Moja partnerka przerywa przed orgazmem??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-13, 00:26   #1
malyindianin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Question

Moja partnerka przerywa przed orgazmem???


Temat kieruje szczególnie do pań PROSZĘ MOŻE WYJAŚNICIE MI TO???
Witam mój problem jest dość nietypowy bardzo kocham moją partnerkę. Sypiemy razem od paru miesięcy.

Przejdę do rzeczy gdy się kochamy to ona prosi abym pieścił ją palcem domyślam się że w ten sposób chce osiągnąć orgazm łechtaczkowy. Łechtaczkowy przeżywa chyba tak twierdzi. Ale gdy już jest blisko szczytu orgazmu pochwowego to nagle przerywa stosunek i twierdzi ze już nie może(na prawdę jest blisko i przerywa dlaczego?) i że nie wie dlaczego mówi że boi że coś stanie się jej złego(nie rozumiem). Tak jakby bała się orgazmu albo po prostu nie chce go mieć ze mną??
Ja międzyczasie osiągam orgazm ale jak na prawdziwego faceta przystało "jadę dalej" nie jestem samolub i chce aby przede wszystkim jej było dobrze. Używamy prezerwatyw.
Pomocy co mam robić. Staram się z nią o tym rozmawiać ale ona mówią że nie wie że się boi ze coś się jej stanie albo po prostu już jej się nie chce i boli ją???

Co mam robić.

Edytowane przez malyindianin
Czas edycji: 2008-08-13 o 15:33
malyindianin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 06:57   #2
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

a mi sie wydaje ze jej sie dluzej nie chce tego robic i po prostu wymyslila taki powod..
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 08:55   #3
shilou
Raczkowanie
 
Avatar shilou
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 101
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

a skąd wiesz, ze ona jest blisko szczytu orgazmu pochwowego, skoro nawet nie jestes pewny czy szczytuje wogóle??? może stara sie dojsc do orgazmu pochwowego, ale jej to nie wychodzi i po prostu zmeczona rezygnuje, a tobie nie chce robic przykrosci i dlatego tak mówi, niemniej ta jej gadka jest trochę dziwna...
shilou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:11   #4
Tequila909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 110
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

Może to chodzi o to,że gdy jest już bardzo blisko,zaczyna się jej chcieć siusiu.? Ja tak np. mam, i bardzo mnie to martwi,bo nie wiem jak się tego pozbyć.I nigdy nie mogę 'dojść' do końca',mimo że jest mi błogo. A wątpię,żeby Ci się do tego przyznała.Ja też mówię mojemu Tż,tak jak Twoja dziewczyna.
Tequila909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:20   #5
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

Moze byc tak jak napisala Tequila909 i dziewczyna czuje dyskomfort, ale szczerze to w to watpie, bo gdy jest juz naprawde blisko to sie raczej poddaje chwili. Moim zdaniem cos jest nie tak skoro tak nagle przerywa... moze to trwa za dlugo i jej sie juz nie chce? albo nie moze sie skupic i tylko mowi ze jest blisko a tak naprawde wcale nie jest? Porozmawiaj z nia - to powinno wszystko wyjasnic, powiedz ze chcialbys spelniac jej oczekiwania i ze czujesz sie zle z tym faktem ze tak do konca nie jest.
Aha i jeszcze sprobuj trik z normalnym stosunkiem i jednoczesnie piesc ja reka - moze wtedy bedzie jej lepiej
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:22   #6
Natinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

A ja doskonale rozumiem ten problem!Sama mam ten sam i nawet zalozylam o nim temat!
Nie martw sie,to nie jest tak ze ona nie chce z Toba miec orgazmu,ze jest to jakas wymowka.Jesli jest to to samo uczucie ktore towarzyszy mi,poprostu jest trudne do zniesiena i okreslenia...jest bardzo intensywne ale wlasciwie kobieta nie wie co czuje..z jednej strony niby przyjemnosc,choc nie do konca,ale z drugiej niepokoj ze zaraz zaboli.Ja tez prosze mojego partnera zeby przestal w takim momencie..On wie o co chodzi i rozumie to.To nie jest tak ze ona nie chce ale poprostu nie jest w stanie tego wytrzymac! A czy jest to wlasnie wstep do orgazmu czy cos zupelnie innego nie wiem sama..i tez probuje sie dowiedziec ;P
Wiec glowa do gory,na pewno nie jest w stosunku do Ciebie nie fair
Natinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 14:02   #7
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

Cytat:
Napisane przez malyindianin Pokaż wiadomość

Co mam robić
Rozmawiać. W końcu musi Ci to wyjaśnić. Ja bym się nie poddała.

