wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 09:31   #4171
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
powiem Ci tak, dla siebie skłaniam się ku Misshy BO:
- jakiekolwiek kremy o "standardowej konsystencji" nakładane przed make-up'em powodują u mnie rolowanie się BB kremu/podkładu
- mam cerę mieszaną ku tłustej
- potrzebuję jak najlżejszych kremów, tj. takie które nie zawierają olei, a Missha ich nie ma
Więc ja jestem ku Misshy, a dokładniej ku obu i nie wiem czy kupić dwie czy wybrać jedną z nich >.<
Same zalety Kusi mnie ta Missha ale do tej pory wszystko misshowe robiło mi krzywdę i boję się zaryzykować
Filtry Innisfree były swego czasu w takich małych tubkach (15 ml?) a teraz ich nie widzę na eBay - wie ktoś gdzie je można dorwać?
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 14:17   #4172
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Aaaaaa!! Przyszedł mi dzisiaj missha m perfect cover #23
I musze powiedzieć ,że się załamałam Nie dość ,że niemiłosiernie zapycha,wysuszył cerę ,jest strasznie widoczny to jeszcze ten kolor Gorzej wyglądam niż świnka pigiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!! !!!!


Dlatego Drogie dziewczęta prosze Was o pomoc
Czy SKINFOOD Good Afternoon Honey Black Tea jest żółty?? Z tego co widzę na zdj to tak. A jeśli nie to jaki mogłybyście polecić z ciemniejszych żółtych i żeby można było dostać np.na allegro bo nie mam innej możliwości zamówienia

Będę bardzo wdzięczna !!
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:02   #4173
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Aaaaaa!! Przyszedł mi dzisiaj missha m perfect cover #23
I musze powiedzieć ,że się załamałam Nie dość ,że niemiłosiernie zapycha,wysuszył cerę ,jest strasznie widoczny to jeszcze ten kolor Gorzej wyglądam niż świnka pigiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!! !!!!


Dlatego Drogie dziewczęta prosze Was o pomoc
Czy SKINFOOD Good Afternoon Honey Black Tea jest żółty?? Z tego co widzę na zdj to tak. A jeśli nie to jaki mogłybyście polecić z ciemniejszych żółtych i żeby można było dostać np.na allegro bo nie mam innej możliwości zamówienia

Będę bardzo wdzięczna !!
ołaaa nie zazdroszczę, a nie szukałaś wcześniej swatchy, Misshy wszystkie PCtki są różowawo szarawe. Jak nie dorwiesz SkinFood'a na all to możesz przyjść do nas do wątku rozbiórkowego. Z żółtych i ciemnych to właściwie wszystkie japońskie BB, oraz Holika Holika Luminous BB #2 (ciemna i żółta) KLIK Polecam bloga mllou, oraz poczytać ten wątek, parę postów wcześniej zygmus (właścicielka bloga mllou i organizatorka rozbiórek) wypisywała żółte BB. Ja w tej kwestii nie pomogę. SkinFood też może wysuszać. Może Lioele Triple, lub Dr Jart Black, Lioele Dollish Veil Vita zielony...
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 19:06   #4174
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
ołaaa nie zazdroszczę, a nie szukałaś wcześniej swatchy, Misshy wszystkie PCtki są różowawo szarawe. Jak nie dorwiesz SkinFood'a na all to możesz przyjść do nas do wątku rozbiórkowego. Z żółtych i ciemnych to właściwie wszystkie japońskie BB, oraz Holika Holika Luminous BB #2 (ciemna i żółta) KLIK Polecam bloga mllou, oraz poczytać ten wątek, parę postów wcześniej zygmus (właścicielka bloga mllou i organizatorka rozbiórek) wypisywała żółte BB. Ja w tej kwestii nie pomogę. SkinFood też może wysuszać. Może Lioele Triple, lub Dr Jart Black, Lioele Dollish Veil Vita zielony...

Wiesz co paczałam na swatchy, czytałam opinię i nic nie wskazywało na różowy odcień(albo nie wiem jak ja to paczałam )
Ale za to na blogu ,który mi wysłałaś znalazłam opinię na temat skinfood-a No i zdecydowałam się na niego i kupiłam na all.
Zobaczymy jaki ten będzie

Tak swoją drogą bardzo dziękuje za odp. i dziękuje za wysłanie str. do bloga!!!: roza:
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 19:23   #4175
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Dlatego Drogie dziewczęta prosze Was o pomoc
Czy SKINFOOD Good Afternoon Honey Black Tea jest żółty?? Z tego co widzę na zdj to tak. A jeśli nie to jaki mogłybyście polecić z ciemniejszych żółtych i żeby można było dostać np.na allegro bo nie mam innej możliwości zamówienia

Będę bardzo wdzięczna !!
Poczekaj do jutra to obfocę. Własnie sobie śledzenie sprawdziłam i tubka jutro będzie u mnie Tylko ja będę miała odcień 1 - jaśniejszy.

