Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-22, 19:23   #361
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez BunnyMoon Pokaż wiadomość
Chodzi o to że te paznokcie robiła dziewczyna która nie ukończyła żadnego kursu, po prostu przez ok.6 lat chodzila do dobrego salonu robić pazurki do czasu aż jedna kobieta zniszczyła jej macierz (?)
I bardzo dobrze - tzn dobrze,że robi ładne pazurki a nie, że ktoś jej zniszczyl...coś ( bo macierz raczej nie ).

Jak juz pisałyśmy wielokrotnie świstek z nikogo Stylistki nie uczyni a samorodne talenty jak najbardziej się zdarzają.
Jesli dziewczyna ma rozwiniety zmysł estetyczny - widzi czy sadzi kulfony czy nie, to jak najbardziej jest w stanie zrobić poprawne paznokcie.

Jeśli długo chodzila do stylistki to sam zabieg zna prawie na pamięć i metodą prób i blędow go odtworzy.
A z pewną ręką i drygiem manualnym pociagnie ładną , równą smile line

Bo - nie czarujmy się - teorię jest w stanie wyczaić zarowno w internecie jak i w fachowej prasie.
Wystarczy tylko poświęcić na to sporo czasu i już można wiedzieć... moze nie wszystko, ale mnóstwo
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 19:32   #362
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

No nie wiem co tam dokładnie zniszczyła, ale paznokieć jak jej rośnie to ma taką bruzde (nie wiem jak to nazwać) i śmieje się że jest skazana na tipsy bo bez nich to bardzo widać i brzydko wygląda
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 19:42   #363
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze - tzn dobrze,że robi ładne pazurki a nie, że ktoś jej zniszczyl...coś ( bo macierz raczej nie ).

Jak juz pisałyśmy wielokrotnie świstek z nikogo Stylistki nie uczyni a samorodne talenty jak najbardziej się zdarzają.
Jesli dziewczyna ma rozwiniety zmysł estetyczny - widzi czy sadzi kulfony czy nie, to jak najbardziej jest w stanie zrobić poprawne paznokcie.

Jeśli długo chodzila do stylistki to sam zabieg zna prawie na pamięć i metodą prób i blędow go odtworzy.
A z pewną ręką i drygiem manualnym pociagnie ładną , równą smile line

Bo - nie czarujmy się - teorię jest w stanie wyczaić zarowno w internecie jak i w fachowej prasie.
Wystarczy tylko poświęcić na to sporo czasu i już można wiedzieć... moze nie wszystko, ale mnóstwo
no nie wierzę własnym oczom )

Bunny: i bardzo ładnie Ci zrobiła, a, że wzorek sciągnęła z gazety to loos, po to one są tam wstawiane, tak samo jak i tu,żeby służyć komuś komu się spodobał, wszystkie stylistki korzystają z wzorków, które im wpadną w oko ( czasem powielając je, a czasem inspirując się nimi )
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 19:53   #364
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
no nie wierzę własnym oczom )
Awuś ależ ja nigdy nie twierdzilam inaczej.

Ale do ..... ( cenzura) doprowadzają mnie kretynki, nie mające o paznokciach zielonego pojęcia, wpadajace na Wizaż z pytaniem " Jak krok po kroku...".
Po czym kupujące jakieś badziewie na allegro i katujace nim swoje koleżanki.
Następnie ogladamy na blogach takie "piękne kulfony" a od znajomych slyszymy,ze tipsy są fuj , be i szkodliwe.
O to się rozchodzi.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 20:00   #365
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

e no, ja wiedziałam, ze nie twierdziłaś inaczej, ale jakoś rzadko to widziałam
Ja cały czas walczę z uogólnieniem, że dobrze to tylko po kursie, znaczy się czepiam się samego słowa "kurs",bo przeważnie tam wysyłacie te delikwentki od łopat, ja bym je wysyłała pod oko doświadczonej stylistki ( tak jak ta laseczka od omawianych wyżej siedząca pod takim okiem 6 lat ), a yo wcale nie oznacza koniecznie drogi kurs
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 20:20   #366
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Paulakrk za te Delikatne z Twojej nowej galerii to DUŻO bym dała. Boskie!!!! I wiele innych też. Szkoda ze Kraków tak daleko.
Pozdrawiam
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 20:51   #367
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Mnie też szlag trafia jak słyszę że tipsy niszczą paznokcie i że później nie rosną już tak jak wcześniej tylko że rosną zniszczone...Hehehehe bzdura ale mam już dość wyprowadzania ludzi z błędu bo jak ktoś się uprze to nie ma rady i jemu będą odrastały nowe-zniszczone paznokcie. Albo teksty w stylu- z takimi paznokciami to ty pewnie nic w domu nie robisz...wrrr.....
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 23:52   #368
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
czepiam się samego słowa "kurs",bo przeważnie tam wysyłacie te delikwentki od łopat, ja bym je wysyłała pod oko doświadczonej stylistki
Ale Awuś skoro taki śmierdzący i niezbyt mądry leń nie zada sobie nawet odrobiny trudu by przejrzec forum i samemu do czegos dojść, to wydaje Ci sie,ze bedzie ślęczał nad stylistką i prosił o lekcje?
Bardzo w to wątpie.
Wymagałoby to zbyt wiele wysiłku, samozaparcia, czasu i pracy.
A tego typu osoby na to "nie pójdą".
Wiec dla świętego spokoju odsyła się je na kurs.


