Rozdwajające się paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 19:16   #1
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504

Rozdwajające się paznokcie


Witam.Od kilku lat mam mega problem z paznokciami...
Moje pazurki nigdy nie były szczególnie mocne ale dopóki nie trafiłam na mało profesjonalną panią w gabinecie stylizacji jakoś dało się z nimi żyć. Podejrzewam że ów wyżej wspomniana "specjalistka" naruszyła mi płytkę paznokcia i od tamtej pory zaczeły się poważne problemy.Podczas ściągania akrylu starła mi płytkę do grubości kilku milimetrów...paznokcie miałam wtedy różowe,prawie przeźroczyste,z czasem odrastania trochę się wzmocniły ale minimalnie.Rosną bardzo szybko,ale są słabe i rozdwajają się.To bywa bardzo uciążliwe,już nie wspomne o estetyczności.Używałam różnych preparatów na wzmocnienie nic nie pomaga....macie jakieś rady dziewczyny?W tej chwili mam pokryte odżywką,więc zdjęcie nie pokaże problemu.Dodam,że byłam u dermatologa i nie stwierdzono grzybicy,dostałam jednak preparat na "w razie czego" ale też nie pomógł
Prosze o rady.
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:38   #2
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

To może spróbuj wzmacniać je od wewnątrz czyli poprzez wzbogacenie diety, może stosuj jakieś suplementy?
Co do wzmacniania samej płytki: próbowałaś odżywki Eveline diamentowej?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:58   #3
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Dziękuje za odpowiedz.Nie używałam tego preparatu a co do suplementów to brałam kiedyś skrzypovita ale niezbyt regularnie,więc nie ma się co dziwić na brak efektów
a teraz kupiłam capivit i mam zamiar połykać skrupulatnie.
Niestety aktualnie jestem za granicą i nie mogę się w tą odżywkę zaopatrzyć...no trudno,ale kupie przy najbliższej okazji,albo może mi ktoś podeśle. A jakieś preparaty ze "światowego" rynku?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:59   #4
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Też miałam problem z rozdwajającymi, słabymi paznokciami, było to spowodowane zbyt częstym chyba ich malowaniem i przez długi czas wcierałam olejek rycynowy, zostawiłam też na noc sporą warstwę,a później sięgnęłam po odżywkę 8in1 Eveline. Wiem, że ona ma wielu zwolenników, jak i przeciwników, ale możesz spróbować.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 10:37   #5
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Ja miałam ten sam problem, więc poszłam i zrobiłam sobie tipsy . Po tipsach miałam popękaną płytkę paznokciową w poprzek do ,,żywca"- masakra. Pomogła kuracja z bellisy (2 tabletki 1 raz dziennie przez miesiąc) i odżywka z evelina 8 w 1 na zmianę z SOS do kruchych i łamliwych też z evelina. W tej chwili paznokcie wyglądają tak (przepraszam za słabą jakość fotki). Zdjęcie chyba mówi za siebie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000051 (2).jpg (30,0 KB, 198 załadowań)
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:01   #6
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja miałam ten sam problem, więc poszłam i zrobiłam sobie tipsy . Po tipsach miałam popękaną płytkę paznokciową w poprzek do ,,żywca"- masakra. Pomogła kuracja z bellisy (2 tabletki 1 raz dziennie przez miesiąc) i odżywka z evelina 8 w 1 na zmianę z SOS do kruchych i łamliwych też z evelina. W tej chwili paznokcie wyglądają tak (przepraszam za słabą jakość fotki). Zdjęcie chyba mówi za siebie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Nie polecam odżywki Eveline 8w1! Pokażę Wam zdjęcie co ona zrobiła z moimi paznokciami Używałam jej dosłownie codziennie, jako podkład pod lakier do paznokci, na rozdwajające i łamliwe paznokcie, po prostu ciągle, a teraz, po 5(?) buteleczce moje paznokcie są straszne Same zobaczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01408.jpg (39,4 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01409.jpg (32,9 KB, 185 załadowań)
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:41   #7
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

