Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-27, 07:46   #3091
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość

Możemy brać udział w głosowaniu.
W jakim głosowaniu

Dopiero dzisiaj zobaczyłam limitkę, nie podoba mi się to serduszko
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 07:51   #3092
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

kuźfa jak biało za oknem
pieknie, ale to nie Boże Narodzenie


dor6 wybór oleju zależy od rodzaju włosa, jak przerzedzone to lepiej faktycznie rycynowy z zółtkiem i cytryną (zależy jaki kolor włosów, rycyna przyciemnia, jak masz ciemne nie ma potrzeby cytryny) ja lubię oleje spożywcze
kokos robi mi na głowie jesień średniowiecza, a to dlatego, że jest olejem wnikającym i mało komu pasuje ( u mnie nie dośc, że siano to jeszcze kolor wymywał ) oleje nie sprawią, ze włosy się podniosą, tu bardziej suszenie głową w dół czy podpinanie włosów w ostatnim etapie suszenia klamerkami

zobacz na produkty nioxin, całkiem niedurne są

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Mam włosy do pasa,
zazdro
uwielbiam długie włosy
w moim wieku taka długość nie wyglada już dobrze, a tak mi się zawsze marzyły po pas .. raz w życiu tylko takie miałam i ścięłam do połowy ucha

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

O Magdaleeeeeenooooooo
faktoza beznadziejne serduszko, czemu robią coraz bardziej infantylne te kosmetixy?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 07:52   #3093
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Ehhh jak mój miałby coś ugotować, to musiałby dzień wcześniej zacząć Nawet podgrzanie banana w mikrofalówce zajmuje mu tyle czasu, ile mnie zrobienie zupy.


Mój też dzisiaj w pracy
Co kupujesz?

haha nie no mój to jedzenie robi ekspresem, tylko często ze szkodami licznymi wkoło, no i nie zawsze wyjdzie


zwracam boxa z tą porysowaną paletą i odbieram płaszcz w Zarze pewnie do tkmaxx skoczę bo jest obok i chce do MAC pójść wiec zawsze coś się moze ze mną przypałętać
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 07:53   #3094
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Mam włosy do pasa, daję olej kokosowy ( bo jest to olej w stanie stałym i nie spływa), na to czepek i chodzę przez 2h po mieszkaniu. Olejów jest multum, na wzmocnienie dobrze wpływa rycynowy, ale nie jest zbyt przyjemny w używaniu. Można używać nawet oliwę z oliwek. Zmywam szamponem bez SLS. Jak masz cienkie włosy, to żadne pianki nie pomogą, a jeszcze bardziej obciążą włosy. Wiele pomaga porzucenie suszarki i przejście na schnięcie naturalne. Możesz spróbować grubych wałków, żeby podnieść je trochę od nasady. No i tabletki ze skrzypu i ogólna kontrola stanu zdrowia.
Dzięki. Suszarki nie używałam nigdy, mimo iż mam krótkie włosy, używam grubych wałków, ale efekt utrzymuje się najwyżej godzinę. Zażywam biotebal.

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
W jakim głosowaniu

Dopiero dzisiaj zobaczyłam limitkę, nie podoba mi się to serduszko
Chodziło mi, że możemy trochę wpływać na rzeczywistość, biorąc udział we wszelkiego rodzaju wyborach.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kuźfa jak biało za oknem
pieknie, ale to nie Boże Narodzenie


dor6 wybór oleju zależy od rodzaju włosa, jak przerzedzone to lepiej faktycznie rycynowy z zółtkiem i cytryną (zależy jaki kolor włosów, rycyna przyciemnia, jak masz ciemne nie ma potrzeby cytryny) ja lubię oleje spożywcze
kokos robi mi na głowie jesień średniowiecza, a to dlatego, że jest olejem wnikającym i mało komu pasuje ( u mnie nie dośc, że siano to jeszcze kolor wymywał ) oleje nie sprawią, ze włosy się podniosą, tu bardziej suszenie głową w dół czy podpinanie włosów w ostatnim etapie suszenia klamerkami

zobacz na produkty nioxin, całkiem niedurne są
Dzięki, spróbuję tego rycynowego i produktów nioxin.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 07:56   #3095
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

u mnie szczotka z dzika też się nie sprawdziła, nic mi tak włosów nie plątało, jak ona.
rzadko czeszę włosy, ale jak już jest jakiś problem to walę na to odżywkę i razem z nią rozplątuję włosy
kręcone nie jest tak łatwo rozczesać, haczykują się o siebie, stylizatory też w tym nie pomagają

