Złoto i zieleń:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-25, 09:33   #1
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100

Złoto i zieleń:)


Witam i zapraszam do oceny makijazu
Jest to ostani moj makijaz na MM, ale nie na zawsze, poprostu nie bede miec narazie czasu bo moj TZ w czwartek przyjezdza i trzeba spedzic ze soba troche czasu
Nie zwracajcie uwagi na stan mojej cery widac ze nie jest w najlepszym stanie

Kosmetyki:
Twarz: podklad make up studio.
puder inglot, brazer deborah.
Oczy: cienie inglot.
Tusz: bourjois
Usta: blyszczyk inglot.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (68,3 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu1.JPG (90,7 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (39,5 KB, 357 załadowań)
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:15   #2
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Złoto i zieleń:)

ciut mocniej roztarłabym granicę przechodzenia cieni jeden w drugi
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:32   #3
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: Złoto i zieleń:)

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Nie zwracajcie uwagi na stan mojej cery widac ze nie jest w najlepszym stanie
po to sa podklady i kamuflaze

wiesz jak dla mnie twoje wszystkie makojaze sa prawie takie same, tylko roznia sie odcieniami a to fiolety a to szarosci. jak chodzi o kolorystyke to ten mi sie najabrdziej podoba bo jest duzo cieplejszy. jednak mam duze zastrzezenia co do makijazu(widac jak nakladalas brazer, brak wykorektorowania niedoskonalosci) twarzy ktory uwazam ze jest podstawa.

sama mam mega tradzik i wiem, ze jak nie wystarczajaco sie przyloze do makijazu buzi, to mocne oczy wygladaja koszmarnie.

ale mowie tak tym kolorkom mi sie podobaja
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:47   #4
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Złoto i zieleń:)

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
ciut mocniej roztarłabym granicę przechodzenia cieni jeden w drugi
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
po to sa podklady i kamuflaze

wiesz jak dla mnie twoje wszystkie makojaze sa prawie takie same, tylko roznia sie odcieniami a to fiolety a to szarosci. jak chodzi o kolorystyke to ten mi sie najabrdziej podoba bo jest duzo cieplejszy. jednak mam duze zastrzezenia co do makijazu(widac jak nakladalas brazer, brak wykorektorowania niedoskonalosci) twarzy ktory uwazam ze jest podstawa.

sama mam mega tradzik i wiem, ze jak nie wystarczajaco sie przyloze do makijazu buzi, to mocne oczy wygladaja koszmarnie.

ale mowie tak tym kolorkom mi sie podobaja
Przy moim typie oczu nie da sie za duzo zrobic, trzymam sie techniki, ktora moim zdaniem jest dla mnie najlepsza. I nie zauwazylam zeby makijaze ciagle byly takie same, sposobem nalozenia cieni tez sie roznia nie tylko kolorystyka.
Niestety,ale tych wypryskow pokryc sie nie dalo bo sa dosyc wystajace i tak by je bylo widac, a z maska po ulicy nie zamierzam chodzic .
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:52   #5
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Złoto i zieleń:)

Robisz geniaone zbliżenia oczu - makijaz prezentuje się na pich świetnie. Na całej twarzy trochę razi mnie brązer, ale oglnie rzecz biorąc makijaz mi isę podoba. Zwłaszcza kolorystyka

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość

sama mam mega tradzik i wiem, ze jak nie wystarczajaco sie przyloze do makijazu buzi, to mocne oczy wygladaja koszmarnie.
Przecież Ty masz gładką cerę jak pupa niemowlaka! Widziałam na własne oczy w wątku z zielonym makijażem. Czy korektor potrafi zdziałać takie cuda
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:52   #6
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Złoto i zieleń:)

u mnie ten zielony wyglada bardziej na popielaty nie wiem czy to przez Twoja minke..ale mam wrazenie ze calosc jest dosc przytlaczajaca i twarz wyglada na nieco zmeczona

