Fryzjer - Legnica - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 16:12   #61
konratka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Informacja już pewnie spóźniona ale z miesiąc temu wpadłam do fryzjerki w centrum Legnicy na NMP, taki mało zauważalny lokal idąc w stronę galerii Piastów po lewej. Nazywa się chyba Monique, ale nie to jest ważne. Ważne jest t0, że jestem zachwycona

Dałam się namówić, aby przedłużyła mi Pani włosy pasemkami z firmy SO.CAP (bardzo fajne pasemka), żeby nie było nudno to trochę na kolorowo i było extra

Nie wiem co tam dokładniej robią jeszcze, ale bardzo ładny salonik, miła atmosfera, w sumie niezbyt drogo (nawet jak na studentkę )
Jeśli ktoś ma chwilkę i szuka czegoś niepowtarzalnego, pewnie warto tam zajrzeć. Pozdrófka

Edytowane przez konratka
Czas edycji: 2009-06-02 o 13:30
konratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 14:00   #62
luna 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Cześć

Mieszkam w Bydgoszczy.Niedługo jadę na wesele do Legnicy i poszukuję dobrego fryzjera, który by mnie uczesał.Jestem świadkową, więc fryzura nie może być byle jaka

Pozdrawiam
luna 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:05   #63
konratka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Na świadkową, a i na młodą pannę fryzurę ułoży Pani Ola z Monique
Czesała mnie już trzeci raz, no i rewelka. Adres i telefon znajdziesz na ich stronce:
www.studiomonique.legnica .pl
Pozdrawiam

Edytowane przez konratka
Czas edycji: 2009-06-02 o 13:28
konratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 08:50   #64
luna 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

konratka dziekuje bardzo zaraz tam zadzwonie i zobacze czy sa terminy
luna 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 18:19   #65
Agniesiaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar Agniesiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 073
Dot.: Dobry fryzjer LEGNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Ja WOGÓLE NIE POLECAM ścinania się na ul. bodajże Żeglarskiej za parkiem. Są dwie fryzjerki, jedna jakos tam ścina, ale druga (ma na imie Marysia) to porażka. Kobieta nie ma żadnego pojęcia o tym zawodzie. Nie potrafi zrobic prostej fryzury mając wzorzec w postaci zdjęć. Nie sugerujcie sie niską ceną jak w moim przypadku to było, bo lepiej dołożyc 10-20zł i mieć idealną fryzurę i nie musieć latac po innych fryzjerach za poprawakami.
__________________
Zapraszam na mojego bloga:

http://dailyperfect.blogspot.com/
Agniesiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 07:58   #66
marticau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer LEGNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Witam!

Szczerze odradzam Studia Urody OBSESJA w Legnicy na ul. Wrocławskiej ponieważ są okropnie nie miłe panuje tam dziwna atmosfera , nie mają pojęcia o robieniu usług szczególnie ta młoda fryzjerka Patrycja która nie potrafi strzyć włosów. Chciała moja znajoma fryzurkę na w bombkę a ona zrobiła taką beznadziejną fryzurę ze znajoma wyglądała jak Mikołaj Kopernik... a nie wspomnę jak ta fryzjerka małuje klientką paznokcie poprostu brak słów...zwykłego frencha nie potrafi , lakiery mają stare i zaschnięte. Solarium tragiczne!!!!! Byłam tam parę razy ale juz nigdy tam nie pójdę.....!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! Jednym słowem tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Tyle osób narzeka na ten salon. Wogóle nie mają ludzi chyba wiadomo dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UNIKAJCIE SALONU OBSESJA - Legnica ul. Wrocławska.

ps. Mogłabym napoisać więcej ....ale szkoda słów.....
pozdr
marticau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 11:10   #67
lui_sa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: świat jest moim domem
Wiadomości: 7
GG do lui_sa
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Od długiego czasu chodzę tylko do Pani Aliny w Realu Freestyle, ale tylko do niej, bo jak poszłam do innej pracującej w tym salonie to mi się nie podobało. Umawiam się z reguły ciut wcześniej ( z tydzień).

