #826
Julitta_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 17
Cool TARNOW- czy ktos moze polecic dobrego fryzjera??

Czy macie kogos sprawdzonego, ktory super scina wlosy?? Zapodajcie imie I salon. I napiszcie pare slow, dlaczego byliscie zadowoleni.

Dzieki
Julitta_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 18:30   #827
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Witajcie. Mozecie cos powiedziec o pracowni B.R.E.G na ul sw.Anny ?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 22:13   #828
Gulciaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gulciaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Tylko Kuźnia Jewuły. Są bez porównania najlepsi. No i Pani Agnieszka
Gulciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:14   #829
monikak1608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

witajcie.
a co powiecie o "Ambasada Metamorfozy Fryzur" Dominik Krzyżanowski
przy ul.Malczewskiego!!!!!!
słyszałam, że wpływowe kobiety Tarnowa tam chodzą i ponoć p.Magda Gessler też się u Niego czesała jak była w Tarnowie??
wiecie coś o nim?
jaki z niego fachowiec??

Edytowane przez monikak1608
Czas edycji: 2014-10-23 o 21:15
monikak1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-31, 17:27   #830
kastor661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Bylam tydzien temu u Daniela w pracowni Jamrog, nie polecam tego fryzjera. Wlosy po cieciu wogole nie chca sie ukladac, bardzo zle scieniowane i obciete wlosy. Daje bardzo kiepska ocene.
kastor661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 11:25   #831
xxvxx6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Strefa Urody - Ciećko Adrian najlepszy fryzjer od zawsze chodzę do niego i jestem zadowolona włosy same się układają rano wstaje i nie muszę ich już modelować
http://www.strefaurody.co/
xxvxx6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:44   #832
wute
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Ja na jesieni byłam w salonie na oś. Zielonym- przyjmuje tam młoda dziewczyna, podobno córka jakiejś znanej i polecanej na tym forum fryzjerki (ta dziewczyna ma jakieś sukcesy w upinaniu włosów).

Niestety, nie polecam jej kompletnie jesli chodzi o farbowanie. Zanim do niej poszłam, kilka miesięcy wcześniej miałam farbowane włosy na jaśniejszy kolor z całym mnóstwem refleksów- fryzjer, do którego zawsze chodzę powiedział, ze to będzie super baza na następne farbowanie ciemniejsze bo te refleksy dadzą Extra efekt. Niestety nie mogłam pójść do swojego fryzjera i poszłam do tego salonu na zielonym i wytłumaczyłam o jaki efekt mi chodzi, nawet zdjęcia ze sobą miałam, żeby pokazać co i jak chce zrobić.. Pani pooglądała zdjęcia, pogdybala, zmieszała farby i... Kompletne fiasko!! Wszystkie refleksy zostały przyciemnione i nie było po nich śladu- na moje pytanie czemu tak sie stało (wcześniej oczywiście powiedziałam ze chce je zachować itd) fryzjerka stwierdziła, ze widocznie farba zadziałała inaczej niż ona myślała!!!!! Porażka kolor wyszedł inny niż chciałam, pozbyłam sie 'hodowanych' refleksow' i w dodatku po jakiś 3-4 tygodniach kolor sie wypłukać i włosy zrobiły sie takie wypłowiałe... Nigdy wiecej tam nie pójdę, i nie polecam jesli chodzi o farbowanie..
wute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:45   #833
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

A czy możecie polecić kogoś kto zrobi dobrze kąpiel rozjaśniającą?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 21:50   #834
AblushLeech
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów/Dębica
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Hej,dziewczyny.Szukam dobrego fryzjera do podcięcia końcówek i ewentualnie udzielenia informacji dotyczącej pielęgnacji włosów.Najlepiej w okolicach rynku. Kogoś kto wie ile to 5cm... Posiadam proste włosy do bioder.Nie byłam w u fryzjera chyba 3 lata. Dopiero jak poszłam do szkoły średniej to naszła mnie potrzeba dbania o włosy.
AblushLeech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 18:42   #835
AblushLeech
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów/Dębica
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

I jak ,dziewczyny?
AblushLeech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 18:03   #836
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Ciszaa....na tym forum :P Ja wszystkim polecam Kuznia W. Jewuła w hotelu Tarnovia . korzystam z usług salonu juz od jakiegoś czasu,strzyżenie kosztuje ale mam pewnośc ze moje włosy beda układac sie bez problemu
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016

Edytowane przez malgo_16
Czas edycji: 2015-05-24 o 15:29
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 10:05   #837
magdalenab01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Z czystym sercem mogę polecić Pracownię Fryzur Curyło na ul. Brodzińskiego Strzyżenie perfekcyjne- włosy układają się jak nigdy. Podobnie z koloryzacją- trafiona w dziesiątkę, dobrana idealnie do typu urody!
magdalenab01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:00   #838
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Bardzo fajnie strzyże pan Kamil Skalski, na ul. Szpitalnej 52. Sympatyczny, słucha, doradzi i nic na siłę. Podczas strzyżenia mówi, co będzie robić, pokazuje ile zetnie i się dopytuje, czy się na to godzę. Strzyżenie z myciem 35 zł.
Bardzo dobrze ścinają i piękne fryzury robią(upięcia) dziewczyny z Salonu Anety Rataj. Po ścięciu włosy się super układają. W zeszłym roku za mycie+ ścięcie + modelowanie zapłaciłam ok 65 zł.
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 17:17   #839
hukukuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Polecacie jakiegoś dobrego fryzjera-rzemieślnika* od klasycznych cięć z długich włosów na półdługie/średnie? Chodzi mi o ścięcie i lekkie wycieniowanie włosów tak żeby się dobrze układały, no ewentualnie grzywka, ale jeszcze nie jestem pewna bo sztukę dobrania grzywki do mojego kształtu twarzy i upodobań nie opanował jeszcze nikt Krótko mówiąc porządnie wykonana fryzura, funkcjonalna, dobrze dopasowana do potrzeb - taka do której będę wracać.

*piszę rzemieślnika bo narobiło się awangardowych artystów wśród fryzjerskiej braci i pewnych miejsc pod tym względem się obawiam - nikt nie chce wyjść od fryzjera z "hełmem" który mógłby zostać eksponatem w MoMA tudzież galerii fryzjerskich omyłek
hukukuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:51   #840
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Czy ktos z Was wie gdzie teraz przyjmujr p. Monika Marszałek? kiedys miala salon w hotelu tarnovia.
__________________
zaczynamy walkę o CUD..
(*)(*)(*)pamiętam
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:47:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.