Lakier na paznokciach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-02, 10:32   #1
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360

Lakier na paznokciach


kobietki dlaczeo to tak sie dzieje,ze lakier idealanie rozprowadza sie na sztucznych np akrylowych poaznokciach i do tego dluzej sie utrzymuje?Dlaczego na naturalnej plytce ciezko jest polozyc lakier bez smug,chyba ze to ja nie potrafie go polozy dobrze.Mam dlugie,twarde paznokcie ale kiedy klade konkretny intensywny kolor lakieru i to dobrej marki sa smugi,jedynie kolory mleczno-rozowe dobrze sie rozprowadzaja u mnie.Czy to wina plytki paznokcia czy moze techniki?
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 11:16   #2
Maja.M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 82
Re: Lakier na paznokciach

Akryle są sztuczne, a więc odpowiednio do tego celu spreparowane. Tak samo sztuczne materiały łatwiej jest ufarbować na różne oryginalne kolorki niż naturalne. A ja i tak wolę naturalne!

Paznokieć ma takie podłużne bruzdy. Podobno te podłużne są naturalne, w przeciwieństwie do poprzecznych, które oznaczają jakąś chorobę lub niedobór czegoś. Nie pamiętam czego. Dlatego przed nałożeniem lakieru dobrze jest pokryć paznokieć bazą. Baza zwykle ma też jakieś własności odżywcze, ale na odwrót to nie działa. Zwykła odżywka nie sprawdza się w roli bazy, jeśli jest zbyt "żelowa". Lakier źle się rozprowadza i szybko odpryskuje.
Maja.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 12:45   #3
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Lakier na paznokciach

Nic nie robie Tak juz mam.Paznokcie zawsze mialam mocne i szybko mi rosna,kazdy kto je widzi mysli,ze sa sztuczne dopiero po blizszej obserwacji widac,ze naturalne.Dlatego nie zamierzam tego zmieniac,wle swoje prawdziwe,tylko szkoda,ze sie je tak zle maluje.Sprobuje z ta baza moze bedzie lepiej tylko im wiecej warst tym lakiej dluzej schnie,a mam male dziecko i z tym roznie bywa
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.