Kosmetyki Essence cz. XVI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-07, 21:52   #181
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ja też sie staram, ale, tak jak wcześniej wspominałam, nie otwieram ani tuszy do rzęs, ani błyszczyków, ani lakierów ani pomadek
Bo jeśli trafię na takie niezmacane to od momentu otwarcia już leci im termin przydatności do zużycia. O ile w kosmetykach pudrowych nie przestrzegam go bo nie ma co sie popsuć, o tyle tym kremowym kontakt z powietrzem po prostu szkodzi. I szybciej lądują w koszu, a po co ?
Podziwiam Cie. Mnie możecie ukamienować ale otwieram wszystko ( jeśli jestem zdecydowana na zakup). Jeśli płacę za produkt pełnowartościowy to taki produkt chcę! A patrząc, jak kosmetyki są traktowane przez niektóre klientki, jak i o zgrozo przez pracownice ( nie tylko nie reagują na otwieranie produktów pełnowartościowych ale same to robią) jest duża szans na zakup wymacanego produktu A jeśli chodzi o termin wazności to fakt, niektóre produkty się psują szybciej od innych. Ale i tak otwarty przeze mnie produkt po raz pierwszy dłużej utrzyma świeżość niż produkt przeze mnie nie otwarty a wcześniej otwierany ( i używany) przez innych.

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A gdzieś jest już stacjonarnie ta limitka?
z tego, co wyczytałam na fb, będzie z dostępnością ciężko

https://www.facebook.com/photo.php?f...6089205&type=1
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 23:03   #182
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
U mnie sytuacja jeszcze bardziej komfortowa niż normalnie bo sobie osobiście w sklepie mogę odebrać
Łe, to już w ogóle Końford ^_^

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Podziwiam Cie. Mnie możecie ukamienować ale otwieram wszystko ( jeśli jestem zdecydowana na zakup). Jeśli płacę za produkt pełnowartościowy to taki produkt chcę! A patrząc, jak kosmetyki są traktowane przez niektóre klientki, jak i o zgrozo przez pracownice ( nie tylko nie reagują na otwieranie produktów pełnowartościowych ale same to robią) jest duża szans na zakup wymacanego produktu A jeśli chodzi o termin wazności to fakt, niektóre produkty się psują szybciej od innych. Ale i tak otwarty przeze mnie produkt po raz pierwszy dłużej utrzyma świeżość niż produkt przeze mnie nie otwarty a wcześniej otwierany ( i używany) przez innych.
Za otwieranie jak ktoś jest zdecydowany na zakup i szuka niezmacanej sztuki ja nie kamienuję
Mnie jakoś moralność nie pozwala, wiem, może to i głupie, ale no tak juz mam... Bardzo rzadko otwieram produkty. Raczej staram się zaglądać przez opakowania, ale no, tak jak wcześniej wspomniałam, sa kosmetyki, (jak błyszczyki, tusze do rzęs i lakiery ) których nigdy nie otwieram w sklepie Jak były macane (a często się to zdarza ) to sie o tym przekonuję już w domu...
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 23:20   #183
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

dziękuję za inspirację na temat macania, ale ten temat ostatnio jest wszechobecny wszędzie

w temacie: ciekawe na ile Cookies & Dream są podobne do kuleczek z Me&My Ice Cream, bo zaczęłąm ich ostatnio regularnie używać i są super , dają efekt jak lubię, nienachalny blask i tak ślicznie wyglądają w opakowaniu
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 23:47   #184
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dziękuję za inspirację na temat macania, ale ten temat ostatnio jest wszechobecny wszędzie

w temacie: ciekawe na ile Cookies & Dream są podobne do kuleczek z Me&My Ice Cream, bo zaczęłąm ich ostatnio regularnie używać i są super , dają efekt jak lubię, nienachalny blask i tak ślicznie wyglądają w opakowaniu
Maliniarko, bo jak są promocje to w kobiety wstępuje szatan i wszystko jest macane intensywniej Jeszcze chyba nie dotarło do polskiego społeczeństwa, że takie promocje, co prawda są dopiero od dwóch lat, ale raczej będą się pojawiały już dość regularnie. Jest szał, jest robienie zapasów i takie tam I tak jest już spokojniej niż przy pierwszej akcji -40%, która była w listopadzie '12. Wteeedy to się działo

