Biseksualizm. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-18, 22:31   #1
villager
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2

Biseksualizm.


Witam. Mam pytania dotyczące biseksualistów. Macie coś przeciwko nim? Jeżeli tak to co? Może nim jesteś? Piszcie najlepiej wszystko.
villager jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 22:34   #2
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Biseksualizm.

WSZYSTKO

-nie mam ogólnie nic przeciwko ludziom, którzy żyją sobie nikogo nie krzywdząc bez względu na to czy są homoseksualistami, lesbijkami, heteroseksualistami czy też są aseksualni. Materacem nie jestem, nie mój interes .

Sama nie jestem 100% hetero i mi to nie przeszkadza. Nic dziwnego w tym nie widzę. Czułków nie mam, zielonego tyłka też nie. W sumie nic ciekawego
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 22:53   #3
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez villager Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytania dotyczące biseksualistów. Macie coś przeciwko nim? Jeżeli tak to co? Może nim jesteś? Piszcie najlepiej wszystko.
Z jakiej gazety jesteś?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 22:55   #4
villager
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Z jakiej gazety jesteś?
Żadnej.
villager jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 23:05   #5
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Biseksualizm.

Co to znaczy że nie jesteś w 100% hetero.
Czasem widzę jak koleżanki całują się na przywitanie, albo się przytulają albo siadają sobie na kolanach. U kobiet to normalne że wchodzą w bliższy kontakt.
Chyba to dlatego że kobieta może mieć dziecko w danym okresie z jednym i faceci o to rywalizuja a facet może mieć tych plemników dla każdej wystarczająco i to chyba zostało jakoś z czasów gdy byliśmy na drzewach.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 23:20   #6
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Co to znaczy że nie jesteś w 100% hetero.
Czasem widzę jak koleżanki całują się na przywitanie, albo się przytulają albo siadają sobie na kolanach. U kobiet to normalne że wchodzą w bliższy kontakt.
Chyba to dlatego że kobieta może mieć dziecko w danym okresie z jednym i faceci o to rywalizuja a facet może mieć tych plemników dla każdej wystarczająco i to chyba zostało jakoś z czasów gdy byliśmy na drzewach.
Co Cię to interesuje? To moja sprawa, a znam siebie lepiej niż Ty .
W bliższy kontakt to ja wchodzę jak kogoś dobrze znam. Reszta ma mnie nie dotykać.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 23:32   #7
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Biseksualizm.

Gdzie teraz trwają ferie? Bo widzę masę takich wątków na Wizażu.
Jak to ujęła pewna znana mi biseksualna osoba, biseksualizm jest fajny, bo ma się dwa razy większy wybór. Coś w tym jest
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 23:35   #8
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Gdzie teraz trwają ferie? Bo widzę masę takich wątków na Wizażu.
Jak to ujęła pewna znana mi biseksualna osoba, biseksualizm jest fajny, bo ma się dwa razy większy wybór. Coś w tym jest
Hehe, jak to było "biseksualizm podwaja twoje szanse na sobotnią randkę"
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 23:38   #9
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Gdzie teraz trwają ferie? Bo widzę masę takich wątków na Wizażu.
Jak to ujęła pewna znana mi biseksualna osoba, biseksualizm jest fajny, bo ma się dwa razy większy wybór. Coś w tym jest
Też prawda, ale z drugiej strony można być rozdartym

Ja też całkiem hetero, dziewczyny nigdy nie kręciły mnie nawet na zasadzie "oo fajnie byłoby coś z nią spróbowac erotycznie". Po prostu dla mnie koleżanka to tylko ploteczki i tyle, A urodę mogę ocenić, ale nie ma to podtekstu erotycznego .
Jednak nie mam nic do biseksualistów .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 23:39   #10
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Biseksualizm.

