Essence cz. V - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-19, 23:08   #541
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Essence cz. V

mi się podobała chemia między nimi ^^ a jako, że miałam niezbyt dobry humor to taki film idealny ale wiadomo, każdy może mieć inne zdanie i faktycznie, tą Kirsten można by było kimś zastąpić ale ogółem fajniee
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 23:23   #542
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. V

Mi się podoba Robert i relacje między Bellą a Edwardem

Zeby nie było offa- zielony lakier z CaC zabarwił mi paznokcie
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 08:37   #543
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. V

Ja kupię sobie pasiaki SC i bronzer, już myślę o nich 3ci dzień... a przynajmniej pooglądam.

Właśnie, ja bym chciała Eclipse- ale jak się fanki zlecą to nic nie zostanie ja zmierzchu nie lubię, ale nie przeszkadza mi to w zdobyciu tej limitki, bo to przeciez Essence!
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 08:49   #544
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Essence cz. V

co to SC? bo napisalas "bronzer" i mnie zaciekawilo bo wlasnie poluje na jakis bronzerek
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 09:02   #545
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
co to SC? bo napisalas "bronzer" i mnie zaciekawilo bo wlasnie poluje na jakis bronzerek
Sun Club, jest tam taki złoto-brązowy pasiak ja z najnowszej limitki, tylko, że właśnie jest brązujący. A bronzer to miałam na myśli- matujący bronzer dla blondynek- też z SC. One chyba są w drugiej szafie o ile się nie mylę... także trzeba szukać na gocławiu.

ps. były już w tesco te stemple?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 09:08   #546
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja tam osobiście uważam, że film taki sobie, Kristen w roli Belli znieść nie mogłam historia niby infantylna... Ale saga Zmierzchu ma coś w sobie, co sprawia, że czytam i oglądam z wypiekami na twarzy. Może to się do jakiegoś psychoanalityka nadaje, nie wiem
Ja zdecydowanie nie jestem Zmierzchomianiaczką, ale rozumiem zachwyty... Nie mówię o filmach, bo nie dałam rady oglądać- nic się nie trzyma kupy, fabuła się rwie, aktorzy drewniani i bez dokładnej lektury książki nic nie idzie zrozumieć, co chwile musieliśmy stopować i ja musiałam TŻ tłumaczyć co i jak, bo dla kogoś "zielonego" to story nie ma sensu.

Jeśli chodzi o książki to przeczytałam wszystkie jedną po drugiej na zwolnieniu. Historia jest infantylna a dylematy emocjonalne bohaterów działały mi na nerwy tak, że raz gwizdnęłam książką o podłogę. Ale wciąga

Ta książka jest tak napisana, że nie da się od niej odkleić. Trochę książek czytałam w zyciu a niewiele z nich budziło tak silne emocje u mnie- jak rzucanie książką

Uważam Zmierzch za książki mierne, chociaż pomysłowe. Ale mimo wszystko polecam do czytania , bo się łatwo i szybko czyta, a warto wiedzieć czym się naród zacwyca.

A eclipse- tak jak monnlight. Jest fajne bo jest z Essence
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 09:48   #547
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Mi się podoba Robert i relacje między Bellą a Edwardem

Zeby nie było offa- zielony lakier z CaC zabarwił mi paznokcie
mialas baze? mi nie zabarwil, no moze oprocz okolic paznokcia przy zwmywaniu, ale po umyciu rak woda z mydlem wszystko zeszlo
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 10:07   #548
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Essence cz. V

dobra poddaje się
za kazdym razem gdy wchodzę do natury to lecę do szafy essence i za kazdym razem mówię sobie, "masz tyle kosmetyków"
teraz czaję sie na bibułki matujące, ale nie ma ich
mam tez ochotę na jakis ich lakier, ale nie wiem czy warto

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-06-20 o 10:10
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 10:19   #549
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. V

bardzo lubiłam historię o wampirach dopóki nie wyszedł na rynek "Zmierzch" nie czytałam, ale z opowiadań wiem, że historia jest średnia, może i wciąga, ale telenowele czy romanse też wciągają a czasami są tak głupie, że aż żal pupę ściska
za to polecam "wywiad z wampirem" - książki nie czytałam, ale film jest świetny zresztą jeden z ulubionych.

