Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-21, 12:47   #3391
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
WhiteInnocent - czy Ty orientujesz się w Lumiere? Chciałabym zamówic sobie jakieś próbki podkładów i nie bardzo wiem co wybrać (Ty nie widziałaś i wiesz jaką mam buzię, może cś doradzisz?) Albo jakas inna dobra duszyczka.... z EDM teraz jest nawet kolorystycznie dobre Light Golden (ciut opalona jestem).
Ciut opalona? Po takich wakacjach to nawet z filtrem jak murzynka zapewne wyglądasz
Wydaje mi się, że kategoria Golden i Warm będą odpowiednie a kolory hmmm light medium golden lub medium golden, z warmów light medium warm lub medium warm.
Zależy też jaka formuła bo VV i FF są jaśniejsze w porównaniu do tych lżejszych formuł z Lumiere.

Edit- z warmów chyba medium warm będzie za ciemny- zamówiłabym próbkę light warm zamiast tego.
Dodam jeszcze, że nigdy tych odcieni nie widziałam na żywo więc mogę się mylić
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-21 o 12:51
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 12:54   #3392
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

Czy ktoś wie co słychać u Pastereczki? Kiedy będzie miała dostęp do internetu? Itd, itp.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:07   #3393
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ciut opalona? Po takich wakacjach to nawet z filtrem jak murzynka zapewne wyglądasz
Wydaje mi się, że kategoria Golden i Warm będą odpowiednie a kolory hmmm light medium golden lub medium golden, z warmów light medium warm lub medium warm.
Zależy też jaka formuła bo VV i FF są jaśniejsze w porównaniu do tych lżejszych formuł z Lumiere.

Edit- z warmów chyba medium warm będzie za ciemny- zamówiłabym próbkę light warm zamiast tego.
Dodam jeszcze, że nigdy tych odcieni nie widziałam na żywo więc mogę się mylić
Troszkę tylko sie opaliłam, filtry i ciągłe łażenie w czapcze z daszkiem skutecznie chroniły (choc nie na 100%). Zresztą takich pryszczy dostałam na samym początku, że tylko zitzap mnie uratował (moja skóra nie za dobrze znosi słońce, albo fltry, bo i na plecach, rękach i dekolcie mam pełno guzów pryszczatych.)

Co do lumiere to wybrałam Light Medium Warm i Medium Golden we wzystkichformułach (a co ) oraz Medium Warm w formue FF i W.
Na początku jeszcze myślałam o Beige, ale doczytałam że one mało beige są.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:15   #3394
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie co słychać u Pastereczki? Kiedy będzie miała dostęp do internetu? Itd, itp.
nikt nie wie i wszyscy się denerwują - przejdź na plotkowy i poczytaj (zaraz nas pewnie przeniosą)
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:18   #3395
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Benefit Hoola rzadzi

Sernik Cheesecake brownies z wisniami w piekarniku, ciekawe co wyjdzie...
tahiti sweetie- klon hoola
cathy się nim zachwycała niedawno!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:21   #3396
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Troszkę tylko sie opaliłam, filtry i ciągłe łażenie w czapcze z daszkiem skutecznie chroniły (choc nie na 100%). Zresztą takich pryszczy dostałam na samym początku, że tylko zitzap mnie uratował (moja skóra nie za dobrze znosi słońce, albo fltry, bo i na plecach, rękach i dekolcie mam pełno guzów pryszczatych.)

Co do lumiere to wybrałam Light Medium Warm i Medium Golden we wzystkichformułach (a co ) oraz Medium Warm w formue FF i W.
Na początku jeszcze myślałam o Beige, ale doczytałam że one mało beige są.
Ech... kiedy ja wyjadę gdzieś odpocząć?