w temacie włosowym, muszę iść do fryzjera
ale moja fryzjerka jeszcze nie wróciła do pracy
więc mam 4 cm odrost ( dokładnie taki, okazało się, że mam pojedyńcze siwe włosy i widać świetnie dł odrostu) gdyby nie siwki to bym nie musiała w ogóle farbować, tak mi idealnie kolor na górze dobrała
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 07:58   #3096
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Sephora jakoś ostatnio nieogarnięta. Po powrocie z Chorwacji opłaciłam drugie zamówienie z boxem. Następnego dnia dostałam mejla, że zamówienie zostaje anulowane. Wysłałam im potwierdzenie wpłaty, żeby zwrócili mi pieniądze, w odpowiedzi dostałam informację, że zamówienie zostało przesłane do realizacji. Po info a anulowaniu kasę przeznaczyłam już na coś innego i nie chcę tego zamówienia, czy mogę po prostu nie przyjąć przesyłki i dostanę zwrot za nią, czy muszę przyjąć i zwrócić?
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:00   #3097
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość



Dzięki, spróbuję tego rycynowego i produktów nioxin.
kupowałam produkty u fryzjerki, ale są i w necie
dobrze, że po kuracji możesz zażywać suple, moja córka jest skazana tylko na działanie kosmetixów z zewnątrz to dużo utrudnia

teraz zażywam biotynę z żelatyną do picia - amocon forte
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 08:01   #3098
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

O Magdaleeeeeenooooooo
faktoza beznadziejne serduszko, czemu robią coraz bardziej infantylne te kosmetixy?
jakie przyśpiewki

pewnie nie chcą żeby nowe nabytki kusiły, ah jak dbają o te nasze portfele.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:02   #3099
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Sephora jakoś ostatnio nieogarnięta. Po powrocie z Chorwacji opłaciłam drugie zamówienie z boxem. Następnego dnia dostałam mejla, że zamówienie zostaje anulowane. Wysłałam im potwierdzenie wpłaty, żeby zwrócili mi pieniądze, w odpowiedzi dostałam informację, że zamówienie zostało przesłane do realizacji. Po info a anulowaniu kasę przeznaczyłam już na coś innego i nie chcę tego zamówienia, czy mogę po prostu nie przyjąć przesyłki i dostanę zwrot za nią, czy muszę przyjąć i zwrócić?
całkiem jak moje buty z venezii

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
jakie przyśpiewki

pewnie nie chcą żeby nowe nabytki kusiły, ah jak dbają o te nasze portfele.


w sumie dopiero kawę wypiłam, ale śpiewać każdy może
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:06   #3100
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kupowałam produkty u fryzjerki, ale są i w necie
dobrze, że po kuracji możesz zażywać suple, moja córka jest skazana tylko na działanie kosmetixów z zewnątrz to dużo utrudnia

teraz zażywam biotynę z żelatyną do picia - amocon forte
daje Ci coś ten amocon? Ja go piłam i żadnej zmiany nie zauważyłam, przy czym strasznie nie dobry był...
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:06   #3101
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kupowałam produkty u fryzjerki, ale są i w necie
dobrze, że po kuracji możesz zażywać suple, moja córka jest skazana tylko na działanie kosmetixów z zewnątrz to dużo utrudnia

teraz zażywam biotynę z żelatyną do picia - amocon forte
Mogę zażywać, tylko wszystko muszę konsultować. Czy to ma lepszy skład od biotebalu?
I jeszcze mam pytanie co do tego olejku rycynowego. Czy kłaść go bezpośrednio na włosy - domyję je później? - czy na odżywkę?

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
całkiem jak moje buty z venezii

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------




w sumie dopiero kawę wypiłam, ale śpiewać każdy może
No właśnie

Wysłałam m przedwczoraj mejla, żeby nie realizowali, ale cisza, brak odpowiedzi.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 08:08   #3102
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Witam sie

Musze Wam podziękować za wczorajsze pozytywne komentarze o Youtube
Teraz nic tylko czekać na sławę i hejty
A tak na serio to dzisiaj jest super mgła
Macie jakieś tematy których szukacie na Youtube czy raczej z przyzwyczajenia jakieś kanały oglądacie?

