Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 07:44   #2941
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzien dobry.
Dziewczyny, przykro mi, jesli staniki są za szerokie. Ja normalnie nosze 30, w porywach do 28, a kupilam 32 i jeszcze mnie sciska. I to nie tylko moja opinia, wrzucałam specjalnie recenzje z listków, zeby nie brac na siebie całej odpowiedzialności za dobór rozmiaru, bo w końcu jestem w ciąży. Pisałam, ze mogę miec lekko tendencyjny osąd.
Kurka, no
coś Ty, luzik
przeczytałam listki
ja też z tych co nie lubią jak mnie ciśnie
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja ze swoim gadam po kociemu, tylko nie bardzo wiem co do niego mówię



Mniam, brzmi smacznie

Fajne to zdjęcie kota wstawiłaś Mój często częstuje się herbatą jak stoi na stoliku - kawy nie polubił A koleżanka, od tórej mam kociaka mówi, że jak chce żeby koty się czegoś napiły to właśnie do resztek starej herbaty dolewa wody z kranu i jej kotki rzucają się na to jak na jakieś delicje im większa śłumpa tym lepiej smakuje

Agusia - u mnie 6 to standard w tygodniu a 8 to luksus weekedowy czekam z ustęsknieniem do jutra żeby pospać i się wyspać.

A wiecie co wczoraj zrobiłam Wpadła mi w ręce próbka podkładu płynnego z Vichy i się nim wysmarowałam... zaraz po nałożeniu jakoś to wyglądało ale jak dojechałam do pracy i zobaczyłam się w lustrze to się przeraziłam... jakieś plamy, pory wszystki jakieś ftalnie wyeksponowane, skóra lepka... jedną emotką już NIGDY nie popełnię zdrady minerałó na rzecz płynnych podkładów (no tylko moja Sonia dozwolona bo sie normalnie zachowuje na twarzy)
ja dostałam próbki z YR i nie wiedzieć czemu sądziłam że to serum
jak się posmarowałam to wyszła piękna brązowa pomarańcza a to krem koloryzujący się okazał

powiedz mi jeszcze, czy będzie ktoś uczulony na coś

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

a, wczoraj się kładę do łóżka i co widzę? dziura w prześcieradle
ani to japońskie ani jedwab tym bardziej ale dziura jak byk, no
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 07:57   #2942
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Pranie, nie pzrejmuj się. Ja też tylko swój osobisty osąd podałam, ja lubię mocno ciasne i po effuniakach spodziewałam się takiego do którego potrzebować będe przedłużki a tu zapięłam sę normalnie. Dzisiaj mam go na sobie i kurczę chyba powinnam wziać miskę większą... tylko większa miska jest od razu wyżej zabudowana i jak przymierzyłam Dmi to jakoś mi w nim niewygodnie bardzo było... eh, trzeba będzie schuść kilka kg i po kłopocie. Staniczek baaardzo wygodny, w ogóle go nie czuję.

Ilonka - jeśli mówisz o niedzieli to nie mam takiej wiedzy - wydaje mi się, że nie. Synek koleżanki musi uważać na nabiał i słodycze, bo miał podejrzenie refluksu, ale wiem, że przy takich okazjach okazjach jak święta/urodziny to jada wszystko.

Edit: to ja dzisiaj swoje obejrzę a tak serio to ja mam kanapę porwaną w salonie - przez kota.... iżeby dalej nie podarł to położyłam tam poduchy ozdobne... Nie mam jak wywieźć kanapy do tapicera i nawet nie chcę, bo chcę nową kanapę

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-03-05 o 07:59
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:01   #2943
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Pranie, nie pzrejmuj się. Ja też tylko swój osobisty osąd podałam, ja lubię mocno ciasne i po effuniakach spodziewałam się takiego do którego potrzebować będe przedłużki a tu zapięłam sę normalnie. Dzisiaj mam go na sobie i kurczę chyba powinnam wziać miskę większą... tylko większa miska jest od razu wyżej zabudowana i jak przymierzyłam Dmi to jakoś mi w nim niewygodnie bardzo było... eh, trzeba będzie schuść kilka kg i po kłopocie. Staniczek baaardzo wygodny, w ogóle go nie czuję.

