PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 18:26   #121
aniela40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 390
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

po przeczytaniu Waszych opini skuszę się na ten dekoloryzator.włosy mam teraz rude a naturalne ciemny blond chciałabym mieć orzech włoski! czy kłaść taki od razu po dekoloryzacji???
__________________
Aniołek 28.06.2010



aniela40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:31   #122
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Muszę się Was poradzić tymbardziej jak zagląda tu Fryz, a wiem, że Jego rady są na wagę złota bo już się kiedyś radziłam

Po Matrixie 4N (średni brąz) mam CZARNE WŁOSY
Jak przeczytałam, że dekoloryzacja u fryzjera to nawet 200zł to ja muszę spróbować domowym sposobem...
Przeczytałam te 5 stron i powiedźcie mi czy ja wszystko dobrze zrozumiałam:

Potrzebuję Chantal dekoloryzator, szampon mocno oczyszczający (może być Joanna Rzepa?), dużo cytryny lub octu jabłkowego
1. rozrabiam pół opak. dekoloryzatora, nakładam na włosy.
(nakładać zaczynając od końcówek aż po nasadę głowy? czy od odrostów aż po końce? czy nakładać jak leci? trzymać pod jakimś czepkiem/folią?)
2. po 30min spłukuję - baaardzo długo i baaardzo porządnie.
3. kilkakrotnie myję włosy szamponem oczyszczającym długo je szorując tak?
4. spłukuję znów długo i przy ostatnim myciu włosy spłukuję wodą z sokiem z cytryny żeby włosy nie ciemniały tak?
(nakładać po tym ostatnim myciu jakąć odżywkę/maskę czy do czasu farbowania wstrzymać się?)
5. suszę włosy i nakładam farbę czy dać im spokój jeden dzień?
6. mam wybrać farbę o 1-2tony jaśniejszą niż chcę uzyskać i z niedużym stężeniem wody tak?
(6% ? farbę pierwszy raz po dekoloryzacji nakładać na całość włosów naraz czy bawić się że najpierw odrost itp ?
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:46   #123
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

cieszy mnie ze jako jedna z niewielu osób czytasz zanim zadasz kolejne takie samo pytanie
tak dobrze wszystko zrozumiałas.
i teraz tak o:
możesz nakladać jak leci, ważne aby równomiernie i na całe włosy aby nic nie ominąc, po dekoloryzacji jak zobaczysz ciemniejsze miejsca to wtedy tylko na nie nakładaj jesli zajdzie takowa potrzeba

mycie i cytryne dobrze zrozumiałaś (ja osobiście uzywam po deko szamponu babydream z ross, ale szampon ma byc po prostu dobrze oczyszczający, mi po babydream nie ciemniały)

ja bym nie nakładał odzywki, na drugi dzień spobuj farbę na jednym pasemku
nie chce Cię wprowadzac w błąd, ale jak wziałem po dekol farbę 8/0 to wyszła mi faktycznie jasno, nie ciemniej niz na opakowaniu, po dostosowaniu się do kazdego z punktów, ale kazda farba jets inna kazde włosy są inne, więc dla pewności zrób próbę na 1 paśmie jak farba chwyci życzę powodzenia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:54   #124
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Dzięki Fryz za szybką odp.
A jeszcze takie praktyczne rzeczy:
nakładać palcami? bo gdzieś coś przeczytałam, że mieszanka jest strasznie lejąca, że nawet z pędzla kapie.
Dekoloryzator bardzo brudzi otoczenie w łazience jak coś pokapie ?
Czy trzymając te 30min to pod czepkiem jakimś czy normalnie jak farbę?

Babydream może być ten z pompką - żel do ciała i włosów? bo taki posiadam w łazience
i czy wszystkie mycia włosów lepiej wyszorować tym samym szamponem czy można przykładowo z 3 razy Babydreamem i z 3 razy Joanną Rzepą? czy to kompletnie nie ma znaczenia?

Kurcze zmartwiłeś mnie tą próbą farby na pasemku - mogę rozrobić odrobinkę farby tylko na to jedno pasemko żeby całej reszty nie tracić? (przepraszam za głupie pytanie ale nigdy nie robiłam żadnych prób więc nie orientuję się).
No i czy farbując pierwszy raz po dekoloryzacji - farbę nakładać na całość włosów naraz czy odrost i zabawa pasemko po pasemku...?

