Guerlain - kolorówka część IV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 20:57   #301
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Urbanku, czy Ty przypadkiem nie używałaś kiedyś Parure Pearly White 01? Mogłabyś napisać coś na temat właściwości podkładu i porównać kolor z Aqua 01?
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:05   #302
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ten Guerlain tak srednio mnie kreci ... to musi byc przez ten wulkan
jesteśmy na tropie wielkiego międzynarodowego spisku
dzie jest dejwid duchovny??? On by nam wszystko raz dwa wyczaił
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-08-01 o 21:06
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:39   #303
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez laurie77 Pokaż wiadomość
Urbanku, czy Ty przypadkiem nie używałaś kiedyś Parure Pearly White 01? Mogłabyś napisać coś na temat właściwości podkładu i porównać kolor z Aqua 01?
Ano moglabym
Mam obydwa podklady, niestety odpowiadac bede na podstawie wspomnien, bo zostaly w Wawie

Pearly White 01 - silny zapach alko (mocniejszy niz w Nudzie Diora - przy pierwszym uzyciu az mnie odurzylo ), trwaly podklad, trzyma sie dlugo nawet na takim tlusciochu jak ja, krycie w kierunku srednie-mocno srednie ... i wszystko byloby ok, gdyby nie to, ze na mnie CIEMNIEJE Co prawda nie tak jakos bezczelnie, ale wystarczajaco, by popsuc mi humor. Zaraz po nalozeniu kolor jest idealnie jasny, pare minut- godzin pozniej - poltorej tonu wzwyz

Aqua 01
- zapach przyjemny, podklad na mnie bardzo nietrwaly, szybko splywa Jest lekki, zbyt wiele sie nim nie przykryje ale za to ladnie pachnie Konsystencja z serii dziwnych, ale ok. Czyli dokladnie to, co obiecuje producent - lekki podklad nawilzajacy. Mankament - CIEMNIEJE Kolor na starcie jest juz ciemniejszy od Pearly White, do tego po jakims czasie na mojej skorze robi sie jeszcze ciemniejszy.

Z tego jednego wspolnego im powodu zostaly w stolicy i nie zaznaly zaszczytu wycieczki za ocean Ale jak tak sobie mysle, to na lato moglyby byc oba w sam raz Poprosze mame, zeby mi przywiozla

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
jesteśmy na tropie wielkiego międzynarodowego spisku
dzie jest dejwid duchovny??? On by nam wszystko raz dwa wyczaił
Monik, po co nam duchovny, flaszka na stol i same damy rade wszystko wyjasnic, uzasadnic i udowodnic
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:56   #304
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ano moglabym
Mam obydwa podklady, niestety odpowiadac bede na podstawie wspomnien, bo zostaly w Wawie

Pearly White 01 - silny zapach alko (mocniejszy niz w Nudzie Diora - przy pierwszym uzyciu az mnie odurzylo ), trwaly podklad, trzyma sie dlugo nawet na takim tlusciochu jak ja, krycie w kierunku srednie-mocno srednie ... i wszystko byloby ok, gdyby nie to, ze na mnie CIEMNIEJE Co prawda nie tak jakos bezczelnie, ale wystarczajaco, by popsuc mi humor. Zaraz po nalozeniu kolor jest idealnie jasny, pare minut- godzin pozniej - poltorej tonu wzwyz

Aqua 01
- zapach przyjemny, podklad na mnie bardzo nietrwaly, szybko splywa Jest lekki, zbyt wiele sie nim nie przykryje ale za to ladnie pachnie Konsystencja z serii dziwnych, ale ok. Czyli dokladnie to, co obiecuje producent - lekki podklad nawilzajacy. Mankament - CIEMNIEJE Kolor na starcie jest juz ciemniejszy od Pearly White, do tego po jakims czasie na mojej skorze robi sie jeszcze ciemniejszy.
Dzięki Urbanku!
Ja mam podobne wrażenie co do Aqua 01 - dziwna konsystencja, ładnie pachnie, dość szybko spływa i trochę ciemnieje... Ale na szczęście tylko trochę.
Zastanawiałam się nad kupnem Pearly White - tak trochę wbrew rozsądkowi - ze względu na alkohol - ale nie wiem jaki kolor wybrać - 01 czy 31. Jeśli piszesz, że 01 PW jest jaśniejszy od 01 Aqua, ale ciemnieje o 1,5 tonu, to teoretycznie mógłby być dobry Z drugiej strony odcienie 30-tek wpadają chyba bardziej w żółć, a mi w żółciach dobrze...
A PW 01 w jaki odcień wpada - beż, róż, zółć?

