DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 08:03   #3811
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
za prawdę się nie dziękuje!
zacznij oczywiście od odrostów, możesz im nawet dać pięć minut więcej, niż reszcie włosków.
co do clipów, bardzo dobry zestaw na początek. 220g to troszkę zbyt wielkie obciążenie dla włosów na początek noszenia- czasem łączę zestawy i przy takiej ilości pod wieczór już je mocno czuję, aż głowa lekko boli. Londa powinna spokojnie sobie z nimi poradzić. traktowałam kiedyś jeden zestaw Kolestonem dwunastką na próbę, ale zestaw był za ciemny i tylko trochę pojaśniła- ale stan nie zmienił się wcale. robiłam na 9.
powodzenia, kochana i liczę na fotki jak już dojdą.
Ok, czyli prawdopodobnie zrobię tą Londą, ale najpierw testy na pasemku Widziałam duuużo efektów po niej w necie i w sumie ta farba chyba wszystkich wychodzi dobrze. Jedyne czego się boję to zieleń bo jednak ma odrobinę popielu (12/9 to pewnie oznacza 9.12...) no i żeby nie ściemniało ale chyba na 9% nie powinno.
Mam nadzieję że doczepki dojdą dziś do mnie bo wczoraj wysłali. Czyli dobrze wykombinowałam że 150g wystarczy
A co tam u Ciebie na głowie ciekawego???
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 09:42   #3812
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ok, czyli prawdopodobnie zrobię tą Londą, ale najpierw testy na pasemku Widziałam duuużo efektów po niej w necie i w sumie ta farba chyba wszystkich wychodzi dobrze. Jedyne czego się boję to zieleń bo jednak ma odrobinę popielu (12/9 to pewnie oznacza 9.12...) no i żeby nie ściemniało ale chyba na 9% nie powinno.
Mam nadzieję że doczepki dojdą dziś do mnie bo wczoraj wysłali. Czyli dobrze wykombinowałam że 150g wystarczy
A co tam u Ciebie na głowie ciekawego???
U londy to tak nie działa 12/9 wychodzi przecież bardzo jasno.. na pewno nie jak poziom 9.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 09:48   #3813
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
U londy to tak nie działa 12/9 wychodzi przecież bardzo jasno.. na pewno nie jak poziom 9.
Aha dzięki Faktycznie czytałam że Blondbunny porównywała ten kolor do Majirela jakiegoś z poziomu 10. W każdym razie muszę pokombinować z kolorem bo doczepiane mam jaśniejsze od moich
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 10:11   #3814
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Aha dzięki Faktycznie czytałam że Blondbunny porównywała ten kolor do Majirela jakiegoś z poziomu 10. W każdym razie muszę pokombinować z kolorem bo doczepiane mam jaśniejsze od moich
To może zrób londę na wodzie 12%? Wtedy na pewno rozjaśni Poza tym londa na 9% mogłaby już lekko kolor pojaśnić, ale nie wiem czy na tyle wystarczająco żeby doczepy Ci się nie odcinały kolorem.. Nie doczytałam co masz aktualnie i na jakim poziomie są doczepy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 10:59   #3815
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