chce 2. szaffffeeee!!! jak się do niej dorwie to trzeba będzie po mnie zmywać podłogę
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 10:55   #550
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
bardzo lubiłam historię o wampirach dopóki nie wyszedł na rynek "Zmierzch" nie czytałam, ale z opowiadań wiem, że historia jest średnia, może i wciąga, ale telenowele czy romanse też wciągają a czasami są tak głupie, że aż żal pupę ściska
za to polecam "wywiad z wampirem" - książki nie czytałam, ale film jest świetny zresztą jeden z ulubionych.
To i ja zaofftopuje, sagi zmierzchu nienawidzę, ew film jako rozluźniacz może być, książka napisana fatalnie, a szkoda bo pomysł świetny. "Wywiad z wampirem" czytałam i chyba film nieco lepszy. Jeden z niewielu przypadków, gdy film lepszy od książki

Wracając do wątku. Zakochałam się w multi dimension w kolorze brudnego różu. Fantastyczny
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:57   #551
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość

Wracając do wątku. Zakochałam się w multi dimension w kolorze brudnego różu. Fantastyczny
tez mi sie spodobal, ale w koncu nie kupilam. mam 35 lakierow mozesz wkleic fotke na paznokciu?
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 12:03   #552
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Bardzo prosze oto szminka 010 Frosted https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1274994960 (nie chce sie zalaczyc jako obrazek wiec wklejam linka)

co do limitowanki to na swatch widac, ze blyszczyk to jedynie drobinki na ustach i polysk, zero koloru (jak prawie kazdy z limitowanki )
dzięki za link
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja mam chrapkę na cienie z Eclipse i ciekawa jestem tego pudru - jeśli będzie miał jakieś błyszczące drobinki to chyba nie kupię
ten puder już kiedyś był, pisałyśmy o nim
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:08   #553
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. V

własnie pomalowałam pazurki u rąk i stóp turkusem z CaC

Szybko schnie i ładnie się nakłada, ale bąbelki się robią.....

kolor obłędny
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:51   #554
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
tez mi sie spodobal, ale w koncu nie kupilam. mam 35 lakierow mozesz wkleic fotke na paznokciu?
lepiej nie, bo i ja kupię... a kolekcja rośnie... chyba ściany pomaluję, żeby zużyć...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:03   #555
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. V

Przyznam sie ze sama sie przerzucilam na lakiery z Essence, jakos i cena sa ok. Ostatnio ubóstwiam glitterowy top coat...taka delikatniusia glitterowa mgielka
Jedyny zawód to color&go space queen (ten z brokatem kolorowym) - króko sie trzyma dziad jeden
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:32   #556
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie nie jestem Zmierzchomianiaczką, ale rozumiem zachwyty... Nie mówię o filmach, bo nie dałam rady oglądać- nic się nie trzyma kupy, fabuła się rwie, aktorzy drewniani i bez dokładnej lektury książki nic nie idzie zrozumieć, co chwile musieliśmy stopować i ja musiałam TŻ tłumaczyć co i jak, bo dla kogoś "zielonego" to story nie ma sensu.

Jeśli chodzi o książki to przeczytałam wszystkie jedną po drugiej na zwolnieniu. Historia jest infantylna a dylematy emocjonalne bohaterów działały mi na nerwy tak, że raz gwizdnęłam książką o podłogę. Ale wciąga

Ta książka jest tak napisana, że nie da się od niej odkleić. Trochę książek czytałam w zyciu a niewiele z nich budziło tak silne emocje u mnie- jak rzucanie książką

Uważam Zmierzch za książki mierne, chociaż pomysłowe. Ale mimo wszystko polecam do czytania , bo się łatwo i szybko czyta, a warto wiedzieć czym się naród zacwyca.

A eclipse- tak jak monnlight. Jest fajne bo jest z Essence
Mi się wydaje że eclipse trza zobaczyć na żywo - tak jak GR, bo na zdjęciach brokat na brokacie brokatem pogania

A co do emocji - przy niektórych fragmentach wyłam ze śmiechu, przez dwie przebrnęłam, trzecią po angielsku (bo nie dość że autorka jest amatorką, to jeszcze tłumacz pogarsza sprawę), do czwartej nie dałam rady podejść . Za to film uważam za porażkę aktorsko reżyserską, ale kto co lubi

Edytowane przez Hadassah
Czas edycji: 2010-06-20 o 13:34
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:40   #557
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. V

