Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-03, 18:00   #1921
on91wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Miesiącami to się nie ciągnie, bo nie mam stałej partnerki od dłuższego czasu... Ale trochę się martwię tym co może być w przyszłości, bo nie chcę za bardzo wpływać negatywnie na samopoczucie kobiet, jeśli tak to ma wyglądać... Ale faktycznie, póki sobie odpuszczę masturbację całkowicie i zobaczę co będzie w przyszłości. Jeśli komuś to pomogło, to nic mi nie zaszkodzi, jeśli sprawdzę...
on91wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 00:47   #1922
panimrowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

A ja mam pytanie odnośnie samego odczuwania orgazmu. Od ponad dwóch lat zupełnie inaczej go czuję. Czuję intensywne, przyjemne skurcze, które często wstrząsają całym ciałem, ale niestety całkowicie przestałam odczuwać to rozlewające się ciepło. Bardzo mi tego brakuje Próbowałam już różnych technik - mocnego napinania mięśni jak i rozluźnienia, i nic Czy któraś z was też przestała odczuwać to ciepełko?
panimrowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 07:40   #1923
anulka1253
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Ostatnio oglądałam na Youtube taką parę która tłumaczy jak można osiągnąć orgazm
anulka1253 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 11:18   #1924
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Nie można koncentrować się na tym czy orgazm będzie i jaki będzie bo to powoduje stres.... relaks, relaks i jeszcze raz relaks....
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 20:32   #1925
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Nie miałam nigdy orgazmu z partnerem :-( Jego mogłam pieścić bardzo długo, lubiłam to. Ale nie mogę się skupić, kiedy on chce mi się odwdzięczyć. Wydaje mi się, że się nudzi (zrobił mi kiedyś parę przykrych komentarzy).
Już z nim nie jestem. Obawiam się, że z kolejnym partnerem też tak będzie, mimo mojego wysokiego libido i otwartości na seks, próbowanie nowych rzeczy.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 21:19   #1926
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Nie miałam nigdy orgazmu z partnerem :-( Jego mogłam pieścić bardzo długo, lubiłam to. Ale nie mogę się skupić, kiedy on chce mi się odwdzięczyć. Wydaje mi się, że się nudzi (zrobił mi kiedyś parę przykrych komentarzy).
Już z nim nie jestem. Obawiam się, że z kolejnym partnerem też tak będzie, mimo mojego wysokiego libido i otwartości na seks, próbowanie nowych rzeczy.
Wyrzuć z głowy, to co mówił poprzedni partner, szczególnie jak to były jakieś przykre komentarze, nie na miejscu. To TY definiujesz siebie, a nie jakieś opinie kogoś. Nie zamartwiaj się na zapas, ja przy ex chłopaku też miałam sporo oporów przed wieloma rzeczami, niskie libido, a przy obecnym jest zmiana o 180 stopni.
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 21:22   #1927
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wonder__woman Pokaż wiadomość
Wyrzuć z głowy, to co mówił poprzedni partner, szczególnie jak to były jakieś przykre komentarze, nie na miejscu. To TY definiujesz siebie, a nie jakieś opinie kogoś. Nie zamartwiaj się na zapas, ja przy ex chłopaku też miałam sporo oporów przed wieloma rzeczami, niskie libido, a przy obecnym jest zmiana o 180 stopni.
Dziękuję Ci za te słowa. Już myślałam, że to za mną się będzie ciągnąć, a jest nadzieja
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 21:53   #1928
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za te słowa. Już myślałam, że to za mną się będzie ciągnąć, a jest nadzieja
Nie ma co sie przejmowac, pozbądź się lęków i raczej myśl jak fajny związek możesz w przyszłości mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 21:55   #1929
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wonder__woman Pokaż wiadomość
Nie ma co sie przejmowac, pozbądź się lęków i raczej myśl jak fajny związek możesz w przyszłości mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Postaram się, nowy partner wie o tym i jest wyrozumiały
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 13:43   #1930
gokiepepe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

