DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-10, 19:18   #4201
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
co prawda to prawda. ja wczoraj odświeżałam, Majirel 9/22.
PS góra też jest jasna, tylko mi lampka nie sięgnęła a zachciało mi się robić zdjęcie po 4 .
To jest podwójna perła? wogóle koloru nie ochlodzilo.....
Ja wolę Ciebie w brązach , ale rozumiem potrzebę zmian
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 19:36   #4202
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Bardzo minimalnie (i na całe szczęście). Ostatnio /3 /3 były kładzione, zatem wcale się nie dziwię, że nadal jest dość ciepło. A ja się pokochałam w blondzie, długo do ciemnych nie wrócę
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 20:37   #4203
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Bardzo minimalnie (i na całe szczęście). Ostatnio /3 /3 były kładzione, zatem wcale się nie dziwię, że nadal jest dość ciepło. A ja się pokochałam w blondzie, długo do ciemnych nie wrócę
Tzn żebyśmy się dobrze zrozumiały - uważam że Tobie jest bardzo dobrze w ciepłym kolorze włosów jakoś chłodny blond by mi do Ciebie nie pasował. Tylko się dziwię że ta farba tak mało schłodziła. Chociaż jak robiłam kiedyś cece 10.77 (silver) to złapało na rudawo więc nic mnie już nie dziwi, zwłaszcza jeśli chodzi o zdekoloryzowane włosy
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 15:15   #4204
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

aaa, w ten sposób. myślałam, że o ciemne tylko Ci chodziło. chłodne blondy to nie dla mnie, a już nie daj szatanie coś takiego jak 7.1- masakra . dalej będę się starała je jeszcze trochę wyrównać i chyba się skuszę teraz na Wellę 12/7 czy jak to leciało. ciepła, ladna.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 20:06   #4205
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
aaa, w ten sposób. myślałam, że o ciemne tylko Ci chodziło. chłodne blondy to nie dla mnie, a już nie daj szatanie coś takiego jak 7.1- masakra . dalej będę się starała je jeszcze trochę wyrównać i chyba się skuszę teraz na Wellę 12/7 czy jak to leciało. ciepła, ladna.
Najładniej Ci w brązie, a jak blond to właśnie tylko ciepły 12/7 pewnie wyjdzie fajnie, złoto. Zazdroszczę typu urody nie musisz się męczyć z ochładzaniem koloru
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 20:13   #4206
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

dziękuję żeby się jeszcze pozbyć małych resztek rudości...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 22:32   #4207
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

witam
a ja mam takie pytanie, nie mogę znaleźć konkretnego wątku

od 3 lat farbuję na blond, poziom 8 szampański blond, niestety moje włosy są już zmęczone i zniszczone, chciałam zaprzestać i wrócić do brązu i takie pytanie, jaki kolor położyć żeby złapał?
ostatnio kładłam ciemniejszą 2 tony, bez amoniaku, nowy loreal i spłynął...

brąz jak w załączniku bym chciała, moze nawet z ton jaśniejszy a drugie zdj to mój blond

byłabym wdzięczna za pomoc/ przekierowanie w odpowiednie miejsce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10408527_801246886561749_493565473062555778_n.jpg (22,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alicia1.jpg (24,9 KB, 21 załadowań)
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2014-06-12 o 22:41
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 14:57   #4208
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

zrob najpierw pigmentacje natura a pozniej poloz docelowy brazik i bedzie sie trzymalo na pewno
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 15:03   #4209
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
witam
a ja mam takie pytanie, nie mogę znaleźć konkretnego wątku

od 3 lat farbuję na blond, poziom 8 szampański blond, niestety moje włosy są już zmęczone i zniszczone, chciałam zaprzestać i wrócić do brązu i takie pytanie, jaki kolor położyć żeby złapał?
ostatnio kładłam ciemniejszą 2 tony, bez amoniaku, nowy loreal i spłynął...