A odnośnie oczekiwanego koloru włosów to chciałabym uzyskać coś takiego jak na 1 zdjęciu lub 2 -Joanny Brodzik, ciepłe sarnie cynamonowe, karmelowe itp, (na lato marzy mi się coś jak 3 zdjęcie). Czy farbując poziomem 7, powinnam uzyskać kolor z dwóch pierwszych zdjęć ?
Boję się eksperymentować z jaśniejszymi blondami bo jesienią próbowałam i nie mam zbyt owocnych doświadczeń (raz 8.0 Wellatonem, drugi raz 8-7 miodowy blond Syossa - w słońcu wyglądałam jak ognista marchewka, nie mówiąc już że ciągle odrost inny, środek włosów inny, a końcówki ciemne ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1329832900014.jpg (17,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (28,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WOSKI1~1.jpg (15,1 KB, 28 załadowań)
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka

Edytowane przez Kakusia
Czas edycji: 2012-02-29 o 15:18
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:32   #125
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

ja bym mył samym babydream mozesz użyc chyba tego co masz co prawda nie znam go ale skoro jest do włosów tez to sie nadaje raczej.

z próbą na pasemku chodzi mi o to, że kolor może zrobić się czarny (uroki dekoloryzaci) ale nie musi! babydream i cytryna zapobiegna temu w większym stopniu. ale na wszelki wypadek zrob próbę zeby miec pewnośc co uzyskasz na calych włoskach trzymaj farbę na pasemku pełen czas koloryzacji bo raz zdazylo mi się tak, ze po dekoloryzacji kładłem rozjasniacz, momentalnie zrobiły sie czarne ale powoli się rozjaśniły i tak po zmyciu były prawie białe , więc jeśli zacznie pasmo ciemnieć to poczekaj, moze zjaśnieje.

co do farby, wellaton 7/3 ma podobny kolor, dziś go będe uzywał więc od razu powiem Ci jak wychodzi ale najpierw zanim zdecydujemy o farbie po, zrób dekolor zebyśmy wiedzieli jak będzie nie przewidzisz w 100% koloru jaki wyjdzie, nie da się.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 18:01   #126
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

O to daj koniecznie tu znać jak Ci wyszedł ten 7.3
A ja i tak muszę chyba wcześniej zamówić farbę do włosów, bo kupuję przez allegro (Matrixy ostatnio).

A czy dłuższa przerwa po dekoloryzacji a przed farbowaniem nie wpłynie na przyciemnienie włosów? po co się wogóle czeka do następnego dnia?
i czy używanie cytryny można powtarzać codziennie żeby utrwalić to zahamowanie przed przyciemnieniem ?
boję się ponownie używać dekoloryzatora żeby włosów nie poniszczyć.... chciałabym efekt już po tym jednym użyciu
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 20:51   #127
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

dekoloryzator nie zmienia struktury włosa o zniszczenia się nie martw.
ja wolałem poczekać dzien niech włosy ochłoną chwilę ;d to była kwestia w sumie nocy jednej bo następnego dnia rano kładlem farbe.

wella wyszła bardzo podobnie jak na Twoich zdjęciach, karmelek, złoty ale nie rudy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 22:04   #128
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dekoloryzator nie zmienia struktury włosa o zniszczenia się nie martw.
ja wolałem poczekać dzien niech włosy ochłoną chwilę ;d to była kwestia w sumie nocy jednej bo następnego dnia rano kładlem farbe
no w sumie racja, to tylko kwestia nocy
Błagam doradź jeszcze czy ten dekoloryzator na głowie trzymać pod jakimś czepkiem? bo jeśli tak to muszę się w takowy zaopatrzyć

Wiesz co, kusisz tym 7/3, ale po przeczytaniu opini na wizażu i KWC to chyba bałabym się Wellatonem straszą, że ten kolor bardzo ciemno wychodzi! A ja mam taką awersje przed czarnymi, że boję się
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 08:10   #129
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

ah, no ja pod przykryciem trzymam pod reklamówka zwykłą ;D
wiesz co, ja bardzo lubie welle, ale fakt faktem kolory ostrożnie trzeba wybierać, głownie to ciemno wychodzą kolory naturalne , a te z odcieniem nie koniecznie
jeśli bys się bała to 8/3 kolor weź z welli, albo wymieszaj ze sobą 7/3 i 8/3 bo mimo że na opakowaniu się różnia, tak na prawde wg numeru, różni ich tylko jeden ton (8 to jasny blond a 7 to średni blond)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 16:21   #130
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Aaa to nie wiedziałam, że wystarczy reklamówka
Czyli dekoloryzatora nie robi sie jak kąpieli rozjaśniającej, że co jakiś czas trzeba głowę przemasować żeby to nie zaschło itp? nakładam na łeb daje pod folie i czekam sobie ok 30min tak ?