ogolnie...chyba dalabym bardziej intensywna zielen
ale ogolnie jest OK
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 11:06   #7
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Złoto i zieleń:)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Robisz geniaone zbliżenia oczu - makijaz prezentuje się na pich świetnie. Na całej twarzy trochę razi mnie brązer, ale oglnie rzecz biorąc makijaz mi isę podoba. Zwłaszcza kolorystyka
Dziekuje nie wiem czemu ten brazer tak wyszedl w rzeczywistosci prwie wcale go nie bylo widac, ale wy rzeczywistosci nie mozecie zobaczyc tylko zdjecia
Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
u mnie ten zielony wyglada bardziej na popielaty nie wiem czy to przez Twoja minke..ale mam wrazenie ze calosc jest dosc przytlaczajaca i twarz wyglada na nieco zmeczona

ogolnie...chyba dalabym bardziej intensywna zielen
ale ogolnie jest OK
Dziekuje


Dziewczyny ciagle piszecie ze mam zmeczona twarz obojetnie jaki bylby to makijaz, obojetne czy sa zywe kolory czy zgaszone juz sama nie wiem co mam zrobic zeby tak nie bylo Moze, ktoras ma na to jakis sposob.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 13:50   #8
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: Złoto i zieleń:)

maju: tylko i wylacznie makijaz. od miesiaca lykam antybiotyi + straszna masc na twarz, i poprawa jest ale nadal nei jest dobrze
eweska: ujednolicenie twarzy i zatuszownaie nie doskonalosci to wcale nie musi byc maska! po to jest makijaz wiec troche nie rozumiem twojego komentarza...

pytasz co mozesz zrobic. zdjeice calej buzi jest srednio wyrazne ale: moglabys sprobowac z rozswietlajacymi podkladami, ja bym nad koscia policzkowa poprobowala z shimmerem. wydaje mi sie ze wtedy bedziesz bardziej wypoczeta na buzce a po drugie to mam wrazenie ze nierowno jest podklad albo ten brazer nalozony. czy masz dobre pedzle? czy nie nakladasz za duzo produktow bo tak troche widac na tym zdjeciu jak sie tak zaczelam wpatrywac
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:06   #9
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Złoto i zieleń:)

Podoba mi się kolorystyka w sam raz na jesienne dni jedynie bym mocniej roztarła granice cieni .
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:16   #10
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Złoto i zieleń:)

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
maju: tylko i wylacznie makijaz. od miesiaca lykam antybiotyi + straszna masc na twarz, i poprawa jest ale nadal nei jest dobrze
eweska: ujednolicenie twarzy i zatuszownaie nie doskonalosci to wcale nie musi byc maska! po to jest makijaz wiec troche nie rozumiem twojego komentarza...

pytasz co mozesz zrobic. zdjeice calej buzi jest srednio wyrazne ale: moglabys sprobowac z rozswietlajacymi podkladami, ja bym nad koscia policzkowa poprobowala z shimmerem. wydaje mi sie ze wtedy bedziesz bardziej wypoczeta na buzce a po drugie to mam wrazenie ze nierowno jest podklad albo ten brazer nalozony. czy masz dobre pedzle? czy nie nakladasz za duzo produktow bo tak troche widac na tym zdjeciu jak sie tak zaczelam wpatrywac
Dzieki za rade
Zeby zakryc te krostki to ja bym musiala mase korektora czy kamuflarza, podkladu i pudu nalozyc dlatego napisalam ze bylaby wtedy maska, kamuflarz moze tylko zniwelowac zaczerwienienie itp, ale nie zamaskuje mi calej i tak bedzie ja widac bo bedzie odstawac.
Podkladu i pudru jest malo nigdy nie uzywam za duzo, gdyby bylo wiecej to napewno by nie bylo az tak bardzo widac wypryskow.
Pedzle mam z wlosia naturalnego juz bardzo dlugo i jestem z nich zadowolona.