Znowu wyjdzie na wątku mój daltonizm, ale dzisiaj doszła paczka od Ani i czarny Jart wydaje mi różowawy, srebrny jest jak najbardziej żółty. Skin Scandal mimo ze bardzo podobny do pomarańczowego jest minimalnie ciemniejszy, ma lżejsza konsystencję ale takie samo świetne krycie.
2 z 7 bb które do mnie przyszly są baaaardzo ciemne (tutaj proszę wziąć pod uwagę, że ja bledzioch, bledzioch) i za różowe ale zapomniałam które, jutro będę im robiła sesję to się ujawnią Tyle newsów na dzisiaj

Nikt nic nie słyszał o tubeczkach Innisfree?
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 19:43   #4176
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Poczekaj do jutra to obfocę. Własnie sobie śledzenie sprawdziłam i tubka jutro będzie u mnie Tylko ja będę miała odcień 1 - jaśniejszy.





Ok!! Właśnie miałam pisać jaki odcień mają wysłać Szczerze to nie wiem który bedzie lepszy
Tak więc poczekam do jutra!!
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 22:11   #4177
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Do mnie dotarły Skin79 Orange i Baviphat IndiGirl Tea Tree od Ruby Ruby ale nie miała w rękach jeszcze. Jutro dostanę do rąk własnych
Ale koleżanka mówiła ze IndiGirl jak tonik jak nią wstrząsnęła i chlupało aż... otworzyła i mówi że woda i breja... potem wstrząsnęła znowu juz po oderwaniu tego sreberka z tubki i ze ok. One się tak mogą rozwarstwiać? Może to ten herbaciany olejek (niby logiczne mogłoby być..)

A pytanie brzmi: gdzie na BB cremach można sprawdzić datę ważności? Czy najważniejsze kiedy go otwieram? Podobno na moim tylko takie coś: LA110323 ?
Trochę się zmartwiłam tą "wodą i breją" ale może przesadzam..

Wysłane 14ego marca - także ekspresem dotarły.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-03-20 o 22:12
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 22:59   #4178
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Do mnie dotarły Skin79 Orange i Baviphat IndiGirl Tea Tree od Ruby Ruby ale nie miała w rękach jeszcze. Jutro dostanę do rąk własnych
Ale koleżanka mówiła ze IndiGirl jak tonik jak nią wstrząsnęła i chlupało aż... otworzyła i mówi że woda i breja... potem wstrząsnęła znowu juz po oderwaniu tego sreberka z tubki i ze ok. One się tak mogą rozwarstwiać? Może to ten herbaciany olejek (niby logiczne mogłoby być..)

A pytanie brzmi: gdzie na BB cremach można sprawdzić datę ważności? Czy najważniejsze kiedy go otwieram? Podobno na moim tylko takie coś: LA110323 ?
Trochę się zmartwiłam tą "wodą i breją" ale może przesadzam..

Wysłane 14ego marca - także ekspresem dotarły.
Moje jak długo postoją nie używane, to się rozwarstwiają i niemal woda się leje. Tak ma Missha Signature, Baviphat Magic Girls i któryś jeszcze z tych co mam, ale nie pamiętam który. Chyba Oriental Gold.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 23:48   #4179
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ufff dzieki za odpowiedz Tak panikuję bo to moje pierwsze pełnowymiarowe Ale skoro tak bywa to się nie martwię i zabieram do testów w niedalekiej przyszłości
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:07   #4180
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja też mam w próbkach z rozbiórek dr jart black i wydaje mi się różowy. SIlver jeszcze nie mam więc nie mam porównania.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:11   #4181
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Wściekła jestem od rana, bo Skin Food Honey&Black Tea 1 okazał się, delikatnie mówiąc, raczej nie żółty Nie wiem czy w ogóle mam ochotę go nakładać na twarz
Chyba kończę eksperymenty i przestaje kupować pełnowymiarówki oglądając tylko swatche w necie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bb2.jpg (115,0 KB, 106 załadowań)
annje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 12:21   #4182
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A dla mnie obydwa Honeye są żółte
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 12:51   #4183
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Wściekła jestem od rana, bo Skin Food Honey&Black Tea 1 okazał się, delikatnie mówiąc, raczej nie żółty Nie wiem czy w ogóle mam ochotę go nakładać na twarz
Chyba kończę eksperymenty i przestaje kupować pełnowymiarówki oglądając tylko swatche w necie