exclusivee mam doczepiane 22 średni blond, a swoje poziom 9 ciepły (rozjaśniane) https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2155 Kolor doczepek strasznie mi się podoba więc najchętniej ze swoimi włosami coś bym zrobiła, ale na pewno nie na 12% bo one dużo przeszły ostatnio (4 farby rozjaśniające na 9% i rozjaśniacz Loreal eclair... ). Jeśli masz jakieś pomysły to czekam na rady
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 13:14   #3816
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ok, czyli prawdopodobnie zrobię tą Londą, ale najpierw testy na pasemku Widziałam duuużo efektów po niej w necie i w sumie ta farba chyba wszystkich wychodzi dobrze. Jedyne czego się boję to zieleń bo jednak ma odrobinę popielu (12/9 to pewnie oznacza 9.12...) no i żeby nie ściemniało ale chyba na 9% nie powinno.
Mam nadzieję że doczepki dojdą dziś do mnie bo wczoraj wysłali. Czyli dobrze wykombinowałam że 150g wystarczy
A co tam u Ciebie na głowie ciekawego???
Oj nie, źle kochana wykombinowałaś. 12 to bardzo bardzo bardzo jasny blond, nie odwracamy.
U mnie bardzo nudno... właśnie kombinuję co z tym począć. Naturalny brąz z miedzią i złotem, coś w deseń 5.34 albo raczej 5.43. Może z jakąś czerwienią zaszaleję.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 13:39   #3817
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Oj nie, źle kochana wykombinowałaś. 12 to bardzo bardzo bardzo jasny blond, nie odwracamy.
U mnie bardzo nudno... właśnie kombinuję co z tym począć. Naturalny brąz z miedzią i złotem, coś w deseń 5.34 albo raczej 5.43. Może z jakąś czerwienią zaszaleję.
To chyba nic nie robiłaś od czasu tego ombre? Tobie w czerwieni będzie ładnie, zresztą gdzieś mi się kojarzą Twoje fotki w takim połysku mahoniowym.
A może w takim razie ta Londa pojaśni mi włosy trochę i stonuje kolor żeby pasował do clipów?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 14:57   #3818
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

12 to poziom rozjaśniający, więc owszem, powinna. Tylko weź pod uwagę, że z pewnością w pudełku jest też oxy 12, pewnie będziesz chciała podmienić na 9.
Po tym ombre nałożyłam Palette w5, ale końce zostały ciut jaśniejsze. Co mi w sumie pasuje. Zaraz po farbowaniu było tak: http://instagram.com/p/ihXngaDh6P/ ale po dwóch-trzech myciach końce zjaśniały i dobrze
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 15:01   #3819
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
exclusivee mam doczepiane 22 średni blond, a swoje poziom 9 ciepły (rozjaśniane) https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2155 Kolor doczepek strasznie mi się podoba więc najchętniej ze swoimi włosami coś bym zrobiła, ale na pewno nie na 12% bo one dużo przeszły ostatnio (4 farby rozjaśniające na 9% i rozjaśniacz Loreal eclair... ). Jeśli masz jakieś pomysły to czekam na rady
O cholerka, wg. mnie może być ciężko doczepki bardzo jasne i na moje oko to trzeba wskoczyć na poziom 10-11. Może poradź się Bunny na wątku blondynkowym bo ja się nie znam na tym za dobrze Może farba jakaś perłowo-popielata tzn z .21 po kropce by dała radę ale woda to jedynie 9-12% dla Ciebie jak chcesz rozjaśnić całość.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-01-21 o 15:02
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 15:02   #3820
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
ja bede placila 100 zł, hmm wiesz co nie wiem czy niszczy ale opinie ma bardzo dobre wrecz dziewczyny pisza ze wlosy sa po tym bardziej gladkie i blyszczace. Moja kolezanka ktora sie tym zajmuje sama sobie bodajze juz od kilku lat prostuje wlosy tym sposobem i nie slyszalam zlego slowa od niej. moje kolezanki z pracy tez korzystaja z tego zabiegu i tez zadna nie narzeka ;D