Ilonka - jeśli mówisz o niedzieli to nie mam takiej wiedzy - wydaje mi się, że nie. Synek koleżanki musi uważać na nabiał i słodycze, bo miał podejrzenie refluksu, ale wiem, że przy takich okazjach okazjach jak święta/urodziny to jada wszystko.

Edit: to ja dzisiaj swoje obejrzę a tak serio to ja mam kanapę porwaną w salonie - przez kota.... iżeby dalej nie podarł to położyłam tam poduchy ozdobne... Nie mam jak wywieźć kanapy do tapicera i nawet nie chcę, bo chcę nową kanapę
ok, coś wymyślę

a z kanapą - prawidłowa postawa
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:05   #2944
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

W ogóle to marzy mi się nie tylko nowa kanapa ale parę zmian w mieszkaniu - zmiana koloru ścian np (po 3 latach już są tak bródne, że patrzeć nie mogę)... ale nie mam pomysłu na zmiany. Chociaż zapaliło się światełko w tunelu, bo wczoraj poznałam pewną dziewczynę, która zajmuje się aranżacą wnętrz - jak się z nią troszkę zaprzyjaźnię to może coć podpowie Bo moje wizje są sprzeczne z wizjami tż i tu jest problem i ciągle odwlekamy decyzję jaichkolwiek prac.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:10   #2945
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
W ogóle to marzy mi się nie tylko nowa kanapa ale parę zmian w mieszkaniu - zmiana koloru ścian np (po 3 latach już są tak bródne, że patrzeć nie mogę)... ale nie mam pomysłu na zmiany. Chociaż zapaliło się światełko w tunelu, bo wczoraj poznałam pewną dziewczynę, która zajmuje się aranżacą wnętrz - jak się z nią troszkę zaprzyjaźnię to może coć podpowie Bo moje wizje są sprzeczne z wizjami tż i tu jest problem i ciągle odwlekamy decyzję jaichkolwiek prac.
nasze ponad 6 lat i też trzeba będzie niedługo pomalować
na razie z okazji nowych mebelków Oli pomalowałam u niej jedną ścianę żeby rozweselić i poprzyklejałam różne kwiatki żeby zakryć odpryski farby od mebli

a on choć na jakieś wizje czy mu się po prostu Twoje nie podobają?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:33   #2946
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
nasze ponad 6 lat i też trzeba będzie niedługo pomalować
na razie z okazji nowych mebelków Oli pomalowałam u niej jedną ścianę żeby rozweselić i poprzyklejałam różne kwiatki żeby zakryć odpryski farby od mebli

a on choć na jakieś wizje czy mu się po prostu Twoje nie podobają?
Każde z nas ma inną wizję np. on chce komin okleić piaskowcem a ja wolałabym jakiś silniejszy akcent - jakąś farbę strukturalną w kolorze ciemnej czekolady... (to taki przykład)
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:35   #2947
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Dzień dobry Piątek
WI przelałam już za naturalis
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 08:37   #2948
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Każde z nas ma inną wizję np. on chce komin okleić piaskowcem a ja wolałabym jakiś silniejszy akcent - jakąś farbę strukturalną w kolorze ciemnej czekolady... (to taki przykład)
są piękne ciemne wykładziny kamienne
piaskowiec jest dość mdły
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:53   #2949
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Oli mnie dziś rozbroiła - zażyczyła sobie oglądać moje zdjęcia w ciąży i pyta: "czemu ja się tam schowałam"
dobre


Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ferg, ślę Ci kaskę :P szykuj portfel kredki dla mnie i dla AF i paleta dla mnie
a co? a co ?co kupujecie?

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
I dziekuję że się martwiłyście.. melduję że dzis mnei nic nie potrąciło

za to jutro szefa nie ma i wisash non stop w tle-przecież mozna dzwonić do dostawcy i przebiegnąć wzrokiem po paru postach
o rany fergus potracilo cie cos?

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
cotka, ty na jakiś bardzo wielukierunkowych studiach jesteś
izotermy, fizyka, prątki?

od wczoraj zaczęłam SB
ale nie wiem czy wytrwam na I fazie
(w niedzielę urodziny w rodzinie, musze zjeść kawałek tortu - bo byłonby dziwne gybym odmówiła skoro sama go piekę)
poza tym przeczytałam cały wątek przepisowy i jakoś nie bardzo umiem sobie śniadanie wymyśłić, zeby szybkie było i nadawało się do zabrania do pracy i jedzenia wśród ludzi
spotku a jak tam twoj TZ jesli mozna zapytac?

