Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-09, 10:17   #691
hania024
Zadomowienie
 
Avatar hania024
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 1 031
GG do hania024
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Cześć!

To i ja napiszę co u nas, żeby nie było że milczę

U nas w szkole też dobrze, Pati pomimo że trafiła do klasy bez koleżanek z zerówki jest zadowolona, ma za to jedną z przedszkola. Mieliśmy ją przepisać ale trafiła do bardzo dobrej nauczycielki i ją zostawiliśmy. Lekcje jak na razie odrabia zaraz po powrocie ze szkoły, więc nie jest źle.
Dziś byłyśmy u ortodonty na odcisk aparatu i za 2 tygodnie zaczynamy prostowanie ząbków .

Damian siedzi jeszcze ze mną w domciu ale jak załatwię sobie nową pracę to pójdzie do przedszkola.

Wakacje nam się udały, może nie do końca bo pierwszy raz trafiliśmy kiepską pogodę na mazurach no ale trudno, następne za rok może będą lepsze.

Pozdrawiamy i uciekamy
hania024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 13:31   #692
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Hania jestem w szoku ze Pati juz ma aparat ??/
Oliwka ma z przodu tylko 2 stałe zęby i 2 z tyłu, reszta mleczkaki i siedzą mocno, nie chca wypadac...

A jak sie wasze dzieci zachowuja w szkole?
Oliwka tydzien chodzi i widze niesttey ze zachowanie jej sie zmienia, niestety na minus. Wczoraj byly mega fochy, trzaskanie drzwiami, ignorowanie naszych prosb, nawet zaczeła krzyczec na babcie, nigdy sie cos takiego nie zdarzyło wczesniej... martwi mnie to.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 09:50   #693
hania024
Zadomowienie
 
Avatar hania024
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 1 031
GG do hania024
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Kasiulka Pati ma już stałe jedynki i dwójki i lekarz powiedział że możemy już aparat robić
Jedynki musieliśmy wyrywać u dentysty bo rosły już nowe a stare siedziały, a dwójki same powypadały

Co do zachowania córci w domu to jest po prostu tragedia w szkole to ciche, grzeczne dziecko, a w domu jest to krzyki, wrzaski, trzaskanie to mogę powiedzieć że chyba codziennie u nas jest. Walczę z tym ale jakoś ciężko idzie
hania024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 07:37   #694
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

aa czyli to nie tylko Oliwka daje czadu, Pati tez charakterna widze

dziewczyny marwie sie - Oliwka ma w klasie 1 agresywnego chłopczyka i niestety doczepił sie do niej...przezywa ja a wczoraj ugryzł ja w reke !
dzis ja moj małż odporowadzał do szkoły i akurat w szatni był ten chłopczyk z mamą - i od razu do Oliwki jakies głupie wyzwiska.. Mariusz mu zwrocił uwage ostro a ta mamuska nic ! tylko głupi uśmiech... czuje ze bedzie zadyma z tym chłopakiem, nie zostawie tak tego !
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 18:50   #695
agika11
Zadomowienie
 
Avatar agika11
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 749
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

hej dziewczyny
strasznie długo mnie nie było i wpadłam by złożyć wam serdeczne życzenia - relaksujących, zdrowych i radosnych świat oraz ciekawego, łatwego roku 2014

My szykujemy się do świąt - choć fajnie jest w tym roku, bo jest kiedy odpocząć, od dziś mamy wolne do stycznia

U nas w domu po staremu - chłopcy rosną jak na drożdżach, kochani są po prostu - choć Kamil coraz bardziej wymagający (no mamo ty mi ciągle rozkazujesz ), zawodowo dużo zmian, zdrowotnie - chyba się starzeję )
Pozdrawiam was serdecznie i jeszcze raz udanych świat. Jesteście już w toku przygotowań? Idę blog Kasiulki obejrzeć
__________________
Papatki
agika11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 11:33   #696
hania024
Zadomowienie
 
Avatar hania024
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 1 031
GG do hania024
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Dziewczyny Życzę Wszystkim zdrowych, pogodnych, pełnych radości, miłości i rodzinnego ciepła Świat Bożego Narodzenia.
Życzy Hania z rodziną
hania024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.