Jak ja czekam na limitowanki z Sun Club oraz Eclipse - bardzo mi się podobają

Co do Zmierzchu - książka wciągająca, historia nawet interesująca (nie mówię nic nowego widzę ), tylko że widać, że jest dziełem rzemieślnika, nie artysty. Film - część 1sza - jeszcze się trzymała - ta mroczna atmosfera widoczna w aurze, przyrodzie, wszechobecnym mroku, dramatyczna muzyka naprawdę poruszająca jakieś czułe struny etc. Choć to już był film klasy B, to przynajmniej ścieżka dźwiękowa była cudowna . Ale 2ga część - porażka. Ciężko mi było wysiedzić. No i ta irytująca Kirsten jako Bella.
Co do Anne Rice - uwielbiam Pamiętniki Wampirów. Wywiad też jest świetny, a film bardzo się udał
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:25   #558
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
mialas baze? mi nie zabarwil, no moze oprocz okolic paznokcia przy zwmywaniu, ale po umyciu rak woda z mydlem wszystko zeszlo
Nie, i to był mój błąd
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:13   #559
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że eclipse trza zobaczyć na żywo - tak jak GR, bo na zdjęciach brokat na brokacie brokatem pogania

A co do emocji - przy niektórych fragmentach wyłam ze śmiechu, przez dwie przebrnęłam, trzecią po angielsku (bo nie dość że autorka jest amatorką, to jeszcze tłumacz pogarsza sprawę), do czwartej nie dałam rady podejść . Za to film uważam za porażkę aktorsko reżyserską, ale kto co lubi
Co do zmierzchu to historie o wampirach uwielbiam, ale zmierzch to taka komedia o wampirach denerwuje mnie to wzdychanie Belli - och Edward - krótko mówiąc autorka oswieżyła Harlekiny sprzed kilkunastu lat A książka jest denna dziwie się kto ją wydał - tzn. pomysł fajny, fabuła wciągająca chwilami, ale baba nie umie pisać, jest to strasznie napisane , no bo np. przez pół książki opisuje każdy dzień z życia belli - wstała, zrobiła śniadanie bla bla, czytałam ebooka i były momenty że chciałam zaznaczyć następne 20 stron i nacisnąć delete

A co do Eclipse to ten czarny błyszczyk jest zabójczy, cudnie wygląda na ustach. A cieni spodziewałam sie rewelacyjnych - bo wypiekane a tu taki bubel sam brokacik. Essence zaczyna przesadzać z tym brokatem - Cute as hell uwielbiam za brak brokatu.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett


Edytowane przez black-bubu
Czas edycji: 2010-06-20 o 17:14
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 17:16   #560
chellow
Raczkowanie
 
Avatar chellow
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 126
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
mialas baze? mi nie zabarwil, no moze oprocz okolic paznokcia przy zwmywaniu, ale po umyciu rak woda z mydlem wszystko zeszlo


mi tez zabarwił. a z baza z essence zszedl jak naklejka! doslownie zrywalam go płatami;/
chellow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:24   #561
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Essence cz. V

Stałam się dzisiaj szczesliwa posiadaczka rozu CaC oraz krążka wygładzającego
Faktycznie pasiakowy róż jest ledwo widoczny, może dlatego, że mam dosc opaloną twarz.
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:27   #562
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
A co do Eclipse to ten czarny błyszczyk jest zabójczy, cudnie wygląda na ustach. A cieni spodziewałam sie rewelacyjnych - bo wypiekane a tu taki bubel sam brokacik. Essence zaczyna przesadzać z tym brokatem - Cute as hell uwielbiam za brak brokatu.
ooo a gdzie widziałaś swatche..?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:30   #563
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez chellow Pokaż wiadomość
mi tez zabarwił. a z baza z essence zszedl jak naklejka! doslownie zrywalam go płatami;/
ja baze essence ( srebrna, a moze to odzywka) bardzo sobei chwalilam, teraz mam my secret i jestem z niej srednio zadowolona. przed chwila zmywlam ze stop turkusowy i fioletowy z rak. i nie mam plytki zabarwionej, ale po turkusowym palce maja zielonkamy odcien ( tak samo mialam poprzednio u rak) co zeszlo po umyciu ciepla woda z mydlem.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:31   #564
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
tez mi sie spodobal, ale w koncu nie kupilam. mam 35 lakierow mozesz wkleic fotke na paznokciu?
oczywiście Zdjęcia paznokci pomalowanych w piątek. Dziś pomaluję od nowa, ale chciałam szybko przy dziennym świetle. Jak na lakier za 7zł to multi dimension jest bardzo wytrzymały. Mam 4 sztuki i jestem z nich bardzo zadowolona
Ja mam skromną kolekcję 15 lakierów, staram się wyrzucać stare na bieżąco, ale mam chrapkę na kilka colour and go i multi dimension
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:40   #565
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: Essence cz. V