Edytowane przez laurie77
Czas edycji: 2010-08-01 o 22:09
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 22:01   #305
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Monik, po co nam duchovny, flaszka na stol i same damy rade wszystko wyjasnic, uzasadnic i udowodnic
uprzejmie donoszę iż pędzę doskonałą cytrynówkę, swego czasu 3/4 swoich hamerykańskich sasiadów rozpiłam ta jedna czwarta się uratowała bo to dziwaki jakieś - niepijące
takiej jasności umysłów doznamy że hoho wszystkie CIA, FBI, ABW i inne będa nam mogły co najwyzej buty wiązać
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-08-01 o 22:02
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 04:03   #306
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
uprzejmie donoszę iż pędzę doskonałą cytrynówkę, swego czasu 3/4 swoich hamerykańskich sasiadów rozpiłam ta jedna czwarta się uratowała bo to dziwaki jakieś - niepijące
takiej jasności umysłów doznamy że hoho wszystkie CIA, FBI, ABW i inne będa nam mogły co najwyzej buty wiązać
Cytrynowke powiadasz ... Jakis zlot by sie przydalo zorganizowac ...

laurie
- w co wpada, to Ci raczej nie powiem, bo tak srednio pamietam Ale obstawialabym raczej na kierunek bezowy
Odcieni z trojka na poczatku w zyciu nie widzialam na zywo Ale brzmia ciekawie
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 08:54   #307
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
uprzejmie donoszę iż pędzę doskonałą cytrynówkę, swego czasu 3/4 swoich hamerykańskich sasiadów rozpiłam ta jedna czwarta się uratowała bo to dziwaki jakieś - niepijące
takiej jasności umysłów doznamy że hoho wszystkie CIA, FBI, ABW i inne będa nam mogły co najwyzej buty wiązać
Uwielbiam cytrynówkę - to kiedy mozna wpaść celem osiagnięcia stanu jasności umysłu?

jestem znów na etapie poszukiwania podkładu idealnego - może coś z guerlaina? ale jak tej aquy nie polecacie - to cio?
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 10:04   #308
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
jestem znów na etapie poszukiwania podkładu idealnego - może coś z guerlaina? ale jak tej aquy nie polecacie - to cio?
Że jak nie polecamy Aquy Ja polecam! I nic to, ze podkład lekki, na lato w sam raz , a buzia po nim piękna świetlista (nie w sensie świecenia się).
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 11:12   #309
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Że jak nie polecamy Aquy Ja polecam! I nic to, ze podkład lekki, na lato w sam raz , a buzia po nim piękna świetlista (nie w sensie świecenia się).
Corii a co chcesz oddać za purplaki?
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 11:24   #310
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Corii a co chcesz oddać za purplaki?
To, co mam w wątku, ewentualnie Ombrelki, jak dostanę z wymianki i mi nie podejdą
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 12:21   #311
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
uprzejmie donoszę iż pędzę doskonałą cytrynówkę, swego czasu 3/4 swoich hamerykańskich sasiadów rozpiłam ta jedna czwarta się uratowała bo to dziwaki jakieś - niepijące
takiej jasności umysłów doznamy że hoho wszystkie CIA, FBI, ABW i inne będa nam mogły co najwyzej buty wiązać
Prosze o przepis, prosze o przepis
Uwielbiam cytrynowke, niestety nie wiem jak sie ja robi....a w internecie jest tyle rozniacych sie przepisow, ze az strach...