A i od poniedziałku aktywnie bede szukać pracy za co tez dziękuję

Miłego dnia udanych potraw i zakupów i sprzątania jak najmniej
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:10   #3103
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Witam sie

Musze Wam podziękować za wczorajsze pozytywne komentarze o Youtube
¡Teraz nic tylko czekać na sławę i hejty
A tak na serio to dzisiaj jest super mgła
Macie jakieś tematy których szukacie na Youtube czy raczej z przyzwyczajenia jakieś kanały oglądacie?

A i od poniedziałku aktywnie bede szukać pracy za co tez dziękuję

Miłego dnia udanych potraw i zakupów i sprzątania jak najmniej
I gifty od Sephory, a potem to już paczki od Chanela, Diora i Givenchy będą walić drzwiami i oknami

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-27 o 08:11
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:14   #3104
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
I gifty od Sephory, a potem to już od Chanela, Diora i Givenchy
A właśnie!

Jak sie nie możecie umówić na te Beauty Laby to
(Teraz instrukcja)
1. Wybieracie sobie markę (diora, szanela czy innego gerle)
2. Wybieracie syforke (jakąś większą)
3. (Teraz bedzie trudne) DZWONICIE i pytacie czy z danej marki nie ma wyrażenia konsultacji czy cos
4. Pani mówi ze jest albo bedzie i sie zapisujecie
5. Wszystkie osoby czytajace co pisze jadąc autobusem pozdrawiam i zapraszam na mój kanał (jak juz korzystacie z moich wypocin na tym zacnym wątku)

Tadammmmmmm!
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:18   #3105
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Mogę zażywać, tylko wszystko muszę konsultować. Czy to ma lepszy skład od biotebalu?.
biotyny ma tyle samo plus żelatyna
Cytat:
I jeszcze mam pytanie co do tego olejku rycynowego. Czy kłaść go bezpośrednio na włosy - domyję je później? - czy na odżywkę?
najlepiej miksturę zrób tak jak pisałam wyżej, sam rycynowy jest okropnie tępy i ciężko goi zmyć
z żółtkiem i cytryną spokojnie się nadaje tez na skórę głowy, jednak ten obszar moze omiń bo czasem stosowanie oleju na skórę wzmaga wypadanie
stary skład odżywki jantar był świetny, teraz cos pokombinowali, ale też można spróbować


Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Witam sie

Musze Wam podziękować za wczorajsze pozytywne komentarze o Youtube
Teraz nic tylko czekać na sławę i hejty
A tak na serio to dzisiaj jest super mgła
Macie jakieś tematy których szukacie na Youtube czy raczej z przyzwyczajenia jakieś kanały oglądacie?

A i od poniedziałku aktywnie bede szukać pracy za co tez dziękuję

Miłego dnia udanych potraw i zakupów i sprzątania jak najmniej
na YT oglądam tylko teledyski i kabarety
pokaż swój kanał, bo chyba przegapiłam coś

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
daje Ci coś ten amocon? Ja go piłam i żadnej zmiany nie zauważyłam, przy czym strasznie nie dobry był...
suple, jak suple trzeba stosować dłużej żeby zobaczyć efekty, mnie tam smak nie przeszkadza, mam wrażenie że coś robię w dobrym kierunku
staram się być w tym systematyczna, u mnie to jest główny problem
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:19   #3106
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Witam sie

Musze Wam podziękować za wczorajsze pozytywne komentarze o Youtube
Teraz nic tylko czekać na sławę i hejty
A tak na serio to dzisiaj jest super mgła
Macie jakieś tematy których szukacie na Youtube czy raczej z przyzwyczajenia jakieś kanały oglądacie?

A i od poniedziałku aktywnie bede szukać pracy za co tez dziękuję

Miłego dnia udanych potraw i zakupów i sprzątania jak najmniej
Szczerze to ja oglądam tylko testy na żywo (co mi po recenzji jak często w testach ochy i achy na temat tuszu a na oczach widzę tarantule )
Jakieś prezentacje kosmetyków z porównaniem do jakiego innego odcienia dany kolor w paletce jest podobny itp. Zazwyczaj jest tak, chce kupic to i to i szukam na youtubie recenzji albo jak jakaś nowość wyszła. Porownania róznych podobnych kosmetyków.