O matko !!!!
Byłaś z tym u dermatologa??? Jak dla mnie to wyglądają te zmiany na zarażenie grzybkiem jakimś. I jeszcze jedno dlaczego tak długo używałaś tej odżywki?? Nie wiem może ja mam jakieś dziwne podejście ale odżywka służy do kuracji naprawczej a po zakończeniu idzie lakier podkładowy.
Idź z tym koniecznie do dermatologa i zdrówka życzę
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 13:29   #8
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O matko !!!!
Byłaś z tym u dermatologa??? Jak dla mnie to wyglądają te zmiany na zarażenie grzybkiem jakimś. I jeszcze jedno dlaczego tak długo używałaś tej odżywki?? Nie wiem może ja mam jakieś dziwne podejście ale odżywka służy do kuracji naprawczej a po zakończeniu idzie lakier podkładowy.
Idź z tym koniecznie do dermatologa i zdrówka życzę

Używałam jej tak długo bo zwyczajnie byłam głupia
Nie nakładałam 4 warstw jak jest tam napisane, ale jedną żeby paznokcie miały taki mleczny kolor, traktowałam ją jak normalny lakier podkładowy do paznokci, jednak nigdy bym nie pomyślała że stanie się coś takiego
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 13:53   #9
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Kochana nie jestem pewna czy to do końca wina lakieru. Twoje paznokietki wyglądają dokładnie tak jak moje, u stóp, po zarażeniu się grzybkiem na basenie. Musisz szybko zadziałać bo potem szkody będą nieodwracalne (. Na mój problem zadziałał preparat Sholaa. Drogie to cholerstwo, coś koło 70 zł. ale pomogło. Może w aptece na receptę coś tańszego będzie. Życzę zdrówka nie czekaj. Pozdrawiam
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 14:02   #10
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kochana nie jestem pewna czy to do końca wina lakieru. Twoje paznokietki wyglądają dokładnie tak jak moje, u stóp, po zarażeniu się grzybkiem na basenie. Musisz szybko zadziałać bo potem szkody będą nieodwracalne (. Na mój problem zadziałał preparat Sholaa. Drogie to cholerstwo, coś koło 70 zł. ale pomogło. Może w aptece na receptę coś tańszego będzie. Życzę zdrówka nie czekaj. Pozdrawiam

Tyle, że ja nigdy nie miałam problemu z paznokciami przy dłoniach
Zawsze wszystko było ok, tyle że mi się łamaly i strasznie rozdwajały :/
Sięgnęłam po odżywkę 8w1 którą zachwalała mi Pani przedstawiciel tej firmy i tak mi się spodobała że używałam jej ciągle. Nigdy nic takiego nie miało miejsca. Oprócz tego stosowałam jeszcze regenerum z apteki i bardzo dbałam o higienę dłoni, więc nie mam pojęcia skąd ten grzyb miałby się tutaj wziąć
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 14:25   #11
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Kochana z wózka sklepowego, z poręczy w autobusie, przy mierzeniu butów w sklepie - pomagasz sobie paluszkami itp. Ja też długo na stopach nic nie widziałam, dopiero po pomalowaniu lakierem paznokci i zmyciu, zobaczyłam tą tragedię. Miałam zajęte po 3 płytki w każdej ze stóp,do połowy. Prawdopodobnie lakier odciął dostęp powietrza i dopiero to diabelstwo wylazło. U mnie już jest ok. Troszkę to trwało ale paznokcie wyglądają już dobrze. Działaj szybko. Pozdrawiam




Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość
Tyle, że ja nigdy nie miałam problemu z paznokciami przy dłoniach
Zawsze wszystko było ok, tyle że mi się łamaly i strasznie rozdwajały :/
Sięgnęłam po odżywkę 8w1 którą zachwalała mi Pani przedstawiciel tej firmy i tak mi się spodobała że używałam jej ciągle. Nigdy nic takiego nie miało miejsca. Oprócz tego stosowałam jeszcze regenerum z apteki i bardzo dbałam o higienę dłoni, więc nie mam pojęcia skąd ten grzyb miałby się tutaj wziąć
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 14:44   #12
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

skoro tak mówisz to będę musiała wybrać się do lekarza rodzinnego po skierowanie do dermatologa, inaczej musiałabym czekać pół roku
Dziękuję Ci bardzo bardzo, strasznie mi pomogłaś!
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 14:49   #13
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Do dermatologa chyba nie trzeba skierowania. Zadzwoń tylko i się upewnij. Ściskam. Powodzenia
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 14:57   #14
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Do dermatologa chyba nie trzeba skierowania. Zadzwoń tylko i się upewnij. Ściskam. Powodzenia
Ktoś mi powiedział że ze skierowaniem będzie szybciej.
A gdybym tak zaczęła działać na własną rękę? Tzn czytałam o preparacie z sholla na grzybicę paznokci.
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:21   #15
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Wydaje mi się, że już w tej chwili sam sholl nie pomoże. Gdyby to były stopy to jeszcze można spróbować ale dłonie odradzam. Najgorsze w grzybicy jest to, że może być ona powodem deformacji płytki. Nie czekaj im szybciej zaczniesz działać tym lepiej. pozdrawiam
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 16:16   #16
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Dziewczyny,bardzo dziękuje za zainteresowanie wątkiem i odpowiedzi.
Póki co mocze pazurki w żelatynie na przemian z oliwą,zamierzam tez wdrożyć olej rycynowy ,bo na razie nie mam możliwosci aby zakupić tą odżywkę Eveline.
Agaszak,piękne paznokcie,o takich to ja nie mysle nawet w najśmielszych marzeniach!
Ewka,mnie tez to wygląda na grzybice i myśle,że powinnaś jak najszybciej uderzyć do dermatologa!
Chciałam Wam pokazać moje paznokcie,ale zdjęcia mi nie wychodzą..nie wiem jakiego użyć trybu!
Za pare dni napisze,czy to moja "kuracja" pomaga.
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 16:22   #17
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Ewka,mnie tez to wygląda na grzybice i myśle,że powinnaś jak najszybciej uderzyć do dermatologa!

Byłam w aptece i kupiłam Sholla jednak. Po 6 dniach, jeżeli nie zobacze poprawy mam w trybie natychmiastowym skontaktować się z dermatologiem zdaniem Pani farmaceutki. Jeżeli zmniejszą się 'plamy' na paznokciu, to będzie dobry znak. Ale dermatologa i tak odwiedzę, mimo wszystko.. Dzięki dziewczyny!
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 18:40   #18
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Dziewczyny,bardzo dziękuje za zainteresowanie wątkiem i odpowiedzi.
Póki co mocze pazurki w żelatynie na przemian z oliwą,zamierzam tez wdrożyć olej rycynowy ,bo na razie nie mam możliwosci aby zakupić tą odżywkę Eveline.
Agaszak,piękne paznokcie,o takich to ja nie mysle nawet w najśmielszych marzeniach!
Ewka,mnie tez to wygląda na grzybice i myśle,że powinnaś jak najszybciej uderzyć do dermatologa!
Chciałam Wam pokazać moje paznokcie,ale zdjęcia mi nie wychodzą..nie wiem jakiego użyć trybu!
Za pare dni napisze,czy to moja "kuracja" pomaga.

