Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 16:11   #1651
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i znowu hafnaście stron do nadrabiania
ale ale - mam boxy : jupi:

ale co ja przeszłam z tymi pakami wymysliłam sobie że najpierw odbiorę paki i pojdę z nimi do sklepu. No to podreptałam do ochroniarza, patrzę a to te wielgachne paki a nie te małe takie co zwykle i tu zaczyna się najlepsze: zamiast jak normalny człowiek najpierw paki do domu zanieść a potem do sklepu iść to inteligentnie stwierdziłam że przecież sklep jest zaraz koło budki ochroniarzy, a moja klatka po drugiej stronie bloku, i dwa razy by trzeba chodzić to pójdę z tymi kartonami do sklepu. I poszłam........ najpierw mi spadła na pomidory i pół sklepu się zleciało bo myśleli że zrobiłam przecier pomidorowy (na szczęście pudło lekkie), potem strąciłam z 10 kartonów chipsów, wywaliłam butelki z wodą a na koniec (czy was też wkurzają te wąskie przejścia w alejkach w osiedlowych sklepach???) mi laska przy kasie musiała te paki potrzymać bo nie miałam jak znaleźć portfela i spakować zakupów chyba będę na czarnej liście tego sklepu

ale brokuły - prima sort

rozwaliła mnie na łopatki ta próbka perfumów na waciku wft????? co ja mam se z tym zrobić??


Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mój Niedzwiadek z brokułem wybaczcie słabą jakość

Piękniacha Z moimi brokul by nie przeżył, na zdjęciu widniałaby uciekająca psia dupa, bo pysk z brokułem już by za kadr wyszedł takie łakome france

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ta próbka to Repetto? Zawsze musi być taki kwiatek przy brokule - w ogóle teraz znowu dodali te próbki Si bez pojemności, a zdj fiolki Muszę się zebrać w sobie i reklamować brak próbki cieni Ponawiam pytanie - lepiej dzwonić cy pisać w tej sprawie?
Ja bym ysyłała maila, ale to ja, nie wiem cyz tak lepiej
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:11   #1652
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja się z tym nie zgodzę, nie każdemu musi sie coś w seph podobać.
tak samo nie każdy nie zależnie czy ma kasę czy nie ma, będzie uważać ze warto tyle na kosmetyk wydać.
Moja mama jest idealnym przykładem-mimo że spokojnie ja na to stać, to absolutnie uważa ze jest to nie warte, jedyna rzecz na którą chorowała to były meteoryty ale i tak stwierdziła że regularna cena jest smieszna i ona tyle za kosmetyk nie da.

Kazdy wydaje kasę inaczej i dla każdego co innego jest warte tej kasy.
Ja jestem osoba, która nie za bardzo lubi podróże, nie jara mnie zwiedzanie, jadąc w jakieś miejsce dużo bardziej jarała by mnie bezcłówka czy pójscie do sklepu z niedostępnymi w PL markami albo do jakiegoś fajnego outletu niż samo miejsce. To ze nie podróżuje i tego nie lubie nie oznacza ze mnie na to nie stać, po prostu nie widzę w tym sensu.

Dlatego tak samo nie uważam że stwierdzenie ze nic kogoś nie interesuje w seph oznacza że kogoś nie stać na to.
Rotkohl, z tego jak ja odebrałam, to Michalinie chodziło nie o sposób wydawania kasy i jakie kto ma preferencje, tylko podejście, nie radzenia sobie z zazdrością.
To że np ktoś chodzi z ceratową torbą, ale u innej osoby jak zobaczy coś ładnego i markowego to zepsuje mu humor gadaniem że takie torby są do d...y, logo jest zbyt równe a wogóle to fuj taka logowana podszewka

Bo tu nie chodzi o to, że jeden wyda na torby a inny na paski. Tylko podejście nieudolnie chowanej zazdrości.
Może się mylę, ale tak to odbieram
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2016-02-19 o 16:12
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:11   #1653
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę oświećcie mnie - dlaczego puder Neverowy jest taki super? bo zamówiłam go z brokułem i się zastanawiam czy mi potrzebny
Bo to puder neverowy .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:14   #1654
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Rotkohl, z tego jak ja odebrałam, to Michalinie chodziło nie o sposób wydawania kasy i jakie kto ma preferencje, tylko podejście, nie radzenia sobie z zazdrością.
To że np ktoś chodzi z ceratową torbą, ale u innej osoby jak zobaczy coś ładnego i markowego to zepsuje mu humor gadaniem że takie torby są do d...y, logo jest zbyt równe a wogóle to fuj taka logowana podszewka

Bo tu nie chodzi o to, że jeden wyda na torby a inny na paski. Tylko podejście nieudolnie chowanej zazdrości.
Może się mylę, ale tak to odbieram
Tak, dokładnie, tylko o to Ja ją dobrze i długo znam, więc wiem, skąd się biorą takie opinie. Zresztą wiesz, może Ci się coś podobać, bo jest ładne itp., ale nie musisz tego od razu kupować - nawet jak Cię stać. Po prostu.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:17   #1655
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A kontynuując temat brokuła, to mnie on nie porwał, spodziewałam się czegoś lepsiejszego. Jasne - za darmochę, to i tak spoko.

