Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 19:30   #2971
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

No to faktycznie z tymi rozami to ciezka sprawa a ja myslalam ze konkretny rodzaj rozy pasuje do konkretnego rodzaju cery to moze sporoboje jakis zimnych odcieni?
Jak dla mnie to theme park daje taki bardzo elegancki efekt a snooz bar i nick nack to bardzo fajne dzienne roze tylko nick nacka troche wiecej smaruje bo nie jest zbyt widoczny w cienkiej warstwie
WinlyEm a jak czy mozesz napisac jak sprawoje sie junior? bo zastanawiam sie czy wziasc blending brush czy moze dwa juniory :? No i gratuluje kolekcji xD az mnie w dolku sciska z zazdrochy
eiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:35   #2972
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Incorrect
szczerze mówiac o tym samym pomyslam co ferguusson, czyli o buttered tan, z tym że on jest wedlug mnie zbliżony kolorystycznie do light olive, ale wpada w bardziej żółty, ładny ciepły odcień; buttered wyglada bardzo ładnie na twarzy, napewno ładnie podkresla opalenizne (moja jest taka oliwkowo-brazowa).. ja rowniez do jasniejszych podkładow dorzucam kapke ciemniejszych, np. medium tan, light tan, medium beige neutral, czasami beige neutral (ktory jest dosyc ciemny, wpadajacy w pomarancz) i jest wtedy to co sie chce

dziewczyny, który róż będzie mniej wiecej zbliżony kolorystycznie do back to school ??

Edytowane przez LadyDaisy
Czas edycji: 2009-08-05 o 19:42
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:50   #2973
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Incorrect-a moze Buttered tan..? (warm)? Bo medium tan(golden) moze byc juz za ciemny(tak zgaduje..).. Chociaz ja jestem fanka mieszania podkladow..wiec wziełabym medium tan i mieszala w wybranej proporcji z tym ktory uzywalas przed opalaniem. Tonacja pozostalaby po czesci ta sama.. a bylby ciemniejszy.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------


WinlyEm-ile pęęęęęędzliiii
Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
Incorrect
szczerze mówiac o tym samym pomyslam co ferguusson, czyli o buttered tan, z tym że on jest wedlug mnie zbliżony kolorystycznie do light olive, ale wpada w bardziej żółty, ładny ciepły odcień; buttered wyglada bardzo ładnie na twarzy, napewno ładnie podkresla opalenizne (moja jest taka oliwkowo-brazowa).. ja rowniez do jasniejszych podkładow dorzucam kapke ciemniejszych, np. medium tan, light tan, medium beige neutral, czasami beige neutral (ktory jest dosyc ciemny, wpadajacy w pomarancz) i jest wtedy to co sie chce

dziewczyny, który róż będzie mniej wiecej zbliżony kolorystycznie do back to school ??
dzieki dziewczyny
Jaka jednomyślonść

ale skoro on jest podobny od light Olive to będzie za jasny
a ktory z tych ciemniejszych mam wziasc? Medium Tan czy Light Tan? Czy jakis inny?Tak jak widać Medium Tan jest ciemniejszy i taki bardziej żywszy, a Light Tan jest ja to nazwyam "bez zycia" ?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:02   #2974
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny
Jaka jednomyślonść

ale skoro on jest podobny od light Olive to będzie za jasny
a ktory z tych ciemniejszych mam wziasc? Medium Tan czy Light Tan? Czy jakis inny?Tak jak widać Medium Tan jest ciemniejszy i taki bardziej żywszy, a Light Tan jest ja to nazwyam "bez zycia" ?
na pierwszy rzut oka zblizony, ale u mnie po nalozeniu np. light olive bylam blada , a po buttered ładnie oliwkowo-zdrowo-opalona czyli nie ma sie tym co sugerowac, bo podobne tylko w pudeleczkach, zupelnie inaczej na buzi jesli chodzi np. o beige light tan, to brzydki ciemny brudny kolor, taki brudny brąz (to moje odczucia ) golden medium tan ciezki pomarancz tręcnięty zółcią, zastanow sie nad medium beige neutral i beige neutral (ciemniejszy), oba duuzo ciemniejsze niz na zdjeciach, nawet po zmianie kolorystyki strony
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:03   #2975
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