No to teraz kilka/kilkanaście dni czekania i wszystko będzie jasne
Na mnie ZZ nie działa niestety nic a nic- ani specjalnie nie wyciąga na wierzch ani nie przyśpiesza procesu znikania

Za to dzięki Krystle wczoraj wypróbowałam serum lemon i moja twarz rano wyglądała lepiej Nie wiem jak ja Ci się odwdzięczę za to :kwiatek:
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:22   #3397
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dzień dobry

witaj, Rozi pokaż opaloną buźkę

skoro Pastereczka telefonów nie odbiera, to moze ktos z Krakowa się do niej po prostu pofatyguje

hiszpański mialam na studiach jako drugi jezyk, uwielbiam niestety przez rok przerwy pozapominałam, od września planuję kontynuować nauke na kursie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 13:47   #3398
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Zmartwiłyście mnie Pastereczką Ja prosiłam o wysyłkę po moim urlopie i nie martwiłam się, że jeszcze nie mam przesyłki... ale chyba pomautku pewien niepokój we mnie wstępuje.
A może nie ma co się martwić tylko poczekać. Może Pastereczka gdzies wyjechała i nie ma tel ze sobą (tak jak ja to zrobiłam wyjeżdżając na wakacje), może dostepu też nie ma....
Ale jak tyle osób się martwi to myślę, że dobrym rozwiązaniem jest to, żeby ktoraż z Krakowianek udała się do Joasi i sprawdziła co się dzieje.

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2009-07-21 o 14:00
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:56   #3399
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Niestety ale Mariolu:
- w zeszłym tygodniu Hexxanie udało się skontaktować z Pastereczką i miała do końca zeszłego tygodnia wysłać wszystkie pozostałe paczki co po liczbie osób bez paczek sądzę, że się nie stało,
- w swoim podpisie zamieściła wiadomośc również z zeszłego tygodnia, że będzie "jutro" na wizażu i odpisze na PW- tak się oczywiście nie stało a gdyby planowała wyjazd w najbliższych dniach (mając na myśli to "jutro") myślę, że nie zamieściłaby takiej informacji.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 14:00   #3400
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Troszkę tylko sie opaliłam, filtry i ciągłe łażenie w czapcze z daszkiem skutecznie chroniły (choc nie na 100%). Zresztą takich pryszczy dostałam na samym początku, że tylko zitzap mnie uratował (moja skóra nie za dobrze znosi słońce, albo fltry, bo i na plecach, rękach i dekolcie mam pełno guzów pryszczatych.)

Co do lumiere to wybrałam Light Medium Warm i Medium Golden we wzystkichformułach (a co ) oraz Medium Warm w formue FF i W.
Na początku jeszcze myślałam o Beige, ale doczytałam że one mało beige są.
FF powinnaś wziąć o dwa oczka w stosunku do Luminesse
VV jedno wyżej
C takie samo lub jedno wyżej

lecę znów do Hurghady, po Luksorach się włóczyć nie będę bo to nie ta pora, głownie basen i morze z Oli
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 14:17   #3401
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Rozi zdradzisz w jakim regionie dokładnie byłaś ?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 14:55   #3402
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Rozi zdradzisz w jakim regionie dokładnie byłaś ?
Majorka ale to naprawdę była duuuża okazja na last minute
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:02   #3403
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Majorka ale to naprawdę była duuuża okazja na last minute
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:19   #3404
Pinusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 107
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja bym się chętnie do Pastereczki wybrała, problem w ym ze nawet nie wiem gdzie mieszka. przecież się przeprowadziła.
Pinusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:22   #3405
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Pinusia Pokaż wiadomość
ja bym się chętnie do Pastereczki wybrała, problem w ym ze nawet nie wiem gdzie mieszka. przecież się przeprowadziła.

To mam propozycje skontakuj sie prosze z Gołąbkiem,powinna wiedziec wiecej -mam nadzieje.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:23   #3406
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

To Tahiti Sweetie na zdjeciu nie przypomina Hoola Ale wiadomo, zdjecia moga klamac, jedyne co sie zgadza w opisie, to to, ze nie ma w nim pomaranczu Ide zerknac na probniki Cathy.