Natomiast 3 RAZ w pakiecie gratisów od S. ląduje brązer Too Faced. Właśnie więc wzbogaciłam się o 4 Bez sensu.

Całokształt w porządku, ale dotychczasowa tendencja wzrostowa jakości zawartości pudła - w moich oczach - poleciała na łeb na szyję
mysle podobnie że trochę zeszli z tonu, i kolejny raz czekoladowy medal? znowu będzie wysyp na alledrogo
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:19   #1656
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie niby, tylko naprawdę anulowali - było na przelew, nie zapłaciłam za nie... Wszystko by było zwyczajnie, gdyby nie to, że zamówienie anulowali kilkanaście godzin po złożeniu, wszystkie artykuły dostępne - a co jak bym chciała dzisiaj zapłacić? To jest przesada moim zdaniem - w tej chwili nie minęła jeszcze nawet doba, a anulowali jakieś 2 czy 3h temu
coś jest nie tak z tym Twoim zamówieniem, w sumie i tak Ci nie zależy to nie masz po co dzwonić, ale jakby było inaczej to ja bym sie z nimi kłóciła

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Rotkohl, z tego jak ja odebrałam, to Michalinie chodziło nie o sposób wydawania kasy i jakie kto ma preferencje, tylko podejście, nie radzenia sobie z zazdrością.
To że np ktoś chodzi z ceratową torbą, ale u innej osoby jak zobaczy coś ładnego i markowego to zepsuje mu humor gadaniem że takie torby są do d...y, logo jest zbyt równe a wogóle to fuj taka logowana podszewka

Bo tu nie chodzi o to, że jeden wyda na torby a inny na paski. Tylko podejście nieudolnie chowanej zazdrości.
Może się mylę, ale tak to odbieram
wiem, ze o to chodziło. Piszę właśnie o tym ze stwierdzenie że komuś coś się nie podoba nie jest jednoznaczne z zazdrością. Co innego jak tak jak mówisz komentuje sie coś co należy do konkretnej osoby, bo wg mnie to jest nie na miejscu, a co innego wyrażenie opini o sklepie itp.

chodzi mi o to ze wg mnie to nie jest nieudolnie chowana zazdrość
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:19   #1657
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Tak. Po ponad półtora miesiąca. Jak już przeznaczyłam kasę ze zwrotu (niemałą, bo 300 zł) na inny kosmetyk.

Nikt mnie nie zapytał czy po takim czasie dalej chcę od nich kupić te kosmetyki.
Oczywiście zero "przepraszam", tudzież "pocałuj mnie w de".

Olewam ich
your Angel, piszesz o tym nieszczęsnym nieogarniętym narsie?

6tygodni realizacja zamówienia, nieźle
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 16:25   #1658
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

A ja Dziewczyny
Jestem Za a nawet Przeciw.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:27   #1659
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:28   #1660
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cześć, za Wami po prostu NIE MOŻNA nadążyć Wczoraj nowy wątek, a dzisiaj już prawie 60 stron !!!!

Czapnęłam wczoraj przed południem boxa, dzięki cynkowi od Sylwii (), i oczywiście dopiero dzisiaj wysłany, będzie pewnie w poniedziałek. Jaram się.
Dopiszcie mnie proszę do bazy danych nicków zrzeszonych na wątku Ja jestem cały czas z Wami, ale nie mam kiedy pisać, mam w robocie urwanie normalnie. Kto pracuje w księgowości ten wie, co oznacza początek roku w tej branży No ale przynajmniej zarabiam
A Sephora NIGDY mi jeszcze nie przysłała info o boxie, nie wiedzieć czemu. Chyba nie godnam spożywać brokuła

Co ja jeszcze chciałam...
Acha, jestem niezła agentka. Ostanio się żaliłam, że mi Douglas przysłał podstarzały tusz Sisleya, który odesłałam oburzona.
No i co ?
Zamawiałam parę dni temu krem pod oczy i w afekcie dorzuciłam jeszcze do koszyka tusz Phisicians Formula, bo mnie zaintrygował w miarę naturalny skład.
I co ?
I znowu przysłali podeschnięty ! Normalnie się załamię swoją głupotą i chamstwem D. Nie chce mi się tego odsyłać, a z drugiej strony, żal mi tyłek ściska, bo to jawne buractwo wciskać klientom takie buble. Tusz był ewidentnie otwierany (ma zaschnięte resztki tuszu na patyczku) i jest już taki gęstawy, jak po miesięcu używania świeżego
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:31   #1661
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Moje zakupy w Yr. Gratis żel Wernena pod prysznic i kremik na noc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1455899462797.jpg (47,5 KB, 26 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 16:35   #1662
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:36   #1663
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!