Acha, jak dobrze pojdzie to na poczatku nastepnego tygodnia... bede miala new foundation
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 13:41   #312
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

to jest ściśle strzeżona tajemnica rodzinna
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 13:47   #313
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

leeee, ja tez szukam sprawdzonego przepisu
moze nas adoptujesz?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 13:57   #314
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 14:14   #315
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Pearly White są limitowanką i jak zawsze z limitowankami bywa są bardziej drobinkowe - dają chłodną, lodową poświatę, pięknie podkreślają jasną cerę

Mythic były w normalnej sprzedaży (ale teraz Guerlain zmienił opakowania i kolory kulek, więc też ich nie ma w perfumeriach) - dawały pastelową poświatę z minimalną ilością rozświetlających drobinek
Ślicznie dziękuję za wyjaśnienie różnicy

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
ależ oczywiście, ze je potrzebujesz

pw4 świetnie wyjasnila różnice pomiędzy perełkami. mam oba kolory - mythica uzywam na całego pyszczola i dekolt, a pearly do rożświetlenia kosci policzkowych i okolic oczu

peraly white ma dodatkowo uzalezniający zapach


btw moje nowe perełki 02 jeszcze sa w podróży buuuuuuu ale jak je w końcu dostanę
Dziękuję za podpowiedź w kwestii miejsca aplikacji...zapewne później bym zapytała jak je aplikować...

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
tak właśnie o nim,.


ja byłam napalona na extreme, ale w efekcie się rozczarowałam. w szczególności kolory są albo żółte albo zbyt opalone. jakoś ta ich kolorystyka mnie nie przekonuje. wolę czyste zgaszone beże - łatwiej na nich potem majstrować różami, bronzerami etc, a ja dużo tego zawsze namiącham.

Champs - co do white pastels.. jeżeli masz jasną cerę i lubisz zimne odcienie różu, to myślę, że będą idealne. ja nakładam korektor/podkład na to puder, na to bronzer, różowy róż i rozjaśniam pod oczami machając skośnym pędzlem tymi właśnie białymi kulkami. efekt moim zdaniem jest super, to jeden z moich ulubionych kosmetyków. mam też inne kulki imperiale - do kitu, BC fajne na lato, gold temptation.. ale te są najfajniejsze. do tego zimne cienie - głównie szarości na oku i jest gites. z szarości polecam 480 guerlain. rzeczywiście jest coś takiego, że jest niesamowita przyjemność korzystania z tych kulek.
No właśnie ja mam jasną cerę. Nawet ostatnio mój Tato stwierdził "o poprawiła Ci się buzia (to w kwestii syfków) teraz tylko musisz sie trochę opalić bo troszkę za blada jesteś" Mnie ta "jasność" póki co nie przeszkadza
A co do kolorów to faktycznie lubię takie zimniejsze niż cieplejsze. Źle wyglądam jak mam na sobie za dużo złotego koloru zarówno w makijażu jak i w stroju,dlatego staram się tego koloru używać oszczędnie

Dziękuję za pomoc



Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
OCZYWIŚCIE ŻE ICH POTRZEBUJESZ!
Pastele są absolutnie cudowne, piekne i obłędne.

Efekt na buźce daja mroźnej, chlodnej poświaty ala Królewna Sniezka - moje najukochansze i najwspanialsze Meteoryty
No właśnie Królewna Śnieżka...moja psiapsiółka ostatnio powiedziała do mnie Śnieżko,więc one są chyba dla mnie

Dziewczyny dziękuję Wam za zachętę w kwestii posiadania owych kulek...chyba rzeczywiście się na nie zdecyduje...mam nadzieję tylko że jak już do mnie dotrą to nie będę żałować
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...