brąz jak w załączniku bym chciała, moze nawet z ton jaśniejszy a drugie zdj to mój blond

byłabym wdzięczna za pomoc/ przekierowanie w odpowiednie miejsce
Tak jak Piniata pisze, albo pofarbuj jakąś farbą profesjonalną do siwych włosów z dwoma zerami po przecinku (są trwalsze, mają więcej pigmentów)
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 17:56   #4210
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
zrob najpierw pigmentacje natura a pozniej poloz docelowy brazik i bedzie sie trzymalo na pewno
dzieki za odp pigmentacje natura? czyli położyć jakiś naturalny blond/brąz, a potem ten kolor który chce?

o farbie do siwych też myślałam, ale wątpię, że za 1 razem da mi kolor ładny i głęboki
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 18:10   #4211
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
dzieki za odp pigmentacje natura? czyli położyć jakiś naturalny blond/brąz, a potem ten kolor który chce?

o farbie do siwych też myślałam, ale wątpię, że za 1 razem da mi kolor ładny i głęboki
Jeśli zdecydujesz się na pigmentację to tak - natura.

Ja po rozjaśnianiu zeby wrócić do brązu kładłam Cece 5.00 (właśnie do siwych), na wodzie 6%, nie robiąc wcześniej pigmentacji. Złapało za 1wszym razem i NIC kompletnie mi się nie zmyło (wcześniej próbowałam innych farb i się wymywały). Kolor był dosłownie "pancerny" Poszukam zdjęcia przed i po to Ci pokażę jak to wyszło.

Do takiego rudego blondu jak na pierwszym zdjęciu wymywały mi się wszystkie farby a kładłam kilka razy na to 7.1 i 8.1 ale wszystko się spłukało.
Drugie zdjęcie po cece 5.00 - złapało na baaardzo ciemny brąz i nie puściło kompletnie nic (nie sugeruj się tymi jaśniejszymi pasemkami, mama mi wtedy niedokładnie pofarbowała )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy12.jpg (35,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1196.jpg (39,5 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2014-06-13 o 18:16
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 06:51   #4212
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

wlasnie albo pigmentacja albo farba z zerami..ja na platyne wczoraj poolzylam profeske 7,38 i wyszlo brzyyyydko,kolor jakis taki fioletowo-rozowo-ciemno blond z przeswitami platyny,dlatego dzis lece po 7,0 lub cos takiego.
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 13:47   #4213
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ok dzięki za odpowiedzi no to Cece ładnie złapało

ja kiedyś nałożyłam na blond balejaż jakąś niebieską czerń, czy coś takiego, i wyszły mi czarne z niebieskawymi pasemkami, ciekawe były
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2014-06-14 o 13:49
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 20:13   #4214
Kumako
Przyczajenie
 
Avatar Kumako
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam, mam pytanie. Od jakiegoś czasu posiadałam blond włosy, które były rozjaśniane rozjaśniaczem, dzięki któremu uzyskałam fajny blond który mnie usatysfakcjonował, jednak później mi coś odbiło i postanowiłam je przyciemnić do ciemnego blondu. Z ciemnym blondem oczywiście miał mało wspólnego i nakładałam na niego hennę z delii w kremie. Później jednak stwierdziłam, że farbowanie henną jest zbyt kosztowne w skali miesięcy i położyłam brąz od garnier color naturals. Stwierdziłam jednak, że czuję się okropnie w takim kolorze i chciałabym z powrotem wrócić do blondu. Konsultowałam się z fryzjerką i poradziła mi dwa sposoby. Pierwszy to dekoloryzacja, drugi to refleksy. Co polecacie? Ze swojej strony zależałoby mi jednak na dość równomiernym kolorze. Czy dekoloryzacja mocno je poszkoduje? Dodam, że mam włosy zniszczone, ale naprawdę nie mogę na siebie patrzeć w ciemnym kolorze
Kumako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 23:42   #4215
klarusia1991
Przyczajenie
 
