Szminka Estee Lauder - pytanie chyba trudne :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-26, 10:15   #1
rafnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4

Szminka Estee Lauder - pytanie chyba trudne :(


Witam,

Rok temu szukałem dla mojej jeszcze wtedy narzeczonej perfum w prezencie i bardzo mi pomogłyście, mam nadzieję, że teraz też mnie uratujecie.

No więc moja żona ma swój ulubiony rodzaj szminki Estee Lauder kolor Vanilla Truffle, symbol 1A0. Niestety kolor ten nie jest już chyba sprzedawany w Wielkiej Brytanii gdzie mieszkamy, a przynajmniej nie udało mi się go nigdzie znaleźć. Kupiłem więc tę szminkę w sklepie internetowym w USA. Dzisiaj dostalem wlasnie przesyłkę - dwie szminki Estee Lauder, symbol 1A0, ale nazwa koloru to nie Vanilla Truffle, a Rouge Longue Tenure... Nie jestem pewien czy kolor jest właściwy i nie umiem tego ocenić patrząc na tę szminkę (tak wiem, dla Was to nie do pojęcia) - czy wiecie może czy jeśli symbol się zgadza to nazwa koloru nie ma takiego znaczenia? Czy może kolory w USA różnią się od Europejskich? Wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

Rafał
rafnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 12:09   #2
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Szminka Estee Lauder - pytanie chyba trudne :(

Cytat:
Napisane przez rafnie Pokaż wiadomość
Witam,

Rok temu szukałem dla mojej jeszcze wtedy narzeczonej perfum w prezencie i bardzo mi pomogłyście, mam nadzieję, że teraz też mnie uratujecie.

No więc moja żona ma swój ulubiony rodzaj szminki Estee Lauder kolor Vanilla Truffle, symbol 1A0. Niestety kolor ten nie jest już chyba sprzedawany w Wielkiej Brytanii gdzie mieszkamy, a przynajmniej nie udało mi się go nigdzie znaleźć. Kupiłem więc tę szminkę w sklepie internetowym w USA. Dzisiaj dostalem wlasnie przesyłkę - dwie szminki Estee Lauder, symbol 1A0, ale nazwa koloru to nie Vanilla Truffle, a Rouge Longue Tenure... Nie jestem pewien czy kolor jest właściwy i nie umiem tego ocenić patrząc na tę szminkę (tak wiem, dla Was to nie do pojęcia) - czy wiecie może czy jeśli symbol się zgadza to nazwa koloru nie ma takiego znaczenia? Czy może kolory w USA różnią się od Europejskich? Wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

Rafał
Porównaj spody tych szminek- tam są naklejki określające kolor i rodzaj szminki.

Moim zdaniem kupiłeś dobrą szminkę- daję link do strony Estee Lauder:
http://www.esteelauder.com/templates...CT_ID=PROD1984
Zerknij na ostatnie zdjęcie koloru- to jest właśnie ten który używa Twoja narzeczona.

Nazwa "Rouge Longue Tenue" to po prostu po angielsku "Long Lasting Lipstick"- czyli nazwa rodzaju szminki (serii) a nie nazwa koloru. Nazwa koloru to właśnie Vanilla Truffle, a ten numer który podajesz "1A0" jest numerem koloru.

Kolory Estee Lauder w USA nie różnią się- jest ich tam po prostu większy wybór niż w Europie.

Na tej naklejce jest zawsze napisane: napis dookoła naklejki, następnie napis serii tych szminek po angielsku, następnie po francusku, a pod tym nazwa i numer koloru. Oraz oczywiście wybity kod określający datę produkcji.

Podsumowując- dobrze kupiłeś

Pozdrawiam
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 12:25   #3
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szminka Estee Lauder - pytanie chyba trudne :(

dokładnie
Rouge Longue Tenue (po francusku)= Long Lasting Lipstick (po angielsku)
to nie nazwa koloru, tylko nazwa rodzaju szmineczki

tu masz francuską stronę Estee Lauder, na ktorej znajduje się ta szminka i numer 1A0 to Vanilla Truffle http://www.esteelauder.fr/templates/...T1026&PRODUCT_
ID=PROD1100

i ten sam symbol i kolor oraz nazwa szminki (tyle,że po angielsku) występuje na stronie, którą podała Ci Sis

także na pewno kupiłeś dobrą szmineczkę i żona będzie zadowolona
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 12:34   #4
rafnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Szminka Estee Lauder - pytanie chyba trudne :(

Wieeelkie dzięki Rzeczywiście na dnie pudełka jest nazwa i jest to Vanilla Truffle - wiedziałem, że mogę na Was liczyć

Pozdrawiam,

Rafał
rafnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.