Del dziekuje
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:15   #11
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Złoto i zieleń:)

jeśli chodzio oczy to bosko te kolory i cały makijaz mnie powalają..ale co do twarzy to bym się doczepiła..nierówności na twarzy, niezatuszowane drobne "niedoskonałości", oczy !!brawo!!
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 19:00   #12
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Złoto i zieleń:)

Fajne kolorki i świetne zbliżenia oczu, na których widac, że technika jest o.k , ael kiedy patrzę na zdjęcie całej buzi , to dół jednak trochę mi przeszkadza. Może nie to, że przeszkadza tylko ja nie ciągnęłabym tego cienia do końca, tak max 3/4 długości a nawet do 1/2. Wybacz ale to takie moje zboczenie , kiedy widzę mejkap doszukuję się innej metody jego wykonania
Kolorki jak najbardziej Twoje

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 19:01   #13
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Złoto i zieleń:)

Rewelacyjnie to wygląda, podoba mi się, że granica nie jest tak mocno roztarta, chociaż zazwyczaj lubię łagodne przechodzenie kolorów. Oba cienie są "zgniłe" co wygląda rewelacyjnie, użycie złota bardziej żółtego czy zieleni bardziej soczystej, nie dałoby już takiego efektu.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 19:06   #14
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Złoto i zieleń:)

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
jeśli chodzio oczy to bosko te kolory i cały makijaz mnie powalają..ale co do twarzy to bym się doczepiła..nierówności na twarzy, niezatuszowane drobne "niedoskonałości", oczy !!brawo!!
Dziekuje Ach ta cera nigdy nie mialam z nia takich problemow dopiero teraz, ale mam nadzieje ze to tylko chwilowe

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Fajne kolorki i świetne zbliżenia oczu, na których widac, że technika jest o.k , ael kiedy patrzę na zdjęcie całej buzi , to dół jednak trochę mi przeszkadza. Może nie to, że przeszkadza tylko ja nie ciągnęłabym tego cienia do końca, tak max 3/4 długości a nawet do 1/2. Wybacz ale to takie moje zboczenie , kiedy widzę mejkap doszukuję się innej metody jego wykonania
Kolorki jak najbardziej Twoje

Dziekuje Nastepnym razem, kiedys tam wykonam tak jak piszesz i zobaczymy jak bedzie

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Rewelacyjnie to wygląda, podoba mi się, że granica nie jest tak mocno roztarta, chociaż zazwyczaj lubię łagodne przechodzenie kolorów. Oba cienie są "zgniłe" co wygląda rewelacyjnie, użycie złota bardziej żółtego czy zieleni bardziej soczystej, nie dałoby już takiego efektu.
Dziekuje
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:33   #15
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Złoto i zieleń:)

Mnie sie podoba ...
Odniose sie tylko do tej zmeczonej buzi ,o ktorej piszecie ...Rozswietlajacy podklad to dobry pomysl np Rimmel Recover .Moja siostra pali i ma worki pod oczami i jej buzie ladnie rozswietla Ja sama bardzo go lubie . I w takich gorszych buziowo mementach trzymalabym sie kolorow jak brzoskwinia, roz... bo one ladnie ozywia twarz .Ciemne oczy i wyrazny brazer na policzkach tylko ciagna buzie w dol.Twoja buzia wcale nie potrzebuje jakiegos wyraznego modelowania, ja bym w takie gorsze dni kladla jakis roz tylko na "pucki " taki trik tez odswieza buzie .I ja bym wrocila do Twojego naturalnego koloru wlosow, widze po odrostach ,ze jest ladny i pasuje do Twojej buzi Poza tym uzywalabym pielegnacji do wlosow ,ktora dobrze odzywia i wzmacnia blask ...Widac ,ze wlosom tez czegos brakuje.
Ewesko, a moze Ty po prostu jestes zbyt zestresowana ?Wszystko ok ?I mowie powaznie, stres i duze emocje robia dziwne rzeczy z buzia...To znak ,ze trzeba troche zwolnic i pomyslec o sobie ...
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:46   #16
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Złoto i zieleń:)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Mnie sie podoba ...
Odniose sie tylko do tej zmeczonej buzi ,o ktorej piszecie ...Rozswietlajacy podklad to dobry pomysl np Rimmel Recover .Moja siostra pali i ma worki pod oczami i jej buzie ladnie rozswietla Ja sama bardzo go lubie . I w takich gorszych buziowo mementach trzymalabym sie kolorow jak brzoskwinia, roz... bo one ladnie ozywia twarz .Ciemne oczy i wyrazny brazer na policzkach tylko ciagna buzie w dol.Twoja buzia wcale nie potrzebuje jakiegos wyraznego modelowania, ja bym w takie gorsze dni kladla jakis roz tylko na "pucki " taki trik tez odswieza buzie .I ja bym wrocila do Twojego naturalnego koloru wlosow, widze po odrostach ,ze jest ladny i pasuje do Twojej buzi Poza tym uzywalabym pielegnacji do wlosow ,ktora dobrze odzywia i wzmacnia blask ...Widac ,ze wlosom tez czegos brakuje.
Ewesko, a moze Ty po prostu jestes zbyt zestresowana ?Wszystko ok ?I mowie powaznie, stres i duze emocje robia dziwne rzeczy z buzia...To znak ,ze trzeba troche zwolnic i pomyslec o sobie ...
Dziekuje bardzo