dziwiesie wam ze chce wam sie nosic te clipy nie chcialo by mi sie ich wpinac codziennie, przedluzalam tak kiedys i serio, jakmialam je wpiac rano to mi sie odechciewalo wychodzic w ogole a wiadomo ze jak ktos przedluza ze spora roznicamiedzy przedluzeniami a swoimi to nie bedzie raz hasal w krotkich raz w dlugich, bo to sie mija z celem
heh mnie tez by przerazalo dopinanie tego codziennie.tez slyszalam a raczej czytalam mnostwo pozytywnych opinii i dlatego bardzo mnie zdziwilo zdanie fryzjerki,no ale coz ,jedyna opcja to samej to zrobic ale cenowo to dosc nieciekawie wychodzi ,kupienie tych wszystkich produktow troche za drogo.
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 16:42   #3821
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
12 to poziom rozjaśniający, więc owszem, powinna. Tylko weź pod uwagę, że z pewnością w pudełku jest też oxy 12, pewnie będziesz chciała podmienić na 9.
Po tym ombre nałożyłam Palette w5, ale końce zostały ciut jaśniejsze. Co mi w sumie pasuje. Zaraz po farbowaniu było tak: http://instagram.com/p/ihXngaDh6P/ ale po dwóch-trzech myciach końce zjaśniały i dobrze
A więc tak - utwierdziłam się w przekonaniu że NIE jest to poziom 12. Zresztą tak myślałam od początku bo przecież widać z tyłu na pudełku po efektach farbowania Może się nie zrozumiałyśmy i myślałaś że ja piszę o farbie profesjonalnej? Mi chodziło o tą http://irecommend.ru/sites/default/f...urals-12-9.jpg
Więc to jest moim zdaniem właśnie coś ala 9.12 bo na wodzie 9% nic mi się nie rozjaśniło, natomiast odcień się przygasił i zrobił się lekko zielonkawy
Patrzyłam na Twoje zdjęcie ale strasznie niewyraźne jest...
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
O cholerka, wg. mnie może być ciężko doczepki bardzo jasne i na moje oko to trzeba wskoczyć na poziom 10-11. Może poradź się Bunny na wątku blondynkowym bo ja się nie znam na tym za dobrze Może farba jakaś perłowo-popielata tzn z .21 po kropce by dała radę ale woda to jedynie 9-12% dla Ciebie jak chcesz rozjaśnić całość.
Dzięki Nie wiem czy po prostu nie przerzucę się na jakieś sklepowe natury i poziomem 9 zafarbuję swoje i clipy...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 20:18   #3822
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
heh mnie tez by przerazalo dopinanie tego codziennie.tez slyszalam a raczej czytalam mnostwo pozytywnych opinii i dlatego bardzo mnie zdziwilo zdanie fryzjerki,no ale coz ,jedyna opcja to samej to zrobic ale cenowo to dosc nieciekawie wychodzi ,kupienie tych wszystkich produktow troche za drogo.
na twoja długość włosów zapłacisz na odlewni z 60 zł )) w salonie ponad 200 wiec opłaca się
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 20:53   #3823
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
A więc tak - utwierdziłam się w przekonaniu że NIE jest to poziom 12. Zresztą tak myślałam od początku bo przecież widać z tyłu na pudełku po efektach farbowania Może się nie zrozumiałyśmy i myślałaś że ja piszę o farbie profesjonalnej? Mi chodziło o tą http://irecommend.ru/sites/default/f...urals-12-9.jpg
Więc to jest moim zdaniem właśnie coś ala 9.12 bo na wodzie 9% nic mi się nie rozjaśniło, natomiast odcień się przygasił i zrobił się lekko zielonkawy
Patrzyłam na Twoje zdjęcie ale strasznie niewyraźne jest...
efekty na instagramie...
a Ty o tej mówisz. to rzeczywiście oklaski dla mnie, bo stwierdziłam, że profesjonalną numerację odwracasz. to to rzeczywiście nie rozjaśni za bardzo. a jaka będzie różnica między clipami a Twoimi?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 21:23   #3824
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
efekty na instagramie...
a Ty o tej mówisz. to rzeczywiście oklaski dla mnie, bo stwierdziłam, że profesjonalną numerację odwracasz. to to rzeczywiście nie rozjaśni za bardzo. a jaka będzie różnica między clipami a Twoimi?
Różnica jest około jednego poziomu. Moje to coś koło 9.3 a clipy to jak dla mnie 10.0. Chciałabym ufarbować swoje i clipy na jakąś naturę z poziomu 9 (boję się kłaść zimnych bo mam swoje po rozjasniaczu). Tylko nie wiem jaką farbą? A clipy faktycznie trzeba farbą bez amoniaku???
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 22:18   #3825
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

nie, możesz dowolną. farbowałam różne komplety czym popadło . może wobec tego coś z perłą?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 15:23   #3826
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
na twoja długość włosów zapłacisz na odlewni z 60 zł )) w salonie ponad 200 wiec opłaca się

masz jakis namiar na odlewnie internetowa?
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 17:06   #3827
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

chwilka, mówicie o keratynowym prostowaniu? jeśli tak to polecam Encanto, na allegro jest sporo niedrogich zestawów. Andy ostatnio dodał post z fotkami przed i po
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:01   #3828
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
nie, możesz dowolną. farbowałam różne komplety czym popadło . może wobec tego coś z perłą?
A co myślisz o tej Londzie 18 ? http://andyfromhell.blogspot.com/201...any-blond.html

