Zaginiona paczka z USA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-07, 15:24   #1
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Unhappy

Zaginiona paczka z USA


Hej,
Zakładam nowy wątek z nadzieją, że pomoże on tym osobom, które podobnie jak ja, nieraz w nieskończoność wyczekują na zamawiane z USA mineralne cudeńka.
Moja przygoda z samodzielnymi zamówieniami z USA zaczęła się dobrych kilka miesięcy temu, od razu od niemiłej niespodzianki - wyczekiwania grubo przeszło 2 miesiące na paczkę od EDM (wysyłana USPS - First Class International). Prawie straciłam nadzieję, że dotrze, mailowałam z EDM, proponowali już kupon rabatowy, ale dziewicza paczuszka wreszcie dotarła. Z kolejnymi zamówieniami nie było już takiego problemu; na kilkanaście innych zamowień czekałam zazwyczaj ok. 2-4 tygodni.

Niestety, ale przykra historia znowu się powtórzyła, tym razem z Lumiere Na początku lipca dostałam potwierdzenie, że wysłali moje zamówienie i tak wyczekiwałam sobie na nie aż do września Po serii uprzejmych maili Lumiere zaproponowało w październiku, że ponownie prześlą moje zamówienie z lipca, konieczna była oczywiście tylko zapłata za przesyłkę (tym razem poradzili tę priorytetową za 14$ USPS - International Priorty Shipping). Została podobno wysłana 10 października i terminowo ma dotrzeć na miejsce w ciągu 4-6 dni roboczych.
Tymczasem mija miesiąc od jej nadania w USA a ja nadal czekam
W poszukiwaniu tej z lipca dzwoniłam po przeróżnych instytucjach aż odesłali mnie do lokalnego urzędu pocztowo-celnego (jestem z woj. śląskiego i paczki miałam szukać w urzędzie w Bytomiu) - podałam numer przesylki jaki dostałam od Lumiere a w urzędzie poinformowano mnie, że paczki z numerami zaczynającymi się na "LC..." do nich nie trafiają

Doradźcie proszę, gdzie mogę się zgłosić poszukując jej, kto może udzielić jakichkolwiek informacji??
Już powoli zaczynam wątpić w jakiekolwiek zagraniczne zakupy - płacę niemal 50$ i nie mam nic oprócz wyczekiwania i nerwów
Z góry dzięki za odp.
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:28   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Probowalas reklamowac?
Gabs pisala o przebiegu reklamacji
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1731

wiem,ze ta sciaga pomaga
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:44   #3
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Dzięki Hexxana, reklamacji u siebie na poczcie nie próbowałam, bo oni zawsze mówią, że nie mają nawet jakiejkolwiek możliwości sprawdzenia takiej paczki kiedy podaję tylko jej numer. Od razu umywają ręce i mówią żeby szukał jej nadawca :/ - a jak nadawca ma jej szukać, poza tym firmy, która wysłała prawidłowo paczkę takie rzeczy już nie interesują.
W takim razie spróbuję z tą reklamacją
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:08   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Dzięki Hexxana, reklamacji u siebie na poczcie nie próbowałam, bo oni zawsze mówią, że nie mają nawet jakiejkolwiek możliwości sprawdzenia takiej paczki kiedy podaję tylko jej numer. Od razu umywają ręce i mówią żeby szukał jej nadawca :/ - a jak nadawca ma jej szukać, poza tym firmy, która wysłała prawidłowo paczkę takie rzeczy już nie interesują.
W takim razie spróbuję z tą reklamacją
Sprobuj bo wiem,ze ostatnio paczka w ten sposob zostala odnaleziona i okazalo sie,ze ta osoba zdazyla ja jeszcze odebrac bo w innym przypadku bylaby odeslana do nadawcy

Powodzenia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 09:02   #5
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Zaginiona paczka z USA

To pewnie nie ma już szans na odnalezienie mojej pierwszej paczki skoro została wysłana na początku lipca - o ile dotarła gdzieś do Polski to pewnie już z powrotem została odesłana Czy wiesz może w jaki sposób została wysłana ta paczka o której piszesz - USPS First Class International albo może USPS International Priorty Shipping ??
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 09:15   #6
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Zaginiona paczka z USA

tu masz miejsce na wpisywanie numeru:
http://www.usps.com/shipping/trackandconfirm.htm
wpisz nr
wydrukuj ze wyslane itd i dolacz do reklamacji
a jak nie beda chcieli przyjac to powiedz ze dzwonilacs do centrali na poczcie gdzies i tak Ci kazali przynies, bo jak ktos w okienku bedzie sie doktoryzowal to sie tyloko zdenerwujesz niepotrzebnie. Mozesz tez wyslac pismo poczta
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-11-12 o 09:18
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 09:17   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
To pewnie nie ma już szans na odnalezienie mojej pierwszej paczki skoro została wysłana na początku lipca - o ile dotarła gdzieś do Polski to pewnie już z powrotem została odesłana Czy wiesz może w jaki sposób została wysłana ta paczka o której piszesz - USPS First Class International albo może USPS International Priorty Shipping ??
do mnie kiedyś dotarła w sierpniu paczka wysłana w marcu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 09:18   #8
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zaginiona paczka z USA