z filmu 'zmierzch' tylko ost mi się podobał. Reszta taka... Przesadnie jak dla dzieci.
z 2 części filmu podobał mi się tylko score i 2 wolniejsze piosenki ('Possibility' i 'satellite heart'). I w sumie fajnie pokazali te mijające miesiące. Reszta była hm... Gdybym nie czytała książki to pewnie bym się nie połapała.
A co do ksiazek- lekkie, szybko się czyta, wciąga, ale tłumaczenie mnie rozwaliło.. Generalnie na deszczowy tydzień wakacji w sam raz.

Koniec offtopa.
Mi się lakiery C&G nie podobają. Mam 12- very diva (coś jak wiśnia w czekoladzie) i jest baaardzo średni. Z tego co widzę, to go już nawet na str E. nie ma
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:47   #566
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
oczywiście Zdjęcia paznokci pomalowanych w piątek. Dziś pomaluję od nowa, ale chciałam szybko przy dziennym świetle. Jak na lakier za 7zł to multi dimension jest bardzo wytrzymały. Mam 4 sztuki i jestem z nich bardzo zadowolona
Ja mam skromną kolekcję 15 lakierów, staram się wyrzucać stare na bieżąco, ale mam chrapkę na kilka colour and go i multi dimension
O matko, w piątek kupiłam identyczny odcień i jestem bardzo, ale to bardzo niezadowolona Malowałam dwie warstwy i na to lakier nawierzchniowy Revlona - wszystko robiłam jak z innymi lakierami. Następnego dnia już zaczął mi złazić płatami. A kolor jest prześliczny. Może trafiłam na bubel, bo z tej serii miłam kiedyś czerwony i byłam zadowolona. Chciałabym jeszcze spróbować colour&go.

Jestem zła na paski, nie dość, że pozapychały mnie okrutnie, to jeszcze ledwo je widać na twarzy.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:52   #567
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ooo a gdzie widziałaś swatche..?
Gdzie, gdzie, gdzie?
Ja bym się skusiła na czarne błyszczydło, toż to dopiero gadżet.

W planach Eclipse: 3 błyszczyki, 3 lakiery, czarna kredka
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2010-06-20 o 17:59
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:54   #568
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
O matko, w piątek kupiłam identyczny odcień i jestem bardzo, ale to bardzo niezadowolona Malowałam dwie warstwy i na to lakier nawierzchniowy Revlona - wszystko robiłam jak z innymi lakierami. Następnego dnia już zaczął mi złazić płatami. A kolor jest prześliczny. Może trafiłam na bubel, bo z tej serii miłam kiedyś czerwony i byłam zadowolona. Chciałabym jeszcze spróbować colour&go.
Może lakier był stary, lub otwierany? Mój prosto z nowej Natury starł się tylko na końcówkach, koleżanka kupiła taki sam i też trzyma się świetnie( mowa o numerze 55 ) Ogólnie z tej serii jestem zadowolona, bo lakiery wytrzymują min 4 dni, co się przy Astorze nawet nie zdarzało. Minus- długo schną. Zawsze staram się upolować lakier po dostawie, żeby dłużej wytrzymał.
Właśnie, pytanie- czy trzymacie lakiery w lodówce, czy normalnie? Zastanawiam się, czy na lato nie przenieść ich do lodówki
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:58   #569
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

Dziewczyny, wysilcie się odrobinę i przejrzyjcie przynajmniej ostatnie strony, żeby znaleźć link do czarnego błyszczyka.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 18:01   #570
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wysilcie się odrobinę i przejrzyjcie przynajmniej ostatnie strony, żeby znaleźć link do czarnego błyszczyka.
em, no wybacz, jeśli czegoś nie zauważyłam to nie dlatego, że wpadam na gotowce.... sorry

Najłatwiej to być złośliwym, zamiast od razu powiedzieć, że było na poprzedniej/dwie strony temu....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.