Podcinam u niej i schodziłam z koloru czarnego na średni brąz (miałam na blond zejść tyle, że się rozmyśliłam wole siebie w ciemnych :P )
__________________


lui_sa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 19:25   #68
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Dziewczyny polecam gorąco salon LA Studio w Galerii Piastów w Legnicy(www.lastudio.pl). Szczególnie zaś pracującą tam przemiłą i fachową panią Katarzynę Jeleń. Korzystałam z jej usług już dwa razy. Jestem właśnie po zabiegu dekoloryzacji i koloryzacji włosów Zamiast ciemnego brązu, który nosiłam kilka lat, mam śliczny jasny, ciepły brąz z jaśniejszymi kosmykami! Ślicznie jest i jestem bardzo zadowolona.Moje włosy po tym zabiegu są w dobrej kondycji.Pani Kasia obsługuje naprawdę profesjonalnie: masz czas, aby przed cięciem czy inną usługą prozomaiwać z klientką, słucha (!) i potrafi doradzić.Pracuje szybko, fachowo, możan z nią także miło porozmawiać w trakcie.Jest całkowicie skupiona na kliencie, nie odbiera telefonów w czasie cięcia czy farbowania,nie obsługuje kilku klientek na raz itp. Naprawdę bardzo bardzo polecam.
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 19:29   #69
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

a ile bierze ?
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 21:33   #70
asienka1702
Zadomowienie
 
Avatar asienka1702
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 497
GG do asienka1702
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Hey laski a procz scinania i farbowania ktory fryzjer waszym zdaniem zrobilby mi najladniejsza fryzurke na studnioweczke;>??
Buziiaki
asienka1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 07:12   #71
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

no właśnie...studniówka! którego fryzjera polecacie?
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 21:43   #72
iwona293
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Pani RENATA GUZUK robi przepiękne fryzury okolicznościowe!! przyjmuje na ul.NMP 20 tel.605-143-311 Polecam sama korzystałam
pozdrawiem
iwona293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 07:00   #73
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

polecam salon na zlotoryjskiej zaraz obok przystanku/apteki. na przzeciwko jestt biblioteka po schodkach raz zdarzylo mi sie "zdradzic" ta fryzjerke i zalowalam srogo :-/ Zawsze wracam tutaj
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 22:21   #74
eloo26
Przyczajenie
 
Avatar eloo26
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Witam wizażanki

NOWO OTWARTY SALON MATRIX W GALERII GWARNEJ LEGNICA - OMIJAJCIE Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!

Obsługa - DZIADOWSKA, NIEDOKŁADNA, NIEDOUCZONA, PARTACZE
Ceny - JAK NA TAKIE USŁUGI O WIELE WIELE ZAWYŻONE
Farby - MEGA DZIADOWSKIE
Zero odżywek po farbowaniu a samo farbowanie zaczyna się 3 cm od głowy
NAPAWDĘ NIE POLECAM!!!!!
Dziewczyna nie zna się na rzeczy, nie wie co to farbowanie, balejaż i pasemka, ścięcia tragiczne.
__________________
eloo26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:58   #75
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

kurcze, a próbowałaś może maski regeneracyjnej tam? bo chciałam iść na nią a po takiej "recenzji"... ehh. nie wie ktoś gdzie w Lcy są dobre kuracje regeneracyjne?
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 14:04   #76
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

w sklepie fryzjerskim dostaniesz super kuracje odbudowujaca Midollo, ul. wjazdowa 4
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 22:35   #77
eloo26
Przyczajenie
 