A odnośnie perełek, to zgodnie z moja ulubioną zasadą 'nie znam się, ale się wypowiem' to te perełki z Me&My Ice Cream są podobne do Meteorytów Guerlain (ja je używałam na całą buzię, na kości policzkowe były dla mnie za mało rozświetlające, ale należy pamiętać, że jestem wiórką ). Natomiast te z C&C wyglądają jak typowe, rozświetlające perełki które raczej nadadzą się do rozświetlania kości policzkowych niźli do nakładania na całą buzię. Ale nadal, tych z C&C nie mam i mieć nie będę a te z Me&my Ice Cream co prawda miałam, ale puściłam w świat :x Więc porównuję patrząc na słocze tylko

Natomiast zakochałam sie w różu z C&C. Czy ktoś wie czy to jest kremowy róż jak ten z Me&my Ice Cream ? Miałam też, ale mi spadł i przytulił się twarzą do podłogi A ten z C&C wygląda taaak podobnie
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!

Edytowane przez IgnisDivine
Czas edycji: 2014-05-07 o 23:50
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 23:57   #185
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Maliniarko, bo jak są promocje to w kobiety wstępuje szatan i wszystko jest macane intensywniej Jeszcze chyba nie dotarło do polskiego społeczeństwa, że takie promocje, co prawda są dopiero od dwóch lat, ale raczej będą się pojawiały już dość regularnie. Jest szał, jest robienie zapasów i takie tam I tak jest już spokojniej niż przy pierwszej akcji -40%, która była w listopadzie '12. Wteeedy to się działo

A odnośnie perełek, to zgodnie z moja ulubioną zasadą 'nie znam się, ale się wypowiem' to te perełki z Me&My Ice Cream są podobne do Meteorytów Guerlain (ja je używałam na całą buzię, na kości policzkowe były dla mnie za mało rozświetlające, ale należy pamiętać, że jestem wiórką ). Natomiast te z C&C wyglądają jak typowe, rozświetlające perełki które raczej nadadzą się do rozświetlania kości policzkowych niźli do nakładania na całą buzię. Ale nadal, tych z C&C nie mam i mieć nie będę a te z Me&my Ice Cream co prawda miałam, ale puściłam w świat :x Więc porównuję patrząc na słocze tylko

Natomiast zakochałam sie w różu z C&C. Czy ktoś wie czy to jest kremowy róż jak ten z Me&my Ice Cream ? Miałam też, ale mi spadł i przytulił się twarzą do podłogi A ten z C&C wygląda taaak podobnie
u mnie była kulturka w sumie na -40%, teraz też nienajgorzej, kilka przypadków ale czasem jak się czyta, co się wyprawia...

dla mnie kuleczki zimowe zbyt rozświetlające na całą twarz, ale ja mam blizny i tłustą skórę, także trochę czegoś innego potrzebuję, ale jakbym trafiła ciasteczkowe wzięłabym chyba

różów nie miałam :|
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 00:07   #186
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
u mnie była kulturka w sumie na -40%, teraz też nienajgorzej, kilka przypadków ale czasem jak się czyta, co się wyprawia...

dla mnie kuleczki zimowe zbyt rozświetlające na całą twarz, ale ja mam blizny i tłustą skórę, także trochę czegoś innego potrzebuję, ale jakbym trafiła ciasteczkowe wzięłabym chyba

różów nie miałam :|
Ciekawe gdzie będzie można dorwać tę limitkę .
Ja u siebie w Łodzi to chyba jej nie znajdę skoro będzie dostępna w drogeriach detalicznych
W Łodziszewie jest tylko jedna drogeria detaliczna, która ma Essence, ale nie spropwadzają limitowanek bo im się nie opłaca
Wiec ja mogę albo zamówić z Cocolity albo się z C&C pożegnać
Natomiast dziewczyny, które mają w pobliżu drogerie Firlit mogą się porozglądać
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 07:46   #187
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
To ja napisałam, że moim zdaniem, kobiety otwierające kosmetyki pełnowartościowe to bydło a Śniegowej się obrywa .... I tak, podtrzymuję to... I nie, nie kryję tego.
Nie otwiera się kosmetyków które nie są testerami, nie robi się tego i już! Nie ma testera- bierzesz w ciemno. Twarda jak kamień, kija warta, trudno, do śmieci. Życie jest pełne niespodzianek, tych niemiłych także.
Jak ja jakiś produkt kupuję w ciemno i w domu widzę, że macany to też do śmieci. Dla mnie to też niemiła niespodzianka, a te niemiłe niespodzianki fundują mi właśnie takie macantki jak Ty
sed bat tru

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Taaaa. Macam wszystko, w marketach dziurawię jogurty i wysypuję cukier z torebek.