czy któraś z was nakładala podkład edm mieszając go z wodą? nie chodzi mi o spryskanie pędzla np. hydrolatem, tylko dodanie wody do podkładu. wydaje mi się, że gdzieś tu o tym czytałam, ale nie mogę znaleźć
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:26   #2976
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
na pierwszy rzut oka zblizony, ale u mnie po nalozeniu np. light olive bylam blada , a po buttered ładnie oliwkowo-zdrowo-opalona czyli nie ma sie tym co sugerowac, bo podobne tylko w pudeleczkach, zupelnie inaczej na buzi jesli chodzi np. o beige light tan, to brzydki ciemny brudny kolor, taki brudny brąz (to moje odczucia ) golden medium tan ciezki pomarancz tręcnięty zółcią, zastanow sie nad medium beige neutral i beige neutral (ciemniejszy), oba duuzo ciemniejsze niz na zdjeciach, nawet po zmianie kolorystyki strony

beige neutral ciemniejszy od medium beige neutral ?
wlasnie teraz to zauwazylam rzeczywiscie kolor medium beige neutral jest przeklamany, w rzeczywistosci jest duzo ciemniejszy, ale nie pasuje mi bo za malo w nim żółci, nie ta kolorystyka
ale beige neutral musze zobaczyc
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:37   #2977
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cześć dziewczyny czy jest na forum jakaś dobra duszyczka która pomogła by początkującej minerałofance przy zamówieniu?Chodzi o to że chciała bym kupić darmowy komplet sampli dla przetestowania ale nie posiadam paypala w zwiążku z tym była bym skłonna przelać pieniążki na konto którejś z was która posiada paypala a ona wtedy zapłciła by za mnie jeśli dla którejś z was nie był by to problem to byłabym ogromnie wdzięczna
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 20:39   #2978
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
czy któraś z was nakładala podkład edm mieszając go z wodą? nie chodzi mi o spryskanie pędzla np. hydrolatem, tylko dodanie wody do podkładu. wydaje mi się, że gdzieś tu o tym czytałam, ale nie mogę znaleźć
Ja kiedyś tak robiłam, ale u mnie żaden sposób nakładania na mokro podkładu nie sprawdził się
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:47   #2979
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
czy któraś z was nakładala podkład edm mieszając go z wodą? nie chodzi mi o spryskanie pędzla np. hydrolatem, tylko dodanie wody do podkładu. wydaje mi się, że gdzieś tu o tym czytałam, ale nie mogę znaleźć
O to Ci chodzi? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=343
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:47   #2980
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Potrzebuję Waszej pomocy.
Dzisiaj pierwszy raz użyłam filtra (emulsja Avene 50+) i wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że strasznie bieli i jak nałożę mój podkład, to twarz odcina mi się od reszty ciała...
A tak pokochałam Light Almond Intenisve - mój odcień idealny

Zatem szukam czegoś ciemniejszego niż Light Almond (ale koniecznie oliwkowego i bez różowych i brzoskwiniowych tonów, raczej w kolorze szaro-żółtym).

Może ktos coś doradzi, bo ciemniejsze oliwki na stronie EDM wyglądają jakby miały lekko brzoskiniowe nuty...

Kurcze, może po prostu kupie Olive Medium i wymieszam z Light Almondem???
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:48   #2981
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś tak robiłam, ale u mnie żaden sposób nakładania na mokro podkładu nie sprawdził się
a ile tej wody dawałaś?
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 21:24   #2982
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

sypałam sobie niewielką ilość proszku i dawałam kropelkę wody, mieszałam patyczkiem, myziałam po tym pędzlem i stemplowałam twarz. potem znów troszkę proszku, wody itd
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:37   #2983
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
beige neutral ciemniejszy od medium beige neutral ?
wlasnie teraz to zauwazylam rzeczywiscie kolor medium beige neutral jest przeklamany, w rzeczywistosci jest duzo ciemniejszy, ale nie pasuje mi bo za malo w nim żółci, nie ta kolorystyka
ale beige neutral musze zobaczyc
Incorrect-Cathy ma w swoim blogu genialne zestawienie oliwek i wogole ciemniejszych podkladow. Na ostatniej lub przedostatniej stronie. Ja zawsze, przed jakimikolwiek zakupami tam zagladam, bo juz sie czasem gubie nawet w odcieniach jakie sama mam

