Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 00:52   #2521
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi zmieliłam blenderem siemię trzymam w zamkniętym pojemniczku w lodówce a powiedz mi Ty go robisz z wodą i ile go dajesz? bo ja w sumie dzisiaj tak na szybko to zrobiłam łyżeczkę czubatą z pół szklanki mleka na ciepło i wypiłam, a potem stwierdziłam, że to może za mało dodałam jeszcze jedną do koktajlu owocowego
Snowja mam ten w przeźroczystej to będę używać i zobaczę czy pomoże dziękuje za info
w ogóle wypiłam dzisiaj pierwszy w życiu kubek pokrzywy, blechh niedobra strasznie :p no ale cóż będe duszkiem piła to może jakoś przetrwam
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 08:45   #2522
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated no mam nadzieje ze urosną

thedoll kolor po Garierach wyplukal mi sie juz dawno temu, kladlam na bardzo jasne i wypłukały sie błyskawicznie. Potem juz nie farbowałam całości. Mieszałam cały 89+ ponad połowa (na oko) 91.
Wkleje jeszcze raz zdjecia:
1-przed
2-od razu po farbowaniu

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-17 o 08:49
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 09:09   #2523
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

witam z ranca

Agatau oba kolorki mi sie podobaja prze i po fajne. A jak mieszalas to jak z woda robilas?
Mam pytanko do Maxa factora mialas jakis inny fluid tej firmy i mozesz ewentualnie porownac ten nowy?
Ja mam prawie taka dlugos jak ty chcesz miec i chyba je ciachne do ramion bo juz wszedzie sie wkrecaja i niszcza.

Adzio no czekam na foty. Ta woda birken jest bez alkoholu ze psikasz na wlosy? Ja patrzylam ale wszystkie alkohol maja u mnie....
Jak zozcienczasz wode?

Wasienka to chyba oczoplasu dostajesz tam na zakupach . A do stylizacji bardzo dobre sa kosmetyki Marck Hill z tych wyspiarskich.
No dobrze ze z pracy jestes zadowolona.

Ewcia ten pierwszy kolorek ze zdjecia bardzo fajny

Wtarlam sobie wlasnie Garnier Neril we wlosy i maz wyzwal mnie od a fuj czym ty sie smarujesz... Chyba to jest genialny srodek antykoncepcyjny
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 09:23   #2524
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
witam z ranca

Agatau oba kolorki mi sie podobaja prze i po fajne. A jak mieszalas to jak z woda robilas?
Mam pytanko do Maxa factora mialas jakis inny fluid tej firmy i mozesz ewentualnie porownac ten nowy?
Ja mam prawie taka dlugos jak ty chcesz miec i chyba je ciachne do ramion bo juz wszedzie sie wkrecaja i niszcza.





Wtarlam sobie wlasnie Garnier Neril we wlosy i maz wyzwal mnie od a fuj czym ty sie smarujesz... Chyba to jest genialny srodek antykoncepcyjny
to sie usmialam

Z Max factora mam tylko ten jeden fluid, wczesniej mialam innych firm.

Rozcienczalam wodę, blond bunny mi powiedziala zeby dodać 20ml wody, zmieszac i potem odebrac 20ml mieszanki zeby proporcje sie nie zmienily.

To masz długie włoski juz Ale chyba pisalas ze chcesz obciąć.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 10:05   #2525
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
majiblond ma ładnie kolorki snowhitee ale z tego co patrze to 902 jest dużo ciemniejszy od Twojego obecnego kolorku, hmm.. 900S / 901S jest raczej podobny

edit:własnie patrze na palete na stronie pro sprzetu i jest trochę inna niż na all z tej 902 bylby ok


ale dziewczyny chcecie dać wodę 9 czy 6??? bo na all jest napisane ze 6tke dajemy jak chcemy koloryzacje ton w ton, hmm...
mi się podoba 911

no ale się zastanawiam nad Luo Color tyle dobrego już słyszałam, że nie niszczy, że bez amoniaku, że włosy lśnią muszę się przejechać do sklepu fryzjerskiego i obczaić palety na żywo bo monitor pewnie przekłamuje kolory...ale na pewno za beżami się będe rozglądać