Uzywalam kiedys podkladu roswietlajacego ale z moja cera mieszana bardzo szybko zaczelam sie az za bardzo swiecic, musze poszukac jakiegos pozadnego
A co do wlosow to nie mam odrostow, cale wloski sa takiego koloru, tylko to zalezy od padania swiatla A ze wlosy nie maja blasku itd. to wiem mecze sie z nimi od pewnego juz czasu, na poczatku strasznie wypadaly, kreca mi sie a jak rozczesze to sie robi siano. Probuje je doprowadzic do porzadku, ale pewnie jeszcze troche czasu mi to zajmie. Narazie sie ciesze ze juz tak bardzo nie wypadaja
Stres - hmm ciagle zyje w stresie i w nerwach, a o sobie pomyslalam jak juz bylo za pozno
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 21:49   #17
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Złoto i zieleń:)

ewesko - wspolczuje ...Naprawde ! Ja jestem bardzo podatna na stres i jestem typem ciagle sie martwiacym o wszystko i wszystkich (mnie to dopada tak,ze nie moge spac ;(
Ale walke ze stresem tez cwicze I coraz lepiej mi idzie ...

Przepraszam za te odrosty, moj monitor mi plata psikusy,ale moze to jednak znak,zeby wrocic do naturalnego koloru ? I zostawiaj kreciolki, nie rozczesuj Moge sie zalozyc ,ze bardzo urokliwie wygladalabys w loczkach ! Jesli chodzi zas o te podklady rozswietlajace...W takim wypadku pudryj mocniej tylko strefe T .,reszty nie pudruj .Wielu makijazystow tak robi -to daje naturalny efekt takiego przejrzystego matu .Brzmi jak szalony pomysl ,ale dziala
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 07:31   #18
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Złoto i zieleń:)

Ewesko czepię się...ale tylko tego brązera, powinnaś go nałożyć na kość policzkową i porządnie rozetrzeć, żeby nie był prostą, twardą linią. Co do makijażu oczu podoba mi się, chociaż zakochałam się w fioletach. Co do rad o podkładach rozświetlających - koszmar przy cerze mieszanej. Ja po 20 minutach od nałożenia takiego podkładu czuję się jak "naoliwiona" - nie polecam. Za to polecam sztuczki rozświetlania białym rozświetlaczem skrzydełek nosa, odrobinę czoła i broda. Naprawdę działa, Ty możesz być zmęczona, ale po skórze tego nie widać.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 16:28   #19
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Złoto i zieleń:)

Ło jeju dziewczyny już się tyle nadoradzały, że ja odpuszę.
Bardzo ładnie wyglądasz i nic się nie przejmuj [wiem co stres potrafi zrobić z człowieka i nestety odbija się to zaraz na buźce ], wszystko będzie ok.