W wielu przypadkach orgazm przychodzi z czasem. Czasami też potrzebne są ćwiczenia mięśni Kegla, a do tego przydają się tzw kulki gejszy.
gokiepepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 18:25   #1931
blue_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Jestem z moim facetem już 4 lata i ani razu nie miałam z nim orgazmu. On robi wszystko dobrze i zawsze się stara, mi jest cudownie ale jakoś chyba już się poddałam. Po seksie kiedy on zasypia sama robię sobie dobrze... Oświadczył mi się niedawno i teraz zaczęłam panikowac że to oznacza beak orgazmu do końca życia. Myślicie że jeśli pójdę do seksuologa to mnie jakoś naprawi? Mam jeszcze szansę?
blue_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-16, 18:11   #1932
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez blue_27 Pokaż wiadomość
Jestem z moim facetem już 4 lata i ani razu nie miałam z nim orgazmu. On robi wszystko dobrze i zawsze się stara, mi jest cudownie ale jakoś chyba już się poddałam. Po seksie kiedy on zasypia sama robię sobie dobrze... Oświadczył mi się niedawno i teraz zaczęłam panikowac że to oznacza beak orgazmu do końca życia. Myślicie że jeśli pójdę do seksuologa to mnie jakoś naprawi? Mam jeszcze szansę?
Spróbować nie zaszkodzi.

Sama dochodzisz? (doskonale wiem, że to nie ma nic wspólnego, ale... xD)
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 23:06   #1933
blue_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

sama dochodzę, z innymi facetami też dochodziłam. Nie mam pojęcia jak to naprawić.
blue_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 10:13   #1934
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez blue_27 Pokaż wiadomość
sama dochodzę, z innymi facetami też dochodziłam. Nie mam pojęcia jak to naprawić.
A z obecnym robisz to samo co z innymi? Dotyka Cię w taki sam określony sposób jak poprzednicy z którymi dochodziłaś?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 23:28   #1935
mroz_olka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cześć moi drodzy!
Mam 24 lata za sobą tylko jednego partnera z którym, co prawda nie doszło do pełnego seksu ponieważ byłam jeszcze na to nie gotowa, tak więc jestem nadal dziewicą.
Mój problem przedstawia się następująco: z partnerem zaspokajaliśmy się oralnie, pieszczoty itp. dochodziłam wtedy do orgazmu, jednak sama nie potrafię go u siebie wywołać. Nie podnieca mnie kiedy sama się dotykam. Zawsze najbardziej działała na mnie obecność faceta i to, że on mnie pieścił. Kiedy sama robię sobie palcówkę po prostu mnie to boli, jestem ciasna i nie sprawia mi to już przyjemności. Od dłuższego czasu nie jesteśmy razem, ja też nie chcę zbliżenia z przypadkową osobą a moja frustracja i chęć zaspokojenia narasta, co radzicie?
mroz_olka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 09:49   #1936
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez mroz_olka Pokaż wiadomość
Cześć moi drodzy!
Mam 24 lata za sobą tylko jednego partnera z którym, co prawda nie doszło do pełnego seksu ponieważ byłam jeszcze na to nie gotowa, tak więc jestem nadal dziewicą.
Mój problem przedstawia się następująco: z partnerem zaspokajaliśmy się oralnie, pieszczoty itp. dochodziłam wtedy do orgazmu, jednak sama nie potrafię go u siebie wywołać. Nie podnieca mnie kiedy sama się dotykam. Zawsze najbardziej działała na mnie obecność faceta i to, że on mnie pieścił. Kiedy sama robię sobie palcówkę po prostu mnie to boli, jestem ciasna i nie sprawia mi to już przyjemności. Od dłuższego czasu nie jesteśmy razem, ja też nie chcę zbliżenia z przypadkową osobą a moja frustracja i chęć zaspokojenia narasta, co radzicie?


Spróbuj ocierać się o coś, albo masować łechtaczkę
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 00:54   #1937
Aliyax3
Przyczajenie
 