Ja chyba zrobię potem albo znów Matrixem, albo naczytałam się teraz o farbie Chantal - i kusi

Ale zastanawia mnie teraz co innego (wiem, że to trochę off topowo, ale nie chcę skakać po wątkach z pojedyńczymi pytaniami)
1. czym różni się 7.03 od 7.3 ? 7.03 z nazwy to beżowy blond - czy on też powinien być ciepłym odcieniem ?

2. włosy po deko szybciej się rozjaśniają, dlatego trzeba użyć niższy % wody... to w czym różniłby się kolor 8.3 na wodzie 6% a 8.3 na wodzie 9% ? na 9% wodzie kolor wyszedłby dużo jaśniejszy ? o to chodzi ? No to idąc tym logicznym myśleniem czy 8.3 na wodzie 6% powinien wyjść podobnie jak 7.3 na wodzie 9% ?
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 08:29   #131
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Aaa to nie wiedziałam, że wystarczy reklamówka
Czyli dekoloryzatora nie robi sie jak kąpieli rozjaśniającej, że co jakiś czas trzeba głowę przemasować żeby to nie zaschło itp? nakładam na łeb daje pod folie i czekam sobie ok 30min tak ?

Ja chyba zrobię potem albo znów Matrixem, albo naczytałam się teraz o farbie Chantal - i kusi

Ale zastanawia mnie teraz co innego (wiem, że to trochę off topowo, ale nie chcę skakać po wątkach z pojedyńczymi pytaniami)
1. czym różni się 7.03 od 7.3 ? 7.03 z nazwy to beżowy blond - czy on też powinien być ciepłym odcieniem ?

2. włosy po deko szybciej się rozjaśniają, dlatego trzeba użyć niższy % wody... to w czym różniłby się kolor 8.3 na wodzie 6% a 8.3 na wodzie 9% ? na 9% wodzie kolor wyszedłby dużo jaśniejszy ? o to chodzi ? No to idąc tym logicznym myśleniem czy 8.3 na wodzie 6% powinien wyjść podobnie jak 7.3 na wodzie 9% ?
nie musisz nic masować nic nie zasycha

7.03 - średni blond głeboki-złocisty, 7.3- średni blond złocisty. juz widzisz w czym różnica, 7.3 będzie mocniej złoty bo ma zaraz po kropce 3. a w 7.03 , refleks 3 jest dopiero na 2 miejscu tzn jest go mniej.

włosy po deko chłodną farbę bardziej i ciemniej wychodzą. więc porządne mycie , cytryna obowiązkowo i jak farbujesz to sprawdź na jednym paśmie jak wyjdzie. zeby byc pewną jak wyjdzie na całych
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 13:17   #132
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Ok, wielkie dzięki!
Dziś zamawiam dekoloryzator Chantal i odrazu tej samej firmy farbę do włosów zdecyduję się w takim razie na 8.03 na 6% wodzie
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 13:42   #133
aniela40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 390
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Kakusia zdaj relacje jak ci poszło!!! jaki kolor wyszedł?
__________________
Aniołek 28.06.2010



aniela40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 14:55   #134
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez aniela40 Pokaż wiadomość
Kakusia zdaj relacje jak ci poszło!!! jaki kolor wyszedł?
zdam napewno ale pewnie dopiero w przyszłym tygodniu przesyłka dojdzie
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:33   #135
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

No i doszedł dekoloryzator Chantal
Ale się boję.... chyba dopiero w weekend zrobię....
Wraz z deko przyszła farba chantal 8.03 i utlenaicz 6% -mam nadzieję, że wyjdzie ciemniej niż poziom 8!
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:59   #136
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Czesc dziewczyny , wlasnie doszedl tez do mne dekoloryzator , mam ogolnie wlosy przyciemnawy braz,ale od jakiegos czasu farbowalam na machon,ale nie o to mi teraz chodzi, czytalam na ulotcce,ze do nakladania tego nie mozna uzywac rekawiczek , czym wy nakladalyscie to na wlosy?
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 11:55   #137
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

chce uzyc kolor 7 z garniera, mam nadzieje,ze nie wyjdzie za ciemny
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 16:53   #138
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez kanzaki26 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny , wlasnie doszedl tez do mne dekoloryzator , mam ogolnie wlosy przyciemnawy braz,ale od jakiegos czasu farbowalam na machon,ale nie o to mi teraz chodzi, czytalam na ulotcce,ze do nakladania tego nie mozna uzywac rekawiczek , czym wy nakladalyscie to na wlosy?
ja nakladalam gabka
a tu efekty schodzilam z czarnego jak smoła
pierwsze po dekoloryzacji, drugie po rozjaśniaczu i farbie(tak dla pokrzepienia tych co dążą do blondu )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0063.jpg (31,1 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0083d.jpg (30,4 KB, 132 załadowań)
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 23:39   #139
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

melabn wow jaki efekt!

