Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 16:50   #1
allunia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Question

Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!


To moj pierwszy post wiec prosze, jesli zrobie jakis bład... to mi to wybaczcie.

Mam wielki problem od ponad 6 lat jestem z chlopakiem i wspolzyjemy tez juz dosyc dlugo.... ale moim problemm jest to ze nigdy nic nie czulam!! nie mowie tutaj juz nawet o przyjemności ale nawet w momencie kiedy on jest we mnie czuje, a wlasciew nie czuje nic. A co mnie juz najbardziej zaczelo martwic, ze moj facet ... tez nie moze znalesc dla siebie komfortowej pozycji tak zeby on cos czul... doslownie tak jak bym miala tam wielka '' próżnie'' a nigdy nie urodzilam dziecka.

jestem juz tym powaznie załamana, wiadomo sex nie jest najwazniejszy...... ale...
ostatnio tak sie nad tym zastanmawiam, ze moze przyczyna tego wszystkiego jest moja ''masa'' ciała a raczej te marne 48 kg na 176 cm wzrostu, a wiec mozecie to sobie wyobrazić.

ogolnie mam bardzo szybka przmiane materii, i jest to moj odwieczny problem, przytyć 5 kg czasem zajmuje mi pol roku, a zeby je stracić doslownie 8 dni.
Takze moze fakt ze przez ostatnie 3 lata bylam za granica i pracowalam tam ciezko od rana czesto do wieczora... zostawilo slad po sobie, juz niejestem tak sprawna fgizycznie... tzn podczas stosunkow, bola mnie nogi w danej pozycji, jest mi nie wygodnie i takie tam.
wiec moze moje mieśnie w pochwie tez juz nie sa takie silne moze powinnam je ćwiczyc??

Błagam was pomocy, jestem juz bliska płaczu i załamania.
allunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 17:19   #2
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

być może jesteś przemęczona i masz już wszystkiego dosyć. a ochotę wogóle czujesz
zapewniam że to twoja chudość nie jest winna ja też jestem chuda a po urodzeniu dziecka nie ma tam próżni wszystko wraca na swoje miejsce
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 17:34   #3
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

Może powinnaś iść się poradzić gina albo seksuologa?
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 17:36   #4
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

mysle ze Dosiak ma racje . Jesli dlugo wspolzyjecie a ty nic nie odczuwasz to powinnas wybrac sie do lekarza . Co innego byloby gdybysie dopiero zaczynali .
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 17:40   #5
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

Na pewno też nie pomaga Ci stres spowodowany całą tą sytuacją Rzeczywiście, musisz być bardzo chuda, patrząc po Twojej wadze i wzroście, myślałaś o wizycie u endokrynologa? Może masz nadczynność tarczycy? Warto, żebyś zrobiła sobie badania - to nigdy nie zaszkodzi, a wykaże, czy w Twoim przypadku problemy seksualny nie są wynikiem jakichś fizycznych...
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 17:46   #6
allunia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

Miałam badania, na tarczyce, na hormony, na wszystkie inne mozliwe wynalazki.... jestem 100% zdrowa. Stres, tak! to jak najbardziej mozna powiedzieć nawet dosłownie, ze mnie ''zjada''.

mam bardzo szybka przemiane materii co mysle płynie w moich genach od strony mojej mamy i od strony mojego taty, jak dorzucam do tego stres to ''rozpływam sie w oczach''.

Myslicie ze powinnam o tym porozmawiac z moja pania gin?? czy ona cos na to poradzi?? bo ja juz naprawde po kolejnych porazkach zaczynam coraz to bardziej sie załamywac.
allunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 17:58   #7
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

mysle ze napewno powinnas porozmawiac z gin . Mze masz mała anemie co tez moze powodowac ze masz problemy . No a tak wogole to najprawdopodobniej wszystko spowodowane stresem .
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 18:54   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

Jestes mloda zestresowana i przepracowana dziewzyna i chyba masz problem wlasnei z soba sma z powodu twojej wagi

moze przestan sie na tym koncentrowac ,wszytskim ludziom podczas seksu bywa niewygodnie a zarzucone nogi na lame kiedys zaczynaja bolec ;-)

moze warto byloby sie skupic na przyjemnosci jaka daje bliskosc,czulosc zamiast oczekiwac orgazmow i trzesien ziemi.

jesli twoj chlopak ci odpowiada i jestes jego pewna to powinno byc ok.

jesl jestes zdrowa to problem jest w glowie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 19:19   #9
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

Wydaje mi sie, ze to napewno nie wina Twojej wagi tylko wlasnie stresu. Moze powinnas sprobowac kilku technik relaksacyjnych? Albo znalezc wiecej czasu na ulubione przez Ciebie zajecia? Jesli to nie pomoze to radzilabym pojsc do gina.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 21:24   #10
aleXxxanderka
Raczkowanie
 
Avatar aleXxxanderka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 181
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

Cytat:
Napisane przez allunia1985 Pokaż wiadomość
To moj pierwszy post wiec prosze, jesli zrobie jakis bład... to mi to wybaczcie.

