Ile Twój TŻ mierzy w sekretnym miejscu? ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-16, 15:56   #31
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Ile Twój TŻ mierzy w sekretnym miejscu? ;)

tragedia!!
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 16:08   #32
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Ile Twój TŻ mierzy w sekretnym miejscu? ;)

tylko się laski nie kłóćcie

mnie tam specjalnie wątek nie szokuje. na forum padały różne pytania: o pierwszy raz, o seks analny, o różne dziwne rzeczy, jak oral u kobiety, która ma okres, itd. więc skoro nie macie obaw, żeby opowiadać, w jaki sposób TŻ przebił Wasze błony, czy miał przyjemność być w Waszej pupie i czy pieścił Was podczas okresu - to nie rozumiem tego zbulwersowania teraz.

wielokrotnie dziewczyny opisują tutaj, w jaki sposób ich TŻ robią coś w łóżku, niejednokrotnie są to rzeczy bardzo intymne, bardzo osobiste - i równie dotykające partnera, jak rozmiar jego penisa.

poza tym zauważyłam dziwną tendencję (a w zasadzie może i naturalną, przecież jesteśmy zwierzętami stadnymi), że w zależności od tego, jakie padają wypowiedzi w pierwszych postach - taki ton rozmowy ciągnie się do końca.
gdyby pierwsze 5 postów było w rodzaju: nie mierzyłam - ale jest spory, albo: nie mierzyłam, chociaż chciałabym wiedzieć, to wstyd mi go o to poprosić. - dyskusja potoczyłaby się w tym kierunku. większość z Was powiedziałaby, że nie wie, albo nie chce zdradzić, albo że chyba nie ma ochoty o tym pisać.

więc nie denerwujcie się tak; *
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 17:47   #33
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Ile Twój TŻ mierzy w sekretnym miejscu? ;)

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
ja np.chyba bym meza zabila gdyby napisal w odpowiednim watku"moja zona na pochwe gleboka na (nie mam pojecia ile)cm"
8-10 cm
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 17:59   #34
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Ile Twój TŻ mierzy w sekretnym miejscu? ;)

nie wiem ile ma nie mierzylam i nie zamierzam pozatym to nieistotne:P
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 18:41   #35
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ile Twój TŻ mierzy w sekretnym miejscu? ;)

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
8-10 cm
Alez dziekuje tobie moja droga,to juz dodam tylko,ze mam tyłozgięcie i jestesmy w domu
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 18:44   #36
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: Ile Twój TŻ mierzy w sekretnym miejscu? ;)

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;8614051]poza tym zauważyłam dziwną tendencję (a w zasadzie może i naturalną, przecież jesteśmy zwierzętami stadnymi), że w zależności od tego, jakie padają wypowiedzi w pierwszych postach - taki ton rozmowy ciągnie się do końca.
gdyby pierwsze 5 postów było w rodzaju: nie mierzyłam - ale jest spory, albo: nie mierzyłam, chociaż chciałabym wiedzieć, to wstyd mi go o to poprosić. - dyskusja potoczyłaby się w tym kierunku. większość z Was powiedziałaby, że nie wie, albo nie chce zdradzić, albo że chyba nie ma ochoty o tym pisać.[/quote]

Ja też to właśnie zauważyłam Małgosiu. A poza tym w zupełności zgadzam się z Tobą, że dziewczyny na forum nie o takich rzeczach pisały i im to nie przeszkadzało. Kochane forumowiczki troszkę niepotrzebnie się zbulwersowałyście. Przecież kiedy piszecie o tym jaki Wasz partner jest w łóżku i co z Nim robicie to też wypowiadacie się o Nim w takim samym stopniu jakbyście pisały o jego penisie.

A co do pytania to podobnie jak dziewczyny uważam, że jest niepotrzebne. Przecież wiadomo, że mężczyźni mają różne penisy. Dłuższe, krótsz, grubsze, cieńsze i nie ma przecież różnicy, która forumowiczka "jakiego używa"
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 18:49   #37
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Ile Twój TŻ mierzy w sekretnym miejscu? ;)

strasznie sie czepiacie...

były wątki JAKI MACIE ROZMIAR BIUSTU, wywołały takie skrajne emocje jak sama nazwa forum wskazuje, tu MOZNA pisać o intymnych sprawach. Ja sama jestem ciekawa jaka jest średnia długości.
Tak samo jestem ciekawa jaki procent wizazanek to blondynki a jaki to łyse.
Zwykły temat założony z ciekawości, nikogo nie obraża wiec nie wiem skąd wasze oburzenie

Mój były miał 15 cm obecny Tż nie wiem ile, nie sprawdziłam
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.