Agatau, cierpliwości w zapuszczaniu !! takz 15 cm i będziesz miała do wymarzonej czerwonej kreski szybko zleci bo od czego mamy wspomagacze porostowe

taka mała dygresja: oglądam palety i powiem Wam, że te rudości, miedzie, ogniste kolorki są takie mega że po prostu wymiękam!! hehe na fotkach super, a ciekawe jak by to na głowie wyglądało ;P
te majiblond z "S" na koncu to odcienie superrozjasniajace, ja nie chce takiego, najbardziej podoba mi sie wlasnie ten 902 i jest chyba najbardziej zblizony do stockholmu tylko ze ciut ciemniejszy A Ty jakie masz swoje naturalne wlosy? Bo juz zglupialam Piszesz o luo color ale z tego co wiem on baaardzo malo rozjasnia ton w ton i musialabys miec swoje dosc jasne zeby cos z tego bylo

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Adzi zmieliłam blenderem siemię trzymam w zamkniętym pojemniczku w lodówce a powiedz mi Ty go robisz z wodą i ile go dajesz? bo ja w sumie dzisiaj tak na szybko to zrobiłam łyżeczkę czubatą z pół szklanki mleka na ciepło i wypiłam, a potem stwierdziłam, że to może za mało dodałam jeszcze jedną do koktajlu owocowego
Snowja mam ten w przeźroczystej to będę używać i zobaczę czy pomoże dziękuje za info
w ogóle wypiłam dzisiaj pierwszy w życiu kubek pokrzywy, blechh niedobra strasznie :p no ale cóż będe duszkiem piła to może jakoś przetrwam
A tam przywykniesz do pokrzywy ja uwielbiam naprawde, nie mam zadnych oporow przed piciem, poza tym cera mi sie poprawila dlatego tym bardziej chleje jej ile moge

Adzio nie zapomnij o fotkach
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 10:09   #2526
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

wasienka no to tyle dobrze, że razem pracujecie przynajmniej jesteście cały dzień razem, bo tak to jak tak późno wracasz do domu, to nawet nie ma czasu dla siebie pokaż się po farbowaniu

Adzi czekamy na fotki

Snow no pewnie, że kupujemy a gdzie jest paleta tych ce-ce, bo nie mogę ich znaleźc no nie ma efektów po tym 902, ale on ma nazwę taką samą jak stokholm

Yattamanka ja też myślałam, żeby do syoss'a doda wodę 12%, ale stwierdziłam, że co mi to da, jak i tak będę miała dalej białe włosy
ja też tak nigdy nie kupowałam, ale może to będzie najlepsze rozwiązanie ja kupuję od tego http://allegro.pl/loreal-farba-majib...242851354.html
za 37+przesyłka masz farbę, oksydant i szampon

Agatau no raczej kupię ten majiblond następnym razem, a teraz jeszcze zrobię tym syoss'em
tak patrzę, że my mamy podobną długośc włosów

Infatuated ja do majiblond chcę dokupic 12 na odrosty a 9 na resztę

Dziewczyny co do "picia", to ja piję skprzy polny i mi bardzo smakuje
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 10:50   #2527
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny proszę o to fotki.Chce tyko dodać ze w takim kolorku czuje się bardziej jakaś taka wyraźna.Linie się lepiej podkreślają.Mam nadzieje ze tym razem się aż tak bardzo nie wypłucze.Jak dla mnie mogło by tak zostać.Tak dobrze się czuje w tym odcieniu.

Dziewczyny załączam jeszcze jedno foto dla porównania.Czy nie uważacie ze w ciemniejszym blondzie wyglądam lepiej.Jakos mi się ten jasny blond tak zlewa z twarzą.Będę wdzięczna za opinie bo nie ma to jak opinia osób stojących z boku jak to się mówi.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-17 o 10:57
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 10:54   #2528
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o to fotki.Chce tyko dodać ze w takim kolorku czuje się bardziej jakaś taka wyraźna.Linie się lepiej podkreślają.Mam nadzieje ze tym razem się aż tak bardzo nie wypłucze.Jak dla mnie mogło by tak zostać.Tak dobrze się czuje w tym odcieniu.
super ten kolorek. jak będę przyciemniać to napewno właśnie tym.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 10:59   #2529
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
super ten kolorek. jak będę przyciemniać to napewno właśnie tym.
Dziękuję bardzo.Bardzo lubię ten kolor.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 11:08   #2530
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi ślicznie Ci w tym kolorku doskonale Cię rozumie
ja mam tak samo, że uważam, że zlewa mi się kolor z twarzą, bo ogólnie mam w miarę jasną karnację, dlatego także przyciemniam troszke kolorek, zeby nie był taki biały