Avatar eloo26
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Dokładnie, sklep fryzjerski i tam są dobre kosmetyki do włosów, jest jeden koło szkoły 10 na Jaworzyńskiej i zaraz obok Galerii Gwarnej na przeciwko bankomatu (BZ) prawie.
Nie wiem jakie są te maski w Matrixie bo nic mi nie dały na biedne już kłaki.
Nie zamierzam tam iść już nawet na jakikolwiek zabieg kosmetyczny na włosach.
A jeśli chodzi o kuracje regeneracyjne to zależy jaki masz kolor włosków, jeśli blond to polecam odżywkę PLACENTA do kupienia w sklepie kosmetycznym za jakieś ok 30 zł wielkie opakowanie. Jest super
__________________
eloo26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 23:56   #78
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Cytat:
Napisane przez LuvMSI Pokaż wiadomość
kurcze, a próbowałaś może maski regeneracyjnej tam? bo chciałam iść na nią a po takiej "recenzji"... ehh. nie wie ktoś gdzie w Lcy są dobre kuracje regeneracyjne?
Tak naprawde jednorazowy zabieg nic Ci nie da. Ja moge polecic to co ja uzywam na swoje wlosy. Mialam wlosy mega suche i zniszczone. Uzywam od jakiegos czasu oleju kokosowego na noc (olejowanie). Po prostu wcieram we wlosy, zakladam czepek.. spie i rano zmywam, wlosy mega miekkie i nawilzone. Czasami po kapieli nakladam maske Kalloa Latte na pol godziny i splukuje zimna woda.. wloski super miekkie. Po miesiacu u mnie byly mega wyrazne roznice w kondycji wlosa. Trzeba tylko systematycznosci
Po za tym mozesz do szamponow dodawac keratyne, albo do odzywek lepiej.. jest do kupiena keratynka za 5zł ampulka w sklepach fryzjerskich. Do tego szampony bez SLS (np. barwa ziołowy) i po miesiacu masz inne wlosy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 08:48   #79
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Heh dzięki dziewczyny no od jakiegoś czasu ostro się wzięłam za regeneracje włosów [rycytyna, nafta, maski itp w tym fryzjerskim też byłam ale kallosa nie było to wzięłam jakąś inną kokosową i chyba takiś shit mi wcisnęła ;f bo widziałam zanalizowany skład i średnio... a miało mi zastępować kallosa latte] bo prostuje codziennie i od jakiegoś czasu farbuje [kiedyś rozjaśniałam]...\
A co daje ta kreatyna dodana do szaponu/odżywki? I gdzie można kupić olejek kokosowy troche o nim słyszałam ale pojecia nie mam gdzie kupić

swoją drogą jak zwykle oczekiwałam cudów po fryzjerze
a juz tak zeby nie było offtopu- byłam jakiś pół roku temu w ferio u fryzjera [tam obok empiku zapomniałam nazwy] i zamiast mocnego cieniowania otrzymałam totalnie ekstremalne cieniowanie najkrótsze włosy miałam tam krótkie, że nie mogłam ich złapać na prostownice... mimo, że przyszłam ze zdj ścinał mnie facet ze świetną fryzurą i chyba ze zbyt wielką chęcią eksperymentów ale oprócz tego obsługa świetna, kosmetyki dobre, pogadać można tylko trzeba go obserwować czy nadal robi to co my chcemy
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 11:57   #80
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

LuvMSI ja Ci moge polecic fryzjerke na Izerskiej 24 (Iwona), chodze tam od lat i zawsze wychodze zadowolona, wciagnelam nawet kilka kolezanek, ktore tez sa zadowolone
a jesli chodzi o regeneracje wlosowto podobno sauna na wlosy tez potrafi zdzialac cuda
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 20:46   #81
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Cytat:
Napisane przez LuvMSI Pokaż wiadomość
Heh dzięki dziewczyny no od jakiegoś czasu ostro się wzięłam za regeneracje włosów [rycytyna, nafta, maski itp w tym fryzjerskim też byłam ale kallosa nie było to wzięłam jakąś inną kokosową i chyba takiś shit mi wcisnęła ;f bo widziałam zanalizowany skład i średnio... a miało mi zastępować kallosa latte] bo prostuje codziennie i od jakiegoś czasu farbuje [kiedyś rozjaśniałam]...\
A co daje ta kreatyna dodana do szaponu/odżywki? I gdzie można kupić olejek kokosowy troche o nim słyszałam ale pojecia nie mam gdzie kupić