na wstępie chciałam powiedzieć,
że dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo męczący dlatego dzisieszy teleekspres nie będzie szczególnie pomysłowy. Mózg mi wyparował w pracy

Dlatego będzie krótko i w miarę na temat:

dzisiaj nastąpił wreszcie ten wyjątkowy dzień.... wyjątkowy z dwóch powodów:
1 - najważniejszy - BROKUŁY przyjechały do większości dziewczyn ahhh emocje nie mniejsze niż przy wczorajszej Bitwie o brokuła
2 - nie mniej ważny - dzisiaj był, po raz pierwszy chyba, dzień, w którym nikt a nikt nie nadążał za wątkiem pobiłyśmy rekord rekordów w produkcji spamu. od wczoraj (od 14:00) natrzaskane zostało nieomal 1700 postów. Brawo my może jakieś wyróżnienie od wizażu??
w związku z tym, pomimo najszczerszych chęci, nie jestem w stanie streścić co się działo

Jedyne co ważne właściwie, to ogłoszenie parafialne szeryfowej: : aby zapobiec powtórce z sytuacji, że niektóre stałe bywalczynie wątku czują się pominięte przy rozsyłaniu privów o promocjach, zaproponowane zostało stworzenie listy mailngowej. Prosimy o przesyłanie na priv swoich adresów mailowych do następujących użytkowniczek:
aniyam, maarthusia, amyz, IrminaR, Margo25
będzie stworzona baza i gdy tylko pojawi się info o promocji będziemy rozsyłać maile - bo to szybciej, sprawniej. Wszyscy wiedzą że privy na wizazu działają jak działają.

pozwolę sobie na koniec zacytować pieść Tenebry "oda do brokuła"

Zieeeelooooony jak brokuł,
cuż ja mogę rzeeec,
musze mieeeć
musze go mieeeeeć


Na melodię:
https://youtu.be/WLSJCeS3Xv4?t=91

dobra piosenka na piątkowy wieczór

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:37   #1664
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A ja Dziewczyny
Jestem Za a nawet Przeciw.
To się wstrzelilas w ogólnopolski nastrój 😉
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:38   #1665
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56023811]Treść usunięta[/QUOTE]

fajny awatar
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:38   #1666
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:39   #1667
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Macintosh nie martw się że nie nadążasz. Żadna z nas nie nadąża ten wątek to perpetuum mobile - puścić w ruch i nie jestes w stanie zatrzymać

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje zakupy w Yr. Gratis żel Wernena pod prysznic i kremik na noc
piękne
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:42   #1668
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i znowu hafnaście stron do nadrabiania
ale ale - mam boxy : jupi:

ale co ja przeszłam z tymi pakami wymysliłam sobie że najpierw odbiorę paki i pojdę z nimi do sklepu. No to podreptałam do ochroniarza, patrzę a to te wielgachne paki a nie te małe takie co zwykle i tu zaczyna się najlepsze: zamiast jak normalny człowiek najpierw paki do domu zanieść a potem do sklepu iść to inteligentnie stwierdziłam że przecież sklep jest zaraz koło budki ochroniarzy, a moja klatka po drugiej stronie bloku, i dwa razy by trzeba chodzić to pójdę z tymi kartonami do sklepu. I poszłam........ najpierw mi spadła na pomidory i pół sklepu się zleciało bo myśleli że zrobiłam przecier pomidorowy (na szczęście pudło lekkie), potem strąciłam z 10 kartonów chipsów, wywaliłam butelki z wodą a na koniec (czy was też wkurzają te wąskie przejścia w alejkach w osiedlowych sklepach???) mi laska przy kasie musiała te paki potrzymać bo nie miałam jak znaleźć portfela i spakować zakupów chyba będę na czarnej liście tego sklepu

ale brokuły - prima sort

rozwaliła mnie na łopatki ta próbka perfumów na waciku wft????? co ja mam se z tym zrobić??
też się zdziwiłam jak zobaczyłam takie wielkie kartoniska

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mój Niedzwiadek z brokułem wybaczcie słabą jakość
oooooo słodziak, potarmosiłabym go
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:42   #1669
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
amyz kociary z ogórkiem https://www.youtube.com/watch?v=0jDzpmAQoLs