Niestety przepis na Raspberry Cheesecake Brownies laduje w koszu. Po ponad 2 i pol godzinach ciasto sie nie upieklo Wyjelam z piekarnika taki trzystopniowy tezszy pudding. Temu plackowi juz podziekujemy.
Ja naprawde nie jestem ofiara klinarna, mam swoje osobiste sukcesy w tej materii ale ten przepis jest jak dla mnie felerny, raczej nie ponowie proby, zwlaszcza, ze sprobowalam troche tego czegos i smakiem nie powala, tak jak konsystencja.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:53   #3407
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

grrr na poczcie nie odbieraja telefonow, to mecze listonosza. wkrotce mnie tu znienawidza chyba ;p

dziewczyny, gdzie jest ten post, ktory kiedys wkleila jakas wizazanka, ktorej mama pracuje na poczcie, dotyczacy rozladowni na polske coby sie dowiedziec czy przesylka dotarla do kraju?
Chce jeszcze podzwonic w sprawie EDMu..
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:00   #3408
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To Tahiti Sweetie na zdjeciu nie przypomina Hoola Ale wiadomo, zdjecia moga klamac, jedyne co sie zgadza w opisie, to to, ze nie ma w nim pomaranczu Ide zerknac na probniki Cathy.

Niestety przepis na Raspberry Cheesecake Brownies laduje w koszu. Po ponad 2 i pol godzinach ciasto sie nie upieklo Wyjelam z piekarnika taki trzystopniowy tezszy pudding. Temu plackowi juz podziekujemy.
Ja naprawde nie jestem ofiara klinarna, mam swoje osobiste sukcesy w tej materii ale ten przepis jest jak dla mnie felerny, raczej nie ponowie proby, zwlaszcza, ze sprobowalam troche tego czegos i smakiem nie powala, tak jak konsystencja.
dobrze wiedzieć... dałabym plamę przy wszystkich jakbym weekendowym gościom zaserwowała brownies z malinami
raz zachwycały się babki ciastem kruchym z jabłkami i takim budyniem (oetkera) glut - przepraszam za określenie bez smaku, ładu itp. Ciasto czekoladowe - kolejna zwykły biszkopt z kakaem 100 razy lepszy, nie wspominając o murzynku. Mufinów nie robiłam 9kupiłam na próbę w piekarni i paczuszkę w lidlu) zwykłe babkowe smaczniejsze. Albo ja jestem taka wybredna, albo nie wiem co. Rękę do gotowania i pieczenia mam, pojęcie bardzo dobre. Czym tu ugościć?????

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
grrr na poczcie nie odbieraja telefonow, to mecze listonosza. wkrotce mnie tu znienawidza chyba ;p

dziewczyny, gdzie jest ten post, ktory kiedys wkleila jakas wizazanka, ktorej mama pracuje na poczcie, dotyczacy rozladowni na polske coby sie dowiedziec czy przesylka dotarla do kraju?
Chce jeszcze podzwonic w sprawie EDMu..

tu by się przydał wątek problemy techniczne, internetowe, problemy z zamówieniem. Byłoby łatwiej przekopać, a tak nawet nie wiem gdzie to było.... ale pomysł został z wielką dezaprobatą odrzucony
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:10   #3409
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
grrr na poczcie nie odbieraja telefonow, to mecze listonosza. wkrotce mnie tu znienawidza chyba ;p

dziewczyny, gdzie jest ten post, ktory kiedys wkleila jakas wizazanka, ktorej mama pracuje na poczcie, dotyczacy rozladowni na polske coby sie dowiedziec czy przesylka dotarla do kraju?
Chce jeszcze podzwonic w sprawie EDMu..
To był post Gabs ale to już dawno było więc pewnie w poprzedniej części wątku
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 16:15   #3410
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Adusiadu a ile czasu minęło od "uświadomienia" do przejścia na 60F? Czy faktycznie dało się zauważyć różnicę w rzeczywistym rozmiarze odkąd nosisz poprawne staniki? Bardzo mnie to interesuje - mnie i moje biedne, nieuświadomione A
Dzisiaj przymierzałam stare staniki i widzę, że piersi są większe
a przejście na F od uświadomienia to jakieś 2-3 tygodnie :O

