Dobór stroju, buty do sukienki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-07, 18:40   #1
agawiii15
Raczkowanie
 
Avatar agawiii15
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 79

Dobór stroju, buty do sukienki


Cześć dziewczyny
Niedługo już sylwester i mam mały problem. Kupiłam w H&M tą sukienke http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=15809. Tylko moja jest fioletowa (ciemna). Planowałam nałożyć do tego czarne rajstopy lub jak znajde to leginsy (podobają mi sie takie jak na tej aukcji ta dziewczyna ma http://moda.allegro.pl/item835490339...9321_4_38.html, ale nie wiem czy to będzie pasować). Do tego jakieś dodatki jeszcze wymyśle. Ale największy problem to buty... Mam 160 cm wzrostu i jestem ogólnie drobna. Chcę się wyszaleć i jakoś nie uśmiechają mi się obcasy. Macie jakiś pomysł? Z góry dzięki za odp
agawiii15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 06:15   #2
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dobór stroju, buty do sukienki

Leginsy absolutnie nie. Najlepsze byłyby jednolite rajstopy

Jesteś drobna, ale jakie masz nogi? Długie, czy krótkie? Jeśli krotkie to radzilabym czarne grube rajstopy i czarne czółenka na obcasie - optycznie wydłużą Ci nogi
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 19:31   #3
agawiii15
Raczkowanie
 
Avatar agawiii15
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 79
Dot.: Dobór stroju, buty do sukienki

Właśnie z tymi obcasami to problem bo raczej nie wytrzymam całej nocy ... Myślałam o czymś na płaskim, tylko właśnie nie wiem co by pasowało. Przeglądałam balerinki ale jakoś kompletnie nie mogłam czegoś wybrać. A co do nóg to raczej krótkich nie mam (tak twierdzi mama) .
agawiii15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 19:45   #4
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Dobór stroju, buty do sukienki

sukienka bardzo fajna faktycznie udało Ci sie ją dorwac za 39zl??
ja bym do tego złozyła ciemne rastopy, albo takie koronkowe i koniecznie szpilki... niestety nie wyobrazam sobie sylwestra, wesela czy jakichkolwiek imprez w płaskich butach, nigdy nie sciagam ich ani nie zmieniam na płaskie w wysokich obcasach kobieta wyglada i przede wszystkim czuje się duuuzo lepiej niz na płaskich.
moja rada jak sobie nie wyobrazasz zeby cała nocn tanczyc w obcasach, to moze zrób chociaz dobre wejscie w ładnych szpileczkach a potem dyskretnie wskoczysz w baleriny
pozdrawiam
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:41   #5
agawiii15
Raczkowanie
 
Avatar agawiii15
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 79
Dot.: Dobór stroju, buty do sukienki

Grazin dokładnie za 39 . Też się nad tym zastanawiałam (na początku szpilki, później balerinki). Mierzyłam do tego czarne buty i nie wiem czy to dobrze wygląda bo się zlewały z rajstopami. Jak już obcas to chyba wezme coś w tym stylu http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1244919741.jpg na zdjęciu są akurat fioletowe i może by było spoko ale nie wiem czy takie znajdę. I koniecznie z paskiem bo mam szczupłą nogę i odkryte by mi spadły. Ale i tak nie jestem do tego przekonana. Jakoś nie przywykłam do obcasów...
agawiii15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 21:07   #6
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Dobór stroju, buty do sukienki

te butki fajne
tylko jakies sliwkowe dodatki musisz miec, chocby kolczyki

a moze koronkowe rajstopy? tego typu: http://allegro.pl/item831402858_gatt..._l_czarne.html ja n a pewno kupie takie na mojego sylwestra
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 15:39   #7
agawiii15
Raczkowanie
 
Avatar agawiii15
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 79
Dot.: Dobór stroju, buty do sukienki

Te rajstopy też mi się podobają Przed samym sylwestrem wybieram się na zakupy i wtedy muszę znaleźć dodatki. Z tym raczej nie będzie problemu. Pewnie jakaś bransoletka i kolczyki. I na pewno coś śliwkowego się znajdzie
agawiii15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 16:57   #8
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Dobór stroju, buty do sukienki

Balerinki skracaja nogi lepiej wybrac jakies wygodne buty na obcasie na tzw "wejscie", a potem ewentualnie jak juz nogi zaczna cie bolec to zaloz baleriny. Moze spróbuj jakies odwazniejsze rajstopy np srebrne albo zlote, i dotego odpowiednie dodatki w kolorze rajstop
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 16:46   #9
agawiii15
Raczkowanie
 
Avatar agawiii15
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 79
Dot.: Dobór stroju, buty do sukienki

Złote raczej nie, ale nad srebrnymi się zastanowie. W sukience jest wyrazisty srebrny zamek. Wiem, wiem wszyscy to powtarzają że skracają nogi ale ja i tak lepiej bym się czuła... Ale chyba posłucham rad i baleriny założe jak nogi mi się zmęczą . http://moda.allegro.pl/item845597730...e_37_2415.html co myślicie o tych ?
agawiii15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.