Niby skad mialbym cie znac?
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 23:40   #11
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Biseksualizm.

właśnie. Nie mam takich znajomych .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 23:54   #12
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Też prawda, ale z drugiej strony można być rozdartym

Ja też całkiem hetero, dziewczyny nigdy nie kręciły mnie nawet na zasadzie "oo fajnie byłoby coś z nią spróbowac erotycznie". Po prostu dla mnie koleżanka to tylko ploteczki i tyle, A urodę mogę ocenić, ale nie ma to podtekstu erotycznego .
Jednak nie mam nic do biseksualistów .
Można być. Tyle ode mnie w tym temacie
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 00:08   #13
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
właśnie. Nie mam takich znajomych .
Jakich? co znaczy ta zielona buzka jesli mozesz slownie to wyrazic
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 00:10   #14
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Jakich? co znaczy ta zielona buzka jesli mozesz slownie to wyrazic
Użalających się. Jak ktoś za dużo się użala to mnie męczy. Za dużo mam swoich problemów, by jeszcze ciągle pocieszać jedną osobę i dawać się wypompowywać z całej energii życiowej
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 00:13   #15
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Biseksualizm.

To co lepiej dusić wszystko w sobie zamiast się wygadać, albo nawet wypłakać.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 00:14   #16
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
To co lepiej dusić wszystko w sobie zamiast się wygadać, albo nawet wypłakać.
Nie, sama czasami jak mam gorszy dzień to się wygadam i tyle. Ale smęcić ciągle ... masakra. A tylko od tej strony Cię znam.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 00:17   #17
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Biseksualizm.

Może jest inaczej nie lubi się ludzi którzy mają pecha, którym nie powiodło się w życiu wszyscy odwracają się od tych którzy mają porażki bo wiedzą że taki człowiek nie ma dla nich nic dobrego a użalanie się to tylko coś po czym się poznaje takich ludzi bo użalanie ma swoją przyczynę. Dlaczego kobiety w ciązy nie spojrzą na garbatego?
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 00:19   #18
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Może jest inaczej nie lubi się ludzi którzy mają pecha, którym nie powiodło się w życiu wszyscy odwracają się od tych którzy mają porażki bo wiedzą że taki człowiek nie ma dla nich nic dobrego a użalanie się to tylko coś po czym się poznaje takich ludzi bo użalanie ma swoją przyczynę. Dlaczego kobiety w ciązy nie spojrzą na garbatego?
Sorry, ale znam dużo takich, którym się nie powiodło i jednak potrafią się cieszyć tym, co własnymi rękami odbudowują. Skończ z kolejnego tematu robić temat pt. "ja i moje beznadziejne życie". Już temat o krótkich penisach na to przerobiłeś. EOT
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 00:27   #19
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Biseksualizm.