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
dziewczyny, gdzie jest ten post, ktory kiedys wkleila jakas wizazanka, ktorej mama pracuje na poczcie, dotyczacy rozladowni na polske coby sie dowiedziec czy przesylka dotarla do kraju?
Chce jeszcze podzwonic w sprawie EDMu..
To była Gabs, chyba na watku EDM.

Witaj Rozi

testowałam dzisiaj pastę cukrową i jestem zadowolona
ból mniejszy duzo niż przy wosku, zaczerwienienie szybko znika, nie wszystkie włosy mi pasta złapała, ale mają około 1,5mm, więc wybaczam. Jedyne co mi sie nie spodobało to fakt, że szybko pasta zaczęła się kleić jak miód i musiłam kulkę wyrzucić, a z tego co czytałam powinna na troche dluzej starczyc.
Moze za krótko gotowalam calosc. Jutro jeszcze podgotuje troche.
Polecam szczerze!
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:16   #3411
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

zachciało mi się zapuścić Oli włoski, i w te upały dostala potówek na szyjce i skrawku glówki strasznie się biedactwo drapało ale już dzis widzę lepiej po wapnie
To może związywać jej włoski? Jakieś kucyku, warkocze, bo ścinać szkoda.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Osobiście wydaje mi się, że teraz to już nie o brak czasu chodzi. I jeżeli dziewczyny mające numer tel. do Pastereczki piszą, że znów nie sposób się do niej dodzwonić, to jak się z nią inaczej skontaktować? Poza tym ja oczekuję rozliczenia i to już od dawna, wiem że wiszę Asi jakąś tam kasę i chcę ją jej oddać, nawet jeżeli wiele tego nie ma, tylko jak ja mam to zrobić? To że dostałabym paczkę to oczywiście już wiele, ale ja chcę także oddać jej pieniądze. I z tego co widzę nie ja jedna czekam także na rozliczenie.

Nie rozumiem naprawdę tego, że mając już dostęp do internetu nie można się odezwać do zainteresowanych osób, podać rozliczeń i poinformować o wysyłce.
Frantic, j co prawda paczkę mam dawno u siebie, ale rozliczenia też niet. Zresztą za każdym razem płaciłam za przesyłkę, więc raczej nie jestem nic winna, zresztą nie dostałam jednej próbki cienia, którą Pastereczka miała dosłać. Tak czy tak, chciałabym zobaczyć rozliczenie. I rozumię Cię doskonale, bo też nie lubię mieć długów. Mnie najbardziej martwi, że ktoś niedawno pisał, że Pastereczka ma wyjazd za granicę, pewnie nie na stałe, ale nie wiadomo na ile i zwyczajnie przykro mi z powodu osób, które nadal czekają, szczególnie, że w większości to nie są małe zamówienia.

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ja jestem skłonna po raz drugi ponieść koszty wysyłki
No nie wierzę, że Ty ze wszystkich tak piszesz

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Ja tez moge doplacic do wysylki, a rozliczenie tez by sie przydalo, bo moze cos wisze albo mi jest pastereczka wisi i chcialabym miec to zalatwione
Właśnie, chodzi o to, żeby mieć jasną sytuację.

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość


Wydaje mi się, że kategoria Golden i Warm będą odpowiednie a kolory hmmm light medium golden lub medium golden, z warmów light medium warm lub medium warm.
Zależy też jaka formuła bo VV i FF są jaśniejsze w porównaniu do tych lżejszych formuł z Lumiere.