To jest ten watek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358972
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 16:50   #9
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Dziękuję za wszystkie rady Na pewno się przydadzą.
Pastereczko, od Lumiere dostałam numer nie "trackingowy", bo taki jest podobno tylko w wypadku przesyłki Express Mail i wtedy można śledzić paczkę (tak mi odpisali w jednym z maili). Ja dostałam chyba taki najprostszy numer nadania paczki "LC.........US" ("When shipping First Class, there is not a "tracking" number but we do have a customs"). I tego właśnie numeru za nic nie chce mi odnaleźć ten system internetowy, którego link puściłaś ("There is no record of this item.")
Na razie sprawdziłam w ten sposób tylko pierwszą paczkę (tę z lipca), bo namiarów na drugą (priorytetową z 10.10) jeszcze Lumiere nie podało.
Jak tylko dostanę od nich dokładne informacje n/t drugiej przesyłki od razu składam reklamację (ona ma być adresowana do kierownika mojej lokalnej poczty?).
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:02   #10
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Zaginiona paczka z USA

ja mowiąc szczerze zrobilabym tak:
wydruk zamowienia, wydruk maila od nich ze wyslali (bedziesz miala date wyslania), wydruk maila z wyslanym przez nich nr nadania.
Pismo
Reklamacja przesylki zagranicznej
Twoje dane pelne oczywiscie
i dalej umiescic te dane co Gabs dawala czyli
-numer przesyłki
-data wysyłki
-kraj wysyłki
ja bym napisala wartosc przesylki

i na koncu zalacznik nr 1 2 3 - te wydruki
i w dwoch egzemplarzach zebys miala potwierdzenie

skierowane do PP, odpowiedzi do domu Ci przysla
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 16:24   #11
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Dzięki za rady, jednak wydaje mi się, że szanse na znalezienie paczek są już znikome.
Zrobiłam to, co poradziłyście - reklamacja i wydruki maili od Lumiere chciałam złożyć na poczcie u siebie, ale nie przyjęli, jedynie sprawdzili czy nie ich ich w magazynie. Polecili szukać paczek w urzędach gdzie rozdzielają przesyłki z zagranicy. Dzwoniłam tam, także do centrali Pocztex - paczki z numerem "LC..." nie ma w rejestrach, co więcej PP w ogóle raczej paczek tak oznaczonych nie ma. Znajoma z innej poczty także jej poszukiwała i powiedziała to samo. Podsunęli pomysl, że być może paczki były wysłane prywatnym kurierem i w Polsce nie dostarcza ich PP. Polecili jednak złożyć oficjalną reklamację z potwierdzeniem nadania od nadawcy.
Lumiere w mailu odpisało, że USPS nie jest prywatnym kurierem, ale już do prośby o potwierdzenie nadania się nie odnieśli

I co w takim razie zrobić?? Poczta Polska twierdzi, że nie dochodzą do niej takie paczki ("LC..."), Lumiere już swoją rolę spełniło i zapewne nie będzie im się chciało ani wysłać mi skanu potwierdzenia ani tym bardziej jako nadawcy złożyć w USA reklamacji A ja stracilam sporo kasy i jestem sfrustrowana
Czy Wasze paczki wysyłane przez USPS dostarczają Wasi lokalni listonosze czy jacyś nieznani kurierzy?
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 16:35   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zaginiona paczka z USA