swoją drogą jak zwykle oczekiwałam cudów po fryzjerze
a juz tak zeby nie było offtopu- byłam jakiś pół roku temu w ferio u fryzjera [tam obok empiku zapomniałam nazwy] i zamiast mocnego cieniowania otrzymałam totalnie ekstremalne cieniowanie najkrótsze włosy miałam tam krótkie, że nie mogłam ich złapać na prostownice... mimo, że przyszłam ze zdj ścinał mnie facet ze świetną fryzurą i chyba ze zbyt wielką chęcią eksperymentów ale oprócz tego obsługa świetna, kosmetyki dobre, pogadać można tylko trzeba go obserwować czy nadal robi to co my chcemy
Olej kokosowy zimnotloczony dostaniesz w Herbapolu Jest w sloiku i jest to biala twarda masa Sloik z wiatrakiem na naklejce.
Ja mialam kallosa i eurostyl i ta i ta dobra ale olejowanie mi najbardziej sluzy, a dzieki kreatynie odbudowujesz wlosy, wiec warto dodawac to swojej odzywki.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 17:42   #82
Dagsila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

hej,

całe szczescie odnalazłam ten watek i to forum jesli chodzi o fryzjera to mam same mega porazki i nie znalazłam jeszcze nikogo, kto zrobiłby cokolwiek fajnego na mojej głowie...
w cerrfurze bylam 2 razy, raz chciałam balejage, ale babka mi powiedziala ze sie nie da... no to chciałam soebie to wynagrodzic fajna fryzurka - ale wrociłam do domu tak jak z niego wyszlam... nikt, ze mna na czele, nie zauwazyl zadnej zmiany. to był ostatnia wizyta tam, a przedostatnio chcialam tylko podciac włoski, bo zapuszczalam przed slubem - i moglam zapomniej o koku w tym jednym jedynym dniu... tragedia... ryczlam przez cala droge powrotna do domu...
teraz bylam w takim malym osiedlowym saolniku, chyba agnes sie nazywa, chcilam włosy takie w stylu odety moro czy terazniejszej mandaryny - czyli krótkie, ale znowu klops...tyle ze zaplacilam 10 zł, a dociac włosy zawsze mozna....

mam kaprys na kolejne podejscie ze zmiana fryzury, ale boje sie wybrac, zeby mnie jakas baba nie wkurzyla, bo w ciazy jestem
Dagsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 01:23   #83
marticau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Co Pani opowiada ze bzdury ja jestem stałą klientką SALONU MATRIX i jestem bardzo zadowolona z ich usług!!! Wykonuję u nich jaki i balejaż jak i teraz farbowanie!!! Mało to mają super maski i odzywki bo zawsze stosują mi na włosy a nawet kilka razy wykonywałam polecana przez fryzjerki ampułki na włosy.!!!!
Także niech Pani się zastanowi co Pani piszę bo czuję tu od Pani trochę złośliowśći a to nieładnie!!!