Może nie mów mi co mam robić.
Przeczytałem to kiedyś w jednej książce i tak mi się skojarzyło ludzie unkiają tych co mają porażki. Twoi znajomi smecili gdy mieli porazki a cieszyl;i sie gdy odbudowali wiec tali przyklad niczemu nie zaprzecza a wrecz potwierdza ze po tym czyt ktos sie uzala czy cieszy poznajemy jak innemu sie powodzi w zyciu. I dla tego nie ktorych unikamy.
Jesli piszesz ze nie masz znajomych ktorzy sie uzalaja to to znaczy ze nie masz znajomych ktorzy maja ku temu powody. Azl nie bioerze sie z nikad i w rzeczywistosci nie chcesz miec doczynienia z tymi uzalajacymi przez to ze sie uzalaja a tak naprawde przez to ze im sie nie iwedzie tak to dziala. Jak ktos jest wesoly to wszyscy do niego garna bo to znaczy ze ma powod zeby sie cieszyc to znaczy ze przy nim nie ma klopotow a jest dobro. Nie bierz do siebie bo tak wszyscy postepuja to jest podswiadome ze sie lubi usmiechnietych.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 03:10   #20
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Dlaczego kobiety w ciązy nie spojrzą na garbatego?
Że co?
Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Nie bierz do siebie bo tak wszyscy postepuja to jest podswiadome ze sie lubi usmiechnietych.
Nie chodzi tu o uśmiechniętych. Każdy ma swoje problemy i jeżeli jest osoba, która ciągle gada o swoich, ciągle się "użala" to nie chcemy o tym słuchać, za dużo mamy na głowie, żeby jeszcze brać na nią czyjeś problemy. Kilka razy można pomóc, ale jeżeli dana osoba ciągle się "użala" to jest coś nie tak. Też uciekałabym od takich osób.
Natomiast osoby "uśmiechnięte" nas relaksują, dlatego do nich lgniemy. Zapominamy przy nich o problemach, możemy się pośmiać, zrelaksować, wyciszyć.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 03:18   #21
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Może nie mów mi co mam robić.
Przeczytałem to kiedyś w jednej książce i tak mi się skojarzyło ludzie unkiają tych co mają porażki. Twoi znajomi smecili gdy mieli porazki a cieszyl;i sie gdy odbudowali wiec tali przyklad niczemu nie zaprzecza a wrecz potwierdza ze po tym czyt ktos sie uzala czy cieszy poznajemy jak innemu sie powodzi w zyciu. I dla tego nie ktorych unikamy.
Jesli piszesz ze nie masz znajomych ktorzy sie uzalaja to to znaczy ze nie masz znajomych ktorzy maja ku temu powody. Azl nie bioerze sie z nikad i w rzeczywistosci nie chcesz miec doczynienia z tymi uzalajacymi przez to ze sie uzalaja a tak naprawde przez to ze im sie nie iwedzie tak to dziala. Jak ktos jest wesoly to wszyscy do niego garna bo to znaczy ze ma powod zeby sie cieszyc to znaczy ze przy nim nie ma klopotow a jest dobro. Nie bierz do siebie bo tak wszyscy postepuja to jest podswiadome ze sie lubi usmiechnietych.
Bober nie zaśmiecaj watku!Bananalama napisała wyraźnie,że nie ma zamiaru Ci się zwierzać więc uszanuj to.Wróć do tematu wątku!
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 03:26   #22
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Biseksualizm.

Właśnie o to mi chodzi ludzie nie lubia problemów a problemy zazwyczaj mają ci którzy się żalą. Dlatego nie lubimy tych którzy się żalą.

"to nie chcemy o tym słuchać" "Też uciekałabym od takich osób."

Czyli co ma dusić to w sobie i uśmiechać się na zewnątrz udawać że wszystko jest w porządku albo powiedzieć co leży na sercu a wtedy znajomi uciekną. Dokładnie tak jak w tej książce.

milenka nie mów mi co mam robić a banalama nie potrzebuje adwokata pozatym gdzie ja nie szanuję jej decyzji raz się zapytałem i więcej nie było o tym mowy
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 03:36   #23
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodzi ludzie nie lubia problemów a problemy zazwyczaj mają ci którzy się żalą. Dlatego nie lubimy tych którzy się żalą.

"to nie chcemy o tym słuchać" "Też uciekałabym od takich osób."

Czyli co ma dusić to w sobie i uśmiechać się na zewnątrz udawać że wszystko jest w porządku albo powiedzieć co leży na sercu a wtedy znajomi uciekną. Dokładnie tak jak w tej książce.

milenka nie mów mi co mam robić a banalama nie potrzebuje adwokata pozatym gdzie ja nie szanuję jej decyzji raz się zapytałem i więcej nie było o tym mowy
Tak jak napisałam - kilka razy można kogoś wysłuchać i coś poradzić, natomiast jeśli trwa to długo i jest regularne to co to wnosi do naszego życia? Problemy drugiej osoby? Kilka razy ok, ale jak przez kilka lat kolega Ci wałkuje o swoich problemach to go unikasz, logiczne. Wszystko się kiedyś nudzi, a od problemów są lekarze.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 03:38   #24
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Biseksualizm.