Bejdi gdybyś zobaczyła moje paznokcie pół roku temu byłabyś załamana.. Rozdwojone, popękane, cieniutkie jak bibułka. Spróbuj połączonej kuracji. I życzę wytrwałości. Pozdrawiam
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 12:22   #19
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość
Byłam w aptece i kupiłam Sholla jednak. Po 6 dniach, jeżeli nie zobacze poprawy mam w trybie natychmiastowym skontaktować się z dermatologiem zdaniem Pani farmaceutki. Jeżeli zmniejszą się 'plamy' na paznokciu, to będzie dobry znak. Ale dermatologa i tak odwiedzę, mimo wszystko.. Dzięki dziewczyny!
Abyś się szybko pozbyła problemu!
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 12:28   #20
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bejdi gdybyś zobaczyła moje paznokcie pół roku temu byłabyś załamana.. Rozdwojone, popękane, cieniutkie jak bibułka. Spróbuj połączonej kuracji. I życzę wytrwałości. Pozdrawiam
Aktualnie tak jak pisałam oliwa na przemian z żelatyną,bo olejek rycynowy bede miała dopiero za pare dni.Oprócz tego to wmasowywuje co wieczór witamine A i E,przebiłam kapsułkę capivitu i smaruje jej zawartością paznokcie.Niech witaminy działają od środka i z zewnątrz.Jak na razie nie ma nowych rozdwojeń i mam nadzieje,że tak zostanie
Dziekować



Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość
Byłam w aptece i kupiłam Sholla jednak. Po 6 dniach, jeżeli nie zobacze poprawy mam w trybie natychmiastowym skontaktować się z dermatologiem zdaniem Pani farmaceutki. Jeżeli zmniejszą się 'plamy' na paznokciu, to będzie dobry znak. Ale dermatologa i tak odwiedzę, mimo wszystko.. Dzięki dziewczyny!
Powodzenia i abyś szybko pozbyła sie problemu,bo wiem jakie to uciązliwe.

Edytowane przez Bejdi
Czas edycji: 2013-01-31 o 12:29
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:50   #21
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Powodzenia i abyś szybko pozbyła sie problemu,bo wiem jakie to uciązliwe.
Bardzo uciążliwe Ale nie dziękuję, mam nadzieję że poprawi się i to jak najszybciej.
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 15:15   #22
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Oprócz diety i stosowania odżywek chyba ważne jest kilka rzeczy podczas robienia manicure.
Żadnych zmywaczy z acetonem! Kiedyś używałam takich i moje paznokcie były makabrą, potem przestałam i paznokcie z pomocą odżywki S.O.S znów zrobiły się mocne Słyszałam gdzieś, że aceton nie tylko wysusza płytkę, ale też ja nieco rozpuszcza...brrrr...Piln iczki tez są ważne-te metalowe tylko strzępią płytkę i są za mocne, a poza tym ten dźwięk podczas piłowania...aż ciarki przechodzą. Ja mam teraz takie pilniczki, które kupiłam w Naturze(12 małych pilniczków mineralnych za 7 zł z groszami), są bardzo dobre, bo mają dwie strony-nieco ostrzejszą(ciemniejsza strona) do skracania paznokci i łagodniejszą(jaśniejszą) do ich formowania.
No i trzeba pamiętać o jakieś bazie pod lakier kolorowy. Ja stosuję odżywkę S.O.S Eveline i jest dobrze
Ja też życzę Ci ewkaa1314, abyś jak najszybciej pozbyła się tego przykrego problemu
A Bejdi-mocnych i ładnych paznokci

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2013-01-31 o 15:16
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 17:49   #23
CaffeeLatte_
Raczkowanie
 
Avatar CaffeeLatte_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 45
GG do CaffeeLatte_
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Miałam bardzo podobny problem z rozdwajającymi się paznokciami, aż nie odkryłam odżywki z Nail Tek'a, którą baaardzo polecam, gdyż sama jej używam. Śmiało można stosować parę warstw (po jednej codziennie i tak przez 7 dni, chyba że odpryskuje wcześniej, to trzeba zmyć), tak jak z resztą poleca na opakowaniu producent.