Gdybym nią zrobiła i swoje i doczepy ale wodę rozwodniła do 6%?? Żeby troszkę przyciemnić...

Tu dla przypomnienia https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2155
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 20:06   #3829
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
masz jakis namiar na odlewnie internetowa?
wysle ci w pw
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
chwilka, mówicie o keratynowym prostowaniu? jeśli tak to polecam Encanto, na allegro jest sporo niedrogich zestawów. Andy ostatnio dodał post z fotkami przed i po
dokladnie ja ide na encanto :P
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 20:50   #3830
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
A co myślisz o tej Londzie 18 ? http://andyfromhell.blogspot.com/201...any-blond.html

Gdybym nią zrobiła i swoje i doczepy ale wodę rozwodniła do 6%?? Żeby troszkę przyciemnić...

Tu dla przypomnienia https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2155
wydaje mi się, że może być ciut za jasna. chociaż może to wina tych fotek z clipami, że dość ciemne Twoje się wydają. spróbować możesz.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 07:57   #3831
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że może być ciut za jasna. chociaż może to wina tych fotek z clipami, że dość ciemne Twoje się wydają. spróbować możesz.
Sprobowalam na pasemku... wyszedł gloniasto
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:29   #3832
Kasiaczek89
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaczek89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 132
GG do Kasiaczek89
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Kochane mam problem...od kilku lat maluje wlosy na ciemny braz/ brąz. W poniedzialek wzielam sie i polozylam krem dekoloryzacyjny garniera i pozniej farbe palett. Efek: białe od nasady, zolto pomaranczowe;/ Polozylam kolejny rozjasniacz, efekt podobny tyle ze juz nie pomaranczowe tylko rude. dzis połozyłam super jasny popielaty blond i koncowki mam takie zlotawe/ miodowe (nawet mi sie podoba) tyle ze moj czubek glowy jest nadal bialy i zadna farba go nie chwyta. I tu jest problem nie wiem czemu tak mi sie dzieje;/ co mi dziewczynki poradzicie abym pozbyla sie balych wlosow od nasady
Kasiaczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:41   #3833
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek89 Pokaż wiadomość
Kochane mam problem...od kilku lat maluje wlosy na ciemny braz/ brąz. W poniedzialek wzielam sie i polozylam krem dekoloryzacyjny garniera i pozniej farbe palett. Efek: białe od nasady, zolto pomaranczowe;/ Polozylam kolejny rozjasniacz, efekt podobny tyle ze juz nie pomaranczowe tylko rude. dzis połozyłam super jasny popielaty blond i koncowki mam takie zlotawe/ miodowe (nawet mi sie podoba) tyle ze moj czubek glowy jest nadal bialy i zadna farba go nie chwyta. I tu jest problem nie wiem czemu tak mi sie dzieje;/ co mi dziewczynki poradzicie abym pozbyla sie balych wlosow od nasady
Przede wszystkim popełniłaś podstawowy błąd - dekoloryzację robimy omijając odrosty!
Jaki chcesz mieć kolor docelowy (wstaw zdjęcie swoich włosów i jakie chcesz mieć)?
Masz teraz dwa wyjścia:
- albo pofarbować włosy całe na kolor ciemniejszy zbliżony do tego z końcówek (jeśli masz naprawdę mocno wyciągnięty barwnik może Ci nie chwycić za pierwszym razem, ew. zrób pigmentację)
-lub rozjaśnić tylko te dolne partie żeby się zrównały z górą.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:05   #3834
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Przede wszystkim popełniłaś podstawowy błąd - dekoloryzację robimy omijając odrosty!
Jaki chcesz mieć kolor docelowy (wstaw zdjęcie swoich włosów i jakie chcesz mieć)?
Masz teraz dwa wyjścia:
- albo pofarbować włosy całe na kolor ciemniejszy zbliżony do tego z końcówek (jeśli masz naprawdę mocno wyciągnięty barwnik może Ci nie chwycić za pierwszym razem, ew. zrób pigmentację)
-lub rozjaśnić tylko te dolne partie żeby się zrównały z górą.
z właśnego doświadczenia polcem opcję nr 1 , łatwiej, szybciej i przyjemniej będzie :P
Ja od 3 miesięcy próbuję zrównać ciemniejszy dół do jaśniejszej góry i nie wychodzi
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:07   #3835
Kasiaczek89
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaczek89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 132
GG do Kasiaczek89
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Moze gdybym miala blond od gory a koncowki ciemniejsze to bym tak nie przezywala...tyle ze gora jest biala i niczym nie moge jej zakryc...wogole nie lapie farby i to mnie zastanawia czemu;/
A jak moge dodac zdjecie?
Kasiaczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:16   #3836
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
z właśnego doświadczenia polcem opcję nr 1 , łatwiej, szybciej i przyjemniej będzie :P
Ja od 3 miesięcy próbuję zrównać ciemniejszy dół do jaśniejszej góry i nie wychodzi
a czym robisz? Mi już PRAWIE się udało. Mam na dole troszkę ciemniejszych kilka pasm ale ogólnie jest dobrze Robiłam dziś garniera 110 i włosy prawie już idealnie zlały mi się z doczepkami