PS. Moja "znajoma" wczoraj dnia 08.01.2010 robiła farowała włosy w Salonie La Studio LONDA Galeria Piastów i drogie Panie to dopiero maskra !!!!!!!!! Dziewczyna chciała włosy w 3 kolorach niebieski -fioletowy-różowy i tak jej zniszczyli włosy ze masakra . Sprawa podzie do SADU!!!!!!! Włosy są zniszczone ,popalone i nadaja sie do sciecia i do tego wyszy zielone!!!!!! Rozjaśnianie trwało drogie Panie 5 godzin!!!!!! A co najlepsze z tego wszystkiego " proszę uwaznie czytać"!!!! ze ta moja "znajoma" była wcześniej w Salonie MATRIX i chciała u nich wykonać to farbowanie tam fryzjerzy jej to odradzali i niechcieli się tego podjąć ponieważ sa to nie typowe kolory i mogą nie wyść oczekiwane przez klientke kolory z tego względu np. ze juz miala wcześniej i rozjasniane i farbowane wlosy. Więć myślała ze salon mowi głupoty i trafiła do LONDY a Lonada połakjomiła się na 250zł i wykonali ta usługę nie licząc sie z konsekwencjami i w dodatku naśmiewali siż ze najwyżej "opitolą klientkę na łyso" a do tego nabijali sie przy klientach z Martixa ze nie wykonali tej usługi! Tylko MATRIX WIE CO ROBI!!!!!!!!!!! Ogromnie szczerze polecam Salon MATRIX GALERIA GWARA a drogie Panie omijajcie to z daleka ale salon La Studio LONDA GALERIA PIASTÓW!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 02:23 ---------- Poprzedni post napisano o 02:14 ----------

Cytat:
Napisane przez eloo26 Pokaż wiadomość
Witam wizażanki

NOWO OTWARTY SALON MATRIX W GALERII GWARNEJ LEGNICA - OMIJAJCIE Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!

Obsługa - DZIADOWSKA, NIEDOKŁADNA, NIEDOUCZONA, PARTACZE
Ceny - JAK NA TAKIE USŁUGI O WIELE WIELE ZAWYŻONE
Farby - MEGA DZIADOWSKIE
Zero odżywek po farbowaniu a samo farbowanie zaczyna się 3 cm od głowy
NAPAWDĘ NIE POLECAM!!!!!
Dziewczyna nie zna się na rzeczy, nie wie co to farbowanie, balejaż i pasemka, ścięcia tragiczne.
Niech Pani poczyta sobie moją wypowiedz na temat Matrixa nieco niżej ok i niech Pani nie wypisuje głupot na tenat tego salonu ponieważ jestem stała ich klientką i wiem coś o tym salonie.Matrix to koncern L' oreala i maja świene produkty. A Pani poszła pewnie z mega zniszczonymi włosami i oczekuję cudów!!!!!! Pozdrawiam Pania )
marticau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 10:36   #84
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Cytat:
Napisane przez eloo26 Pokaż wiadomość
Witam wizażanki

NOWO OTWARTY SALON MATRIX W GALERII GWARNEJ LEGNICA - OMIJAJCIE Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!

Obsługa - DZIADOWSKA, NIEDOKŁADNA, NIEDOUCZONA, PARTACZE
Ceny - JAK NA TAKIE USŁUGI O WIELE WIELE ZAWYŻONE
Farby - MEGA DZIADOWSKIE
Zero odżywek po farbowaniu a samo farbowanie zaczyna się 3 cm od głowy
NAPAWDĘ NIE POLECAM!!!!!
Dziewczyna nie zna się na rzeczy, nie wie co to farbowanie, balejaż i pasemka, ścięcia tragiczne.
proszę o poprawienie tej wypodziedzi, rozwinięcie jej, samo "dziadowskie" to malo, przedstaw cala sytuacje, jezeli mialas zniszczone wlosy, to efekt farbowania mogl wyjsc niezadowalający, bez wzgledu na talent fryzjerki i jakosc kosmetykow.

Cytat:
Napisane przez eloo26 Pokaż wiadomość
Dokładnie, sklep fryzjerski i tam są dobre kosmetyki do włosów, jest jeden koło szkoły 10 na Jaworzyńskiej i zaraz obok Galerii Gwarnej na przeciwko bankomatu (BZ) prawie.
Nie wiem jakie są te maski w Matrixie bo nic mi nie dały na biedne już kłaki.
Nie zamierzam tam iść już nawet na jakikolwiek zabieg kosmetyczny na włosach.
A jeśli chodzi o kuracje regeneracyjne to zależy jaki masz kolor włosków, jeśli blond to polecam odżywkę PLACENTA do kupienia w sklepie kosmetycznym za jakieś ok 30 zł wielkie opakowanie. Jest super
jak wlosy sa strasznie zniszczone, to niestety za wiele nie ma co oczekiwac nawet po produktach profesjonalnych. a maska placenta to troche efekt photoshopa- jest przeladowana silikonami, ktore wygladadzają włos nadając mu zdrowszy wyglad, ale wcale go nie regenerują zbytnio- odstaw na dluzszy czas i zobacz, ze wlosy wcale sie nie zeregenerowaly