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny czy jest na forum jakaś dobra duszyczka która pomogła by początkującej minerałofance przy zamówieniu?Chodzi o to że chciała bym kupić darmowy komplet sampli dla przetestowania ale nie posiadam paypala w zwiążku z tym była bym skłonna przelać pieniążki na konto którejś z was która posiada paypala a ona wtedy zapłciła by za mnie jeśli dla którejś z was nie był by to problem to byłabym ogromnie wdzięczna
Szkoda ze nie dałas znac wczesniej, zamawialam sobei pare nowych rzeczy, i juz na sile bralam zestaw sampli(no bo wstyd nie zamowic, a podklady juz mam, i to w zapasie).. Idz na wspolne zamowienia i tam z pewnoscia Ci pomoga. Poza tym hmm.. tak sie dopiero teraz "obudzilam".. Pay Pal..? Ja zawsze place karta..?

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Potrzebuję Waszej pomocy.
Dzisiaj pierwszy raz użyłam filtra (emulsja Avene 50+) i wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że strasznie bieli i jak nałożę mój podkład, to twarz odcina mi się od reszty ciała...
A tak pokochałam Light Almond Intenisve - mój odcień idealny

Zatem szukam czegoś ciemniejszego niż Light Almond (ale koniecznie oliwkowego i bez różowych i brzoskwiniowych tonów, raczej w kolorze szaro-żółtym).

Może ktos coś doradzi, bo ciemniejsze oliwki na stronie EDM wyglądają jakby miały lekko brzoskiniowe nuty...

Kurcze, może po prostu kupie Olive Medium i wymieszam z Light Almondem???
Ja bym na Twoim miejscu albo zmienila filtr(choc swoja droga mialam ja i mnie nie bielila..) albo sprobuj z Olive Golden Medium-na stronie wyglada nieco brzoskwiniowo, ale wg mnie na swatch'u jest klasyczna oliwka. I własnie ton ciemniejsza od Light'a. Ew. mieszaj z Olive Medium.. a jak juz zapanujesz nad filtrem bedziesz mogła wrocic do Light'a a Medium używać do modelowania twarzy.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:59   #2984
itissunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachod
Wiadomości: 90
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Hej dziewczyny
Niedawno zamowilam sobie probki z EDM na allegro i dzisiaj przyszly. Na 7 kolorow podkladow chyba najbardziej odpowiada do mojej skory Beige Neutral (na zdjeciu to nr 5)- chociaz zastanawiam sie jak go nalozylam na cala twarz czy nie jest ciut za jasny i czy oby moje oko mnie nie oszukalo . Jak najszybciej chcialabym zlozyc zamowienie (ah ta niecierpliwosc ale te kolory mnie dezorientuja i mam dlatego kilka pytan:

  • jak uwazacie jaki kolor korektora najbardziej bedzie pasowal pod Beige Neutral? mam probke multi intensive i wydaje mi sie ze jest ciut przyjasny
  • jakis czas po zalozeniu podkladu zaczela mi sie swiecic cera - czytalam wczesniej ze najlepszy jest na to puder lub bibulki - stad tez moje pytanie czy mozecie pomoc mi dobrac kolor pudru do koloru podkladu?
  • i czy sa moze obecnie jakies promocje? bo nie wiem czy dobrze wyczytalam z tej stronki ze chyba przy zamowieniu powyzej 21 dolarow 3 probki cieni gratis?
  • i ostatnie pytanie: jaka pojemnosc zazwyczaj zamawiacie?
Dodaje tez zdjecia podkladow na szyji i twarzy - roztarte i nieroztarte. Mam tez wielka prosbe abyscie poradzily mi czy dobry kolor wybralam (czy moze zaden nie pasuje). Narazie podalam cyferki a ktorym kolorom jakie cyferki odpowiadaja podam jutro bo zapodziala mi sie kartka.