Avatar Aliyax3
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 6
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez mroz_olka Pokaż wiadomość
Cześć moi drodzy!
Mam 24 lata za sobą tylko jednego partnera z którym, co prawda nie doszło do pełnego seksu ponieważ byłam jeszcze na to nie gotowa, tak więc jestem nadal dziewicą.
Mój problem przedstawia się następująco: z partnerem zaspokajaliśmy się oralnie, pieszczoty itp. dochodziłam wtedy do orgazmu, jednak sama nie potrafię go u siebie wywołać. Nie podnieca mnie kiedy sama się dotykam. Zawsze najbardziej działała na mnie obecność faceta i to, że on mnie pieścił. Kiedy sama robię sobie palcówkę po prostu mnie to boli, jestem ciasna i nie sprawia mi to już przyjemności. Od dłuższego czasu nie jesteśmy razem, ja też nie chcę zbliżenia z przypadkową osobą a moja frustracja i chęć zaspokojenia narasta, co radzicie?
Próbowałaś masturbować się pod prysznicem, prowadzić strumień wody na łechtaczkę? Ja zdecydowanie szybciej wtedy dochodzę i jest o wiele przyjemniej...
Aliyax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 14:05   #1938
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Aliyax3 Pokaż wiadomość
Próbowałaś masturbować się pod prysznicem, prowadzić strumień wody na łechtaczkę? Ja zdecydowanie szybciej wtedy dochodzę i jest o wiele przyjemniej...
Dowód na to że kobieta jest inna. Mnie prysznic zupełnie nie rusza, a wręcz nudzi
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 09:14   #1939
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Dowód na to że kobieta jest inna. Mnie prysznic zupełnie nie rusza, a wręcz nudzi
Mnie również. Może za małe ciśnienie [?]
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-28, 09:58   #1940
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Mnie również. Może za małe ciśnienie [?]
U mnie większe ciśnienie = większa irytacja
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 21:49   #1941
malina_nordycka
Przyczajenie
 
Avatar malina_nordycka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Kobiety, jak to z wami jest? Czy podczas seksu dochodzicie tylko i wyłącznie za pomocą penetracji pochwowej? Przyznaję, że mam z tym straszny kłopot... Jestem aktualnie z chłopakiem, który jest moim trzecim partnerem seksualnym i z żadnym nie doszłam w ten sposób. Jedynie za pomocą łechtaczki... seks sprawia mi duużo przyjemności i frajdy jednak ten aspekt strasznie mnie nurtuje i smuci, zwłaszcza jak kiedyś mój partner się ździwił czemu nie moge dojść skoro wcześniejsze jego partnerki bez problemu dochodziły. Któraś z was poradziła sobie kiedyś z takim problemem?
malina_nordycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 22:40   #1942
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Ja nie dochodzę pochwowo. Tylko, że dla mnie to nie jest problem.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 08:18   #1943
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malina_nordycka Pokaż wiadomość
Kobiety, jak to z wami jest? Czy podczas seksu dochodzicie tylko i wyłącznie za pomocą penetracji pochwowej? Przyznaję, że mam z tym straszny kłopot... Jestem aktualnie z chłopakiem, który jest moim trzecim partnerem seksualnym i z żadnym nie doszłam w ten sposób. Jedynie za pomocą łechtaczki... seks sprawia mi duużo przyjemności i frajdy jednak ten aspekt strasznie mnie nurtuje i smuci, zwłaszcza jak kiedyś mój partner się ździwił czemu nie moge dojść skoro wcześniejsze jego partnerki bez problemu dochodziły. Któraś z was poradziła sobie kiedyś z takim problemem?
Mi się to udało gdy poprosiłam TŻ o zaprzestanie doprowadzania mnie w sposób "łechtaczkowy". W końcu tak bardzo mi brakowało orgazmu, że w pozycji klasycznej nagle poczułam znajome uczucie (choć trochę inne) i doszłam Było to może ok. 2 miesiące abstynencji od orgazmu. Mój organizm musiał się po prostu przestawić na inne bodźce. Spróbuj, jest nadzieja
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 10:34   #1944
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

A jak z następnymi orgazmami, przychodziły już bez problemu?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 19:51   #1945
rudakatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 45
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

nie pamiętam jak było z eksiem, bo chyba nie chcę pamiętać
z obecnym partnerem mam orgazm pochwowy w czasie penetracji i czasem łechtaczkowy np. w pozycji na jeźdźca, jeżeli chodzi o stymulację językiem i palcami to często jestem na granicy, ale chyba nie zdarzyło mi się odlecieć
dopiero 5 lat minęło jak jesteśmy razem więc jeszcze wszystko przed nami
rudakatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 14:53   #1946
malina_nordycka
Przyczajenie
 