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
scena z filmu: Pan leży w spa i kosmetyczna nakłąda mu maseczkę na twarz tłumacząc:
- Ma Pan rozszerzone pory w strefie T, więc musimy oczyścić skórę i zwęzić pory...
- To ja mam jakąś strefę T????

ależ się uśmiałam
boskie

Dzien Dobry. Jak cudownie ze piatek dzisiaj. Ja podobnie jak Mariola - w tygodniu pobudka o 5.30 w weekendy ok 8mej.
Dzisiaj listonosz przynios listy a ja poczulam cos w stylu hmmm moze cos dla mnie? ale ja nic nie kupilam ostatnio. Uzaleznilam sie od przychodzacych paczek
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:57   #2950
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jedni mają strefe G inni mają strefe T

Cansanda - cele życiowe oraz nasze podobieństwa



Milego dnia, ja wlasnie jade walczyc z hiszpanskimi urzedami.............

Il , dawaj tego kota

Moja Kuku, znow wyrywa sobie siersc, kurcze aby RPSCA mnie nie zalatwila, bo wyglada jakby sie ktos nad nia znecal.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2010-03-05 o 09:04
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 09:18   #2951
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Edit: to ja dzisiaj swoje obejrzę a tak serio to ja mam kanapę porwaną w salonie - przez kota.... iżeby dalej nie podarł to położyłam tam poduchy ozdobne... Nie mam jak wywieźć kanapy do tapicera i nawet nie chcę, bo chcę nową kanapę
A macie drapak?

Ja swoją od malutkiego nauczyłam że drapie się tylko drapak i teraz nie rusza niczego innego
Za to u mojej mamy koty drapak zobaczyły po raz pierwszy w wieku 2 i 4 lat i mają go kompletnie gdzieś a 2 łóżka są całe w strzępach

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Moja Kuku, znow wyrywa sobie siersc, kurcze aby RPSCA mnie nie zalatwila, bo wyglada jakby sie ktos nad nia znecal.
Bidulka
U niej to alergiczne, na tle nerwowym czy coś innego? Bo zapomniałam niestety
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 09:22   #2952
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Umiarkowanie nie wąchałam jeszcze

ps.I jak zostaniesz organizatorką?
Nie zostanę, ale mam 22 ml w dużym atomizerze na zbyciu 8 zużyłam, zapach ok, ale jednak nie mój. Także...




Dzień dobry
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 09:38   #2953
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A macie drapak?

Ja swoją od malutkiego nauczyłam że drapie się tylko drapak i teraz nie rusza niczego innego
Za to u mojej mamy koty drapak zobaczyły po raz pierwszy w wieku 2 i 4 lat i mają go kompletnie gdzieś a 2 łóżka są całe w strzępach



Bidulka
U niej to alergiczne, na tle nerwowym czy coś innego? Bo zapomniałam niestety
Nie mamy drapaka, ceny jakieś z kosmosu tych drapaków... a z kanapą to zagranie taktyczne, bo jak Glut szaleje po kanapie to tż krzyczy na niego, że łóżko rozwali a ja mu pozwalam szleć - zeby rozwalił

Chciałabym dla kotka taki "domek" piętrowy z budką, drapakiem i hamakiem, ale jeszcze w przyzwoitej cenie nie znalazłam
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 09:48   #2954
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Nie zostanę, ale mam 22 ml w dużym atomizerze na zbyciu 8 zużyłam, zapach ok, ale jednak nie mój. Także...
Ale ja tak ogólnie pytałam Nie odnośnie Theoremy

22ml to jednak chyba za dużo na początek

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Nie mamy drapaka, ceny jakieś z kosmosu tych drapaków... a z kanapą to zagranie taktyczne, bo jak Glut szaleje po kanapie to tż krzyczy na niego, że łóżko rozwali a ja mu pozwalam szleć - zeby rozwalił

Chciałabym dla kotka taki "domek" piętrowy z budką, drapakiem i hamakiem, ale jeszcze w przyzwoitej cenie nie znalazłam
A do ilu byś chciała? Na allegro można często tanio drapak upolować

O coś takiego Ci chodzi? Będę jakby co zwracać uwagę
A może taki?