Edytowane przez Champs
Czas edycji: 2010-08-02 o 14:18
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 14:58   #316
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

no nieeeeee no bez łez proszę
dobra, czujcie się adoptowane, a ja oczekuję dowodów wdzięczności na najbliższy dzień matki
1 l spirytusku
1,5 kg cytryn
0,5 kg cukru
2 l toniku
duży słoik ( taki na 5 litrów )
działania następujące: sparzyć cytrynki, pokroic w plastry (nie muszą być jakies ekstra cienkie) wsypać cukier i zalać to wszystko spirytusem. Potrzymać to około 5-7 dni, codziennie raz pomieszać żeby cukier się rozpuścił. Po tych 5 dniach spirytek powinien wyżreć dokładnie środki z cytryn tak, że zostana tylko skórki, wtedy przez siteczko odsączyć towar (uwaga! Podstawić coś pod sitko żeby nie wylać tych pyszności do zlewu bo na sitku zostaną Wam tylko skórki po cytrynach!!! ) w to odsączone wlac 1,5 l toniku, wymieszać i gotowe
a w te skórki wlac pozostałe 0,5 l toniku, po 2-3 dniach też naciągnie i będzie jeszcze jedna buteleczka pyszności
SMACZNEGO
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-08-02 o 15:00
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 15:06   #317
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no nieeeeee no bez łez proszę
dobra, czujcie się adoptowane, a ja oczekuję dowodów wdzięczności na najbliższy dzień matki
1 l spirytusku
1,5 kg cytryn
0,5 kg cukru
2 l toniku
duży słoik ( taki na 5 litrów )
działania następujące: sparzyć cytrynki, pokroic w plastry (nie muszą być jakies ekstra cienkie) wsypać cukier i zalać to wszystko spirytusem. Potrzymać to około 5-7 dni, codziennie raz pomieszać żeby cukier się rozpuścił. Po tych 5 dniach spirytek powinien wyżreć dokładnie środki z cytryn tak, że zostana tylko skórki, wtedy przez siteczko odsączyć towar (uwaga! Podstawić coś pod sitko żeby nie wylać tych pyszności do zlewu bo na sitku zostaną Wam tylko skórki po cytrynach!!! ) w to odsączone wlac 1,5 l toniku, wymieszać i gotowe
a w te skórki wlac pozostałe 0,5 l toniku, po 2-3 dniach też naciągnie i będzie jeszcze jedna buteleczka pyszności
SMACZNEGO
bede testowac, Mamusiu

a to nie o te skorki chodzi?

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 15:26   #318
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

no nie, skórki należy wyściskac ile się z nich tylko da wycisnąć , zalać powtórnie samym tonikiem i jeszcze coś od siebie oddadzą
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 15:40   #319
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no nieeeeee no bez łez proszę
dobra, czujcie się adoptowane, a ja oczekuję dowodów wdzięczności na najbliższy dzień matki
1 l spirytusku
1,5 kg cytryn
0,5 kg cukru
2 l toniku
duży słoik ( taki na 5 litrów )
działania następujące: sparzyć cytrynki, pokroic w plastry (nie muszą być jakies ekstra cienkie) wsypać cukier i zalać to wszystko spirytusem. Potrzymać to około 5-7 dni, codziennie raz pomieszać żeby cukier się rozpuścił. Po tych 5 dniach spirytek powinien wyżreć dokładnie środki z cytryn tak, że zostana tylko skórki, wtedy przez siteczko odsączyć towar (uwaga! Podstawić coś pod sitko żeby nie wylać tych pyszności do zlewu bo na sitku zostaną Wam tylko skórki po cytrynach!!! ) w to odsączone wlac 1,5 l toniku, wymieszać i gotowe
a w te skórki wlac pozostałe 0,5 l toniku, po 2-3 dniach też naciągnie i będzie jeszcze jedna buteleczka pyszności
SMACZNEGO
Oh...dziekuje
a jaki to tonik ma byc??
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 15:41   #320
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

najlepszy jest schwepps
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 15:45   #321
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
najlepszy jest schwepps
Aaa... tak, tak wiem jaki
super jeszcze raz dziekuje
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 15:48   #322
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Oh...dziekuje
a jaki to tonik ma byc??