USPS roznoszą listonoszy z PP
Walcz o swoje, Lumiere też nie powinno umywac rąk teraz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:40   #13
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Też mi się tak wydawało, ale nie byłam pewna czy czasem kiedyś z EDM nie przynosił mi ktoś "nieznajomy".
Agabil1, masz rację, chcę walczyć o swoje ale już nawet nie mam pomysłu jak; bez potwierdzenia nadania na poczcie nic nie wywalczę, bo numer paczki nic im nie daje a Lumiere już baaardzo niechętnie odpisuje na maile, niektóre nawet olewa...
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:43   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydawało, ale nie byłam pewna czy czasem kiedyś z EDM nie przynosił mi ktoś "nieznajomy".
Agabil1, masz rację, chcę walczyć o swoje ale już nawet nie mam pomysłu jak; bez potwierdzenia nadania na poczcie nic nie wywalczę, bo numer paczki nic im nie daje a Lumiere już baaardzo niechętnie odpisuje na maile, niektóre nawet olewa...
Lumiere powinno wydac potwierdzenie. Przecież nic ich to nie kosztuje. Nie odpuszczaj, pisz maile, nie daj się im zbyć
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 09:47   #15
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Ewidentnie czuję, że odpisują już bardzo niechętnie (albo wcale), ale nie odpuszczę - za długo już czekam i za dużo kasy zmarnowałam. Prosiłam o wysłanie faksem lub zeskanowania i dołączenie w mailu tego potwierdzenia nadania - nic nie odpisali.
W takim razie ponowię maila i tak do skutku, ale mam pytanie - czy taki skan wysłany mailem może posłużyć jako dowód nadania? Mam nadzieję, że jeśli to w końcu wydębię od Lumiere to przynajmniej PP nie będzie robiła dalszych problemów.
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:38   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Ewidentnie czuję, że odpisują już bardzo niechętnie (albo wcale), ale nie odpuszczę - za długo już czekam i za dużo kasy zmarnowałam. Prosiłam o wysłanie faksem lub zeskanowania i dołączenie w mailu tego potwierdzenia nadania - nic nie odpisali.
W takim razie ponowię maila i tak do skutku, ale mam pytanie - czy taki skan wysłany mailem może posłużyć jako dowód nadania? Mam nadzieję, że jeśli to w końcu wydębię od Lumiere to przynajmniej PP nie będzie robiła dalszych problemów.
może
Naciskaj na Lumiere, bądź stanowcza w mailach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 18:25   #17
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Ja miałąm podobną sytuacje z EDM..:/ czekałam prawie dwa miesiace na 2paczki,pisałam maile i ciagle odpisywali,że trzeba poczekać ,bo a nuż przyjdzie.W końcu napisałam wprost o zwrot kasy to oddali za jedna,a druga wysłali ponownie i dzisiaj doszła...tylko zastanawiam sie czemu zrobili każda inaczej jak kontaktowałam się z nimi o obie..W poczcie Polskiej nic dowiedzieć się nie da.Też słyszłam tekst ,że takich a takich numerów paczek Oni wogóle nie mają..
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 09:27   #18
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Ale się zmartwiłam czytając o Waszych przebojach z paczkami! Ja czekam ponad 2 tygodnie na paczkę z EDM i zaczynam się denerwować. Nigdy tyle nie czekałam na przesyłkę od nich. Nie wiem co robić, czekać cierpliwie, czy już interweniować?
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 09:42   #19
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
Ale się zmartwiłam czytając o Waszych przebojach z paczkami! Ja czekam ponad 2 tygodnie na paczkę z EDM i zaczynam się denerwować. Nigdy tyle nie czekałam na przesyłkę od nich. Nie wiem co robić, czekać cierpliwie, czy już interweniować?
przeczytaj 1. post watku o edm.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 09:05   #20
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
przeczytaj 1. post watku o edm.

Dziękuję rozwielitko. Dziwię się, że sama na to nie wpadłam, a przecież czytam ten wątek non stop
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 12:16   #21
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zaginiona paczka z USA