Głowa do góry.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 18:18   #20
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: Złoto i zieleń:)

Wow, nieźle, nieźle. Bardzo fajnie wyszło, świetnie wyglądasz w tym makijażu, chyba samam tak jutro spróbuje poczrować, czekam na kolejne - równie dobre : )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 18:31   #21
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Złoto i zieleń:)

oczy wyszły ciekawie-technika i kolory bardzo mi się podobają.
głowa do góry, nie daj się tak stresowi i nerwom bo tylko sobie szkodzisz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 05:37   #22
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Złoto i zieleń:)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
ewesko - wspolczuje ...Naprawde ! Ja jestem bardzo podatna na stres i jestem typem ciagle sie martwiacym o wszystko i wszystkich (mnie to dopada tak,ze nie moge spac ;(
Ale walke ze stresem tez cwicze I coraz lepiej mi idzie ...

Przepraszam za te odrosty, moj monitor mi plata psikusy,ale moze to jednak znak,zeby wrocic do naturalnego koloru ? I zostawiaj kreciolki, nie rozczesuj Moge sie zalozyc ,ze bardzo urokliwie wygladalabys w loczkach ! Jesli chodzi zas o te podklady rozswietlajace...W takim wypadku pudryj mocniej tylko strefe T .,reszty nie pudruj .Wielu makijazystow tak robi -to daje naturalny efekt takiego przejrzystego matu .Brzmi jak szalony pomysl ,ale dziala
Dziekuje To mamy bardzo podobne charaktery u mnie wszystko bylo ok dopoki tz nie wyjechal to wszystko sie zaczelo ponad rok temu. Wszystko spadlo na moja glowe, czulam pustke, tesknote, martwilam sie o tz-ta. Ale juz od paru miesiecy jest ok, narazie daje rade z nerwami juz bez lykania tabletek
A dzis to juz bije szczesciem ode mnie bo mezus jest juz w drodze do domku i dzis sie zobaczymy
A co do wloskow to chcialabym miec je krecone,ale one zraz sie pusza, wywijaja tak jak nie trzeba. Po umyciu sa ok, ale juz na drugi dzien nie, a glowy codzinnie nie moge myc bo pozniej nie dalabym rady z przetluszczaniem sie, a tak to myje co drugi dzien.
Jescze raz dziekuje za rady- dostosuje sie

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Ewesko czepię się...ale tylko tego brązera, powinnaś go nałożyć na kość policzkową i porządnie rozetrzeć, żeby nie był prostą, twardą linią. Co do makijażu oczu podoba mi się, chociaż zakochałam się w fioletach. Co do rad o podkładach rozświetlających - koszmar przy cerze mieszanej. Ja po 20 minutach od nałożenia takiego podkładu czuję się jak "naoliwiona" - nie polecam. Za to polecam sztuczki rozświetlania białym rozświetlaczem skrzydełek nosa, odrobinę czoła i broda. Naprawdę działa, Ty możesz być zmęczona, ale po skórze tego nie widać.
Dziekuje A z tym brazerem to byl niewypal, ale kazdemu zdazaja sie jakies bledyNastepnym razem postaram sie zrobic to lepiej.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Ło jeju dziewczyny już się tyle nadoradzały, że ja odpuszę.
Bardzo ładnie wyglądasz i nic się nie przejmuj [wiem co stres potrafi zrobić z człowieka i nestety odbija się to zaraz na buźce ], wszystko będzie ok.

Głowa do góry.
Dziekuje Trza bylo doradzac z mila checia bym przeczytala rady

Cytat:
Napisane przez Anusia : )( : Pokaż wiadomość
Wow, nieźle, nieźle. Bardzo fajnie wyszło, świetnie wyglądasz w tym makijażu, chyba samam tak jutro spróbuje poczrować, czekam na kolejne - równie dobre : )
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
oczy wyszły ciekawie-technika i kolory bardzo mi się podobają.
głowa do góry, nie daj się tak stresowi i nerwom bo tylko sobie szkodzisz
Dziekuje Probuje walczyc ze stresem i nerwami, ale tak do konca nie zawsze to wychodzi, ale trzymam sie i jest dobrze
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 15:01   #23
black.coffee.
Raczkowanie
 
Avatar black.coffee.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 427
Dot.: Złoto i zieleń:)

Świetne kolory i cieniowanie ślicznie wyglądasz
__________________
i get a little warm in my heart
when i think of winter

(moja i e. galeria )
black.coffee. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.