Avatar klarusia1991
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej to znowu ja.. eh nadal u mnie męczarnia przez brzydkie kolory... Czasami mam ochotę zrezygnować i biec do sklepu po brązową farbę :/ Wstawiam Wam zdjęcie z dzisiaj po wizycie u fryzjera,ktory wreszcie podjal sie zrobienia czegoś z moimi wlosami. Wlosy zostaly podciete okolo 7cm, zrobiona zostala regeneracja keratyna, lekkie rozjasnianie i polozona farba od gory poziom 5 (zdecydowalam sie na gore okolo 5cm ciemniejsza ze wzgledu na ciemne oczy u mnie) a dalej mieszanka farb cos siwa z popielem poziom 8). chyba polozone to bylo na jakiejs nizszej wodzie , nie wiem dokladnie na jakiej :/ nie zapytalam. No i efekt to taki ,ze jest odrobine jasniej niz wyszlo na zdjeciu. mniej rudosci a wiecej hm zolci, ale to nadal nie to o co mi chodzilo. chce po prostu jasniej!!!! tak jak moje wlosy sie fajnie szybko rozjasnily do tej-zolto-rudej po pierwszych 2 kapielach tak mam wrazenie,ze juz nie chcą dalej ruszyc... nie mam pojecia co dalej robic... polozyc juz sam rozjasniacz cos? jest chyba za ciemno zeby mi farby na poziomie 10 zlapaly a wlosy juz zniszczone bu..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10458363_857162640978633_403813522515895956_n.jpg (62,2 KB, 39 załadowań)
klarusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 00:08   #4216
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kumako Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie. Od jakiegoś czasu posiadałam blond włosy, które były rozjaśniane rozjaśniaczem, dzięki któremu uzyskałam fajny blond który mnie usatysfakcjonował, jednak później mi coś odbiło i postanowiłam je przyciemnić do ciemnego blondu. Z ciemnym blondem oczywiście miał mało wspólnego i nakładałam na niego hennę z delii w kremie. Później jednak stwierdziłam, że farbowanie henną jest zbyt kosztowne w skali miesięcy i położyłam brąz od garnier color naturals. Stwierdziłam jednak, że czuję się okropnie w takim kolorze i chciałabym z powrotem wrócić do blondu. Konsultowałam się z fryzjerką i poradziła mi dwa sposoby. Pierwszy to dekoloryzacja, drugi to refleksy. Co polecacie? Ze swojej strony zależałoby mi jednak na dość równomiernym kolorze. Czy dekoloryzacja mocno je poszkoduje? Dodam, że mam włosy zniszczone, ale naprawdę nie mogę na siebie patrzeć w ciemnym kolorze
hej, jako maniak farbowania swego czasu miałam podobną sytuację parę lat temu, fryzjerka mi zrobiła dekoloryzację i położyła blond, ale strasznie zniszczyło mi to włosy, w efekcie miałam blond siano i dużo musiałam obciąć. Ja na Twoim miejscu byłabym cierpliwa i robiła refleksy i pomału, pomału... szkoda włosów. Przed fryzjerem możesz je myć szamponem przeciwłupieżowym żeby ten kolor trochę wypierać, w dodatku mamy teoretycznie lato, od słońca też kolor trochę wypłowieje.