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

a ja siedze z asyoss'em na włosach
niestety po raz ostatni, ale trudno
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 11:09   #2531
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o to fotki.Chce tyko dodać ze w takim kolorku czuje się bardziej jakaś taka wyraźna.Linie się lepiej podkreślają.Mam nadzieje ze tym razem się aż tak bardzo nie wypłucze.Jak dla mnie mogło by tak zostać.Tak dobrze się czuje w tym odcieniu.

Dziewczyny załączam jeszcze jedno foto dla porównania.Czy nie uważacie ze w ciemniejszym blondzie wyglądam lepiej.Jakos mi się ten jasny blond tak zlewa z twarzą.Będę wdzięczna za opinie bo nie ma to jak opinia osób stojących z boku jak to się mówi.

Jaaaki ciemny Ale pasuje Ci W tym wyglądasz naprawdę fajno
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 11:24   #2532
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Adzi ślicznie Ci w tym kolorku doskonale Cię rozumie
ja mam tak samo, że uważam, że zlewa mi się kolor z twarzą, bo ogólnie mam w miarę jasną karnację, dlatego także przyciemniam troszke kolorek, zeby nie był taki biały

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

a ja siedze z asyoss'em na włosach
niestety po raz ostatni, ale trudno
No właśnie to jest mój problem.Nie widzę się powoli w tym jasnym blondzie.
Pochwal się jak już będziesz po farbowaniu.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jaaaki ciemny Ale pasuje Ci W tym wyglądasz naprawdę fajno
A uwierzysz ze to ost.foto to ten kolor tylko po 4 tyg.Tak się wypukał,ale nie ma się co dziwić wcześniej miałam b.jasne włosy.Bardzo bym chciała mieć ten kolor cały czas i żeby już się tak nie spierał.

kiciamała
ta wodę pokrzywowa psikam tylko na skórę głowy i masuje.I nie rozcieńczam jej.Czy chodziło ci o wodę z farby?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-17 o 11:27
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 11:30   #2533
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No właśnie to jest mój problem.Nie widzę się powoli w tym jasnym blondzie.
Pochwal się jak już będziesz po farbowaniu.
no jasne, że się pochwalę, zaraz idę płukac
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 11:31   #2534
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

rabbitka
No to dobrze ze sobie mielisz ale ja nie trzymam w lodowce.
Ja daje dwie czubate łyżeczki zmielonego siemienia i zalewam nie pełny kubek wody przegotowanej.Dobrze mieszam żeby mi się nie porobiły zbite gluty i czekam aż przestygnie.I to wszystko.Dla polepszenia smaku można dolać trochę mleka,ale ja tego nie potrzebuje.A pokrzywę tez pije z przyjemnością.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 11:48   #2535
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio ladnie ..... nawet bardzo.Jednak w blondzie bardziej zwracasz uwage ( oczywiscie to moje zdanie). Nie myslalam ze az tak przyciemnisz.

O wode z farby mi chodzilo bo pisalas ze rozcienczasz 6 na 4.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 11:55   #2536
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny farba już spłukana, teraz trzymam maskę na głowie, ale powiem Wam, że z tego co widze to nie jest dobrze... tym razem syoss sobie chyba nie poradził z żółtkiem
no ale zobaczymy jak wysuszę...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 12:02   #2537
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi bardzo ładny kolorek, taki naturalny i błyszczą mnie się bardziej ciemne podobają niż ten jaśniutki blond, zdecydowanie buzia wyraźniej wygląda no to spróbuje dzisiaj z wodą
pokrzywa też się parzy, zobaczymy może się przekonam, ale ze mną o ciężko bo ja nawet normalnej herbaty nie lubię tylko owocowe jakieś:P ale do zielona mi zasmakowała najbardziej ta z Jaśminem
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 12:09   #2538
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
te majiblond z "S" na koncu to odcienie superrozjasniajace, ja nie chce takiego, najbardziej podoba mi sie wlasnie ten 902 i jest chyba najbardziej zblizony do stockholmu tylko ze ciut ciemniejszy A Ty jakie masz swoje naturalne wlosy? Bo juz zglupialam Piszesz o luo color ale z tego co wiem on baaardzo malo rozjasnia ton w ton i musialabys miec swoje dosc jasne zeby cos z tego bylo
ja mam taki kolor naturalny jak na garnierze 11 albo loreal islande nr 7
luo color..hm wiem ze slabo rozjasnia ale szkoda mi już tych włosków moich zastanawiam się nad przyciemnieniem..i co gorsza-nad obcieciem z 10 cm