Śniegowa, wybacz
No spoko. Nie unoś się i nie macaj.


Znaczy produktów w sklepie
Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ja też sie staram, ale, tak jak wcześniej wspominałam, nie otwieram ani tuszy do rzęs, ani błyszczyków, ani lakierów ani pomadek
Bo jeśli trafię na takie niezmacane to od momentu otwarcia już leci im termin przydatności do zużycia. O ile w kosmetykach pudrowych nie przestrzegam go bo nie ma co sie popsuć, o tyle tym kremowym kontakt z powietrzem po prostu szkodzi. I szybciej lądują w koszu, a po co ?
Ja to i tak w domu od razu testuję, więc nie ma problemu dla mnie
Ja otworzyłam i moje

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Za otwieranie jak ktoś jest zdecydowany na zakup i szuka niezmacanej sztuki ja nie kamienuję
Mnie jakoś moralność nie pozwala, wiem, może to i głupie, ale no tak juz mam... Bardzo rzadko otwieram produkty. Raczej staram się zaglądać przez opakowania, ale no, tak jak wcześniej wspomniałam, sa kosmetyki, (jak błyszczyki, tusze do rzęs i lakiery ) których nigdy nie otwieram w sklepie Jak były macane (a często się to zdarza ) to sie o tym przekonuję już w domu...
Rozumiem, bo jak nawet to w koszyku otwieram, co chcę kupić, to czuję się jak mały przestępca...

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dziękuję za inspirację na temat macania, ale ten temat ostatnio jest wszechobecny wszędzie
Jest, ale jak widać, za mało, bo ciągle się to powtarza
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 10:04   #188
loriain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Dziewczyny a jak Essence ma sie odnosnie korektorow? Jestem na wyczerpaniu mojego poczwornego ulubienca z Umy, szukam zastepcy ktory bedzie troszke bardziej wydajny niz 3 tyg chodzi mi klastycznie o kamuflaz cieni pod oczami i naczyniek przy skrzydelkach nosa. Polecicie cos?
__________________
Brak polskich znakow w telefonie
loriain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 10:24   #189
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Podpowiedzcie proszę - jak zrobić cienką kreskę automatyczną kredka??? LLki jeszcze ujdą, ale te żelowe są strasznie grube . Czy można je jakoś "naostrzyć"?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 10:30   #190
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie proszę - jak zrobić cienką kreskę automatyczną kredka??? LLki jeszcze ujdą, ale te żelowe są strasznie grube . Czy można je jakoś "naostrzyć"?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Można. Szkoda, że nie mają wbudowanej temperówki, ratuję się temperówką z kredki Artdeco.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 12:54   #191
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie proszę - jak zrobić cienką kreskę automatyczną kredka??? LLki jeszcze ujdą, ale te żelowe są strasznie grube . Czy można je jakoś "naostrzyć"?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
ja sobie do tego specjalnie zostawiłam opakowanie po kredce z Kobo, na końcu na temperówkę
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 19:19   #192
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Jak po bardzo długiej przerwie wpadłam do natury tak się obkupiłam.
Kupiłam m. in. żelową kredkę i jestem w szoku bo myślałam że wy sie z nalepki śmiejecie, że automatyczna a ona serio automatyczna
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:16   #193
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
ja sobie do tego specjalnie zostawiłam opakowanie po kredce z Kobo, na końcu na temperówkę
Nosz wiedziałam, ze jeszcze za czymś się miałam dziś będąc w Naturze rozejrzeć

Dzięki, czyli rozumiem, ze niektóre kredki automatyczne mają specjalna temperowke do nich?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:26   #194
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Tak, wygląda to tak: http://www.pierrerene.pl/199-499-thi...ydymionego.jpg
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:38   #195
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Ktoś pytał o róż z C&C - on jest wypiekany z tego co się orientuję, cienie zresztą też
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 21:48   #196
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o róż z C&C - on jest wypiekany z tego co się orientuję, cienie zresztą też
Ja pytałam!
Dzięki Ci o Królowo, dzięki Tobie zaoszczędziłam dwie dyszki (dyszkę na różu i druga dyszkę za przesyłkę na Cocolicie :x )
Jak nie jest kremowy to go nie chcę
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 21:56   #197
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Nosz wiedziałam, ze jeszcze za czymś się miałam dziś będąc w Naturze rozejrzeć