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Tak naprawde jednorazowy zabieg nic Ci nie da. Ja moge polecic to co ja uzywam na swoje wlosy. Mialam wlosy mega suche i zniszczone. Uzywam od jakiegos czasu oleju kokosowego na noc (olejowanie). Po prostu wcieram we wlosy, zakladam czepek.. spie i rano zmywam, wlosy mega miekkie i nawilzone. Czasami po kapieli nakladam maske Kalloa Latte na pol godziny i splukuje zimna woda.. wloski super miekkie. Po miesiacu u mnie byly mega wyrazne roznice w kondycji wlosa. Trzeba tylko systematycznosci
Po za tym mozesz do szamponow dodawac keratyne, albo do odzywek lepiej.. jest do kupiena keratynka za 5zł ampulka w sklepach fryzjerskich. Do tego szampony bez SLS (np. barwa ziołowy) i po miesiacu masz inne wlosy
dokładnie zapraszam na podforum Pielęgnacja wlosow- kopalnia cennych rad. a co do SLS to mam nadzieję, ze nie mylisz z SLES a Barwa Ziolowa ma Sodium Pareth Sulfate zamiast Sodium Laureth Sulfate- to ta sama "rodzina"- analogi, a wlasciwosci sa zblizone

Cytat:
Napisane przez marticau Pokaż wiadomość
Co Pani opowiada ze bzdury ja jestem stałą klientką SALONU MATRIX i jestem bardzo zadowolona z ich usług!!! Wykonuję u nich jaki i balejaż jak i teraz farbowanie!!! Mało to mają super maski i odzywki bo zawsze stosują mi na włosy a nawet kilka razy wykonywałam polecana przez fryzjerki ampułki na włosy.!!!!
Także niech Pani się zastanowi co Pani piszę bo czuję tu od Pani trochę złośliowśći a to nieładnie!!!

PS. Moja "znajoma" wczoraj dnia 08.01.2010 robiła farowała włosy w Salonie La Studio LONDA Galeria Piastów i drogie Panie to dopiero maskra !!!!!!!!! Dziewczyna chciała włosy w 3 kolorach niebieski -fioletowy-różowy i tak jej zniszczyli włosy ze masakra . Sprawa podzie do SADU!!!!!!! Włosy są zniszczone ,popalone i nadaja sie do sciecia i do tego wyszy zielone!!!!!! Rozjaśnianie trwało drogie Panie 5 godzin!!!!!! A co najlepsze z tego wszystkiego " proszę uwaznie czytać"!!!! ze ta moja "znajoma" była wcześniej w Salonie MATRIX i chciała u nich wykonać to farbowanie tam fryzjerzy jej to odradzali i niechcieli się tego podjąć ponieważ sa to nie typowe kolory i mogą nie wyść oczekiwane przez klientke kolory z tego względu np. ze juz miala wcześniej i rozjasniane i farbowane wlosy. Więć myślała ze salon mowi głupoty i trafiła do LONDY a Lonada połakjomiła się na 250zł i wykonali ta usługę nie licząc sie z konsekwencjami i w dodatku naśmiewali siż ze najwyżej "opitolą klientkę na łyso" a do tego nabijali sie przy klientach z Martixa ze nie wykonali tej usługi! Tylko MATRIX WIE CO ROBI!!!!!!!!!!! Ogromnie szczerze polecam Salon MATRIX GALERIA GWARA a drogie Panie omijajcie to z daleka ale salon La Studio LONDA GALERIA PIASTÓW!!!!!!!!!!!!!
Niech Pani poczyta sobie moją wypowiedz na temat Matrixa nieco niżej ok i niech Pani nie wypisuje głupot na tenat tego salonu ponieważ jestem stała ich klientką i wiem coś o tym salonie.Matrix to koncern L' oreala i maja świene produkty. A Pani poszła pewnie z mega zniszczonymi włosami i oczekuję cudów!!!!!! Pozdrawiam Pania )
stała klientka tak? to dlaczego zglaszając Zły Post napisałas, ze tamta Wizazanka ubliza Twojej firmie? nieładnie tak kłamaca reklama jest u nas płatna, a bronic zarzutow wobec firmy mozna po prostu je odpierajac rozumiem Twoje wzburzenie, ale tak sie u nas nie robi
zapraszam do lektury regulaminu a Ty ewidentnie odpierając ataki, reklamujesz swoj salon, ode mnie na razie tylko ostrzezenie.