Aha i wszystkie kolory to formula Intensive
Z gory dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklad1.jpg (38,5 KB, 96 załadowań)
itissunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:10   #2985
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny pomoc potrzebna od zaraz do tej pory używałam odcienia Warm - Buttered Tan w formule Intensive lecz teraz gdy jestem opalona jest on za jasny więc potrzebuję coś ciemniejszego i bardziej opalonego jaki odcień byłby najbardziej odpowiedni?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:22   #2986
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomoc potrzebna od zaraz do tej pory używałam odcienia Warm - Buttered Tan w formule Intensive lecz teraz gdy jestem opalona jest on za jasny więc potrzebuję coś ciemniejszego i bardziej opalonego jaki odcień byłby najbardziej odpowiedni?
medium beige summer masz chyba karnacje podobna do mnie używam teraz właśnie MBS, wcześniej na początku alta buttered tan
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:34   #2987
sayeeeda
Raczkowanie
 
Avatar sayeeeda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: śląsk <Częstochowa>
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ojeju, z tymi podkładami na lato to są same problemy - ja zamawiam probki ciagle i juz mam dosc. A wole sie nawet nie bawic w mieszanie bo zgłupieje do reszty tez uzywam teraz buttered tan ale jakos wydaje mi sie on za mało zółty :/ czy pomogłoby tu uzycie pod podkład korektora sunlight na całosc albo koalina? Czy to nijak sie ma do koloru podkładu?
__________________
So catch me if you can - am goin' back...



sayeeeda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:39   #2988
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
medium beige summer masz chyba karnacje podobna do mnie używam teraz właśnie MBS, wcześniej na początku alta buttered tan

Też myślę nad MBS z opisu wydaje sie ok ale kompletnie nie wiem jak wygląda ten odcień na skórze... a co myślisz o Warm-Toffe? Planuję przyciemnić Buttered Tan którymś z tych...
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:44   #2989
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Też myślę nad MBS z opisu wydaje sie ok ale kompletnie nie wiem jak wygląda ten odcień na skórze... a co myślisz o Warm-Toffe? Planuję przyciemnić Buttered Tan którymś z tych...
toffee jest bardzo ciemny.... nie wiem jak ciemna jestes, ale on mi wygląda na taki dla prawie ciemnoskórych
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 10:45   #2990
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

sayeeeda mozesz sprobowac dosypac troche sunlight do podkładu no ale tak wiem to juz jest mieszanie ale na angielskim forum edm czytalam, ze dziewczyny tak robia.. mieszaja podklady z sunlight albo peach a nawet z mintem, zeby stworzyc mieszanke kryjaca rumience, ale nie wybijajaca sie spod podkladu
eiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:39   #2991
sayeeeda
Raczkowanie
 
Avatar sayeeeda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: śląsk <Częstochowa>
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

no wlasnie tez duzo czytałam o tym mieszaniu ale skoro EDM ma tyyyyle odcieni to miałam nadzieje ze dobiore odpowiedni a tu by trzeba jeszcze mieszac heh Ogolnie to mam 4 potencjalne kolory na lato i juz mam dosc tego wybierania zalezy pod jakim katem spojrze w lustro i przy jakim swietle tak wszystkie sa niemal identyczne i albo zaden nie pasuje, albo wszystkie pasują

Jest mozliwe ze sandy olive i light olive niczym sie nie rózni? Co wiecej mam wrazenie ze light jest ciutke ciemniejsze niz sandy.
Moze mam dziwny dziub albo gały

Aha, jeszcze jedno pytanko - dla nieznacznego "pożółcenia" twarzy lepszy były korektor czy puder sunlight na całosc?
__________________
So catch me if you can - am goin' back...




