W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2011-11-21, 12:59   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana


Suchy szampon do w³osów dostêpny w postaci pudru lub w spreju to produkt, który mo¿na zastosowaæ do od¶wie¿enia fryzury. Jest rewelacyjnym ¶rodkiem pozwalaj±cym szybko odt³u¶ciæ w³osy. Nie jest to produkt nowy. Wiele lat temu stosowanie go by³o bardzo modne, a pó¼niej poszed³ w zapomnienie. U¿ycie takiego szamponu jest rozs±dne w ekstremalnych sytuacjach, gdy zwyk³e mycie nie jest mo¿liwe np: w podró¿y, gdy przet³uszczaj±ce siê w³osy potrzebuj± natychmiastowego od¶wie¿enia. Nigdy jednak nie zast±pi mycia. czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:25   #2
owcashow
Raczkowanie
 
Avatar owcashow
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 235
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

Kupi³am niedawno, na razie jest u mnie w fazie testów : ) mam go krótko i jeszcze nie nadarzy³a siê jaka¶ kryzysowa sytuacja ¿eby sprawdziæ czy faktycznie jest takim zbawieniem dla w³osów i fryzury : P poczekamy, zobaczymy : )
owcashow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:51   #3
martusia2221
Przyczajenie
 
Avatar martusia2221
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

nie dawno go kupi³am i przeszed³ pierwszy test
__________________

martusia2221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-27, 22:41   #4
julia0104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

Szampon dobrze od¶wie¿a w³osy, ale tylko przez kilka godzin - potem obci±¿a je, pozostawia niemi³y, bardzo chemiczny zapach. Poza tym wra¿liwa skóra g³owy mo¿e reagowaæ swêdzeniem i podra¿nieniem.
julia0104 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-30, 09:40   #5
agamalinowa
Raczkowanie
 
Avatar agamalinowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

nie napisali¶cie ile kosztuje , mo¿e warto go kupiæ bo Klorane b. drogi. Ja u¿ywam zwyk³ego talku kosmetycznego , bo w³osy mam blond , dla brunetek siê nie nadaje bo posiwia
agamalinowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:06   #6
Tiarqa
Przyczajenie
 
Avatar Tiarqa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: ZG
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

A mi on nie pomaga w ogóle. A mo¿e ja nie potrafiê siê z tym szamponem obchodziæ
Tiarqa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:36   #7
bloodyanny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 4
Suchy szampon Isana

Ten produkt zupe³nie siê u mnie nie sprawdzi³ - na w³osach pozostawa³ zawsze ¶lad pudru i ¼le to wygl±da³o. Natomiast suchy szampon Frottee (niebieskie opakowanie w Rosmanie) by³o ok - w³osy wygl±da³y na czyste (chocia¿ w dotyku lepiej nie mówiæ). Generalnie ten ostatni produkt polecam w sytuacjach awaryjnych gdy nie ma mo¿liwo¶ci umyæ normalnie w³osów.
bloodyanny jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 21:21   #8
kaslip
Przyczajenie
 
Avatar kaslip
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

A mi o dziwo pomóg³ Szczerze nie spodziewa³am siê, ¿e za tak nie wielk± sumê (ok.10z³ u mnie w Rossmannie) trafiê na taki fajny kosmetyk. Nie wiem czy jest to zale¿ne od rodzaju w³osów czy te¿ jak siê go u¿yjê? A mo¿e nie dzia³a na wszytkich? Nie wiem...
Ja w ka¿dym b±d¼ razie w³osy mam bardzo cieniutkie i w dodatku bardzo przet³uszczaj±ce siê tak¿e do tej pory my³am codziennie w³osy z rana. Obecnie jest to co dwa dni 1 dzieñ myjê rano na drugi u¿ywam tego szamponu i tak wkó³ko... i u mnie sprawdza siê ¶wietnie
Moje przet³uszczone w³osy o dziwo staj± siê jakby suchsze, mo¿e niezbyt przyjemne w dotyku, ale chocia¿ trochê uniesione od nasady przez kilka godzin (zaznaczê, ¿e nawet po umyciu g³owy mi siê to nie zdarza w pó³ godziny po w³osy mam oklapniêtê i przyklejone do g³owy).
Ja stosuje go z g³ow± opuszczon± w dó³ tylko u nasaday g³owy tylko na czubku, w moim przypadku my¶lê, ¿e reszty nie ma co pryskaæ bo w³osy mam tak do brody.

Uwaga dziewczyn zaznaczê, ¿e w moim przypadku na ca³y proces nak³adania, wytarcia i szczotkowania po¶wiêcam z 1o min ale wg mnie to i tak nie wiele. Aha i pamietajcie o dok³adnym wyczesaniu na tym chyba najwiêcej siê traci czasu.