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Cytat:
Napisane przez klarusia1991 Pokaż wiadomość
Hej to znowu ja.. eh nadal u mnie męczarnia przez brzydkie kolory... Czasami mam ochotę zrezygnować i biec do sklepu po brązową farbę :/ Wstawiam Wam zdjęcie z dzisiaj po wizycie u fryzjera,ktory wreszcie podjal sie zrobienia czegoś z moimi wlosami. Wlosy zostaly podciete okolo 7cm, zrobiona zostala regeneracja keratyna, lekkie rozjasnianie i polozona farba od gory poziom 5 (zdecydowalam sie na gore okolo 5cm ciemniejsza ze wzgledu na ciemne oczy u mnie) a dalej mieszanka farb cos siwa z popielem poziom 8). chyba polozone to bylo na jakiejs nizszej wodzie , nie wiem dokladnie na jakiej :/ nie zapytalam. No i efekt to taki ,ze jest odrobine jasniej niz wyszlo na zdjeciu. mniej rudosci a wiecej hm zolci, ale to nadal nie to o co mi chodzilo. chce po prostu jasniej!!!! tak jak moje wlosy sie fajnie szybko rozjasnily do tej-zolto-rudej po pierwszych 2 kapielach tak mam wrazenie,ze juz nie chcą dalej ruszyc... nie mam pojecia co dalej robic... polozyc juz sam rozjasniacz cos? jest chyba za ciemno zeby mi farby na poziomie 10 zlapaly a wlosy juz zniszczone bu..
farby z 10 na pewno Ci nie złapią, wg mnie przesadzasz, na zdjęciu jest bardzo ładny kolor, w porównaniu z tym co było w ostatnim poście teraz jest o niebo lepiej jaki chcesz uzyskać efekt końcowy? jak masz już zniszczone włosy to rozjaśniacz dla nich będzie jak wyrok śmierci wg mnie
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2014-06-18 o 00:10
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 07:25   #4217
Kumako
Przyczajenie
 
Avatar Kumako
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
hej, jako maniak farbowania swego czasu miałam podobną sytuację parę lat temu, fryzjerka mi zrobiła dekoloryzację i położyła blond, ale strasznie zniszczyło mi to włosy, w efekcie miałam blond siano i dużo musiałam obciąć. Ja na Twoim miejscu byłabym cierpliwa i robiła refleksy i pomału, pomału... szkoda włosów. Przed fryzjerem możesz je myć szamponem przeciwłupieżowym żeby ten kolor trochę wypierać, w dodatku mamy teoretycznie lato, od słońca też kolor trochę wypłowieje.
A dużo Ci ich podcięła? Nie ukrywam, że jestem bardziej skłonna ku dekoloryzacji niż refleksom, bo jestem młoda, ale tego typu refleksy kojarzą mi się jedynie z dojrzalszymi paniami
Co do szamponu przeciwłupieżowego to również słyszałam o tej metodzie, ale u mnie za wiele tego koloru nie wypłukał... Co prawda pojawiły się jaśniejsze pasma na włosach, ale wygląda to tak nienaturalnie i brzydko, że płakać się chce :<

Edytowane przez Kumako
Czas edycji: 2014-06-18 o 09:12
Kumako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:05   #4218
klarusia1991
Przyczajenie
 
Avatar klarusia1991
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
hej, jako maniak farbowania swego czasu miałam podobną sytuację parę lat temu, fryzjerka mi zrobiła dekoloryzację i położyła blond, ale strasznie zniszczyło mi to włosy, w efekcie miałam blond siano i dużo musiałam obciąć. Ja na Twoim miejscu byłabym cierpliwa i robiła refleksy i pomału, pomału... szkoda włosów. Przed fryzjerem możesz je myć szamponem przeciwłupieżowym żeby ten kolor trochę wypierać, w dodatku mamy teoretycznie lato, od słońca też kolor trochę wypłowieje.

