Chcialabym zrobić Kurs przedłużania paznokci ...Od czego zacząć??Pomóżcie :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-19, 18:34   #1
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Red face

Chcialabym zrobić Kurs przedłużania paznokci ...Od czego zacząć??Pomóżcie :-)


Witajcie dziewczyny !

Pewnie wiele z wam jest po kursie przedłużania paznokci i orientuje sie w temacie

Chciałabym po nowym roku zrobić kurs przedłużania paznokci ,ale raczej nie będę miała pieniędzy żeby zrobić cały kurs(żel,akryl i fiberglas)

Na razie zrobię kurs przedłużania jedną metodą....no i właśnie !!!

Od jakiej zacząć?
Od żelu czy akrylu ....jak myślicie ,
która jest lepsza dla początkującej osoby ,
od której lepiej zacząć czy to nie ma różnicy??

POMÓŻCIE !!


__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:28   #2
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Chcialabym zrobić Kurs przedłużania paznokci ...Od czego zacząć??Pomóżcie :-)

To juz zalezy od Ciebie czym konkretnie chcialabys robic pazurki.Ja wybierajac sie na kurs chcialam nauczyc sie przedluzania tylko akrylem(widzialam jak kuzynka robi i spodobala mi sie ta metoda).Jednak gdy juz zadzwonilam i powiedzialam pani, która organizuje te kursy w czym rzecz ta mi odradzila robic szkolenie na sam akryl .Początkowo myslalam ze i tak zrobie tak jak ja chce lecz przemyslalam sprawe i podjelam decyzje ze zrobie kurs na 3 metody. Nie zauje tej decyzji poniewaz najlepiej robi mi sie zelem(nie smierdzi i wydaje mi sie ,ze jest latwiejszy do opanowania na początek).W sumie prawie kazda klientke mam "żelową"
Moze zrób tak jak ja-wtedy bedziesz miala porownanie i sama zadecydujesz na czym lepiej Ci pracowac...
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:49   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Chcialabym zrobić Kurs przedłużania paznokci ...Od czego zacząć??Pomóżcie :-)

Ja zrobiłam wszystkie kursy za jednym zamachem Ale zaczęłam pracować na fiberglassie i robiąc na nim paznokcie zarobiłam na resztę. Najlepiej robi mi się akryle
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 23:04   #4
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Chcialabym zrobić Kurs przedłużania paznokci ...Od czego zacząć??Pomóżcie :-)

co kraj to obyczaj
ciężko jest doradzić, ale może kieruj się finansowym aspektem: kupując produkty akrylowe w końcu je zuzyjesz lub odsprzedasz (jeśli zdecydujesz, ze nie chcesz być stylistką ( czego nie życzę) lub jesli metoda Ci nie podpasuje. Natomiast do metody zelowej musisz kupić lampę, która jest sporym wydatkiem, więc w razie czego ciężko ją bedzie odsprzedać.
Mnie osobiście łatwiej przyszło nauczyć się metody żelowej, przy odrobinie wprawy nie trzeba pazurka obrabiać namiętnie, a akrylem muszę jednak nad nim popracować.
Więc masz za i przeciw, a teraz sama decyduj hihi.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 07:20   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Chcialabym zrobić Kurs przedłużania paznokci ...Od czego zacząć??Pomóżcie :-)

Obie metody sa zblizone do siebie pod wzgledem trudnosci, jak i kosztów późniejszych zakupów produktów.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.