Nie!!!!! weź ja zapłaciłam za niegoooo:c ry:

Nie zniosę kolejnej porażki

Dobra. jak już zapłaciłam 50zl za niego to już muszę wziąć Tylko nadal nie wiem jaki odcien .1 czy 2 hmmm
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2012-03-21 o 13:12
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 13:11   #4184
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

jak dla mnie wszystkie SF Good Afternoon #1 mają podobny odcień taka w sumie ładna/dość jasna brzoskwinia, ALE na twarzy robią się bardziej żółte niż brzoskwiniowe, i mi to już nie odpowiada . Nie wiem jak dwójki, ale może podobnie.
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 13:20   #4185
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
jak dla mnie wszystkie SF Good Afternoon #1 mają podobny odcień taka w sumie ładna/dość jasna brzoskwinia, ALE na twarzy robią się bardziej żółte niż brzoskwiniowe, i mi to już nie odpowiada . Nie wiem jak dwójki, ale może podobnie.
na mnie się robiły perfidnie brzoskwiniowo różowe, ani trochę żółte
przestrzegam przed kupowaniem na allegro, skąd można wiedzieć u kogo sprzedawca kupił wcześniej? Ostatnio na niemieckiej stronce(jakiś sklep on line) widziałam misshę, i nawet zdjęcie było zapożyczone od chińskiego sprzedawcy z ebaya który ma podróbki

http://www.ebay.pl/itm/Missha-Founda...item6fc6e592f7
to tylko jeden z wielu podróbkowych sprzedawców, chociaż z tego co widzę to podróby misshy maja chyba zawsze po 30ml, a normalnie to po 20 lub 50 chociaż na amazon też widziałam 30ml

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-03-21 o 13:30
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 13:30   #4186
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A dla mnie obydwa Honeye są żółte
Kajak ja min twojego bloga ogladajac kupiłam toto jako żółtka
Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
jak dla mnie wszystkie SF Good Afternoon #1 mają podobny odcień taka w sumie ładna/dość jasna brzoskwinia, ALE na twarzy robią się bardziej żółte niż brzoskwiniowe, i mi to już nie odpowiada . Nie wiem jak dwójki, ale może podobnie.
Mówisz? To spróbuje, ale dopiero w niedziele jak nie bede musiała się pokazywać ludziom na oczy
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 13:44   #4187
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

No bo na mnie i dla mnie są żółte
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 00:55   #4188
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dotarła męska Missha, jasny, ale ciemniejszy niż męski Skin79 czy BRTC, no i różowawy, lekki, dający dziwny efekt na skórze, u mnie skóra wyglądała tak jakby była mokra, efekt ładny, ale niestety zniknął po jakimś czasie.

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Nikt nic nie słyszał o tubeczkach Innisfree?
A chcesz Innisfree eco safety no sebum sunblock? Mam gdzieś taką małą tubkę 15ml, mogę oddać.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:08   #4189
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
A chcesz Innisfree eco safety no sebum sunblock? Mam gdzieś taką małą tubkę 15ml, mogę oddać.
Ten właśnie.
Dziękować, dziekować
annje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 13:47   #4190
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Dotarła męska Missha, jasny, ale ciemniejszy niż męski Skin79 czy BRTC, no i różowawy, lekki, dający dziwny efekt na skórze, u mnie skóra wyglądała tak jakby była mokra, efekt ładny, ale niestety zniknął po jakimś czasie.
jakbyś jeszcze napisała jak z utlenianiem, trwałością i kryciem czy bliżej mu do BRTC-który nawet przy trzech warstwach jedynie wyrównuje czy do Skin79 homme który nieco przyzwoiciej kryje. Szkoda że jest ciemniejszy od skina i brtc, miałam nadzieję że bedzie jaśniejszy od misshy#13
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:05   #4191
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dżamatasi 50zł na ebay są po 26 z przesyłką. Jak sama nie kupujesz to trzeba było kogoś poprosić . TYle kasy............

Do mnie niedawno przyszedł Skinfood good afternoon peach green tea i nawet nie jest zły, zbytnio nie kryje ale się ładnie wtapia i ja nie widze w nim nic różowego. Mam odcień nr1.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:34   #4192
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Witajcie. Mam pytanie. Moja karnacja jest blada, chlodna i wpadajaca w rozowa tonacje. To znaczy, ze BB tez mam wybierac rozowawe, czy odwrotnie, zolte, zeby zlagodzic te rozowosci na twarzy? Wiem, ze na kazdym BB wyglada inaczej, ale moze jest jakas ogolna regula?
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:54   #4193
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
dżamatasi 50zł na ebay są po 26 z przesyłką. Jak sama nie kupujesz to trzeba było kogoś poprosić . TYle kasy............