Edytowane przez sayeeeda
Czas edycji: 2009-08-06 o 11:40
sayeeeda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:51   #2992
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ferguusson widzisz bo ze mnie to taka ciapa,zamówiłam wstępnie 2 podkłady na allegro w samplach i pędzel i dziś właśnie czekam na paczkę z podkładami bo Flat Top jest już u mnie no i stwierdziłam ,że bardziej opłaca się zestaw sampli(tak ,wiem wiem jestem blondynką i powinnam od razu zamówić ze 2 zestawy sampli) noale zależałomina czasie dlatego padłona all.W kążdym razie napisz co wybrałaś do swojego kitu tomoze jakaś mała wymianka nam się uda
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:52   #2993
itissunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachod
Wiadomości: 90
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez sayeeeda Pokaż wiadomość
no wlasnie tez duzo czytałam o tym mieszaniu ale skoro EDM ma tyyyyle odcieni to miałam nadzieje ze dobiore odpowiedni a tu by trzeba jeszcze mieszac heh Ogolnie to mam 4 potencjalne kolory na lato i juz mam dosc tego wybierania zalezy pod jakim katem spojrze w lustro i przy jakim swietle tak wszystkie sa niemal identyczne i albo zaden nie pasuje, albo wszystkie pasują

Jest mozliwe ze sandy olive i light olive niczym sie nie rózni? Co wiecej mam wrazenie ze light jest ciutke ciemniejsze niz sandy.
Moze mam dziwny dziub albo gały

Aha, jeszcze jedno pytanko - dla nieznacznego "pożółcenia" twarzy lepszy były korektor czy puder sunlight na całosc?
W wiadomosci nr 2984 mozesz sobie na zdjeciu porownac kolor sandy olive (to numer 1) i light olive (to numer 6)
Wychodzi, przynajmniej na mojej cerze, ze roznica nieduza
itissunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 12:08   #2994
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Mysle, ze lepiej byloby dosypac korektor do podkladu, poniewaz nie zauwazylam zeby kaolin sunlight jakos specjalnie mnie zazolcal, kiedy klade go na podklad ani pod raczej daje jakis taki bardzo fajny efekt rozswietlenia czy czegos takiego
eiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 12:18   #2995
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Ferguusson widzisz bo ze mnie to taka ciapa,zamówiłam wstępnie 2 podkłady na allegro w samplach i pędzel i dziś właśnie czekam na paczkę z podkładami bo Flat Top jest już u mnie no i stwierdziłam ,że bardziej opłaca się zestaw sampli(tak ,wiem wiem jestem blondynką i powinnam od razu zamówić ze 2 zestawy sampli) noale zależałomina czasie dlatego padłona all.W kążdym razie napisz co wybrałaś do swojego kitu tomoze jakaś mała wymianka nam się uda
Nie znam cen allegro-ale myśle ze i tak nic sie bardziej nie opłaca niż zamówienie bezposrednio u nich-zwlaszcza w grupowym. A ten kit za 50usd grosze-a tyle kosmetyków..

Ja mam male kolekcje sampli TUTAJ i tu wrzuciłam bigi z ostatniego zamowienia.. a jeszcze czekam na przesylke z zestawem korektorów, skladanym pędzlem i znowuż samplami.. Juz sie gubie troche.

Co do wymianek to muszę sie dowiedzieć czy dziewczynki wysylaja zagranice, bo pewnie srednio im sie bedzie opłacało ze mna wymieniać...
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:43   #2996
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
toffee jest bardzo ciemny.... nie wiem jak ciemna jestes, ale on mi wygląda na taki dla prawie ciemnoskórych
Ale jakby go tak zmieszać z bigiem BT to może był by dobry? w końcu z tej samej tonacji są
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 14:08   #2997
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny a wiecie jaki podkład jest o ton ciemniejszy od winged butter?
Też mam problem z podkładem bo opaliłam twarz i teraz podkład jest ciut za jasny.Już planuj przyciemnić ten podkład bronzerem tylko też nie wiem jaki wybrać ,zamówiećsampel everyday bronzer czy lepiej wypróbować jeszcze podkład z goldenów- medium tan?Co radzicie edemowe ekspertki?
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 15:57   #2998
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

No niech to szlag...akurat klinełam zamówienie dzień przed pojawieniem składanego flata...co za cholerny pech ;(
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 16:00   #2999
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

itissunny, stawiałabym na 4 i 5
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:22   #3000
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
No niech to szlag...akurat klinełam zamówienie dzień przed pojawieniem składanego flata...co za cholerny pech ;(
Czy przy zamówieniu miałaś normalnie shipping calculator? Próbuje zrobić symulacje ale nie mam tej opcji
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.