Edit- z warmów chyba medium warm będzie za ciemny- zamówiłabym próbkę light warm zamiast tego.
Dodam jeszcze, że nigdy tych odcieni nie widziałam na żywo więc mogę się mylić
Zgadzam się w zupełności, warmy maja taką brzoskwiniową nutkę i przez to sprawiają wrażenie ciemniejszych, odwrotnie niż Beige.

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Troszkę tylko sie opaliłam, filtry i ciągłe łażenie w czapcze z daszkiem skutecznie chroniły (choc nie na 100%). Zresztą takich pryszczy dostałam na samym początku, że tylko zitzap mnie uratował (moja skóra nie za dobrze znosi słońce, albo fltry, bo i na plecach, rękach i dekolcie mam pełno guzów pryszczatych.)

Co do lumiere to wybrałam Light Medium Warm i Medium Golden we wzystkichformułach (a co ) oraz Medium Warm w formue FF i W.
Na początku jeszcze myślałam o Beige, ale doczytałam że one mało beige są.
Trzeba było wziąć jeszcze LMG w ciemniejszych formułach (cashmere i luminesse), ale ogólnie prawidłowe typy, przynajmniej na moje oko. Dobrze, że MW wzięłaś FF i VV, bo inaczej byłby raczej na pewno za ciemny.

Aha i absolutnie się nie czepiam, ale piszcie proszę pytania o dobór podkładu w wątku firmowym (jeśli istnieje), wtedy innym osobom będzie łatwiej. Jak już potestujesz, to skrobnij swoje spostrzeżenia na Lumiere, coby nam wątek nie umarł

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Zmartwiłyście mnie Pastereczką Ja prosiłam o wysyłkę po moim urlopie i nie martwiłam się, że jeszcze nie mam przesyłki... ale chyba pomautku pewien niepokój we mnie wstępuje.
A może nie ma co się martwić tylko poczekać. Może Pastereczka gdzies wyjechała i nie ma tel ze sobą (tak jak ja to zrobiłam wyjeżdżając na wakacje), może dostepu też nie ma....
Ale jak tyle osób się martwi to myślę, że dobrym rozwiązaniem jest to, żeby ktoraż z Krakowianek udała się do Joasi i sprawdziła co się dzieje.
Mariolko, słabe tłumaczenie, ja też broniłam Pastereczki, bo wiem, ze są takie okresy, kiedy trudno się ze wszystkom ogarnąć, ale celowe nieodbieranie telefonów (bo tak to wygląda) jest trochę nie fair i nic dziwnego, że dziewczyny czują się urażone niepoważnym traktowaniem.

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Niestety ale Mariolu:
- w zeszłym tygodniu Hexxanie udało się skontaktować z Pastereczką i miała do końca zeszłego tygodnia wysłać wszystkie pozostałe paczki co po liczbie osób bez paczek sądzę, że się nie stało,
- w swoim podpisie zamieściła wiadomośc również z zeszłego tygodnia, że będzie "jutro" na wizażu i odpisze na PW- tak się oczywiście nie stało a gdyby planowała wyjazd w najbliższych dniach (mając na myśli to "jutro") myślę, że nie zamieściłaby takiej informacji.
No i to jest to, o czym pisałam wyżej WI porządny podpis Tak trzymaj dziewczyno

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
FF powinnaś wziąć o dwa oczka w stosunku do Luminesse
VV jedno wyżej
C takie samo lub jedno wyżej
Uprzedziłyście mnie Ale Mariola chyba już na to wpadła

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Majorka ale to naprawdę była duuuża okazja na last minute
To dopiero burżuazja

Adusiadu gratuluję F-ki

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-21 o 16:18
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:17   #3412
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
grrr na poczcie nie odbieraja telefonow, to mecze listonosza. wkrotce mnie tu znienawidza chyba ;p

dziewczyny, gdzie jest ten post, ktory kiedys wkleila jakas wizazanka, ktorej mama pracuje na poczcie, dotyczacy rozladowni na polske coby sie dowiedziec czy przesylka dotarla do kraju?
Chce jeszcze podzwonic w sprawie EDMu..
post gabs- tu jest :
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1731
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:22   #3413
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość

Adusiadu gratuluję F-ki
Dziękuję
Pewnie już nic więcej z tego nie będzie, ale dobre i to
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:29   #3414
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Pinusia Pokaż wiadomość
ja bym się chętnie do Pastereczki wybrała, problem w ym ze nawet nie wiem gdzie mieszka. przecież się przeprowadziła.
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To mam propozycje skontakuj sie prosze z Gołąbkiem,powinna wiedziec wiecej -mam nadzieje.
ja mam aktualny adres Pastereczki (po przeprowadzce) ...jakby co
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:32   #3415
Pinusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 107
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

napisz mi proszę na priv, może dam rade się wybrać w tym tygodniu, nie obiecuje. chyba ze wcześniej pojawi się Pastereczka
Pinusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:37   #3416
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Pinusia Pokaż wiadomość
napisz mi proszę na priv, może dam rade się wybrać w tym tygodniu, nie obiecuje. chyba ze wcześniej pojawi się Pastereczka
ooo to zbierasz też listę co i jak? by było łatwiej Pastereczce

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

No nie wierzę, że Ty ze wszystkich tak piszesz




znaczy się, że co? bo nie kumam czaczy?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:44   #3417
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość

znaczy się, że co? bo nie kumam czaczy?
Bo Ty taka silna i zdecydowana kobieta jesteś, zasadnicza
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:50   #3418
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
wróciłam
jestem przerażona tym co muszę nadrobić, mam nadzieję na krótki raport z dwóch tygodni
na razie uaktualniłam bibliotekę kolorystyczną i zachęcam do wpisów!

tęskniłam!

Przybijam piątkę, równiez próbuję cokolwiek nadrobić, ale cus słabo mi idzie, to ponad siły
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rece od tych filtrow opadaja.

Kurde blade, co roku od nowa ten sam problem
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
a co do lirene mam tą zółtą 50+. I już nie mogę się doczekać kiedy przestanę jej uzywać. Poprawiania natury przez kwaszenie mi się zachciało.....
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
50 lirene w ilościach hurtowych +kapelusz z dużym rondem. Ale jak przewidywałam, cały rok filtrowania 50+ no to na takie słońce powinno być coś zdecydowanie mocniejszego
Dziewczyny no kurczę, coś niedobrze jest z tą Lirenką żółtą. Byłam tak zachwycona własciwosciami, ze wzięłam w słoneczne kraje tylko ten filtr do twarzy w ilości hurtowej i żadnej alternatywy i żałuję strasznie. Nie unikam słońca ale twarz mocno oszczędzam, i co, i wróciłam jako biszkopcik. W dodatku z przebarwieniami na czole. Przestaję wierzyc w jej fotostabilność i ogólnie własciwości ochronne. Co ciekawe przebarwiły mi się moje "stałe miejsca" i na szczęscie łaskawe słonko oszczędziło miejsca które mają stały romans z Acnedermem. Przesiadam się na coś z filtrowej starej gwardii, nie ma co.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:50   #3419
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
dziekuję!
a nie wiecie czy nierejstrowanych to tez sie tyczy? Mam numer z edmu ale ten 'LJ..." Jutro sie przejde na poczte jeszcze raz

wydaje mi sie ze byl jeszcze jakis numer do rozladowni, chyba do wawki
no ale nie wazne, bede reklamowac
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:00   #3420
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
dziekuję!
a nie wiecie czy nierejstrowanych to tez sie tyczy? Mam numer z edmu ale ten 'LJ..." Jutro sie przejde na poczte jeszcze raz

wydaje mi sie ze byl jeszcze jakis numer do rozladowni, chyba do wawki
no ale nie wazne, bede reklamowac
Tak bo każda zagraniczna przesyłka, bez względu na to, czy rejestrowana, czy nie jest wciągana do rejestru przy przekraczaniu granicy.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.