BTW sprawdziłam ten myk na wszystkich 5 moich kotach i
nie skaczą


Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
ze niiiic??
tyyle pozytywnej energii to gdzie jest, pan Jacus nie dowiózł?
już doszło, na spokojnie tylko ogarnę i poczytam i odpiszę

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
niegrzeczna byłaś


zamiast karnego jeżyka karny jarmuż

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje zakupy w Yr. Gratis żel Wernena pod prysznic i kremik na noc
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 16:45   #1670
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!

na wstępie chciałam powiedzieć,
że dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo męczący dlatego dzisieszy teleekspres nie będzie szczególnie pomysłowy. Mózg mi wyparował w pracy

Dlatego będzie krótko i w miarę na temat:

dzisiaj nastąpił wreszcie ten wyjątkowy dzień.... wyjątkowy z dwóch powodów:
1 - najważniejszy - BROKUŁY przyjechały do większości dziewczyn ahhh emocje nie mniejsze niż przy wczorajszej Bitwie o brokuła
2 - nie mniej ważny - dzisiaj był, po raz pierwszy chyba, dzień, w którym nikt a nikt nie nadążał za wątkiem pobiłyśmy rekord rekordów w produkcji spamu. od wczoraj (od 14:00) natrzaskane zostało nieomal 1700 postów. Brawo my może jakieś wyróżnienie od wizażu??
w związku z tym, pomimo najszczerszych chęci, nie jestem w stanie streścić co się działo

Jedyne co ważne właściwie, to ogłoszenie parafialne szeryfowej: : aby zapobiec powtórce z sytuacji, że niektóre stałe bywalczynie wątku czują się pominięte przy rozsyłaniu privów o promocjach, zaproponowane zostało stworzenie listy mailngowej. Prosimy o przesyłanie na priv swoich adresów mailowych do następujących użytkowniczek:
aniyam, maarthusia, amyz, IrminaR, Margo25
będzie stworzona baza i gdy tylko pojawi się info o promocji będziemy rozsyłać maile - bo to szybciej, sprawniej. Wszyscy wiedzą że privy na wizazu działają jak działają.

pozwolę sobie na koniec zacytować pieść Tenebry "oda do brokuła"

Zieeeelooooony jak brokuł,
cuż ja mogę rzeeec,
musze mieeeć
musze go mieeeeeć


Na melodię:
https://youtu.be/WLSJCeS3Xv4?t=91

dobra piosenka na piątkowy wieczór

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!



Oda super

Już pędzę z adresem - bardzo dobry pomysł.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:46   #1671
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Kto wpada na dietetyczny obiad??? A w środku zapiekane warzywka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0512.JPG (274,4 KB, 45 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:48   #1672
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje zakupy w Yr. Gratis żel Wernena pod prysznic i kremik na noc


Jeszcze nigdy nic w YR nie kupiłam, ładowałam koszyk milion razy i jeszcze mi się nie udało zamówić

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kto wpada na dietetyczny obiad??? A w środku zapiekane warzywka
ja
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:50   #1673
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


Jeszcze nigdy nic w YR nie kupiłam, ładowałam koszyk milion razy i jeszcze mi się nie udało zamówić

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------



ja
zapraszam coraz bardziej mi się podoba te zdrowe jedzenie normalnie gesslerowa przy mnie to pikuś
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:51   #1674
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kto wpada na dietetyczny obiad??? A w środku zapiekane warzywka
piękny obiadek klask i:nie lubię ryb ale tą bym szamnęła
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:56   #1675
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kto wpada na dietetyczny obiad??? A w środku zapiekane warzywka
Fiu fiu ja miałam dzisiaj łososia z warzywami
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 17:00   #1676
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
piękny obiadek klask i:nie lubię ryb ale tą bym szamnęła
Ja też nie przepadam za rybkami ale ta to było mistrzostwo ( i jaka jestem skromna ). Nawet nie wiedziałam, że ze mnie taka kuchara
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 17:01   #1677
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Nadrobiłam!!! Od 39 strony, co prawda nie czytałam wnikliwie każdego postu, ale jednak
Boxa mam oraz zamówionko z dwowa zestawami Clinique - udało mi się upolować przedwczoraj w nocy
Oba fioletowe duże pudełka, śliczne
Tylko niestety tak upchane na siłę i się trochę odkleiły
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 17:01   #1678
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Fiu fiu ja miałam dzisiaj łososia z warzywami
Dawaj przepis za kilka dni zrobię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 17:01   #1679
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kto wpada na dietetyczny obiad??? A w środku zapiekane warzywka
Fiu fiu, nie taka zła ta dieta

I po kolorze ryżu widzę, że odnalazłabyś się w mojej lokalizacji Tż Ci marudzi, że kurkuma cenna i dobra do wszystkiego ?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 17:03   #1680
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56023811]Treść usunięta[/QUOTE]
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.