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o to fotki.Chce tyko dodać ze w takim kolorku czuje się bardziej jakaś taka wyraźna.Linie się lepiej podkreślają.Mam nadzieje ze tym razem się aż tak bardzo nie wypłucze.Jak dla mnie mogło by tak zostać.Tak dobrze się czuje w tym odcieniu.

Dziewczyny załączam jeszcze jedno foto dla porównania.Czy nie uważacie ze w ciemniejszym blondzie wyglądam lepiej.Jakos mi się ten jasny blond tak zlewa z twarzą.Będę wdzięczna za opinie bo nie ma to jak opinia osób stojących z boku jak to się mówi.

BOSKO!!! ślicznie Ci w tym nowym kolorku!! ahh i włoski jakie cudownie lśniące i zdrowe pięknie oby się nie wypłukał za szybko i żebyś mogła się nacieszyć dłuzej nim niz poprzednio
i to jest ten 8.13?? i aż niemożliwe że tak chłodno wychodzi a na pudełku ciepły kolor...

sama mysle nad przyciemnianiem, chyba jakiś kryzys mam
też mysle nad 8.13 lub tym 8.13 z excella któraś może próbowała?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 12:10   #2539
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny farba już spłukana, teraz trzymam maskę na głowie, ale powiem Wam, że z tego co widze to nie jest dobrze... tym razem syoss sobie chyba nie poradził z żółtkiem
no ale zobaczymy jak wysuszę...

u mnie syoss wyglada bosko zaraz po farbowania potem sie splukuje i wychodzi mi moja tecza tri color na glowie, biale zolte i siwe :P:P ja sie przekonalam do tych garnierow i za ok tydzien farbuje, jesli mi sie nie spodoba to przyciemnie do poziomu 8
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 12:17   #2540
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Adzio ladnie ..... nawet bardzo.Jednak w blondzie bardziej zwracasz uwage ( oczywiscie to moje zdanie). Nie myslalam ze az tak przyciemnisz.

O wode z farby mi chodzilo bo pisalas ze rozcienczasz 6 na 4.
Hehe to tak co blond to blond ale nie każdy może mieć ładny.Jak ja np.moje włosy są straszne.Drogeryjne farby po prostu w moim przypadku nie działają.A farbka ostatnim razem tez tak załapała i zobacz co z niej zostało.Przykład ost.foto.
A im mniejszy oxydand tym bardziej ciemniej wychodzi farbka.
Co do wody to zależy jaka farbka.Mi ta wodę wyliczyła Bunny aby włosów nie katować.Do oxydantu dolałam 24 ml.wody wymieszałam i potem odciągnęłam 24 ml.i wyrzuciłam.Tak powstała mi lżejsza farba.Ale od razu mowie co farba to inaczej się wylicza.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 12:19   #2541
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
u mnie syoss wyglada bosko zaraz po farbowania potem sie splukuje i wychodzi mi moja tecza tri color na glowie, biale zolte i siwe :P:P ja sie przekonalam do tych garnierow i za ok tydzien farbuje, jesli mi sie nie spodoba to przyciemnie do poziomu 8
no u mnie syoss też wychodził ładnie tylko teraz...hmmm...kurczę, ale na szczęście to osttani raz za miesiąc kupuję majiblond
to pokaż włoski po farbowaniu
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 12:23   #2542
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Adzi bardzo ładny kolorek, taki naturalny i błyszczą mnie się bardziej ciemne podobają niż ten jaśniutki blond, zdecydowanie buzia wyraźniej wygląda no to spróbuje dzisiaj z wodą
pokrzywa też się parzy, zobaczymy może się przekonam, ale ze mną o ciężko bo ja nawet normalnej herbaty nie lubię tylko owocowe jakieś:P ale do zielona mi zasmakowała najbardziej ta z Jaśminem
Dziekuje bardzo
A co do pokrzywy to na początku możesz dodawać łyżeczkę miodu.jak już kubki smakowe się przyzwyczaja to odstawisz miód.Bedzie dobrze tylko nie przestawaj pic.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja mam taki kolor naturalny jak na garnierze 11 albo loreal islande nr 7
luo color..hm wiem ze slabo rozjasnia ale szkoda mi już tych włosków moich zastanawiam się nad przyciemnieniem..i co gorsza-nad obcieciem z 10 cm