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------



farby z 10 na pewno Ci nie złapią, wg mnie przesadzasz, na zdjęciu jest bardzo ładny kolor, w porównaniu z tym co było w ostatnim poście teraz jest o niebo lepiej jaki chcesz uzyskać efekt końcowy? jak masz już zniszczone włosy to rozjaśniacz dla nich będzie jak wyrok śmierci wg mnie
eh moze faktycznie przesadzam, ale wiecie jak to jest:P Latem szczegolnie chce sie lepiej wygladac a w takim kolorze nie czuje sie dobrze . strasznie mnie przycmiewa bo jest po prostu nijaki. Fryzjer polecal mi uzycie odzywek do blond wlosow i ma to troszke pojasnic, ale sama nie wiem czy to cos da. Chcialabym uzyskac efekt koncowy podobny do tego co ma na tym zdjeciu Koroniewska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 117919.jpg (37,5 KB, 9 załadowań)
klarusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:20   #4219
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klarusia1991 Pokaż wiadomość
eh moze faktycznie przesadzam, ale wiecie jak to jest:P Latem szczegolnie chce sie lepiej wygladac a w takim kolorze nie czuje sie dobrze . strasznie mnie przycmiewa bo jest po prostu nijaki. Fryzjer polecal mi uzycie odzywek do blond wlosow i ma to troszke pojasnic, ale sama nie wiem czy to cos da. Chcialabym uzyskac efekt koncowy podobny do tego co ma na tym zdjeciu Koroniewska
Ten kolor na zdjęciu to coś pomiędzy 9 a 10 (chyba bliżej 10). Nie dziwię się że sie źle czujesz w tym co masz, bo Twój kolor wygląda jak taki "przejściowy" w tracie rozjaśniania. Ja schodziłam do blondu tylko farbami rozjaśniającymi więc może też spróbuj? Tylko na pewno nie poziom 10, tylko coś rozjaśniającego np. Alfaparf 11 lub Koleston 12, ze sklepowych Garniery 11. Tylko zastanów się czy nie szkoda Ci włosów, bo każde rozjaśnianie niszczy, ale to już pewnie wiesz U mnie poszło ze 20cm włosów.
Odzywki do blondu nic nie pomogą, co najwyżej refleks się zmieni na
chwilę.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 12:14   #4220
klarusia1991
Przyczajenie
 
Avatar klarusia1991
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ten kolor na zdjęciu to coś pomiędzy 9 a 10 (chyba bliżej 10). Nie dziwię się że sie źle czujesz w tym co masz, bo Twój kolor wygląda jak taki "przejściowy" w tracie rozjaśniania. Ja schodziłam do blondu tylko farbami rozjaśniającymi więc może też spróbuj? Tylko na pewno nie poziom 10, tylko coś rozjaśniającego np. Alfaparf 11 lub Koleston 12, ze sklepowych Garniery 11. Tylko zastanów się czy nie szkoda Ci włosów, bo każde rozjaśnianie niszczy, ale to już pewnie wiesz U mnie poszło ze 20cm włosów.
Odzywki do blondu nic nie pomogą, co najwyżej refleks się zmieni na
chwilę.
Tak zrobię z jakiego koloru schodziłas do jakiego? Kupie koleston 12/89, tylko nie wiem czy 2 czy jedno opakowanie, hm wlosy mocno podcielam i gory nie ruszam, ma byc ciemniejsza. Czy jakis inny numerek polecasz zeby uzyskac to co chce osiagnac? Te farby rozjasniajace trzymamy dluzej niz podano na opakowaniu prawda? okolo 50min wystarczy? NIE PODDAM SIE :P za duzo juz przeszlam, zeby w takim momencie odpuscic
klarusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 12:37   #4221
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klarusia1991 Pokaż wiadomość
Tak zrobię z jakiego koloru schodziłas do jakiego? Kupie koleston 12/89, tylko nie wiem czy 2 czy jedno opakowanie, hm wlosy mocno podcielam i gory nie ruszam, ma byc ciemniejsza. Czy jakis inny numerek polecasz zeby uzyskac to co chce osiagnac? Te farby rozjasniajace trzymamy dluzej niz podano na opakowaniu prawda? okolo 50min wystarczy? NIE PODDAM SIE :P za duzo juz przeszlam, zeby w takim momencie odpuscic
Schodziłam z poziomu 5/6 na ok.9. Zajęło mi to w sumie jakieś 5 miesięcy (po 3 miałam już jasne ale odcien był nadal za ciepły).
Koleston jest bardzo wydajny, jedna farba powinna wystarczyć. Jak chcesz stonować kolor żeby był chłodniejszy to 12/89 powinien dać radę, z alfaparf odpowiednikiem byłoby chyba 11.21. Ich moc rozjaśniania jest podobna. Instrukcja jest chyba w farbie, ale chyba coś koło godziny się trzyma, rób tyle czasu ile na opakowaniu. Garniera kiedyś przetrzymałam ale nie miało to wpływu na efekt farbowania.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2014-06-18 o 12:39
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:16   #4222
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kumako Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie. Od jakiegoś czasu posiadałam blond włosy, które były rozjaśniane rozjaśniaczem, dzięki któremu uzyskałam fajny blond który mnie usatysfakcjonował, jednak później mi coś odbiło i postanowiłam je przyciemnić do ciemnego blondu. Z ciemnym blondem oczywiście miał mało wspólnego i nakładałam na niego hennę z delii w kremie. Później jednak stwierdziłam, że farbowanie henną jest zbyt kosztowne w skali miesięcy i położyłam brąz od garnier color naturals. Stwierdziłam jednak, że czuję się okropnie w takim kolorze i chciałabym z powrotem wrócić do blondu. Konsultowałam się z fryzjerką i poradziła mi dwa sposoby. Pierwszy to dekoloryzacja, drugi to refleksy. Co polecacie? Ze swojej strony zależałoby mi jednak na dość równomiernym kolorze. Czy dekoloryzacja mocno je poszkoduje? Dodam, że mam włosy zniszczone, ale naprawdę nie mogę na siebie patrzeć w ciemnym kolorze
dekoloryzacja. pasemka/refleksy to proces długotrwały, kosztowny i bardzo niszczący włosy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:43   #4223
Kumako
Przyczajenie
 