.
Nie no, żartujesz?!!!?!!:mur :

Faktycznie. Bede musiala kogos poprosić zeby mi zamawial.
Masakraaa
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 09:25   #4194
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Wściekła jestem od rana, bo Skin Food Honey&Black Tea 1 okazał się, delikatnie mówiąc, raczej nie żółty Nie wiem czy w ogóle mam ochotę go nakładać na twarz
Chyba kończę eksperymenty i przestaje kupować pełnowymiarówki oglądając tylko swatche w necie
O niee, ja właśnie czekam na swój Pomarańczowy Skin79, bo szukam czegoś naprawdę żółtego, a tu na Twoim swatchu widzę, że dr Jart Silver jest bardziej żółty od Skin79
Czy w rzeczywistości naprawdę dr Jart Silver jest bardziej żółty od Orange?
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 09:39   #4195
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
O niee, ja właśnie czekam na swój Pomarańczowy Skin79, bo szukam czegoś naprawdę żółtego, a tu na Twoim swatchu widzę, że dr Jart Silver jest bardziej żółty od Skin79
Czy w rzeczywistości naprawdę dr Jart Silver jest bardziej żółty od Orange?

Dla mnie i mojej mamy skin79 pomarańczowy w ogóle nie był żółtyAle też nie różowy Raczej szarawy??

A tak swoją drogą musiałam pomalować się Misshą i o dziwo!! wygląda ładnie
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 10:24   #4196
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Dla mnie i mojej mamy skin79 pomarańczowy w ogóle nie był żółtyAle też nie różowy Raczej szarawy??

A tak swoją drogą musiałam pomalować się Misshą i o dziwo!! wygląda ładnie
No żesz... jeśli choć jedna osoba uważa, że jakiś podkład nie jest żółty, to ten podkład na 100% nie będzie na mnie dobry

Czy ktoś miał/ma zarówno dr Jart Silver jak i Skin79 Orange i mógłby powiedzieć, który z nich jest bardziej żółty?

Używam teraz próbki Oriental Gold, który miał być "GOLD" i na wielu swatchach (np. u Zygmusia) jest żółty, a na mojej skórze jest wybitnie świnkowo-różowy edit: Porównuję sobie teraz na mojej skórze Skin79 Pink i Oriental Gold. Pink jest bardziej fioletowo-szarawy, a Oriental Gold różowo-łososiowy Oba wyglądają jak różowe błyszczyki do ust albo róże do polików
A przed chwilą czytałam recenzje nt. Oriental Gold, że "w ogóle nie ma sobie różowych tonów" A może ja jakieś felerne próbki dostaję?

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-03-23 o 10:40
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:25   #4197
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, to normalne żeby Lioele był tak tani?
http://www.ebay.pl/itm/Lioele-Beyond...#ht_7946wt_937
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:46   #4198
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to normalne żeby Lioele był tak tani?
http://www.ebay.pl/itm/Lioele-Beyond...#ht_7946wt_937
Tak,to normalna cena Beyond the Solution. Zawsze był tańszy od Triple the solution.
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:11   #4199
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
O niee, ja właśnie czekam na swój Pomarańczowy Skin79, bo szukam czegoś naprawdę żółtego, a tu na Twoim swatchu widzę, że dr Jart Silver jest bardziej żółty od Skin79
Czy w rzeczywistości naprawdę dr Jart Silver jest bardziej żółty od Orange?
Nie nakładałam jeszcze Jarta na twarz (dzisiaj 4 dzień testów Scandala nakładany jajem wygląda najfajniej i buuuuuuuuu włąśnie mi sie próbka skończyła - Scandal JEST żółty), ale regularnie uzywam Skin79 pomarańczowego i jest on żółty, naprawdę żółty. Ja w nim różowości nie wyczaiłam, a jestem świrnięta na tym punkcie i wychodzi mi świnka tam gdzie inni rózowego nie widzą. Pomarańczowy ma tylko taka wadę (dla mnie), że jest dość ciężki, tłustawy. Ale poza tym - kolor miodzio, krycie fantastyczne, trwałość super i ten mat lekki - rewelacja.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:55   #4200
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Czy któraś z was miała okazję używać tego????
http://www.ebay.pl/itm/LIOELE-Secret...item45fd256805



ps . musiałam Wam pokazać bo mnie głowa rozbolała od tych cen!!
http://pinkmelon.pl/category/195912/kremy-bb.html

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-03-23 o 14:00
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.