Jedna uwaga - gdy się używa prezerwatyw, to po wytrysku nie "jedzie się już dalej" kochany, tylko wyjmuje fistaszka i zakłada nową gumkę.

Cytat:
Napisane przez shilou Pokaż wiadomość
a skąd wiesz, ze ona jest blisko szczytu orgazmu pochwowego, skoro nawet nie jestes pewny czy szczytuje wogóle???
Bardzo dobre pytanie.


Cytat:
Napisane przez Tequila909 Pokaż wiadomość
Może to chodzi o to,że gdy jest już bardzo blisko,zaczyna się jej chcieć siusiu.? Ja tak np. mam, i bardzo mnie to martwi,bo nie wiem jak się tego pozbyć.I nigdy nie mogę 'dojść' do końca',mimo że jest mi błogo. A wątpię,żeby Ci się do tego przyznała.Ja też mówię mojemu Tż,tak jak Twoja dziewczyna.
A czemu Cię to martwi?
To normalne uczucie przy stymulacji punktu G. Wrażenie jak przy ucisku na pęcherz. Potem mija.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 15:10   #8
mamamia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

Cytat:
Napisane przez malyindianin Pokaż wiadomość

Przejdę do rzeczy gdy się kochamy to ona prosi abym pieścił ją palcem domyślam się że w ten sposób chce osiągnąć orgazm łechtaczkowy. Łechtaczkowy przeżywa chyba tak twierdzi. Ale gdy już jest blisko szczytu orgazmu pochwowego to nagle przerywa stosunek i twierdzi ze już nie może(na prawdę jest blisko i przerywa dlaczego?) i że nie wie dlaczego mówi że boi że coś stanie się jej złego(nie rozumiem). Tak jakby bała się orgazmu albo po prostu nie chce go mieć ze mną??
Może po prostu po osiągnięciu swojego orgazmu oddaje się tobie żeby spełnić "swój obowiązek" i jak u ciebie jest już po to mówi że już nie chce. A może ją po prostu już boli - ja tak mam, że jak osiągnę orgazm to już nie chcę się dłużej kochać, bo staje się to dla mnie bolesne - rozwiązanie widzę tu takie, żebyś ją pieścił ale dopóki nie osiągnie orgazmu i jak jest już blisko swojego łechtaczkowego - jak to określiłeś - to przerwać i wkroczyć do akcji ze swoim sprzętem - a nie paluszkiem - powodzenia.
mamamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:20   #9
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

a sprobujcie zaprzestac na chwile twdey i zaczac znowu. Moze to sa dla niej zbyt intensywne i mocne doznania. Albo jak ktos pisal pecherz jej nie wytrzymuje. Niech wczesniej zrobi siusiu
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 18:38   #10
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

ja mam inna teorię. kiedyś (za drugim razem pod rząd) musiałam przerwać przed, ponieważ było mi tak mocno przyjemnie, że myślałam, że nie zniosę tej przyjemności.
jak na razie nie powtórzyłam tego, ale się staram. chociaż nic na siłe
biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 23:20   #11
Tequila909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 110
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

Madaa,ale u mnie np. jest tak,że nawet jeśli wcześniej zrobię siusiu,to w czasie tych pieszczot i właśnie tak jak pisała jedna z was symulacji punktu G się zachciewa.Kropka pytałaś też dlaczego mnie to martwi,może źle użyłam tego słowa,powinno być raczej ' krępuję'.Bo ja zamiast oddać się chwili,to myślę o tym czy się nie posiusiam.Wiem,że mój Tż i tak by mnie kochał itd,ale same rozumiecie-dyskomfort na maxa.
Tequila909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 23:24   #12
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

Cytat:
Napisane przez Tequila909 Pokaż wiadomość
Madaa,ale u mnie np. jest tak,że nawet jeśli wcześniej zrobię siusiu,to w czasie tych pieszczot i właśnie tak jak pisała jedna z was symulacji punktu G się zachciewa.Kropka pytałaś też dlaczego mnie to martwi,może źle użyłam tego słowa,powinno być raczej ' krępuję'.Bo ja zamiast oddać się chwili,to myślę o tym czy się nie posiusiam.Wiem,że mój Tż i tak by mnie kochał itd,ale same rozumiecie-dyskomfort na maxa.
Moze po prostu stosunek trwa juz zbyt dlugo. Moze warto przerwac i pojsc do kibelka na sikunde i kontynuowac dalej
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:04   #13
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

Cytat:
Napisane przez Tequila909 Pokaż wiadomość
Madaa,ale u mnie np. jest tak,że nawet jeśli wcześniej zrobię siusiu,to w czasie tych pieszczot i właśnie tak jak pisała jedna z was symulacji punktu G się zachciewa.Kropka pytałaś też dlaczego mnie to martwi,może źle użyłam tego słowa,powinno być raczej ' krępuję'.Bo ja zamiast oddać się chwili,to myślę o tym czy się nie posiusiam.Wiem,że mój Tż i tak by mnie kochał itd,ale same rozumiecie-dyskomfort na maxa.
Kochanie, nie posiusiasz się. To tylko takie wrażenie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:52   #14
Tequila909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 110
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