Cytat:
a to wcale nie oznacza koniecznie drogi kurs
Można wybrać tańszą wersję


Amaretto bardzo dziękuję

BunnyMoon - swięta prawda Ja na przyklad w domu tylko leżę i pachnę. Hehehe.... Dramat
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 05:58   #369
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość

Można wybrać tańszą wersję
ja piszę o najtańszej wersji, dla niektórych 300 zł to drogi kurs
a śmierdzące lenie nie zarobią na żaden kurs, więc nie ma co ich wysyłać, niech kupią kurs na allegro, żele na allegro, niech robią pazury utwardzane na balkonie jak ktoś jest na tyle głupi, żeby dać swoje ręcę takiemu głąbowi to trudno
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 08:38   #370
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
ja piszę o najtańszej wersji, dla niektórych 300 zł to drogi kurs
Jak nic zaraz posypią się gromy ...ale trudno.
W dzisiejszych czasach 300 zł nie jest bajońską sumą... a gdy w perspektywnie mamy de facto zdobycie nowego zawodu.. To już wogóle.

Awa ale jak 15 osób napisze takiej delikwentce ,ze sama sobie nie poradzi i ,że ZDECYDOWANIE jedynym wyjściem jets zrobienie kursu, to szansa na jej rezygnację z chorego planu przedłużania paznokci, jest całkiem spora
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 17:04   #371
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

zgadzam sie, ze 300 zł to nie bajonska suma, ale dla dziewczyn energicznych, zaradnych gromów nie będzie na pewno mozna tę sumę zdobyć predzej czy później
natomiast nie uwierzę w zbawczą moc 15 postów nie ma bata nie ma bata jak się taki głąb zaweźmie, a jeszcze wierzy niezachwianie w swoje zdolności to zapomnij
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 17:37   #372
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Powracając do tematu uważam, że tipsy w tym wątku są szkaradne Prócz tych ostatnich ;/ Nie wiem, po co zostały tu wstawione
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 18:37   #373
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

A po to by nie linczowano wszystkich dziewczyn które nie mają zrobionego kursu
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 23:33   #374
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Z kursami jest różnie.. dla jednych jest tani dla innych drogi.. moja historyja "paznokciowa" jest akurat trochę nie po mojej mysli, ale nie będę się tu rozpisywała dlaczego..., ale chodzi mi o to, że chociaż zarobię na inne kursy jakie bym chciała zrobić..(oprócz tych co już mam-podstawowych), to niestety nie moge narazie kasy na to przeznaczyć..mam jeszcze inne zobowiązania rodzinne. Przykro mi bardzo, że nie mogę się "kursować" dalej i pozostaje mi reszty się samej nauczyć, wyćwiczyć bądź podpatrzeć.. Nie wyobrażam sobie zacząć tej roboty beż pierwszych kursów, dlatego tez dziwie się innym, że się podejmują kasowania za swoją nie wykończoną pracę.. Zdarza się oczywiście, że samouk za pomocą wyłącznie talentu potrafi wykonywać ten rodzaj sztuki, ale raczej nie często.

Ja uwielbiam to co robię i na pewno to mnie zmotywuje do dalszej nauki nowych rzeczy, a laski trzaskające pazurki w godzinkę oby jak najszybciej i jak najwięcej sztuk dziennie przepiłować dziwią mnie okrutnie. Naokoło mojego miejsca zamieszkania znalazłam tylko 1 osobę, która robi dobrze pazurki..oczywiście nie wszędzie byłam wybadac konkurencję..i to również świadczy o tym, że większość nie robi tego z zamiłowania.

