Pytanko do rzastin - o podkład Perfect Match L'oreal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-13, 13:07   #1
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386

Pytanko do rzastin - o podkład Perfect Match L'oreal


Rzastin czy ten podkład dobrze matuje? Mam cere mieszaną nawet czasami suchą w niektorych miejscach ale moja buzka lubi się błyszczeć Tak się ciesze ze sie pojawił ten podkład i ze są ciepłe kolorki. Kupiam w USA podkład L'oreala True Match. Jest super i kolorek rewelacja (po raz pierwszy idealny, nie różowy) tylko mnie nie matuje Moze Perfect Match będzie ok? A co z kryciem? Jeśli kryje tak jak Ideal Balance to jest ok Rozpisałam się trochę a chodzi mi konkretnie o to: czy matuje i czy nie wiesz kiedy będzie dostępny w sephorze? Pozdrawiam
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 13:17   #2
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Pytanko do rzastin - o podkład Perfect Match L'oreal

Nora napisał(a):
> A co z kryciem? Jeśli kryje tak jak Ideal Balance to jest ok Rozpisałam się trochę a chodzi mi konkretnie o to: czy matuje i czy nie wiesz kiedy będzie dostępny w sephorze? Pozdrawiam

Hej
Tak jak napisałam w swojej recenzji tego podkładu na Kwc, krycie mi odpowiada. Nie mam problemów z trądzikiem, tuszuję jedynie naczynka i musze powiedzieć, że podkład się w tej roli dobrze spisuje. Mam wrażenie, nie ma jakby więcej pigmentu niż Ideal Balance. W porównaniu z Ideal B. mat też jest ładniejszy (ale nie jest to podkład "typowo" matujący, w sumie producent tego nie obiecywał) i podkład tak nie spływa, ale mam cere mieszaną, nie przetłuszcza się mocno, więc nie wiem, jak bedzie u osób z tłustszą cerą. A w Sephorze pewnie będzie w przeciągu 2 tygodni, tak podejrzewam, oni tez szybko starają się wprowadzać nowości.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 13:30   #3
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Pytanko do rzastin - o podkład Perfect Match L'oreal

Oj Rzastin ale szybka jesteś z odpowiedzią Dziękuje! Myśle ze jak Ideal Balance sie u mnie sprawdził to ten też będzie fajny. Poczekam aż pojawi sie w Sephorze bo mam kupon na 10% zniżki i wtedy kupię Pozdrowionka
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 13:35   #4
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: Pytanko do rzastin - o probki

a ja jestem ciekawa- czy w drogeriach Natura daja probki? przy czym potrzebowalabym chyba "zrobionej" bo z tego co pamietam, te probki w gazetach L'oreala zawsze mialy ciemne kolory...
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 13:46   #5
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Pytanko do rzastin - o probki

W tych Naturach, gdzie jest już ten podkład, wiem, że mają próbki, ja takową otrzymałam . Raczej nie spotkałam się z tym, żeby robiono tam próbkę z testera tak jak w Sephorze, ale może gdybyś przyniosła własny pojemniczek? W tej próbce L'oreal były 2 kolory, jeden ciepły i jeden zimny, ale dość ciemne
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 14:05   #6
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: Pytanko do rzastin - o probki

no to juz wiem prawie wszystko
dziekuje, expresowa Wizazanka z Ciebie
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 14:07   #7
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Pytanko do rzastin - o probki

merigold napisał(a):
> > dziekuje, expresowa Wizazanka z Ciebie

Akurat udało mi się uruchomić internet, bo od rana coś mi świrował. Miałyście dobre wyczucie czasu
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.