Avatar Kumako
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
dekoloryzacja. pasemka/refleksy to proces długotrwały, kosztowny i bardzo niszczący włosy.
A czy możliwe jest by dekoloryzacją z brązu przejść do blondu? Od jednych osób słyszę, że zdecydowanie się da, od drugich zaś, że w żadnym wypadku. Wcześniej miałam taki kolor jak załączony na zdjęciach i zależy mi na jego powrocie. Ostatnie zdjęcie to taki mniej więcej kolor jak mam obecnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (17,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (83,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (11,9 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez Kumako
Czas edycji: 2014-06-18 o 13:46
Kumako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:46   #4224
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

oczywiście, że jest możliwe. ale chwilka, moment. masz taki kolor jak na zdjęciu trzecim i mówisz, że to brąz? ja tutaj widzę blond, poziom 8 w dodatku. rozumiem, że chcesz przejść do praktycznie platynowego blondu?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 14:00   #4225
Kumako
Przyczajenie
 
Avatar Kumako
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
oczywiście, że jest możliwe. ale chwilka, moment. masz taki kolor jak na zdjęciu trzecim i mówisz, że to brąz? ja tutaj widzę blond, poziom 8 w dodatku. rozumiem, że chcesz przejść do praktycznie platynowego blondu?
Dodaję nowe, najbardziej aktualne zdjęcie. I nie chodzi mi o praktycznie platynowy blond, zależałoby mi mniej więcej na takim jak pod linkiem: http://www.celebitchy.com/wp-content.../07/miley3.jpg
Co więcej dzisiaj panie fryzjerki powiedziały mi, że niemożliwe jest przejście do takiego blondu i nawet powiedziały mi, że mam trochę zielone te włosy w słońcu Oo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (36,6 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez Kumako
Czas edycji: 2014-06-18 o 14:07
Kumako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 15:48   #4226
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

panie fryzjerki mnie kiedyś dobiją... owszem, niechciany refleks czasem wychodzi, ale nie ma koloru nie do uzyskania. u Ciebie właściwie przeskok nie jest spory, zrobilabym kąpiel rozjaśniającą na 30-35 minut, bo deko tutaj niewiele da i potem kładłabym farbę typu 9.2 lub 9.3
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 16:24   #4227
Kumako
Przyczajenie
 
