Jak puder do przedłużenia trwałości podkładu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-09, 16:12   #1
debo13
Przyczajenie
 
Avatar debo13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3

Jak puder do przedłużenia trwałości podkładu?


Obecnie używam podkładu z Vichy (Dermablend, najjaśniejszy odcień opal). Co prawda jest on trwałym podkładem, jednak chciałabym wiedzieć, jaki puder najlepiej może przedłużyć jego trwałość. Do tego mam bardzo ciemne cienie pod oczami (genetycznie), których nawet ten bardzo kryjący podkład nie zakryje, a nawet jak odrobinę zakryje, to szybko schodzi. Przez nie, wydaje mi się, że twarz po kilku godzinach wygląda nieestetycznie i psują one cały efekt ładnej cery. Dodam również, że mam młodą cerę (17 lat).
Jakiego pudru najlepiej używać, który przedłużyłby trwałość podkładu?(Najlepiej żeby nie był zbyt drugi)
debo13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 17:49   #2
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Jak puder do przedłużenia trwałości podkładu?

Cytat:
Napisane przez debo13 Pokaż wiadomość
Obecnie używam podkładu z Vichy (Dermablend, najjaśniejszy odcień opal). Co prawda jest on trwałym podkładem, jednak chciałabym wiedzieć, jaki puder najlepiej może przedłużyć jego trwałość. Do tego mam bardzo ciemne cienie pod oczami (genetycznie), których nawet ten bardzo kryjący podkład nie zakryje, a nawet jak odrobinę zakryje, to szybko schodzi. Przez nie, wydaje mi się, że twarz po kilku godzinach wygląda nieestetycznie i psują one cały efekt ładnej cery. Dodam również, że mam młodą cerę (17 lat).
Jakiego pudru najlepiej używać, który przedłużyłby trwałość podkładu?(Najlepiej żeby nie był zbyt drugi)
Pod oczy to proponowałabym Ci zakupić jakiś dobry korektor, bo podkład to nie jest najlepsza rzecz, jaką można nałożyć na delikatną skórę pod oczami. Poza tym konsystencja podkładu też nie jest najlepszym rozwiązaniem pod oczy, więc warto zainwestować w korektor. Jeśli chodzi o puder, to zobacz sobie opinie na KWC, każdy lubi coś innego i na każdego działa coś innego, także nie potrafię Ci dać jednoznacznej odpowiedzi, jaki puder konkretnie powinnaś kupić. Ja na przykład używam Ben Nye i jestem z niego bardzo zadowolona, ale mam też Maybelline i też nie jest najgorszy. Także to jest kwestia znalezienia tego, co będzie pasowało Tobie.
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 09:57   #3
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jak puder do przedłużenia trwałości podkładu?

Cytat:
Napisane przez debo13 Pokaż wiadomość
Obecnie używam podkładu z Vichy (Dermablend, najjaśniejszy odcień opal). Co prawda jest on trwałym podkładem, jednak chciałabym wiedzieć, jaki puder najlepiej może przedłużyć jego trwałość. Do tego mam bardzo ciemne cienie pod oczami (genetycznie), których nawet ten bardzo kryjący podkład nie zakryje, a nawet jak odrobinę zakryje, to szybko schodzi. Przez nie, wydaje mi się, że twarz po kilku godzinach wygląda nieestetycznie i psują one cały efekt ładnej cery. Dodam również, że mam młodą cerę (17 lat).
Jakiego pudru najlepiej używać, który przedłużyłby trwałość podkładu?(Najlepiej żeby nie był zbyt drugi)
....
do tego podkładu jest odpowiedni puder od razu..Dermablend,fixuje podkład i trzyma go na miejscu...mozna pokusisc sie o inne,ale ten jest specjalnie dopasowany do serii podkładów...jest w opakowaniu biały ale na skórze robi sie przeźroczysty.
Pod oczy korektor...muszisz poszukac na KWC
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 10:56   #4
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak puder do przedłużenia trwałości podkładu?

Ja mam transparentny puder z ArtDeco i bardzo go sobie chwalę Kosztuje 55 złotych, a jak się skończy to kupuje się do niego tylko wkłady za 30 zł. Jeśli masz opakowanie po pudrze w typie "solniczki", to wystarczy je porządnie umyć i wsypać wkład z ArtDeco Tutaj w KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ng-powder.html
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 10:44   #5
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Jak puder do przedłużenia trwałości podkładu?

Również uważam tj. Dark
Jeśli chodzi o cienie pod oczami - korektor lub baza korygująca.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 21:08   #6
Florence999
Raczkowanie
 
Avatar Florence999
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 60
Dot.: Jak puder do przedłużenia trwałości podkładu?

Szczerze polecam Kryolan Ani-Shine. Najlepiej matujący puder na rynku. Na dodatek starcza na wieki.
Florence999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-22 22:08:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.