u nas krytykowac mozna, o ile nie pachnie to dzialaniami konkurencji, a w przypadku eloo26 takiego czegos nie wyczulam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 08:34   #85
marticau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Angry Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

jestem klientką a nie szefową mozna sie pomylić oburza mnie ten wasz głupi portal.ja poprostu to zgłosze gdzie indziej bo ciagle te same osoby szpącą a ja tu akurat widze duzo reklamujacych sie salonów udajacych klientów. zycze powodzenia hehehehe

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Polecam Salon "MATRIX" Galeria Gwarna p.Magda robi super fryzurki i cena ok i co najważniejsze fryzura się naprawdę trzyma.
A uważajcie na LOS ANGELES " LONDA" Galeria Piastów tam naprawdę kaszania włosy a za upięcia biorą 300zł MASAKRA :/
marticau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:53   #86
paris2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

jestem czesta klientka salonow fryzjerskich i mialam przyjemnosc... wielu roznych sytuacji i moim zdaniem co nie ktorzy mysla ze sa klientami i moga fryzjerow oczerniac!Pracuje w pewnej instytucji i mam do czynienia z takimi ludzmi!kazdy sadzi ze jak cos nie wyjdzie to mozna oddac sprawe do sadu... ale nie stety tak nie jest z 5 spraw dotyczacych rzemiosla fryzjerskiego 4 sa wygrywane przez fryzjerow! TO JEST FAKT AUTENTYCZNY! wyludzenia,reklamacje,zwr ot gotówki ostatnio sa popularne!nawet w gazetach mozna przeczytac: " Jezeli usluga zostala zle wykonana masz prawo reklamacja" Ale drodzy pantwo wiekszosc uslug w tych czasach jest robiona "na panstwa odpowiedzialnosc"poniewaz wiele pan nie chce sie przyznac jakim zabiegom kosmetycznym sie poddawaly!NAJLEPIEJ JEST OBWINIAC WSZYSTKICH I BYC POSZKODOWANYM!APELUJE O WYROZUMIALOSC I ZASTANOWIENIE SIE POWAZNIE NAD CALA SYTUACJA ZANIM KOGOS BEZPODSTAWNIE OSKARZYMY !POZDRAWIAM

Edytowane przez paris2010
Czas edycji: 2010-01-11 o 21:58
paris2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 21:19   #87
eloo26
Przyczajenie
 
