Cera nadreaktywna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 15:07   #1
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190

Cera nadreaktywna


Czy któraś z was zmaga się z cerą bardzo nadreaktywną? Osobiście nie mam widocznych pajączków jedynie intensywny rumień pod wpływem zmian temperatury i intensywnego wysiłku (uprawiam sport wyczynowo). Przyznam, że jest to dla mnie bardzo krępujące tym bardziej że skóra jest czerwona jeszcze bardzo długo po wysiłku. Jakie kosmetyki stosować? Czy są jakieś zabiegi które likwidują/zmniejszają ten problem?
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 15:52   #2
2b_beauty
Przyczajenie
 
Avatar 2b_beauty
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Praga Południe
Wiadomości: 22
Dot.: Cera nadreaktywna

Powinnaś pomyśleć o używaniu całej serii dostosowanej do potrzeb twojej skóry, czyli serii do cery naczyniowej/wrażliwej. Wybierz kosmetyki z firmy której używałaś i która ci odpowiada, a jeżeli nie masz takiej, to wypróbuj serie różnych firm, dzięki temu będziesz mogła znaleźć najbardziej odpowiednią dla siebie i efektywną. Rób też maseczki. Zażywaj witaminę C - wzmacnia ona naczynia krwionośne. Wybierając kosmetyki sprawdzaj, czy mają w składzie witaminę PP, rutynę i witaminę C. Możesz też pomyśleć o zabiegach, które zmniejszają rumień lub kwasach, które wyciszają naczynka.
__________________
"Zdrowie jest najpierwszym dobrem, uroda drugim, a bogactwo trzecim" - Platon

http://www.2b-beauty.pl
2b_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:06   #3
seattle
Raczkowanie
 
Avatar seattle
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 142
Dot.: Cera nadreaktywna

ja niestety mam cere nadreaktywna, wystarczy nawet minimalny wiaterek w wiosenny dzien a już cała twarz jest krwisto-czerwona. Przy piciu ciepłej herbaty lub ciepłych posiłkach tez to się pojawia, nie wspominając juz o temperaturach minusowych. Nic skutecznego polecic nie moge,bo o cerę zaczełam dbać dopiero od ok.4 miesiecy-wcześniej katowałam ją wysuszaniem,kosmetykami matującymi ect. Lecze się sama, bo jak wybrałam sie do dermatologa to usłyszałam:"taka pani uroda ze rumieńców pani dostaje".Taaa...ładne mi to rumieńce.... Łykam rutinoscorbin,na dzien używam kremu z perfecty do cery naczynkowej tłustej i mieszanej,peelingi tylko enzymatyczne-tez z perfecty,od 2 tyg stosuje tez Ruboril, poza tym żel do mycia twarzy z ziaji Ulga. Miałam tez kilka kremów z ziaji do cery naczynkowej i z bielendy.Jak pisałam wyżej efektów nie widzę żadnych,ale na to potrzeba czasu. Czy w ogole kosmetyki coś na to pomogą? Nie wiem,ale uparcie w to wierze Autorko...napisz czego Ty używasz
__________________
wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=668309


seattle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 06:52   #4
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Cera nadreaktywna

Co do łykania witaminy C to słyszałam, że nie powinno się jej łykać razem z tabletkami antykoncepcyjnymi Ale nie wiem na ile to prawda. Z kremów stosowałam lirene, perfecta, ziaja, la roche posay (który mnie uczulił) a także maseczkę-krem z flosleku i nie zauważyłam zbytniej poprawy. Jedynie krem lirene przyspieszał znikanie rumienia ale nie zapobiegał jego powstawaniu.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.