Wierz mi im wcześniej kot będzie miał drapak tym lepiej, potem są marne szanse żeby się przyzwyczaił do drapaka i odzwyczaił od mebli a musi o coś ostrzyć pazury taka jego natura Tak więc lepiej jakikolwiek prosty drapak niż nic
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 09:53   #2955
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

eee nie chcę straszyć, ale mój głupek miał drapak od samego początku i mimo prób nauki nigdy z niego nie skorzystał Ba nawet się go bał Najbardziej lubi wykładziny Ja polecam nożyczki do pazurków, tylko takie z ochronką/zabezpieczeniem, które zapobiega zbyt głębokiemu obcięciu pazurów.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 09:53   #2956
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cześć wszystkim

W kwestii snów, to ja miałam dziś bardzo smutne I jeszcze z rana mnie podkurzył wiadomo-kto No po ch** mam dzwonić, jak i tak nie mamy o czym rozmawiać, tylko czy piszę pracę, a kiedy skończę, a czemu tak wolno, a powinnam przyspieszyć...I o pogodzie Bo innych 'wspólnych' tematów nie mamy. Za to poszukiwania mieszkanka ruszyły pełną parą Szkoda, że z moją pracą tak ładnie nie idzie, ale ostatecznie spędzę parę miesięcy w jakiejś tymczasowej. Oki, siadam do durnej magisterki. I w ogóle, mały mój ma dziś na weekend przyjechać, a ja się czuję jakoś tak dziwnie. Jeszcze wczoraj strasznie się cieszyłam, a dziś nie wiem, mam jakieś złe przeczucia, nie wiem, czy dlatego, że tak dawno się nie widzieliśmy, czy co Najchętniej bym się zakopała w pierzynkę i zniknęła
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:25   #2957
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

moj Sashka nie ma drapaka i ostrzy pazury o regal
a w ogole to myslalam ze strzeli focha za to ze sobie wyjechalismy ale nic takiego. Kochany jest i widac ze sie cieszy
Czy mowilam wam juz jakie Tajki sa sliczne? rysy twarzy, cera, wlosy. Sa drobniutkie i szczuple. Ale nie plaskie
Faceci za to kiepscy

evelinek
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2010-03-05 o 10:26
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:26   #2958
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
eee nie chcę straszyć, ale mój głupek miał drapak od samego początku i mimo prób nauki nigdy z niego nie skorzystał Ba nawet się go bał Najbardziej lubi wykładziny Ja polecam nożyczki do pazurków, tylko takie z ochronką/zabezpieczeniem, które zapobiega zbyt głębokiemu obcięciu pazurów.
Ta moja kotka co kocha drapak też ma obcinane pazury ale i tak zaraz po obcięciu leci do drapaka Teraz dostała nowy drapak i też przez pierwsze kilka dni się go bała ale w końcu się przekonała i zaczęła z nim szaleć
Ona od pierwszych dni u mnie miała do dyspozycji drapak, taki najprostszy i naturalnie jej to przyszło że zaczęła go drapać, nawet żadnego przyuczania nie było potrzeba czy zachęcania kocimiętką

Natomiast z nożyczkami naprawdę trzeba uważać żeby nie zrobić kotu krzywdy Lepiej na pierwszy raz iść do weta żeby on to zrobił i pokazał co i jak
Poza tym nie każdy kot da sobie obciąć pazury Te u mamy za nic nie pozwolą się do swoich zbliżyć Do tego kota też trzeba od małego przyzwyczajać

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
moj Sashka nie ma drapaka i ostrzy pazury o regal
a w ogole to myslalam ze strzeli focha za to ze sobie wyjechalismy ale nic takiego. Kochany jest i widac ze sie cieszy
Czy mowilam wam juz jakie Tajki sa sliczne? rysy twarzy, cera, wlosy. Sa drobniutkie i szczuple. Ale nie plaskie
Faceci za to kiepscy
A jesteś pewna że to kobiety były? Ponoć łatwo się pomylić
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:30   #2959
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Chciałabym mieć kota...