Dzięki, czyli rozumiem, ze niektóre kredki automatyczne mają specjalna temperowke do nich?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
to jest okazja do ponownej wizyty

Dokładnie tak, jak piszesz wygląda to tak: http://zkosmetyki.blogspot.com/2012/...eye-liner.html
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 22:35   #198
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Chciałam skorzystać z promo -40% w N, bo to jedyna drogeria w mieście, w którym akurat przebywałam w czasie promocji, gdzie była szafa Catrice i podwójne Essence i się wk....łam
Z katrica chciałam wziąć balsam w pisaku - wszystkie egzemplarze z 3 odcieni, które mnie interesowały były zmacane!!! WSZYSTKIE! W sumie kilkanaście sztuk... Co biorę i sprawdzam, to używane... No więc nie kupiłam...
To samo z eyelifterem - 3 szt na stanie - 3 szt zmacane.
W szafie esenca chciałam kredkę żelową. Interesowały mnie granatowa, szara i zwłaszcza brązowa. Przed włożeniem do koszyka, po kolei sprawdzałam czy macane. Wszystkie macane... No i obeszłam się smakiem

I odnośnie tych kredek - czy kupiła któraś z Was dziewiczą kredkę? Może mi opisać, czy nieużywana jest cała wsunięta tj. czy rysik jest całkiem schowany i go nie widać, czy odrobinę chociaż wystaje? I jaki ma czubek - spiczasty czy lekko ścięty stożek?
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 22:55   #199
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Chciałam skorzystać z promo -40% w N, bo to jedyna drogeria w mieście, w którym akurat przebywałam w czasie promocji, gdzie była szafa Catrice i podwójne Essence i się wk....łam
Z katrica chciałam wziąć balsam w pisaku - wszystkie egzemplarze z 3 odcieni, które mnie interesowały były zmacane!!! WSZYSTKIE! W sumie kilkanaście sztuk... Co biorę i sprawdzam, to używane... No więc nie kupiłam...
To samo z eyelifterem - 3 szt na stanie - 3 szt zmacane.
W szafie esenca chciałam kredkę żelową. Interesowały mnie granatowa, szara i zwłaszcza brązowa. Przed włożeniem do koszyka, po kolei sprawdzałam czy macane. Wszystkie macane... No i obeszłam się smakiem

I odnośnie tych kredek - czy kupiła któraś z Was dziewiczą kredkę? Może mi opisać, czy nieużywana jest cała wsunięta tj. czy rysik jest całkiem schowany i go nie widać, czy odrobinę chociaż wystaje? I jaki ma czubek - spiczasty czy lekko ścięty stożek?

Jest wystający stożek
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 06:49   #200
bleki00
Rozeznanie
 
Avatar bleki00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Dziewczyny czy pędzle z Bloom me up są jeszcze do dostania? jak zwykle szybko się obudziłam..
__________________
Wedding
bleki00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 07:40   #201
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Chciałam skorzystać z promo -40% w N, bo to jedyna drogeria w mieście, w którym akurat przebywałam w czasie promocji, gdzie była szafa Catrice i podwójne Essence i się wk....łam
Z katrica chciałam wziąć balsam w pisaku - wszystkie egzemplarze z 3 odcieni, które mnie interesowały były zmacane!!! WSZYSTKIE! W sumie kilkanaście sztuk... Co biorę i sprawdzam, to używane... No więc nie kupiłam...
To samo z eyelifterem - 3 szt na stanie - 3 szt zmacane.
W szafie esenca chciałam kredkę żelową. Interesowały mnie granatowa, szara i zwłaszcza brązowa. Przed włożeniem do koszyka, po kolei sprawdzałam czy macane. Wszystkie macane... No i obeszłam się smakiem