BOSKO!!! ślicznie Ci w tym nowym kolorku!! ahh i włoski jakie cudownie lśniące i zdrowe pięknie oby się nie wypłukał za szybko i żebyś mogła się nacieszyć dłuzej nim niz poprzednio
i to jest ten 8.13?? i aż niemożliwe że tak chłodno wychodzi a na pudełku ciepły kolor...

sama mysle nad przyciemnianiem, chyba jakiś kryzys mam
też mysle nad 8.13 lub tym 8.13 z excella któraś może próbowała?
Kochana dziękuje bardzo.Zdecydowanie kocham ten kolor.I bardzo pasuje do moich naturalnych włosów.Z nieba mi spadłaś.Właśnie wczoraj przerzuciłam watek o tym excella i muszę przyznać ze czaje się na niego 7.13.Jeśli tym razem się tak radykalnie wypłucze to kładę excella.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 12:34   #2543
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo
A co do pokrzywy to na początku możesz dodawać łyżeczkę miodu.jak już kubki smakowe się przyzwyczaja to odstawisz miód.Bedzie dobrze tylko nie przestawaj pic.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------


Kochana dziękuje bardzo.Zdecydowanie kocham ten kolor.I bardzo pasuje do moich naturalnych włosów.Z nieba mi spadłaś.Właśnie wczoraj przerzuciłam watek o tym excella i muszę przyznać ze czaje się na niego 7.13.Jeśli tym razem się tak radykalnie wypłucze to kładę excella.
a widzialas jakies opinie o 8.13 z excella?? kurcze no naprawde po glowie mi chodzi to przyciemnianie..
pokazalabym Wam siebie w obecnym kolorku zebyscie coś doradzily ale czy jest mozliwosc ze tylko dziewczyny z tego wątku ogladaja fotke?? bo mam zle doswiadczenia w zamieszczaniu zdjec twarzy w necie i chciałabym uniknac powtorki
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 12:39   #2544
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi mi tez sie teraz bardzo podobasz

Ewcia no to daj fotkę, może nie jest aż tak źle
Mamy podobną długość wlosow, razem zapuszczamy do 50cm
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 12:52   #2545
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ewcia no to daj fotkę, może nie jest aż tak źle
Mamy podobną długość wlosow, razem zapuszczamy do 50cm
no zaraz zrobię, ale na razie są mokre
no to razem zapuszczamy

Dziewczyny oto zdjęcia, oceńcie same, bo ja już nie mam siły...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-17 o 17:28 Powód: post pod postem
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:05   #2546
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi super kolorek!!bardzo mi sie podoba a co ty tam za miksture zrobilas mozesz jeszcze raz napisac? to ta farbe sklepowa mieszasz z inna woda % ? bo tak zrozumialam z wpisow,czy sie myle. ja tez mialam kiedys super jasne a im starsza jestem to daze do a`la naturalnego kolorku. mnie czeka farbowanie za 2 tyg ale u fryzjera.zobaczymy jak wyjdzie ,wkleje foty jak bedzie po.

To ja mam pewnie to moje siemie juz bez zadnych dobrych wlasiwosci bo stoi juz z jakies pol roku otwarte i zmielone,to co wywalic to?