Avatar eloo26
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Faktycznie może użyłam złego okreslenia " dziadowskie"
Chodzi o mało profeslonalne podejście do klienta. W trakcie zabiegu farbowania powinno się chyba sprawdzać na jakim etapie jest to farbowanie, jedne włosy podatne inne nie. Po zabiegu nałożyć jakąś maskę czy odżywkę, ja tak nie miałam.
Kilka zabiegów farbowania przeszły moje włosy i mniej więcej wiem jak to wygląda, ale pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją, na rękach zostały mi strzępy włosów,
Nie były zniszczone, zdaję sobie sprawę z konsekwencji, były w dobrej kondycji.
Nie będę się licytować od tego jest inny portal, postanowiłam napisać swoją opinię tak jak inni na tym forum, nie jestem zadowolona i nie chodzi tu o jakieś wygórowane oczekiwania. Po prostu farbowanie.
Marticau jest zadowolona i super. Nie zamierzam bronić zaciekle swojego zdania i upierać się co jest dobre a co złe. Nie jestem zadowolona i nie polecam.

Co do Placenty, dla mnie oki byłm zadowolona

Pozdrawiam
__________________
eloo26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:09   #88
Mariola23
Raczkowanie
 
Avatar Mariola23
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 75
GG do Mariola23
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

a orientujecie się może gdzie w Lcy można poddać się zabiegowi dekoloryzacji, chodzi mi o porządne wypłukanie koloru. jaki salon robi to najlepiej?? proszę o radę
Mariola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 07:29   #89
Asiaczek1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 46
GG do Asiaczek1985
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

"Udzielałam się" w tym wątku dwa lata temu, jak ten czas leci...
Z pełną odpowiedzialnością mogę teraz polecić Panią Asię Wawrzyniak ma mały salonik na Parkowej. Chodzę do Niej od pewnego czasu, może nawet będą dwa lata. Salon z Carrefour'a się chowa. Po pasemkach robionych w Carrefour miałam popalone włosy, dopiero po wizycie u Pani Asi zobaczyłam różnicę i dużo lepszą kondycję moich włosów.
Teraz już Jej klientką jest moja mama, ciocia i kuzynka. Potrafi doradzić, szczerze powiedzieć czy w danej fryzurze będzie dobrze czy źle i namówiła moją mamę konserwatystkę na piękny odcień śliwki
To nie te luksusy co w L'orealu, kiedy do butelki po szamponie profesjonalnym Właścicielka wlewa Timotei...
Asiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 08:22   #90
marticau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Cytat:
Napisane przez eloo26 Pokaż wiadomość
Faktycznie może użyłam złego okreslenia " dziadowskie"
Chodzi o mało profeslonalne podejście do klienta. W trakcie zabiegu farbowania powinno się chyba sprawdzać na jakim etapie jest to farbowanie, jedne włosy podatne inne nie. Po zabiegu nałożyć jakąś maskę czy odżywkę, ja tak nie miałam.
Kilka zabiegów farbowania przeszły moje włosy i mniej więcej wiem jak to wygląda, ale pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją, na rękach zostały mi strzępy włosów,
Nie były zniszczone, zdaję sobie sprawę z konsekwencji, były w dobrej kondycji.
Nie będę się licytować od tego jest inny portal, postanowiłam napisać swoją opinię tak jak inni na tym forum, nie jestem zadowolona i nie chodzi tu o jakieś wygórowane oczekiwania. Po prostu farbowanie.
Marticau jest zadowolona i super. Nie zamierzam bronić zaciekle swojego zdania i upierać się co jest dobre a co złe. Nie jestem zadowolona i nie polecam.

Co do Placenty, dla mnie oki byłm zadowolona

Pozdrawiam
A nie zauważyła Pani ze za maskę czy ampułkę jest dodatkowa cena ze to nie jest gratis! a fryzjerki w tym salonie napewno mówią Pani czy ma Pani zniszczonę włosy czy nie i robia Pani wlosy ale na Pani odpowiedzialność widocznie nie miała Pani tragicznych włosów. Poszłaby Pani do LOS ANGELES " LONDA " to tam by dopiero Pani zniszczyli włosy i sasowali jak za zboże..... A MATRIX procuje na LOREALU a LONDA to Londa zwykła!!!!

pozdr i zycze Pani powodzenia w poszukiwaniu dobrego fryzjera
marticau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 22:21:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.