Ev rozumiem Cię, też mam czasem takie dni. Niby nic się nie dzieje, wszystko ok, a ja chodzę roztrzęsiona i szukam podstępu... Na szczęście w porę sobie uświadamiam, że to działa jak samospełniająca się przepowiednia i zmieniam nastawienie. Smile


KamilkoWu - czy nadal jesteś zainteresowana klasyczną Lolitą z flakonem...? jakieś 43 ml... Jak się okazuje, to pierwszy zapach który przyprawia mnie o ból głowy z blotterka pachnie super, z samego nadgarstka też, ale jak użyłam globalnie... no nie mogę także jak coś... a jak nie to poleci na All
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 10:36   #2960
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

A jesteś pewna że to kobiety były? Ponoć łatwo się pomylić
O rany noooo tam jest faza z tymi Ladyboyami
O dziwo w Bangkoku ich nie widzielismy, moze dlatego ze nie poszlismy na zadne show ani do clubu. Natomiast w tym naszym miasteczku owszem widzialam pieknych Ladyboyow....w cudownych sukniach, piekne mejkapy byl tez jeden kelner ktory wygladal jak dziewczyna, sandalki, dlugie wlosy, paznokcie pomalowane a glos meski hahahha
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:37   #2961
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Mój koteczek ma obcinane pazury ale to co pisała Agusia i tak drapie... kanapę porwał przez przypadek w zabawie (ale ona stara i już wytarty materiał). TŻ się wkurza bo najbardziej pozaciągał krzeszła... może się skuszę i zalicytuję ten drapak z domkiem z agusiowego linku...

Viol - a dlaczego nie możesz mieć?

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-03-05 o 10:39
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:39   #2962
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ladyboy?


No nie mogę bo rodzice zwierząt w domu nie tolerują... tylko żółw stepowy brata ma pozwolenie, ew. jakieś rybki ale nic co zostawia futro po domu chodzić nie może. Mam psiaka, ale ona mieszka na zewnątrz, ma legowiska w firmie obok domu. Rodzice ją uwielbiają, ale do domu nie pozwalają wejść. Kota sobie sprawię jak już będę "na swoim"
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-03-05 o 10:41
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:44   #2963
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ta moja kotka co kocha drapak też ma obcinane pazury ale i tak zaraz po obcięciu leci do drapaka Teraz dostała nowy drapak i też przez pierwsze kilka dni się go bała ale w końcu się przekonała i zaczęła z nim szaleć
Ona od pierwszych dni u mnie miała do dyspozycji drapak, taki najprostszy i naturalnie jej to przyszło że zaczęła go drapać, nawet żadnego przyuczania nie było potrzeba czy zachęcania kocimiętką

Natomiast z nożyczkami naprawdę trzeba uważać żeby nie zrobić kotu krzywdy Lepiej na pierwszy raz iść do weta żeby on to zrobił i pokazał co i jak
Poza tym nie każdy kot da sobie obciąć pazury Te u mamy za nic nie pozwolą się do swoich zbliżyć Do tego kota też trzeba od małego przyzwyczajać
Mój jak ma obcięte to nie drapie, ale nie zawsze mi się chce obcinać. Ja tego nie lubię i on też nie, ale daje sobie obciąć, bo się mnie boi właściwie to on chyba tylko mnie się boi
A uważać trzeba to prawda i w ogóle nie rozumiem jak można koty pozbawiać pazurów na zawsze, a takie metody stosuje się w Stanach. Przecież ten biedny kot jest przez to całkowicie pozbawiony możliwości obrony
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:54   #2964
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Jak to na stałe Wyrywają pazurki o matko... koszmar jakiś...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:58   #2965
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

A w superpharmie przeceniona Lolita.. Fioletowa i zielona. Agusia, ta nasza to ktora? Zastanawiam sie nad nia. Zapach mi sie podoba, ale jeszcze nie wiem do konca czy chce wiecej.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:58   #2966
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

W kwestii snów, to ja miałam dziś bardzo smutne I jeszcze z rana mnie podkurzył wiadomo-kto No po ch** mam dzwonić, jak i tak nie mamy o czym rozmawiać, tylko czy piszę pracę, a kiedy skończę, a czemu tak wolno, a powinnam przyspieszyć...I o pogodzie Bo innych 'wspólnych' tematów nie mamy. Za to poszukiwania mieszkanka ruszyły pełną parą Szkoda, że z moją pracą tak ładnie nie idzie, ale ostatecznie spędzę parę miesięcy w jakiejś tymczasowej. Oki, siadam do durnej magisterki. I w ogóle, mały mój ma dziś na weekend przyjechać, a ja się czuję jakoś tak dziwnie. Jeszcze wczoraj strasznie się cieszyłam, a dziś nie wiem, mam jakieś złe przeczucia, nie wiem, czy dlatego, że tak dawno się nie widzieliśmy, czy co Najchętniej bym się zakopała w pierzynkę i zniknęła
wspolczuje.... i tez mam dzis taki dzien... na dodatek poklocilam sie z Tz przed jego wyjsciem do pracy... porzadnie.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-03-05 o 11:11
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:14   #2967
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Mój koteczek ma obcinane pazury ale to co pisała Agusia i tak drapie... kanapę porwał przez przypadek w zabawie (ale ona stara i już wytarty materiał). TŻ się wkurza bo najbardziej pozaciągał krzeszła... może się skuszę i zalicytuję ten drapak z domkiem z agusiowego linku...