Avatar Kumako
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dzięki za odpowiedź Mimo wszystko jednak udam się z tym fantem do fryzjera, bo nie znam się zbytnio na rozjaśnianiu i farbowaniu, już nie mówiąc o dekoloryzacji Ale Twoje słowa nieco mnie uspokoiły
Kumako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 16:28   #4228
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

nie ma sprawy, trzymam kciuki, byś była zadowolona
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 19:27   #4229
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klarusia1991 Pokaż wiadomość
eh moze faktycznie przesadzam, ale wiecie jak to jest:P Latem szczegolnie chce sie lepiej wygladac a w takim kolorze nie czuje sie dobrze . strasznie mnie przycmiewa bo jest po prostu nijaki. Fryzjer polecal mi uzycie odzywek do blond wlosow i ma to troszke pojasnic, ale sama nie wiem czy to cos da. Chcialabym uzyskac efekt koncowy podobny do tego co ma na tym zdjeciu Koroniewska
odżywki Ci na pewno nic nie pomogą, to się zgodzę
masz dwie opcje, dekoloryzacja, ale ona zniszczy Ci włosy wszystkie na hura, a jak jesteś cierpliwsza, to ja robiłam tak, że z brązu schodziłam co miesiąc blond balejażem, za 1 razem były szarobure, za 2 już lepsze, za 3 razem były fajne jasne i blond przede wszystkim, Ty masz jaśniejsze niż ja miałam więc może i po 2 razie by było ok.
między balejażami co by się nie nudzić je przede wszystkim odżywiałam.
i później już się sama farbowałam, kładłam blondy, nawet jak po balejażu gdzieś miałam ciemniejsze, gdzieś jaśniejsze to w tym momencie kolor jest już jednolity.
mam nadzieję, że w miarę logicznie to opisałam

tak czy siak wszystko niszczy włosy, cudów nie ma, więc zrobisz jak uważasz
ja żałuję, że kiedykolwiek je zaczęłam farbować czymkolwiek

załączam zdj:
1. tak zaczynałam 2. po dekoloryzacji i farbowaniach, najgorsze co kiedykolwiek miałam na głowie... 3. potem wróciłam do ciemnych, jak urosły i były zdrowsze schodziłam balejażem do blondu i teraz jaki mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP9244.jpg (22,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP7705-2-3.jpg (29,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8876.jpg (32,8 KB, 19 załadowań)
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2014-06-18 o 20:02
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 20:10   #4230
klarusia1991
Przyczajenie
 
Avatar klarusia1991
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
odżywki Ci na pewno nic nie pomogą, to się zgodzę
masz dwie opcje, dekoloryzacja, ale ona zniszczy Ci włosy wszystkie na hura, a jak jesteś cierpliwsza, to ja robiłam tak, że z brązu schodziłam co miesiąc blond balejażem, za 1 razem były szarobure, za 2 już lepsze, za 3 razem były fajne jasne i blond przede wszystkim, Ty masz jaśniejsze niż ja miałam więc może i po 2 razie by było ok.
między balejażami co by się nie nudzić je przede wszystkim odżywiałam.
i później już się sama farbowałam, kładłam blondy, nawet jak po balejażu gdzieś miałam ciemniejsze, gdzieś jaśniejsze to w tym momencie kolor jest już jednolity.
mam nadzieję, że w miarę logicznie to opisałam

tak czy siak wszystko niszczy włosy, cudów nie ma, więc zrobisz jak uważasz
ja żałuję, że kiedykolwiek je zaczęłam farbować czymkolwiek

załączam zdj:
1. tak zaczynałam 2. po dekoloryzacji i farbowaniach, najgorsze co kiedykolwiek miałam na głowie... 3. potem wróciłam do ciemnych, jak urosły i były zdrowsze schodziłam balejażem do blondu i teraz jaki mam
Dzięki za odpowiedź Czyli z tego co napisalas 2 razy schodzilas z brazu do blondu? ladniutki masz teraz kolor i na zdjeciu widac,ze wlosy w dobrej kondycji Sprobuje polozyc na nie farbe rozjasniajaca , jesli ona nie ruszy zrobie jak mi poradzilas Ciezko u mnie z cierpliwoscia, dlatego,ze jest lato. Zaluje,ze nie zaczelam tego calego procesu rozjasniania na zime, teraz mialabym juz ladny blond... chyba :P
klarusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.