Ja już PO masakra jestem umęczona tym 6-krotnym myciem włosów boli mnie skóra głowy od szorowania. Włosy suche w dotyku
Trzymałam 35min, kolor wyszedł taki rudawy, ale podczas mycia były (lub wydawały się) dużo jaśniejsze, takie miodowe, a jak już podsuszyłam to jakby ciemniejsze lekko. (jaśniejsze jednak niż wyszło melabn na 1 zdjęciu ).
Jutro rano postaram się farbować (choć nie wiem czy córcia mi da czas ), no i nie ma nigdzie polskiej instrukcji farby chantal
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 23:45   #140
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
melabn wow jaki efekt!

Ja już PO masakra jestem umęczona tym 6-krotnym myciem włosów boli mnie skóra głowy od szorowania. Włosy suche w dotyku
Trzymałam 35min, kolor wyszedł taki rudawy, ale podczas mycia były (lub wydawały się) dużo jaśniejsze, takie miodowe, a jak już podsuszyłam to jakby ciemniejsze lekko. (jaśniejsze jednak niż wyszło melabn na 1 zdjęciu ).
Jutro rano postaram się farbować (choć nie wiem czy córcia mi da czas ), no i nie ma nigdzie polskiej instrukcji farby chantal
chyba zazwyczaj sa 2 miarki wody na jedna miarke farby
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 12:58   #141
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Załamana jestem
Dekoloryzacja wyszła chyba ok, bałam się, że mi nie starczy pół opakowania więc rozrobiłam całość. Trzymałam 35min. Podczas tego 6-krotnego mycia włosów widziałam spod piany piękny miodowy kolorek śliczny! Ale już po wszystkim po wysuszeniu były rude ciemniejsze. Dziś rano już ciemne miedziane. Niejednolite....
Tyle szorowania, płukania, cytryn... a włosy ciemne. Nie czarne, ale wciąż ciemne. i to bez określonego koloru taka kupa

Zrobiłam rano na pasemku farbę Chantal 8.03 i nic nie zrobiły się jaśniejsze, jedynie stonowały się te wszystkie odcienie. Chociaż tyle.
Więc nałożyłam na całą głowę - zaraz będę płukać. Mam stresa

Melabn czy Ty rozjaśniacz i farbę kładłaś odrazu po deko czy następnego dnia?

Załamka włosy wyszły mi koloru czekolady z rudą z wierzchu poświatą... do tego mój odrost ok 5mm rude... wygląda to źle CO JA MAM TERAZ ZROBIĆ?? co na to nałożyć? jaki kolor farby kupić ? kupić jakiś 9.0 żeby rozjaśnić to czy kupić 6.0/5.0 żeby ujuednolicić i przyciemnić ? Ryczeć mi się chce...
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka

Edytowane przez Kakusia
Czas edycji: 2012-03-10 o 13:51
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 14:00   #142
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Załamana jestem
Dekoloryzacja wyszła chyba ok, bałam się, że mi nie starczy pół opakowania więc rozrobiłam całość. Trzymałam 35min. Podczas tego 6-krotnego mycia włosów widziałam spod piany piękny miodowy kolorek śliczny! Ale już po wszystkim po wysuszeniu były rude ciemniejsze. Dziś rano już ciemne miedziane. Niejednolite....
Tyle szorowania, płukania, cytryn... a włosy ciemne. Nie czarne, ale wciąż ciemne. i to bez określonego koloru taka kupa

Zrobiłam rano na pasemku farbę Chantal 8.03 i nic nie zrobiły się jaśniejsze, jedynie stonowały się te wszystkie odcienie. Chociaż tyle.
Więc nałożyłam na całą głowę - zaraz będę płukać. Mam stresa

Melabn czy Ty rozjaśniacz i farbę kładłaś odrazu po deko czy następnego dnia?