Viol - a dlaczego nie możesz mieć?
Warto zerkać właśnie na allegro, można super okazje upolować Ja ostatnio w taki sposób sprawiłam drapak swojej (tiaaa mojej teraz to księżniczka mojej babci ) Tylko że ja wybrałam nieduży i prosty bo miejsca u babcia mało

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mój jak ma obcięte to nie drapie, ale nie zawsze mi się chce obcinać. Ja tego nie lubię i on też nie, ale daje sobie obciąć, bo się mnie boi właściwie to on chyba tylko mnie się boi
A uważać trzeba to prawda i w ogóle nie rozumiem jak można koty pozbawiać pazurów na zawsze, a takie metody stosuje się w Stanach. Przecież ten biedny kot jest przez to całkowicie pozbawiony możliwości obrony
Z jednej strony to bardzo praktyczne jeśli ma się kota przebywającego wyłącznie w domu (gdzie nie potrzebuje się przed nikim bronić) a z drugiej strony makabryczne to

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A w superpharmie przeceniona Lolita.. Fioletowa i zielona. Agusia, ta nasza to ktora? Zastanawiam sie nad nia. Zapach mi sie podoba, ale jeszcze nie wiem do konca czy chce wiecej.
Fioletowa Ta której Viol chce się pozbyć A za ile jest superpharmie? Możliwe że taniej można znaleźć

Mnie dzięki Bogu głowa po niej nie boli Jak na razie migrenogenny jest dla mnie tylko Słonik A klasyczną Lolitkę pokochałam

A zapomniałam dodać Pranie, szczotka jest super Bardzo mi przypadła do gustu Na pewno jeszcze na jakąś się skuszę
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2010-03-05 o 11:15
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:21   #2968
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Paula
I jak sie wasze kremy z Bielendy sprawuja? i czy kusilyscie jakas pielegnacja ostatnio? bo mi sie chce fajnego kremu mam drugiego biga azulena ale to nadal nie ideal chyba Nadal nawilzenia mocniejszego szukam.
Pranie w jakich okolicach mieszkalas/pracowalas w Londynie ?
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:28   #2969
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Violl!!!
oszalalas dziewczyno!

dziekuje ci bardzo, akurat baaardzo trafilas w probki zapachow- bo wszystkie chcialam wyprobowac! kochana jestes.
akurat w tej chwili ta przesylka bardzo poprawila mi humor.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:29   #2970
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Ev rozumiem Cię, też mam czasem takie dni. Niby nic się nie dzieje, wszystko ok, a ja chodzę roztrzęsiona i szukam podstępu... Na szczęście w porę sobie uświadamiam, że to działa jak samospełniająca się przepowiednia i zmieniam nastawienie. Smile
Postaram się Trochę popisałam i poszukałam po agencjach nieruchomości i staram się o tym nie myśleć

Dzięki

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
O rany noooo tam jest faza z tymi Ladyboyami
O dziwo w Bangkoku ich nie widzielismy, moze dlatego ze nie poszlismy na zadne show ani do clubu. Natomiast w tym naszym miasteczku owszem widzialam pieknych Ladyboyow....w cudownych sukniach, piekne mejkapy byl tez jeden kelner ktory wygladal jak dziewczyna, sandalki, dlugie wlosy, paznokcie pomalowane a glos meski hahahha

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
wspolczuje.... i tez mam dzis taki dzien... na dodatek poklocilam sie z Tz przed jego wyjsciem do pracy... porzadnie.
No ja się wlasnie nie pokłóciłam, więc tym bardziej mi głupio

Pociesze cię, jak sie chłopak wyładuje w pracy, to będzie bardziej 'układny' po powrocie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.