O albo różne zastosowania danego kosmetyku lub różnego rodzaju triki, typu co zrobić żeby przedłużyć trwałość perfum itp

Nie oglądam wcale filmików makijażowych, czy takich typu jak nakładać róż, jak konturować twarz itp raczej recenzje mnie interesują

Aczkolwiek raczej mam tak, że wybieram sobie osobę o podobnym typie urody lub wymaganiach itp, logiczne ze jak chce zobaczyć jak wygląda pomadka na ustach to nie będę oglądać śniadej latynoski
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:21   #3107
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
No a nie mówiłam ze jestesmy traktowani jak zadupie głąbów







Ja wezmę wszystko co zbliżone chociaz do mojej branży
Ale za stawkę mniejszą niż zasiłek dla nierobów wole jednak płakać w domu
A składałaś podania o staże? Mnie odpisali jedynie, że stażystów nie potrzebują

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Oj tak, ciągle tylko nowe teksty jednolite publikują, bo tyle zmian jest.

To trzymam kciuki!!!
Jeżeli nie biuro, to grożą Ci niestety delegacje

Tak
Dzięki
Zdaję sobie sprawę z tych delegacji, ale naprawdę obecnie to bym wzięła co leci
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:22   #3108
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
biotyny ma tyle samo plus żelatyna
najlepiej miksturę zrób tak jak pisałam wyżej, sam rycynowy jest okropnie tępy i ciężko goi zmyć
z żółtkiem i cytryną spokojnie się nadaje tez na skórę głowy, jednak ten obszar moze omiń bo czasem stosowanie oleju na skórę wzmaga wypadanie
stary skład odżywki jantar był świetny, teraz cos pokombinowali, ale też można spróbować



na YT oglądam tylko teledyski i kabarety
pokaż swój kanał, bo chyba przegapiłam coś

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------


suple, jak suple trzeba stosować dłużej żeby zobaczyć efekty, mnie tam smak nie przeszkadza, mam wrażenie że coś robię w dobrym kierunku
staram się być w tym systematyczna, u mnie to jest główny problem

https://youtu.be/tk0qqD5fECA




Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Szczerze to ja oglądam tylko testy na żywo (co mi po recenzji jak często w testach ochy i achy na temat tuszu a na oczach widzę tarantule )
Jakieś prezentacje kosmetyków z porównaniem do jakiego innego odcienia dany kolor w paletce jest podobny itp. Zazwyczaj jest tak, chce kupic to i to i szukam na youtubie recenzji albo jak jakaś nowość wyszła. Porownania róznych podobnych kosmetyków.

O albo różne zastosowania danego kosmetyku lub różnego rodzaju triki, typu co zrobić żeby przedłużyć trwałość perfum itp

Nie oglądam wcale filmików makijażowych, czy takich typu jak nakładać róż, jak konturować twarz itp raczej recenzje mnie interesują

Aczkolwiek raczej mam tak, że wybieram sobie osobę o podobnym typie urody lub wymaganiach itp, logiczne ze jak chce zobaczyć jak wygląda pomadka na ustach to nie będę oglądać śniadej latynoski
Dziekuje
A rozrozniasz recenzje sponsorowane i nie?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:22   #3109
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja młodszego do pierwszej klasy zapisałam już w październiku
(szkoła prywatna)
To się trochę spóźniłam

Dzień dobry
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 08:23   #3110
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


suple, jak suple trzeba stosować dłużej żeby zobaczyć efekty, mnie tam smak nie przeszkadza, mam wrażenie że coś robię w dobrym kierunku
staram się być w tym systematyczna, u mnie to jest główny problem
Ja je brałam na wypadanie włosów generalnie, tj biorę nadal 3 miesiące już i włosy jak leciały tak lecą zero zmian.

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A właśnie!

Jak sie nie możecie umówić na te Beauty Laby to
(Teraz instrukcja)
1. Wybieracie sobie markę (diora, szanela czy innego gerle)
2. Wybieracie syforke (jakąś większą)
3. (Teraz bedzie trudne) DZWONICIE i pytacie czy z danej marki nie ma wyrażenia konsultacji czy cos
4. Pani mówi ze jest albo bedzie i sie zapisujecie
5. Wszystkie osoby czytajace co pisze jadąc autobusem pozdrawiam i zapraszam na mój kanał (jak juz korzystacie z moich wypocin na tym zacnym wątku)

Tadammmmmmm!
a jest coś u nas teraz ?