Moja herbatka pokrzywowa ma jakies dodatki i smakuje calkiem smacznie,czasami trzeba sie przekonac iprzyzwyczaic do nowego smaku.ale czego sie nie robi dla piknosci
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:16   #2547
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a widzialas jakies opinie o 8.13 z excella?? kurcze no naprawde po glowie mi chodzi to przyciemnianie..
pokazalabym Wam siebie w obecnym kolorku zebyscie coś doradzily ale czy jest mozliwosc ze tylko dziewczyny z tego wątku ogladaja fotke?? bo mam zle doswiadczenia w zamieszczaniu zdjec twarzy w necie i chciałabym uniknac powtorki
Ja tez sobie obiecałam już ze Twarzy nie będę pokazywać,ale chciałam wam pokazać jak to się komponuje z twarzą.Wiesz nie bardzo pamiętam czy było coś o 8.13 ale tu masz linka do wątku.Moze z nudów przejrzysz.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287540&page=2

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
Adzi super kolorek!!bardzo mi sie podoba a co ty tam za miksture zrobilas mozesz jeszcze raz napisac? to ta farbe sklepowa mieszasz z inna woda % ? bo tak zrozumialam z wpisow,czy sie myle. ja tez mialam kiedys super jasne a im starsza jestem to daze do a`la naturalnego kolorku. mnie czeka farbowanie za 2 tyg ale u fryzjera.zobaczymy jak wyjdzie ,wkleje foty jak bedzie po.

To ja mam pewnie to moje siemie juz bez zadnych dobrych wlasiwosci bo stoi juz z jakies pol roku otwarte i zmielone,to co wywalic to?

Moja herbatka pokrzywowa ma jakies dodatki i smakuje calkiem smacznie,czasami trzeba sie przekonac iprzyzwyczaic do nowego smaku.ale czego sie nie robi dla piknosci
Dziekuje bardzo
Co do siemienia to już chyba wszystko wywietrzało.Wiedz postaraj się o nowe w ziarenkach i miel zależnie od konsumpcji.Ja miele raz w tyg.zamykam w słoiczek szczelnie i spożywam.
Tak rozcieńczam oxsydand dodany do farby aby miał mniejsze stężenie.Ale im niższy % oxydantu tym włoski się bardziej przyciemniają.Wiedz mam Oxsydant dodany do farbki 6% dolewam do niego 24ml.wody przegotowanej ostudzonej wszystko mieszam i odciągam 24 ml.i wyrzucam.Takim sposobem mam wodę 4 % a nie 6%.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny oto zdjęcia, oceńcie same, bo ja już nie mam siły...
Jak wyschną będzie zdecydowanie lepiej zobaczysz.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Adzi mi tez sie teraz bardzo podobasz

Ewcia no to daj fotkę, może nie jest aż tak źle
Mamy podobną długość wlosow, razem zapuszczamy do 50cm
Dziękuję bardzo
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:21   #2548
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jak wyschną będzie zdecydowanie lepiej zobaczysz.
no mam nadzieję
a myślisz, że lepiej mi w tych włosach czy ciemniejszych?? dla mnie ciemniejszych to znaczy nie takich białych jak mam, ale nie takich ciemnych jak Ty
coś na poziomie 10
a myślisz, że ten 902 majiblond na jakim jest poziomie??
jeszcze podoba mi się ten 901s
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:52   #2549
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no mam nadzieję
a myślisz, że lepiej mi w tych włosach czy ciemniejszych?? dla mnie ciemniejszych to znaczy nie takich białych jak mam, ale nie takich ciemnych jak Ty
coś na poziomie 10
a myślisz, że ten 902 majiblond na jakim jest poziomie??
jeszcze podoba mi się ten 901s
Kochana już się wypowiadałam na tak zadane przez Ciebie pytanie.Nie umiem sobie Ciebie wyobrazić w ciemniejszych włosach wiedz nie wiem.A na farbkach profesjonalnych się nie znam niestety.Zapytaj bunny ona Ci na pewno wszystko wyjaśni.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:57   #2550
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana już się wypowiadałam na tak zadane przez Ciebie pytanie.Nie umiem sobie Ciebie wyobrazić w ciemniejszych włosach wiedz nie wiem.A na farbkach profesjonalnych się nie znam niestety.Zapytaj bunny ona Ci na pewno wszystko wyjaśni.
To przepraszam, widocznie zapomniałam o Twojej wypowiedzi
no zapytałabym Bunny z miłą chęcią tylko jej u nas nie ma za często, a ostatnimi czasy w ogóle
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.