No i szczerze nie wiem jak siê sprawdzi u dziewczyn z d³ugimi i gêstymi w³osami, mo¿e i nie zadzia³a - naogó³ takie w³osy s± chyba dosyæ ciê¿kie wiêc mo¿e i ich nie podnie¶æ (moje s± delikatne, cieniutkie i lekkie jak piórka).
W ka¿dym b±d¼ razie ja jestem jak najbardziej na TAK !!! Napewno znów kupie bo ju¿ mi siê koñczy,no a w koñcy nie jest taki drogi

Pozdrawiam
kaslip jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-08, 18:37   #9
Zmalowana4488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

Ten suchy szampon ogóle mi siê nie sprawdzi³ o wiele lepszy jest ten Frottee niebieski
Zmalowana4488 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-26, 12:18   #10
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 8 342
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

Dziewczyny, z mojej strony krótka pi³ka!

Która z Was mia³a do czynienia z suchym szamponem : ISANA bardzo prosi³abym o odpowied¼ - czy ten specyfik trochê unosi w³osy, nadaje objêto¶ci?
Ewentualnie mo¿e porównanie do innych suchych szamponów (max 20 PLN)
sylvia_doll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:44   #11
julia0104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

Polecam suchy szampon Garniera Volume - unosi w³osy, od¶wie¿a na ca³y dzieñ, jest delikatny i ³adnie pachnie. Kosztuje chyba ok. 16z³
julia0104 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 23:02   #12
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomo¶ci: 1 904
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

no w³a¶nie nie wiem - fajny on, czy nie? pomó¿cie!
classic_chic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 21:51   #13
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

Kupi³±m i dzisiaj wypróbowa³am - zdecydowanie jestem na TAK. Mam w³osy przet³uszczaj±ce siê, myjê mniej wiecej co drugi dzieñ ale gdybym chcia³a chodziæ w rozpuszczonych to musia³abym to robiæ codziennie. Zatem umy³am wczoraj a dzisiaj rano zaaplikowa³am sobie Isanê. Efekt: w³osy lekkie, spokojnie mog³am je rozpu¶ciæ, tego bia³ego nalotu po wyczesaniu za bardzo nie widac ale w³osy s± raczej matowe, w dotyku sa takie, nie wiem jak to okre¶liæ, satynowe. Zapach niezbyt intensywny ale dla mnie taki raczej "mêski" cos jak delikatny dezodorant. Teraz jest wieczór a w³osy nadal ¶wie¿e. Kupi³am go w Rossmanie za ok. 10 zl i jak wykoñczê to napewno kupiê znowu.
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 22:00   #14
kleineKrokodil
Zadomowienie
 
Avatar kleineKrokodil
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 609
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

Cytat:
Napisane przez Zafirah Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³±m i dzisiaj wypróbowa³am - zdecydowanie jestem na TAK. Mam w³osy przet³uszczaj±ce siê, myjê mniej wiecej co drugi dzieñ ale gdybym chcia³a chodziæ w rozpuszczonych to musia³abym to robiæ codziennie. Zatem umy³am wczoraj a dzisiaj rano zaaplikowa³am sobie Isanê. Efekt: w³osy lekkie, spokojnie mog³am je rozpu¶ciæ, tego bia³ego nalotu po wyczesaniu za bardzo nie widac ale w³osy s± raczej matowe, w dotyku sa takie, nie wiem jak to okre¶liæ, satynowe. Zapach niezbyt intensywny ale dla mnie taki raczej "mêski" cos jak delikatny dezodorant. Teraz jest wieczór a w³osy nadal ¶wie¿e. Kupi³am go w Rossmanie za ok. 10 zl i jak wykoñczê to napewno kupiê znowu.
Ja u¿ywa³am go w zesz³ym roku podczas podró¿y. Spêdzi³am dwa dni w samochodzie, a nie wyobra¿am sobie nie umyæ w³osów, zw³aszcza gdy jest upa³. Ten szampon jest ca³kiem ok, ale efekt ¶wie¿ych w³osów utrzyma³ siê jakie¶ 2-3 godz...
kleineKrokodil jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-26, 12:23   #15
paula26443
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: W³osy zawsze ¶wie¿e - suchy szampon Isana

kupi³am go jaki¶ czas temu, a u¿y³am tylko kilka razy, jak bym jecha³a gdzie¶ to pewnie bym go wzie³a i u¿y³a, ale tak to wole umyæ w³osy , mam przet³uszczaj±ce siê w³osy, my³abym je co dwa dni, ale grzywka robi mi sie ju¿ t³usta, czasem myje tylko grzywke pod kranem ha ale nie jest wcale taki z³y, wiêc jak skoñczy mi sie to napewno kupie i nie radzi³abym go u¿ywaæ codziennie zamiast mycia ; D
paula26443 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.