Właśnie nie wiem czy dzwonić juz do arkadii na maj sie zapisywać
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:24   #3111
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
na pewno coś znajdziesz wiosna idzie to i ofert w budowlance będzie przybywać przynajmniej w mojej firmie tak jest zawsze
Liczę na to, że coś niedługo ruszy
Wczoraj składałam podanie w firmie, która zajmuje się produkcją elementów do systemów wodociągowych i grzewczych. Okazało się, że szukają inż. budownictwa do projektowania instalacji.
Hmm, wydaje mi się, że to podchodzi bardziej pod inżynierię środowiska, nie? A oni szukają z budownictwa kogoś.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:24   #3112
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A składałaś podania o staże? Mnie odpisali jedynie, że stażystów nie potrzebują

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------



Zdaję sobie sprawę z tych delegacji, ale naprawdę obecnie to bym wzięła co leci
Stażystów to biorą do czarnej roboty za darmo - wolontariat to ja wolę w zoo
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:27   #3113
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Oktawia śledź przetargi w UM, GDDKiA itd. Wytypuj firmy, które wygrały większe tematy. Czasem to międzynarodowe korpo, które szukają później ludzi w terenie. Ślij do nich CV

Trzymaj się!
Dobrze pamiętam, że to Tobie dziad jeden chciał torebkę ukraść? Zrobili mu coś za to? Czy znikoma szkodliwość?

O matyldo! Nie pomyślałam o nich

Brawo!
Dzięki!

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ooo świetny pomysł jesteś z okolic Rzeszowa dobrze pamiętam? W Rzeszowie się sporo buduje bo moja praca akurat jest związana z przetargami budowlanymi wiec jestem na bieżąco duże firmy budowlane często szukają ludzi na kontrakty właśnie na miejscu. To już coś na początek i tak jak mówiłam ja i mówi Anoli - nie czekaj na ogłoszenia tylko uprzedzaj ruchy konkurencji
Ja wysyłam sama cv, bo wśród ogłoszeń, jedyne co znalazłam, to wymagane kilkuletnie doświadczenie, więc nie mogę im nic w tej kwestii zaproponować
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:27   #3114
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja je brałam na wypadanie włosów generalnie, tj biorę nadal 3 miesiące już i włosy jak leciały tak lecą zero zmian.



a jest coś u nas teraz ?

Właśnie nie wiem czy dzwonić juz do arkadii na maj sie zapisywać
Na te laby to tydzień wcześniej dopiero mozna przez infolinie tylko tą 801..
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:28   #3115
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Paulina !!!!!
chyba pierwszy raz widzę na YT laskę, która nie nadużywa YYYYYYYYYYYyyyyyyyyyyyyyy yyyyy
no miło się słucha i ogląda
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:29   #3116
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
https://youtu.be/tk0qqD5fECA






Dziekuje
A rozrozniasz recenzje sponsorowane i nie?
dlatego właśnie wolę testy na żywo, bo jak mi ktoś zachwyca się nad szitem to wtedy to widzę Sponsorowane , nie sponsorowane oni to i tak w większości dostają, raczej zapamiętuje sobie kto był szczery a kto nie (dlatego Zmalowanej nie oglądam raczej, bo zachwyca się nad wszystkim co dostanie )
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:31   #3117
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Szczerze wątpię, że z 1 kobietą.



W Łodzi jest ogromna kampania, żeby posyłać dzieci do szkoły, bo dużo nauczycieli inaczej straci pracę. W wielu szkołach zrobili salki z wykładziną dywanową, pufami i z zabawkami, jak w przedszkolach.


Poza tym Ukraińcy są jednak bliżsi kulturowo Polakom. Prawosławie to też chrześcijański kościół. Wyglądają podobnie i szybko uczą się polskiego. Jak wieczorami robię zakupy w hipermarkecie, to widuję dużo Ukraińców i Wietnamczyków, bo akurat dojeżdżają ze Rzgowa. Śmieszne jest, że jak mnie o coś zapytają, to odpowiadam odruchowo po angielsku, a przecież uczyłam się rosyjskiego, a oni lepiej rozumieją polski. Z drugiej jednak strony w miarę wzmocnienia imigracji, coraz większe wpływy będzie miała polityka rosyjska.
O matko ile w Rzeszowie jest Ukraińców... Pod Auchan same wypasione fury na ukraińskich rejestracjach, w galeriach to samo. Niedawno w niedzielę, w co drugim sklepie przede mną przy kasie płaciła jakaś Ukrainka. Jest ich u nas zatrzęsienie.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:32   #3118
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Oddaję kod rabatowy do allegro 20zł zniżki MWZ 50zł, ważne do jutra.
ceADjjwqdBFv
Kod ważny jest do 28.02.2016 r.
¡ Pobierz aplikację mobilną Allegro i zaloguj się
¡ Otwórz w menu aplikacji zakładkę "kupony"
¡ Wprowadź swój kod promocyjny
Kliknij przycisk "odbierz kupon" i ciesz się z zakupów


Jak ktoś korzystał już z tej promo w tym miesiącu to drugi raz nie przejdzie.