Z tego wniosek ze dopuki ktos nie rozwiaze swoich problemow to albo musi udawac ze nic sie nie dzieje albo straci znajomych. Co masz namysli piszac ze od problemow sa lekarze przeciez nie wszystkie problemy sa zdrowotne?
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 03:44   #25
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Z tego wniosek ze dopuki ktos nie rozwiaze swoich problemow to albo musi udawac ze nic sie nie dzieje albo straci znajomych. Co masz namysli piszac ze od problemow sa lekarze przeciez nie wszystkie problemy sa zdrowotne?
Nie. Można mieć problemy i chcieć się wygadać. Ale jeśli te problemy nie znikają, są stałe, to należy iść do LEKARZA psychiatry lub psychologa.
Jeżeli samemu nie potrafi się rozwiązać problemów to cóż innego pozostaje? Koledzy nie pomogą tym, że wysłuchają.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 10:42   #26
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Biseksualizm.

Jestem bi, i nie widzę w tym nic dziwnego... Dla mnie to normalne, i nie zastanawiam się, czy to się komuś podoba czy nie, bo szczerze mówiąc mnie to nie interesuje.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 10:46   #27
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Jestem bi, i nie widzę w tym nic dziwnego... Dla mnie to normalne, i nie zastanawiam się, czy to się komuś podoba czy nie, bo szczerze mówiąc mnie to nie interesuje.
ja też
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 11:47   #28
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Biseksualizm.

Bober, sęk w tym, że my tłumaczymy Ci pewne sprawy, tak pewnie robią też Twoi znajomi. Np kwestia niewielkiego penisa. Piszemy całkiem szczerze. Ale Twoim problemem jest to, że nie przyjmujesz tego do wiadomości. Twoje kompleksy są tak duże. Dlatego, co w takiejn sytuacji pozostaje innego polecić niż psycholog? Sama miałam niefajne życie, ale użalaniem się nad sobą nic nie zmienię. Czasem wygadam się czy wypłacz, ale jeżeli bym nadal sobie nie radziła, to poszłabym do specjalisty.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 12:05   #29
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Biseksualizm.

Dziewczyny to, ze bober tu jęczy to jedno. Wcale mnie to nie dziwi zresztą. Ale to, że wy mu odpisujecie naprawdę porażka. W ten sposób z każdego wątku można zrobić taki o użalaniu się i zaraz pewnie krótkich penisach. Nie ma to NIC wspólnego z tematem wątku i tylko robi śmietnik.

A co do właściwego tematu wątku-ja jestem prawdopodobnie nie do końca hetero, całowałam się parę razy z dziewczyną i wcale nie było to po pijaku, gdyby okoliczności były bardziej sprzyjające sama nie wiem, może do czegoś więcej by doszło. Ale nie jestem w stanie stwierdzić na 100%. Jednak mężczyźni bardziej pociągają mnie w sferze już stricte seksualnej(pociąga mnie siła, dominacja) a bardziej podoba mi się kobiece ciało. Nie wiem jak to ze mną w końcu jest, może jestem jakaś dziwna W każdym razie nic nie mam oczywiście przeciwko biseksualistom.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 12:09   #30
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Biseksualizm.

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to, ze bober tu jęczy to jedno. Wcale mnie to nie dziwi zresztą. Ale to, że wy mu odpisujecie naprawdę porażka. W ten sposób z każdego wątku można zrobić taki o użalaniu się i zaraz pewnie krótkich penisach. Nie ma to NIC wspólnego z tematem wątku i tylko robi śmietnik.

A co do właściwego tematu wątku-ja jestem prawdopodobnie nie do końca hetero, całowałam się parę razy z dziewczyną i wcale nie było to po pijaku, gdyby okoliczności były bardziej sprzyjające sama nie wiem, może do czegoś więcej by doszło. Ale nie jestem w stanie stwierdzić na 100%. Jednak mężczyźni bardziej pociągają mnie w sferze już stricte seksualnej(pociąga mnie siła, dominacja) a bardziej podoba mi się kobiece ciało. Nie wiem jak to ze mną w końcu jest, może jestem jakaś dziwna W każdym razie nic nie mam oczywiście przeciwko biseksualistom.
Mam to samo!
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.