Mam wielki problem od ponad 6 lat jestem z chlopakiem i wspolzyjemy tez juz dosyc dlugo.... ale moim problemm jest to ze nigdy nic nie czulam!! nie mowie tutaj juz nawet o przyjemności ale nawet w momencie kiedy on jest we mnie czuje, a wlasciew nie czuje nic. A co mnie juz najbardziej zaczelo martwic, ze moj facet ... tez nie moze znalesc dla siebie komfortowej pozycji tak zeby on cos czul... doslownie tak jak bym miala tam wielka '' próżnie'' a nigdy nie urodzilam dziecka.

jestem juz tym powaznie załamana, wiadomo sex nie jest najwazniejszy...... ale...
ostatnio tak sie nad tym zastanmawiam, ze moze przyczyna tego wszystkiego jest moja ''masa'' ciała a raczej te marne 48 kg na 176 cm wzrostu, a wiec mozecie to sobie wyobrazić.

ogolnie mam bardzo szybka przmiane materii, i jest to moj odwieczny problem, przytyć 5 kg czasem zajmuje mi pol roku, a zeby je stracić doslownie 8 dni.
Takze moze fakt ze przez ostatnie 3 lata bylam za granica i pracowalam tam ciezko od rana czesto do wieczora... zostawilo slad po sobie, juz niejestem tak sprawna fgizycznie... tzn podczas stosunkow, bola mnie nogi w danej pozycji, jest mi nie wygodnie i takie tam.
wiec moze moje mieśnie w pochwie tez juz nie sa takie silne moze powinnam je ćwiczyc??

Błagam was pomocy, jestem juz bliska płaczu i załamania.
Cytat:
Napisane przez allunia1985 Pokaż wiadomość
Miałam badania, na tarczyce, na hormony, na wszystkie inne mozliwe wynalazki.... jestem 100% zdrowa. Stres, tak! to jak najbardziej mozna powiedzieć nawet dosłownie, ze mnie ''zjada''.

mam bardzo szybka przemiane materii co mysle płynie w moich genach od strony mojej mamy i od strony mojego taty, jak dorzucam do tego stres to ''rozpływam sie w oczach''.

Myslicie ze powinnam o tym porozmawiac z moja pania gin?? czy ona cos na to poradzi?? bo ja juz naprawde po kolejnych porazkach zaczynam coraz to bardziej sie załamywac.
Zdowie zdrowiem.. ale na banQ masz niedowage !
wiec nie wiem czy taka zdrowa to ty jesteś... co do odczuć z powodu "NISKIEJ MASY CIAŁA .." hmm.. nie wydaje mi sie to możliwe..
__________________
***
~ ..bo ja go kocham, po raz pierwszy tak bardzo pokochałam
B.


"Z Tobą chcę oglądać świat
wśród wysokich błądzić traw
Wtedy to wszystko, to, to co widzę, czuję
naprawdę jest..!" ~
***

studentka AWF-u
aleXxxanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 22:36   #11
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

ja mam tak jak Ty niedowagę i niskie szanse na przytycie. z pierwszym facetem jak sie kochałam to nic a nic nie czułam i obawiałam się że z obecnym seks bedzie taki sam ze to moja wina że nic nie czuję. a tu niespodzianka (czyt. orgazm za orgazmem). Wniosek: czucie nie zależy od wagi.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 22:40   #12
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

waga nic do tego nie ma Przyczyny szukaj gdzie indziej. A jak jest w zwiazku miedzy wami? Bo wiele kobiet porzebuje poczucia milosci ze swoim pratnerem
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 23:19   #13
IWillBeLegend
Raczkowanie
 
Avatar IWillBeLegend
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

ja powiem jedno
szczesciara z tą wagą :P
przytyć w pół roku 5 kg i schudnąć potem w 8 dni ? łał :P

ty to na modelke idź ;p
__________________
"Głupich pytań słyszałam wystarczająco dużo, żeby już ich nie zadawać." absta
IWillBeLegend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 21:36   #14
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

A mi przyszła od razu jedna myśl...skoro Ty nic nie czujesz i facet też to może ma za małego?;P Przepraszam, że tak wprost, ale wydaje mi się to najlogiczniejszym rozwiązaniem. Możliwe, że po prostu jesteście niedopasowani-Ty jesteś za szeroka, on za mały i w tym problem..
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 11:41   #15
allunia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

Cytat:
Napisane przez IWillBeLegend Pokaż wiadomość
ja powiem jedno
szczesciara z tą wagą :P
przytyć w pół roku 5 kg i schudnąć potem w 8 dni ? łał :P

ty to na modelke idź ;p

Naprawde uwierz mi ja nic w tym ekscytujacego nie widze... jak dla otyłych ptroblemem jest te kilogramy wiecej i nie moznosc ich zrzucennia... tak dla mnie jest brak tych kilogramow i nie moznosc ich nabycia...



Co do wielkosci, nie jest ''mały''... moze problem tkwi we mnie ...
allunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 22:26   #16
Plastulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 186
Dot.: Jestem chuda! czy to dlatego nie umiem sie kochać!!

Koniecznie postaraj się przytyć, wierz mi jeśli jesteś zdrowa to da się Mam o 1 cm wzrostu więcej od Ciebie i od zawsze próbowałąm przytyć ważyłam kiedyś przez krótki okres czasu właśnie 48 kg i wyglądałam przeraźliwie byłam wtedy na wakacjach za granicą i mimo pięknych widoków za mną musiałam wykasaowac zdjecia bo można było sie przestraszyć. Uparłam się i udało sie dzisiaj waże 60 -61 kg i tak jest super ale kosztowało mnie to sporo ,,poświeceń'' ale opłacało się.Przy takiej niedowadze i granicznym poziomie tkanki tłuszczowej nie ma co sie dziwic ze masz zaburzone czucie -jakby to powiedzieć a ukochany to nie wiem dlaczego nic nie czuje.
Plastulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.