Madaa i Kropka dziękuję
Tequila909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 14:25   #15
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

ja znam jeszcze inną prawdopodobną przyczynę.
u mnie możliwy jest orgazm tylko łechtaczkowy. przynajmniej tego drugiego osiągnąć nigdy mi się nie udało, chociaż TŻ się stara.

kiedyś usilnie próbował mnie do tego doprowadzić - męczył mnie i męczył, a ja i tak czułam, że nic z tego nie będzie. tłumaczyłam mu, itd, itd. dużo czasu zajęło przetłumaczenie mu, że ja po prostu mam taką budowę ciała widocznie, że po prostu orgazmu pochwowego nie mam. był zawiedziony trochę (w tym sensie, o którym mówiłeś: że nie może dać mi takiej samej przyjemności jakiej on doznaje) ale w końcu zrozumiał, dotarło i jest ok.

ale w tym czasie, kiedy mu to tłumaczyłam, nie układało nam się - że tak powiem - w łóżku, bo zamiast skupiać się na przyjemności, skupiał się na obmyślaniu strategii, jak mnie doprowadzić. to było irytujące dla nas obojga.

i jeszcze coś: kiedyś strasznie mnie to wkurzało, kiedy nie potrafiłam w ten sposób dojść. chciałam, żeby już kończył, zrobił, co trzeba i ze mnie złaził i już. bo co za przyjemność, skoro i tak nie szczytuję? - wydaje mi się, że Twoja dziewczyna może być w tej fazie. prawdopodobnie kłamie, że jest blisko, żeby sprawić Ci jakąś tam przyjemność (że sprawdzasz się jako samiec, itd). ale ją też to pewnie męczy i denerwuje.

to niepotrzebne napięcie między wami, niepotrzebny stres. spróbuj innej techniki: kiedy sam skończysz, doprowadź ją do łechtaczkowego - jak tam chcesz, dłonią, ustami, języczkiem. zobaczysz, że będzie zadowolona i oboje będziecie seksem usatysfakcjonowani.

bo problem leży pewnie w tym, że ona wstydzi się przyznać, że nie potrafi dojść/boi się, że Cię tym zrani.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 18:08   #16
Bezkonkurencyjna
Raczkowanie
 
Avatar Bezkonkurencyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nie z tej bajki
Wiadomości: 34
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

Drogi nieznajomy kolego
Zapewne twoja partnerka obawia sie co sie stanie z owa substancja po wytrysku.Albo ma obawy ze bedzie to taka duza ilosc ze ten malutki zbiorniczek nie wytrzyma tego i peknie.Albo ogolnie ze podczas wyciagania czlonka z pochwy zabezpieczenie zsunie sie.Prawdopodobnie najwieksza jej obawa jest zajscie w ciaze.Badz dla niej wyrozumialy i sprobuj lagodnie jej wytlumaczyc ze nic jej nie bedzie po to uzywacie zabezpieczenia.Jesli dalej ma obawy niech zacznie uwywac pigulek antykoncepcyjnych.Obawiam sie tez ze klamie z orgazmem pochwowym.Jesli osiagnela go lechtaczkowo to oim zdaniem jest nie mozliwe aby osiagnac go pochwowo po niedlugim czasie od osiagniecia tamtego orgazmu.przyczyn moze byc na prawde wiele.Jesli osiaga orgazm lechtaczkowy z toba to nie miej watpliwosci ze nie chce go osiagnac pochwowo.
__________________
Bezkonkurencyjna masz wątpliwości ?
Bezkonkurencyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 14:42   #17
kropkaania
Raczkowanie
 
Avatar kropkaania
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 35
Dot.: Moja partnerka przerywa przed orgazmem???

Polecam Ci poczytac tutaj troche http://www.omilosci.pogodzinach.net/...article&sid=21
Jesli ci nie pomoze to moze chodzi o inny problem,a mianowicie mam na mysli to ze Twoja kobieta moze przezywac inny orgazm o tych bardziej powszechunych,a mowie o kobiecym wytrysku.. poczytaj moze tez tutaj o tym, ale warto oczywiscie sie jej zapytac i porozmawiac o tym. Jezli tak ma to na pewno sie wstydzi tego, a nie ma czego-wiele kobiet by tak chcialo wlasnie;-)ale to tylko moje przypuszeczenia.. http://www.durex.pl/wytryskkobiecy-k...html:rolleyes:
kropkaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.