Tak to wyglada https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2258

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek89 Pokaż wiadomość
Moze gdybym miala blond od gory a koncowki ciemniejsze to bym tak nie przezywala...tyle ze gora jest biala i niczym nie moge jej zakryc...wogole nie lapie farby i to mnie zastanawia czemu;/
A jak moge dodac zdjecie?
A jakiej farby próbowalas na tą górę? Bo jeśli kładłaś tylko rozjaśniające to na pewno nie złapią. Musisz zapigmentować włosy najpierw "naturą".

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2014-01-23 o 13:18
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:17   #3837
Kasiaczek89
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaczek89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 132
GG do Kasiaczek89
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
a czym robisz? Mi już PRAWIE się udało. Mam na dole troszkę ciemniejszych kilka pasm ale ogólnie jest dobrze Robiłam dziś garniera 110 i włosy prawie już idealnie zlały mi się z doczepkami

A jakiej farby próbowalas na tą górę? Bo jeśli kładłaś tylko rozjaśniające to na pewno nie złapią. Musisz zapigmentować włosy najpierw "naturą".

Natura? tz. Ja robilam jedna mrozny popielaty blond, a druga super jasny popielaty blond
Kasiaczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:33   #3838
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek89 Pokaż wiadomość
Natura? tz. Ja robilam jedna mrozny popielaty blond, a druga super jasny popielaty blond
Natura to farby z "0" po przecinku np. 9.0.
Farby obydwie których użyłaś są rozjaśniające, czyli głównie USUWAJĄ pigment z włosa, przy okazji wprowadzając inny (ale raczej w małej ilości).
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:43   #3839
Kasiaczek89
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaczek89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 132
GG do Kasiaczek89
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Natura to farby z "0" po przecinku np. 9.0.
Farby obydwie których użyłaś są rozjaśniające, czyli głównie USUWAJĄ pigment z włosa, przy okazji wprowadzając inny (ale raczej w małej ilości).

To jak powinnam teraz zrobic? kurde nie mam teraz jak dodac zdjec..ale chcialabym miec blond nie ciemnych tylko cos z jasniejszych.
Kasiaczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:47   #3840
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek89 Pokaż wiadomość
To jak powinnam teraz zrobic? kurde nie mam teraz jak dodac zdjec..ale chcialabym miec blond nie ciemnych tylko cos z jasniejszych.
Bez zdjęć trudno doradzić.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.