trafiłam do tego wątku bo nie moge sie doczekac na 2 paczki:
Lauress wysłana 05.11 25dni
EGM wysłana 17.11 13dni
chyba jestem mało cierpliwa, ale zwykle takie przesyłki dochodziły do mnie szybciutko
poczekam jeszcze ten tydzień, a potem rozpoczne procedurę reklamacyjną
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 12:26   #22
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
trafiłam do tego wątku bo nie moge sie doczekac na 2 paczki:
Lauress wysłana 05.11 25dni
EGM wysłana 17.11 13dni
chyba jestem mało cierpliwa, ale zwykle takie przesyłki dochodziły do mnie szybciutko
poczekam jeszcze ten tydzień, a potem rozpoczne procedurę reklamacyjną
EGM-owa ma jeszcze czas. Weź pod uwagę, iz rozpoczął się okres przedświątecznych zakupów i paczki idą znacznie wolniej i docierają później niż zwykle. A LaurEss to 25 dni roboczych?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 12:55   #23
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
EGM-owa ma jeszcze czas. Weź pod uwagę, iz rozpoczął się okres przedświątecznych zakupów i paczki idą znacznie wolniej i docierają później niż zwykle. A LaurEss to 25 dni roboczych?
25 KALENDARZOWYCH , ale ja nie mogęęę się doczekać, a zwykle Lauress chyba szybko dochodzi do adresata
w każdym razie dzięki za słowa otuchy, tego mi było potrzeba
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 22:29   #24
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez madelaine_16 Pokaż wiadomość
Ja miałąm podobną sytuacje z EDM..:/ czekałam prawie dwa miesiace na 2paczki,pisałam maile i ciagle odpisywali,że trzeba poczekać ,bo a nuż przyjdzie.W końcu napisałam wprost o zwrot kasy to oddali za jedna,a druga wysłali ponownie i dzisiaj doszła...tylko zastanawiam sie czemu zrobili każda inaczej jak kontaktowałam się z nimi o obie..W poczcie Polskiej nic dowiedzieć się nie da.Też słyszłam tekst ,że takich a takich numerów paczek Oni wogóle nie mają..
EDM każe czekać 25 dni roboczych, czyli coś ponad miesiąc.
Z tego co kiedyś pisałam z EDM to wysyłają ponownie jak adres źle był wpisany na przykład.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 18:55   #25
nature13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Hm.. ja na swoją paczkę z EDM-u czekam od 14.10. Nie wiem, jak jest z tą reklamacją - na poczcie czy na EDM? Na poczcie chcą dowód nadania. A jeśli na EDM, to jest jakiś szablon czy wzór reklamacji? Ech, to moje pierwsze zamówienie i już taki problem.
nature13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 07:54   #26
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez nature13 Pokaż wiadomość
Hm.. ja na swoją paczkę z EDM-u czekam od 14.10. Nie wiem, jak jest z tą reklamacją - na poczcie czy na EDM? Na poczcie chcą dowód nadania. A jeśli na EDM, to jest jakiś szablon czy wzór reklamacji? Ech, to moje pierwsze zamówienie i już taki problem.
Przeczytaj pierwszy post w wątku o EDM, tam znajdziesz potrzebne informacje. ja też długo czekałam na przesyłkę z EDM, ale w końcu doszła. Chyba zaczyna się u nich bałagan przedświąteczny, dlatego takie opóźnienia.
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 10:15   #27
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
25 KALENDARZOWYCH , ale ja nie mogęęę się doczekać, a zwykle Lauress chyba szybko dochodzi do adresata
w każdym razie dzięki za słowa otuchy, tego mi było potrzeba
uff Lauress doszło wczoraj, teraz jeszcze tylko EGM
wynika z tego, że Lauress może iść około 4 tygodni
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 12:06   #28
majdela
Raczkowanie
 
Avatar majdela
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 49
Dot.: Zaginiona paczka z USA

mi zaginęły trzy pod rząd paczki z EDM. 1 z próbkami a 2 z próbkami i pędzlami. nawet nie były dla mnie, ale dla kolezanek. paczki wysłane na początku października. wg postu Gabi napisałam do EDM. przysłali nr paczek. na mojej poczcie w ogóle mnie zbyli. na innrj sprawdzili, okazało się, że paczki o tych numerach nie dotarły do Polski. EDM zaproponował dosłanie tej jednej próbkowej i zwrot pieniędzy za tamte 2 po potrąceniu kosztów przesyłki paczki z próbkami. napisałam, że się nie zgadzam. zapłaciłam za paczki, nie dostałam, nie ma wtym mojej winy. niech składają reklamację tam u siebie a ja chcę moje paczki. złożyli reklamację, wysłali paczkę z próbkami na swój koszt i na razie od tygodnia cisza. napiszę, jeśli coś się będzie działo.
majdela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:36   #29
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez majdela Pokaż wiadomość
niech składają reklamację tam u siebie a ja chcę moje paczki. złożyli reklamację, wysłali paczkę z próbkami na swój koszt i na razie od tygodnia cisza.
To zachowali się bardzo fair skoro odpisali Ci, że złożyli u siebie reklamację - ja pisałam do Lumiere o skan dowodu nadania albo z prośbą żeby sami złożyli reklamację - 3 maile w tej sprawie i nic, totalnie to olali.
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:32   #30
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Witam dziewczyny

Ja czekam na paczkę którą wysłano 16.09.2009 - dalej , tracking number oczywiście LJ............ US. Pisałam do EDM, że jestem bardzo zawiedziona ze paczka dalej nie dotarła i że chcę zwrotu pieniędzy lub dostarczenia paczki. Na poczcie swojej jeszcze nie byłam ze skargą (jestem z woj śląskiego) ale sądzę że tak samo będą mnie zbywać.

Na razie mogę potwierdzić że numery LJ......US znajduje USPS- track&corfirm mnie wyskoczylo ze msuze podać maila na ktory zostaną wysłane ifo "
Detailed event information has been stored in files offline. Requests to restore information are generally processed within four hours.

I co potem gdy dostanę takie info ?

Co prawda zamówienie opiewało tylko na 19$ ale bez przesady. Nigdy więcej nie zamówię nic z US, teraz już tylko na allegro , parę zł więcej a spokój.

Edytowane przez karolamaria89
Czas edycji: 2010-01-31 o 17:38
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.