Ten kod był jednorazowy, więc już chyba ktoś skorzystał.

Przyszły do mnie zamówione sera bielendy.
To do skóry naczynkowej wczoraj próbowałam- faktycznie zmniejszyło zaczerwienienia, prawie nie widać żadnego rumienia na policzkach.
http://bielendaprofessional.pl/produ...ynka-do-twarzy

Mała fiolka, 15ml, trzeba zuzyć w ciągu 4 miesięcy. W składzie trokserutyna , arnika, kasztanowiec, wit C w postaci glukozydu askorbylu czyli ta droższa, stabilna; olejek cyprysowy, lawendowy, miętowy.
Jest beztłuszczowe, szybko się wchłania, nie zostawia warstwy ale nawilża. Milusie. Prawie nie pachnie.

A ta nowa seria rozjaśniająca ma wit C w formie 3-0-ethyl ascorbic acid, czyli taką samą jak w mezo serum rozjaśniajacym, niektórzy piszą, że ona twarz wypala, no zobaczymy. Mam 13% 2-fazowy koncentrat i dziś będę testować.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2016-02-27 o 09:05
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:35   #3119
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Mam włosy do pasa, daję olej kokosowy ( bo jest to olej w stanie stałym i nie spływa), na to czepek i chodzę przez 2h po mieszkaniu. Olejów jest multum, na wzmocnienie dobrze wpływa rycynowy, ale nie jest zbyt przyjemny w używaniu. Można używać nawet oliwę z oliwek. Zmywam szamponem bez SLS. Jak masz cienkie włosy, to żadne pianki nie pomogą, a jeszcze bardziej obciążą włosy. Wiele pomaga porzucenie suszarki i przejście na schnięcie naturalne. Możesz spróbować grubych wałków, żeby podnieść je trochę od nasady. No i tabletki ze skrzypu i ogólna kontrola stanu zdrowia.
Dodam moje trzy grosze do dyskusji. Na zwiększenie objętości warto wypróbować odżywkę-maskę z tołpy gardenia tahitańska. Mają w dwóch wielkościach 125 i 30 ml link.Aż się zdziwiłam,że tołpa ma coś tak fajnego w ofercie . Ja mam cienkie włosy i po tej odżywce czuję znaczną różnicę w uniesieniu włosów i objętości. Na opakowaniu piszą, że można stosować ją jako maskę dłużej, ale ja tylko nakładam na 2-3 min i zmywam bo nie mam czasu na dłuższą pielęgnację. Jest też szampon z tej serii ale mi akurat nie podszedł.
Olej rycynowy jest bardzo tępy w zmywaniu i najlepiej go używać w kombinacji z innym, łatwiej zmywalnym olejem. Domycie włosów po rycynowym to prawdziwe wyzwanie, pomaga wstępne mycie odżywką.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:37   #3120
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was używała płukanki octowej malinowej z YR? Słyszałam o niej od kilku lat, dzisiaj zainspirowana moimi ładnymi włosami () chciałam ją klikać, ale poczytałam opinie w necie. Ponoć efekt dobry, ale nie za taką kasę. No i się zastanawiam- czy jakbym zrobiła sobie sama taką płukankę z octu jabłkowego, wody i jakiegoś zapachu (żeby tak octem nie capiło)- to dałoby radę?
Ja ją miałam i byłam bardzo zadowolona, ale kupiłam ją wtedy za chyba 12,50. Więc cena całkiem ok, później już nie trafiłam na tak dobrą cenę, a 20 zł było mi szkoda
A no i też sama od czasu do czasu przepłukuję włosy minimalną ilością octu z wodą i szczerze ja nie czuję później nic we włosach, po prostu daję minimalną ilość octu i rozcieńczam z wodą

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dwa razy spotkałam tego faceta później na ulicy. Wspaniałe doznanie po prostu teraz już na szczęście nie poznałabym go
Ale w lokalnym radio o mnie mówili! coś w stylu -sprawna fizycznie dziewczyna obroniła się przed atakiem ... Echh


Idzie wcześniej? Czy "po staremu"?
Masakra

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-02-27 o 08:38
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.