WOOOOOW sama tez to zrobie !!!! Brzmi bombowo

W ogole ostatnio wkrecilam sie w rozne przepisy z netu... szczegolnie swietne sa na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠

kilka juz wyprobowalam i... PALCE LIZAĆ
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 20:22   #323
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Moniq, dziekujemy .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 20:45   #324
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

nie ma to jak wielka cuuuudowna rodzina
dziękuję za przepis, też się będę rozpijać
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 21:47   #325
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;21052278]Dziekuje za wsparcie .
Dzis klikne ten odcien 31 i zdam relacje jak do mnie przyleci oczywiscie .[/QUOTE]
Jamesku, a wrzuciłabyś swatcha tego odcienia, kiedy już go otrzymasz? Też szukam czegoś jasnego
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 21:49   #326
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no nieeeeee no bez łez proszę
dobra, czujcie się adoptowane, a ja oczekuję dowodów wdzięczności na najbliższy dzień matki
1 l spirytusku
1,5 kg cytryn
0,5 kg cukru
2 l toniku
duży słoik ( taki na 5 litrów )
działania następujące: sparzyć cytrynki, pokroic w plastry (nie muszą być jakies ekstra cienkie) wsypać cukier i zalać to wszystko spirytusem. Potrzymać to około 5-7 dni, codziennie raz pomieszać żeby cukier się rozpuścił. Po tych 5 dniach spirytek powinien wyżreć dokładnie środki z cytryn tak, że zostana tylko skórki, wtedy przez siteczko odsączyć towar (uwaga! Podstawić coś pod sitko żeby nie wylać tych pyszności do zlewu bo na sitku zostaną Wam tylko skórki po cytrynach!!! ) w to odsączone wlac 1,5 l toniku, wymieszać i gotowe
a w te skórki wlac pozostałe 0,5 l toniku, po 2-3 dniach też naciągnie i będzie jeszcze jedna buteleczka pyszności
SMACZNEGO

OMG Monia aż mnie skręciło tak bym sie Twojej cytrynówki napiła, choć ja taki pijak gawędziarz ale Twój przepis sprawił że moje kupki smakowe się ożywiły
a tak poza tym, wróciłam z urlopu i mam pracy po kokardę, podczytuje Was tylko
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:07   #327
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

oj dziewczynki, naprawde polecam, na taką pogodę zmrożona cytrynóweczka wchodzi jak złoto to się przyjemnie rozpija (bo bez popitki leciutko wchodzi jak oranżadka) a swoje potem robi
będziecie zachwalać jak już spróbujecie, do tej pory każdy kto spróbował to pokochał ja nawet i jednego księdza nią tak rozpiłam, że pod kościołem ze mną biznesy urządzał i handel wymienny pt. flaszka cytrynówki za jego dwa słoiki ogórków małosolnych
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:13   #328
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;21104101]Jamesku, a wrzuciłabyś swatcha tego odcienia, kiedy już go otrzymasz? Też szukam czegoś jasnego [/QUOTE]

Pewnie. Zaden problem. Z jasnych cudakow mam jeszcze Siberie Narsa.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:23   #329
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Niestety Aqua 02 jest nadal za ciemna, zatem jestem ciekawa 01 i 32 (tych swatche widziałam) i właśnie owego 31 Wiem, że Ty upolowałaś Extreme'a, niemniej kolor i działanie mnie bardzo ciekawi
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:25   #330
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
oj dziewczynki, naprawde polecam, na taką pogodę zmrożona cytrynóweczka wchodzi jak złoto to się przyjemnie rozpija (bo bez popitki leciutko wchodzi jak oranżadka) a swoje potem robi
będziecie zachwalać jak już spróbujecie, do tej pory każdy kto spróbował to pokochał ja nawet i jednego księdza nią tak rozpiłam, że pod kościołem ze mną biznesy urządzał i handel wymienny pt. flaszka cytrynówki za jego dwa słoiki ogórków małosolnych
Opis produkcji cytrynówki piękny, jaka szkoda, ze ja typ niepijący jestem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.