Avatar malina_nordycka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Mi się to udało gdy poprosiłam TŻ o zaprzestanie doprowadzania mnie w sposób "łechtaczkowy". W końcu tak bardzo mi brakowało orgazmu, że w pozycji klasycznej nagle poczułam znajome uczucie (choć trochę inne) i doszłam Było to może ok. 2 miesiące abstynencji od orgazmu. Mój organizm musiał się po prostu przestawić na inne bodźce. Spróbuj, jest nadzieja
O rany, wytrzymałaś te 2 miesiące? Mój facet ma za punkt honoru doprowadzić mnie do szczytowania i chyba muszę z nim o tym pogadać, warto spróbować! Szczerze gdy się upalimy i pójdziemy do łóżka to zawsze odbieram cały seks 10 razy mocniej i pare razy prawie doszłam, ale to nadal "prawie"
malina_nordycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 07:03   #1947
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Ciężko ale idzie wytrzymać! Musisz z nim pogadać o tym honorze. Mój tż też miał to jako punkt honoru przez co ja nie mogłam się skupić bo myślalam tylko o tym, że go zawiodę. Wytłumaczyć dokładnie czego nie mówić to zrozumie
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 10:53   #1948
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

A mój za to w ogóle jakby nie przejmuje się tym, że ja nie dochodzę. Jest mi z nim bardzo dobrze w łóżku, nie nudzimy się, choć faktycznie on potrzebuje rzadziej ode mnie i czasem mnie to frustruje. Ale jak już się kochamy, to on jakby nie dba o to, czy ja dojdę, stara się sprawić mi przyjemność, kochamy się długo, ale np. gdy kochamy się od tyłu (w takiej pozycji ja sama mogę dotykać łechtaczki i mam szansę na orgazm), a on zmienia pozycję, chociaż ja jeszcze nie doszłam na taką, gdzie nie mogę się dotykać. Mi trochę głupio mówić "nie zmieniaj, poczekaj, aż się doprowadzę", obawiam się, że pomyśli, że wolę się sama dotykać. Natomiast on praktycznie nie dotyka mojej łechtaczki, jeśli już, to przez chwilę. Gdy pieści mnie oralnie (co zdarza się rzadko), to też nie czeka, aż dojdę, tylko np. po kilku minutach przechodzi do stosunku. Kiedyś tak zrobił i potem zauważył, że byłam niezadowolona, zapytał, o co chodzi, ja powiedziałam, że było mi dobrze a on jak zwykle przerwał zanim doszłam. On stwierdził że "już bolał go język" i dlatego przestał :?? I co z takim zrobić? Po seksie gdy on już dojdzie a ja nie to też nie wykazuje żadnej inicjatywy, żeby np. doprowadzić mnie ręką czy językiem, żebym ja też miała z tego przyjemność. Mam już dość wysyłania mu sygnałów, że coś jest nie tak, gdy zaczynam temat, to on w ogóle go nie podejmuje, jakby nie był zainteresowany albo jakby to było dla niego obraźliwe....Ja wtedy czuję się jak jakaś zrzęda i boję się, ze jak za każdym razem będę mu zwracać uwagę, to zupełnie go do siebie zniechęcę i on będzie czuł jakąś presję i zacznie mnie unikać. I co tu z takim zrobić? :??