Załamka włosy wyszły mi koloru czekolady z rudą z wierzchu poświatą... do tego mój odrost ok 5mm rude... wygląda to źle CO JA MAM TERAZ ZROBIĆ?? co na to nałożyć? jaki kolor farby kupić ? kupić jakiś 9.0 żeby rozjaśnić to czy kupić 6.0/5.0 żeby ujuednolicić i przyciemnić ? Ryczeć mi się chce...
nie, 2 tygodnie chyba odczekalam
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 14:02   #143
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

kurde ... teraz niewiem czyn siem za nto brac jak wam wyszly nijakie , bylam pewna ,ze wyjdzie jasyn rudy , kurde niewiem co robic, z drugiej strony,szkoda tej kasy co wydalam na te farby ..

kakusia wspolczuje,moze jeszcze cos dasz rade z tym zrobic
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 14:23   #144
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez kanzaki26 Pokaż wiadomość
chce uzyc kolor 7 z garniera, mam nadzieje,ze nie wyjdzie za ciemny
2 lata temu na wlosach po dekoloryzacji z czarnych 7 z garniera wyszla mi tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0191.jpg (32,8 KB, 93 załadowań)
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 14:25   #145
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

kakusia moze warto sie przemeczyc troche, podreperowac wloski i dopiero cos dzialac? wiem ze jest trudno wytrzymac ale czasem warto wstaw jakies zdjecie, moze nie jest az tak zle
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 16:13   #146
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

melabn podoba mi sie ten kolor , wzielam sobie na pasemku zrobilam teraz ,zobaczymy co wyjdzie,bo moze nie warto tak niszczyc wlosow,jak ma wyjsc taka lipa jak u kakusi

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

dobra ide robic ,oby cos sie zrobilo
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 21:20   #147
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

zrobilam,efekt taki sobie, pierwsze zdjecie przed, drugie po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P06-03-12_11.17[1].jpg (31,3 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10032012351.jpg (92,3 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10032012353.jpg (88,9 KB, 100 załadowań)
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 13:49   #148
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

pofarbowalam ta 7 z garniera,ale nie jestem zadowolona, mam jasny braz. za 2 tyg bede je rozjasniac joanna ,a w dupie ,ze sie zniszcza,przeciez odrosna


Co do smordu - masakra ,nic nie pomoglo, dopiero dzisiaj jak pofarbowalam,to ten smrod znikl

Takze zobaczymy co to bedzie, ja chce blond ,a nie brąz. Wogole te zdjecia co dodalam nie oddawaly uroku jasnosci jaki byl,niewiem czemu takie ciemne na tych zdjeciach wyszly
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:19   #149
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez kanzaki26 Pokaż wiadomość
pofarbowalam ta 7 z garniera,ale nie jestem zadowolona, mam jasny braz. za 2 tyg bede je rozjasniac joanna ,a w dupie ,ze sie zniszcza,przeciez odrosna


Co do smordu - masakra ,nic nie pomoglo, dopiero dzisiaj jak pofarbowalam,to ten smrod znikl

Takze zobaczymy co to bedzie, ja chce blond ,a nie brąz. Wogole te zdjecia co dodalam nie oddawaly uroku jasnosci jaki byl,niewiem czemu takie ciemne na tych zdjeciach wyszly
a moze spróbuj czyms innym niz Joanna? mi pomaranczowo żółte tony ładnie rozjaśniła fanola
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 11:36   #150
anavi
Raczkowanie
 
Avatar anavi
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 136
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cześć!

Przeczytałam cały wątek, więc chyba z grubsza wiem co i jak. Dekoloryzator, szampon oczyszczający, cytryny, farba jaśniejsza niż mają wyjść itd

Pytania dwa:

1. Jeśli mam czarne (farbowane ciemnymi brązami od ho, ho, ho... z rok na pewno, niestety ;/) a naturalny brąz i chcę tylko do tego brązu zejść (może jakieś ciemne kasztanki itd), nie do blondu, to ile mam to trzymać???
Wam zależy, żeby jak najjaśniej wyszło, a ja właśnie nie chce przesadzić w drugą stronę, ale nie chciałabym też się namęczyć, a żeby one mi potem z powrotem do czarnego ściemniały

2. Ten szampon oczyszczający używać tylko po dekoloryzacji (po farbowaniu farbą już nie) rozumiem?? Ile kosztuje ten wspominany babydream??

Skoro nie niszczy tak włosów to chcę spróbować troszkę rozjaśnić, najwyżej trochę pośmierdzę
anavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 19:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.