I odnośnie tych kredek - czy kupiła któraś z Was dziewiczą kredkę? Może mi opisać, czy nieużywana jest cała wsunięta tj. czy rysik jest całkiem schowany i go nie widać, czy odrobinę chociaż wystaje? I jaki ma czubek - spiczasty czy lekko ścięty stożek?
Zastanawiam się o jakim mieście mówisz.
Jak rozumiem, nick i avek wiążą się z miejscem z którego pochodzisz/mieszkasz.
Nie kojarzę tam Natury. No chyba, ze dalej. w Szczytnie.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 09:02   #202
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Jak na Was trzymają się lakiery?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 09:04   #203
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Jak na Was trzymają się lakiery?
Zależy który
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 09:55   #204
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Brokatowe
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 09:57   #205
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
to jest okazja do ponownej wizyty

Dokładnie tak, jak piszesz wygląda to tak: http://zkosmetyki.blogspot.com/2012/...eye-liner.html
taka temperówka jest też w Catrice Longlasting, które (obie - czarna i zielona) wyschły mi na kamień i jest to jedyny powód dla których ich jeszcze nie wyrzuciłam
Do kiedy to promo w Naturze?

Co do lakierów - na mnie brokatowe to aż za bardzo się trzymają mam na myśli nail art special effect, a i mam jeszcze c&g space queen stara wersja - uwielbiam go
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 09:58   #206
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Brokatowe
Raczej miałam na myśli, że trwałość zależy od egzemplarza/ koloru.
Z C&G mam Helo spring! i Beijos de brazil.
Ten pierwszy odpryskuje mi po 2 dniach. Drugi ze 4 wytrzyma.
Ogólnie słaby wynik
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 10:54   #207
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
taka temperówka jest też w Catrice Longlasting, które (obie - czarna i zielona) wyschły mi na kamień i jest to jedyny powód dla których ich jeszcze nie wyrzuciłam
Do kiedy to promo w Naturze?

Co do lakierów - na mnie brokatowe to aż za bardzo się trzymają mam na myśli nail art special effect, a i mam jeszcze c&g space queen stara wersja - uwielbiam go
a jak się sprawowały te kredki? Bo ja z tej z Kobo nie jestem zbyt zadowolona ( miałam kolor Perssian blue, czy jakoś tak) - twarda, i mniej trwała niż te z Essence ( zwykłe i ll-ki). W końcu się zepsuła - śmierdziało okrutnie, więc rysik wyrwałam trochę pomogło

----------------
o która promocje pytasz? -40% było chyba do niedzieli a lakiery 1+1 gratis tak jak i cała gazetka, czyli od 8.05 do 21.05.2014 lub do wyczerpania zapasów.
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 11:03   #208
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
a jak się sprawowały te kredki? Bo ja z tej z Kobo nie jestem zbyt zadowolona ( miałam kolor Perssian blue, czy jakoś tak) - twarda, i mniej trwała niż te z Essence ( zwykłe i ll-ki). W końcu się zepsuła - śmierdziało okrutnie, więc rysik wyrwałam trochę pomogło

----------------
o która promocje pytasz? -40% było chyba do niedzieli a lakiery 1+1 gratis tak jak i cała gazetka, czyli od 8.05 do 21.05.2014 lub do wyczerpania zapasów.
Dziękuję Ci bardzo dobrze, że już nie ma -40%, przynajmniej nie kusi za to kusi gazetka urodowa Biedronki a i w Rossmannie zaszalałam wczoraj

Co do Catrice ll, zaraz po zakupie były genialne, właściwościami przypominały essencowe llki, nie rozmazywały się, intensywny kolor, super. Ten stan rzeczy trwał może parę miesięcy, kiedy nagle kredeczki stały się tak twarde, że nie dają dosłownie żadnego!!! koloru i nadają się tylko do kosza - gdyby nie te temperówki (których prawdę mówiąc i tak prawie nie używam bo nie dają zadowalających efektów).
No dobra... muszę je chyba jednak wyrzucić
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 16:06   #209
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Czy ktoras chce puder z limitki Celtica? Bo wlasnie ide do natury w ktorej jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 16:25   #210
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Jest wystający stożek
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się o jakim mieście mówisz.
Jak rozumiem, nick i avek wiążą się z miejscem z którego pochodzisz/mieszkasz.
Nie kojarzę tam Natury. No chyba, ze dalej. w Szczytnie.
Pisałam o N w Kołobrzegu Jak ja nie znoszę N Wszędzie to samo...

A nick i av to z sentymentu do Mazur Jakaś siła mnie tam ciągnie Mimo, że stamtąd nie pochodzę.
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-09 13:49:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.