Widzę, że Wizażanki oddają się temu co robią i to im się chwali. Chylę czoła i pozdrawiam.
katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 14:03   #375
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez BunnyMoon Pokaż wiadomość
A po to by nie linczowano wszystkich dziewczyn które nie mają zrobionego kursu
Hmm bo temat wątku może byc mylący, niektóre pazurki na umieszczonych tu zdjęciach robiły szanowne panie z kursem, ale bez zdolności i chyba ze ślepotą... To raczej wątek w którm pokazujemy zdjęcia odwaznych panien, które tworzą szkaradne pazurasy
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 21:32   #376
MisiaBezMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Skierniewice czasem Łódź
Wiadomości: 92
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Hmm bo temat wątku może byc mylący, niektóre pazurki na umieszczonych tu zdjęciach robiły szanowne panie z kursem, ale bez zdolności i chyba ze ślepotą... To raczej wątek w którm pokazujemy zdjęcia odwaznych panien, które tworzą szkaradne pazurasy
w wątku tym różne rzeczy umieszczane były.. np. mój dyplom
__________________
Misie nie zeżerają ludzi..
MisiaBezMisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 21:36   #377
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez MisiaBezMisia Pokaż wiadomość
w wątku tym różne rzeczy umieszczane były.. np. mój dyplom

Hehehe

Generalnie przesłanie watku jest jasne
"Pseudospecjalistkom" mówimy stanowcze NIE
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 21:38   #378
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

to do widzenia bo ja jeszcze przez tydzień jestem pseudo ale krzywdziłam tylko siebie
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 22:42   #379
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

A czy któras Wizażanka moze mi polecic miejsce lub osobę robiaca tipsy we Wrocławiu. Chciałabym trafić do "specjalistki" z talentem a nie "osoby po kursie". Paulakrk niestety za daleko a marza mi sie takie ładne tipsiki na moje rozdwajajace sie kikutki.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 11:30   #380
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

watek super... uśmiałam sie jak nigdy dzieki waszym postom! mniej się smiałam oglądając niektóre zdjęcia... omg... niektóre masakra.
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 11:51   #381
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

No już gdzieś pisałam,że na przedłużaniu pazurów nie znam się kompletnie,ale jest to chyba dobry wątek,żeby się Wam do czegoś przyznać . Ja też oczarowana fotkami pięknych pazurków w necie zakupiłam sobie na Allegro zestaw do akrylowych paznokci i powiedziałam sobie: co? ja nie dam rady? bzdura!! No i do roboty Pierwsze na szblonie były O mamo! Pół dnia kombinowałam Zrobiłam oczywiście.Co do ich wykonania,to komentować nie będę.Techniczny tępak byłam ,więc się domyślcie Na szablonie-sama sobie bez żadnej wiedzy-durna baba. Potem po jakimś roku pomyślałam,że jeszcze na tipsie spróbuję.Będzie łatwiej. No było i co? Nico-zapowietrzenie jak cholera,nie mówiąc o zniszczeniu sobie pazurów,choć przy matowieniu potraktowałam je baaaardzo ostrożnie Dłuuuuugo dochodziły do formy po zdjęciu akrylu. Dawno to było,ale skutki pamiętam do dziś.Teraz zapuszczam swoje,kuruję NT i witaminkami. Nie mówię,że nigdy nie zrobię sobie żelu czy akrylu. Może kiedyś...... Ale dziś wiem jedno. Na pewno nie zrobię tego sama.Na kurs już chyba jestem za stara,więc z pewnością pójdę do kogoś,kto się na tym zna bo się tego uczył i to jest jego zawód!!! Żadna z nas nie poleci do hotelu zgłosić się na szefa kuchni tylko dlatego,że umie ugotować obiad Myślę,że ze stylizacją paznokci jest tak samo. Nie bierzmy się ich za przedłużanie tylko dlatego,że czasem fajnie uda nam się pomalować wzorki lakierami!!! Od tego są fachowcy. Wiem,że są zdolne samorodki bez kursów. Tylko im pogratulować. Ale ile ich jest procentowo-pewnie niewiele.