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez malina_nordycka Pokaż wiadomość
Kobiety, jak to z wami jest? Czy podczas seksu dochodzicie tylko i wyłącznie za pomocą penetracji pochwowej? Przyznaję, że mam z tym straszny kłopot... Jestem aktualnie z chłopakiem, który jest moim trzecim partnerem seksualnym i z żadnym nie doszłam w ten sposób. Jedynie za pomocą łechtaczki... seks sprawia mi duużo przyjemności i frajdy jednak ten aspekt strasznie mnie nurtuje i smuci, zwłaszcza jak kiedyś mój partner się ździwił czemu nie moge dojść skoro wcześniejsze jego partnerki bez problemu dochodziły. Któraś z was poradziła sobie kiedyś z takim problemem?
Tak i te słynne teksty, że wszystkie poprzednie dochodziły w 5 minut i to za każdym razem...Szczególnie z ust faceta, który nie potrafi/nie chce zająć się łechtaczką.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 12:19   #1949
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;76501376]A mój za to w ogóle jakby nie przejmuje się tym, że ja nie dochodzę. Jest mi z nim bardzo dobrze w łóżku, nie nudzimy się, choć faktycznie on potrzebuje rzadziej ode mnie i czasem mnie to frustruje. Ale jak już się kochamy, to on jakby nie dba o to, czy ja dojdę, stara się sprawić mi przyjemność, kochamy się długo, ale np. gdy kochamy się od tyłu (w takiej pozycji ja sama mogę dotykać łechtaczki i mam szansę na orgazm), a on zmienia pozycję, chociaż ja jeszcze nie doszłam na taką, gdzie nie mogę się dotykać. Mi trochę głupio mówić "nie zmieniaj, poczekaj, aż się doprowadzę", obawiam się, że pomyśli, że wolę się sama dotykać. Natomiast on praktycznie nie dotyka mojej łechtaczki, jeśli już, to przez chwilę. Gdy pieści mnie oralnie (co zdarza się rzadko), to też nie czeka, aż dojdę, tylko np. po kilku minutach przechodzi do stosunku. Kiedyś tak zrobił i potem zauważył, że byłam niezadowolona, zapytał, o co chodzi, ja powiedziałam, że było mi dobrze a on jak zwykle przerwał zanim doszłam. On stwierdził że "już bolał go język" i dlatego przestał :?? I co z takim zrobić? Po seksie gdy on już dojdzie a ja nie to też nie wykazuje żadnej inicjatywy, żeby np. doprowadzić mnie ręką czy językiem, żebym ja też miała z tego przyjemność. Mam już dość wysyłania mu sygnałów, że coś jest nie tak, gdy zaczynam temat, to on w ogóle go nie podejmuje, jakby nie był zainteresowany albo jakby to było dla niego obraźliwe....Ja wtedy czuję się jak jakaś zrzęda i boję się, ze jak za każdym razem będę mu zwracać uwagę, to zupełnie go do siebie zniechęcę i on będzie czuł jakąś presję i zacznie mnie unikać. I co tu z takim zrobić? :??

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------





Tak i te słynne teksty, że wszystkie poprzednie dochodziły w 5 minut i to za każdym razem...Szczególnie z ust faceta, który nie potrafi/nie chce zająć się łechtaczką.[/QUOTE]



Powiedz mu wprost, ze musisz sobie pomoc i ma nie zmieniać pozycji. Pokaz gdzie jest łechtaczka i jak ma jej dotykać
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 18:41   #1950
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malina_nordycka Pokaż wiadomość
Kobiety, jak to z wami jest? Czy podczas seksu dochodzicie tylko i wyłącznie za pomocą penetracji pochwowej? Przyznaję, że mam z tym straszny kłopot... Jestem aktualnie z chłopakiem, który jest moim trzecim partnerem seksualnym i z żadnym nie doszłam w ten sposób. Jedynie za pomocą łechtaczki... seks sprawia mi duużo przyjemności i frajdy jednak ten aspekt strasznie mnie nurtuje i smuci, zwłaszcza jak kiedyś mój partner się ździwił czemu nie moge dojść skoro wcześniejsze jego partnerki bez problemu dochodziły. Któraś z was poradziła sobie kiedyś z takim problemem?
hej miałam w życiu dwóch partnerów łóżkowych z czego jeden to mój obecny tż. Z ex tż miałam problem, żeby dojść przez sam seks... przez 6 lat związku miałam dosłownie kilka orgazmów. To budziło we mnie frustrację (nie ukrywam), że nie czerpię 100% radości i satysfakcji ze zbliżeń. Z kolei z obecnym tż mam orgazm bez problemu... Zdarza się, że 2 lub 3 podczas jednego stosunku Nie ukrywam, że zaistniała sytuacja bardziej mnie cieszy tylko zastanawiam się czego jest to wynik? Głębszego, mocniejszego uczucia jakie jest między nami? Dojrzałości i większej świadomości seksualnej?A może lepszego dopasowania fizycznego? Nie wiem... ale nie narzekam Ile ja się przez ostatnie lata naczytałam o orgazmach, pozycjach temu sprzyjających to nie mam pytań... Najlepsza opcja to dla mnie długa gra wstępna aż do granic wytrzymałości i później seks.
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 19:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.