To by było na tyle Gaduła ze mnie Ale fajnie mi tu z Wami.Wizaż pazurowy dużo mnie nauczył,uświadomił za co się brać nie powinnam,a na co śmiało mogę sobie pozwolić.Już nie mówiąc o tym,że z głową mi się na stare lata coś porobiło Rodzinka już wie-mama przy kompie? A,to napewno na wiżażu............ Bo takie fajne rzeczy wyczyniacie z paznokciami,że nijak oderwać się nie mogę. Pozdrawiam Was-paznokciowa samosia(ale już nie dziś)
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:09   #382
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Kadyrko co to znaczy za stara na kurs? żebym się nie wstydziła to bym Ci powiedziała ile mam lat pierwsze zestawy kupiły mi moje córki wiec możesz się domyślać Poszukaj kursu w swoim miescie, może uda Ci się tak jak mi znaleźć kurs dotowany z Unii ( rewelacyjne są na południu Polski), jesli czujesz, że masz talent do tego to atakuj, marzenia się spełniają, wiem to po sobie
p.s. a propos siedzenia mamy na kompie, moja rodzina wyznaczyła mi limit czasowy i nie moge go przekroczyć ani o minutę, dziwne jakieś ludzie, jakby obcy conajmniej, zero wyrozumiałości
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:44   #383
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Awuś-Dzięki za duchowe wsparcie .Swoją drogą to ciekawe która z nas jest starsza hihihi. Tak na marginesie to trzymam kciuki bo wiem że kończysz właśnie!!! No ale ja czasu bym chyba nie znalazła. Cały czas pracuję zawodowo,ale może na emeryturce dorobię ,bo już bym mogła iść-serio-taki zawód Pozdrowionka
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 14:28   #384
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

ja też pracuję zawodowo, paznokcie to moje hobby, koło ratunkowe w razie nagłego zwolnienia i zaplecze emerytalne
został mi tydzien, dzis zrobiłam własnie frencha z białymi kwiatami ( ślubnego) i mam powera na cały dzień
na emeryturę jeszcze iść nie mogę, więc chyba wygrałaś ten konkurs, ale szczerzę Ci życzę samozaparcia, to co mi sie podoba u Amerykanów ( a niewiele mi sie podoba), to właśnie to parcie naprzód chałupa mu się spaliła, żona rogi przyprawiła, właśnie wylali go z pracy, ale zapytany: co słychać? niezmiennie odpowiada " I'm fine".To moje credo życiowe szklanka u mnie zawsze jest w połowie pełna, nie pusta, nikt nie powiedział, że my nie możemy jeszcze zrobić kariery
starość nie radość, to prawda. ale młodość nie wieczność więc niech młode mają się na bacznośći.NADCHODZMY!!!!
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 14:49   #385
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Tak trzymaj Awa!!! Ale mnie kusisz..... Pomyślę nad tym W końcu aż taka stara nie jestem-no dobra ja pierwsza się przyznam ,jestem rocznik 69 . Ale czuję się jak 80 .
Paula to zaraz kija weźmie i przegna staruchy ze swojego wątku Ale my tu właśnie gadamy że KURS JEST NIEZBĘDNY!!!
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 15:15   #386
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
Tak trzymaj Awa!!! Ale mnie kusisz..... Pomyślę nad tym W końcu aż taka stara nie jestem-no dobra ja pierwsza się przyznam ,jestem rocznik 69 . Ale czuję się jak 80 .
Paula to zaraz kija weźmie i przegna staruchy ze swojego wątku Ale my tu właśnie gadamy że KURS JEST NIEZBĘDNY!!!

Owszem wezmie kija i go użyje !! Ale za pitolenie glupot!!
Jakie stare!!??
Stary to jest Dzwon Zygmunta !!!!!

I słusznie Awa gada - jak dla mnie nawet pusta szklanka, jest piękną szklaneczką z harotwanego szkła, do ktorej lada chwila naleje się jakieś wytrawne , musujące cudeńko...
Więc proszę nie smęcić ale realizowac swoje pasje i zainteresowania
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 15:44   #387
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Paula nie bij starszych Obie jesteście kochane A potem spotkają się dwie laski i jedna powie: umówiłam sie na jutro na pazurki-no wiesz u tej babci robię hihihi Ale jak już kiedyś tam sie zdecyduję na kurs,to będziecie pierwsze,którym się pochwalę. Na razie jak zwykle będę Was podziwiać Ludzie ja tu znowu wlazłam, a obiadu nie ma...
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 16:28   #388
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

no to wygrałam konkurs ) tylko, ze ja sie czuje na 28 nieraz bywam z moimi dziewczynami na imprezach, i żeby nie było, że się wcinam, to same po mnie dzwonią, bo ich znajomi ( znaczy nasi wspólni) o to proszą pewnie mają dzien dobroci dla zwierząt, ale bawie sie znimi i tancze do upadłego ( szczególnie techno)
69 rocznik i emerytura? coś mi tu nie gra
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 16:54   #389
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
,ale może na emeryturce dorobię ,bo już bym mogła iść-serio-taki zawód
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 19:18   #390
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Ufff. to nie jestem tu najstarsza Awa czemu Ci nie gra-jedna z dobrych stron służb mundurowych-emeryturka po 15-stu latach Ja ciągnę osiemnasty. A naszym dzieciom gratuluję takich młodzieżowych Mam!!! Skromna jestem nie?
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.