Jeśli masz mega słabe paznokcie, to kup sobie odżywkę Nail Tek Xtra, chociaż ja zaczęłam od II i jestem bardzo zadowolona. Używam jej praktycznie cały czas i moje pazury stały się mocniejsze i nie rozdwajają się poleciłam ją również mojej siostrze, która obgryzała paznokcie przez co totalnie jej osłabły i również była zadowolona

Odżywka jest do kupienia na allegro, cena ok. 20-30zł, zależy jak trafisz, ale ustaw sobie po cenie przeszukiwanie

Oprócz odżywki, tak jak koleżanka wyżej napisała - odpowiednia dieta bogata w witaminy E, witaminy z grupy B, może być nawet jakiś komplex typu centrum

A z naturalnych sposobów: po umyciu rąk duuuzo olejku ARGANOWEGO wsmarować w dłonie i wpakować do bawełnianych rękawiczek najlepiej na noc - paznokcie są nawilżone i pięknie błyszczą
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy!"

http://aksamitnydotykpiekna.blog spot.com/
------------------------------------

Twoja przyszłość widziana w kartach http://tarotjasmine.pl/


Edytowane przez CaffeeLatte_
Czas edycji: 2013-02-01 o 15:12 Powód: błąd - olejek rycynowy na ARGANOWY
CaffeeLatte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:25   #24
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;38965670]Ja też życzę Ci ewkaa1314, abyś jak najszybciej pozbyła się tego przykrego problemu[/QUOTE]

Nie dziękuję Abisans, bo to jest naprawdę uciążliwe i strasznie przykre
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 17:23   #25
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

I piłuj paznokcie szklanym pilniczkiem!
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 22:37   #26
pingwinek06
Przyczajenie
 
Avatar pingwinek06
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Mi się wydaje, że to nie jest grzybica, ale ONYCHOLIZA. Poczytaj sobie więcej o tej odżywce i spotkasz się z wieloma podobnymi reakcjami. Natknęłam się na to jak zastanawiałam się czy ją kupić i zdjęcia podobne do twoich ostatecznie mnie zniechęciły. Wolę nie ryzykować.

Powodzenia w powrocie do normalnego stanu paznokci
__________________
Książę z bajki. Mam go gdzieś. Zostanę niezależną księżniczką.
pingwinek06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 23:00   #27
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez pingwinek06 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że to nie jest grzybica, ale ONYCHOLIZA. Poczytaj sobie więcej o tej odżywce i spotkasz się z wieloma podobnymi reakcjami. Natknęłam się na to jak zastanawiałam się czy ją kupić i zdjęcia podobne do twoich ostatecznie mnie zniechęciły. Wolę nie ryzykować.

Powodzenia w powrocie do normalnego stanu paznokci

Możliwe. Wybieram się w tym tygodniu do dermatologa, zobaczymy co mi powie. Jak na razie leczę paznokcie shollem i dość często smaruję je olejkiem z drzewa herbacianego. Póki co poprawy niestety nie widać
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 10:00   #28
MobyDi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Majorka:)
Wiadomości: 70
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

dołączam do grona dziewczyn, które proponują wzmocnienie paznokci "od środka" - czyli łykaj witaminki. Polecam również olejek rycynowy. Osobiście doradziłabym Ci odżywkę do paznokci eveline ale nie 8w1 (skoro masz aż tak osłabione paznokcie może być ona dla Ciebie za mocna), tylko PŁYNNE SZKŁO.
MobyDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 10:35   #29
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez MobyDi Pokaż wiadomość
dołączam do grona dziewczyn, które proponują wzmocnienie paznokci "od środka" - czyli łykaj witaminki. Polecam również olejek rycynowy. Osobiście doradziłabym Ci odżywkę do paznokci eveline ale nie 8w1 (skoro masz aż tak osłabione paznokcie może być ona dla Ciebie za mocna), tylko PŁYNNE SZKŁO.
Moby wypróbowałaś już to płynne szkło??? Kurcze nie mogę tego nigdzie kupić!! Jak wygląda skład ?? Porównywałaś może z którąś z odżywek z evelina?? Jeśli możesz to napisz coś o tym szkle.
Pozdrawiam
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 12:20   #30
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

W grudniu ja także miałam ogromy problem z paznokciami. Zaczęły się łamać na potęgę i rozdwajać jak jeszcze nigdy do tej pory.
Poszłam do sklepu z myślą o odżywkach Eveline, jednak do końca zniechęcił mnie ich skład (formaldehyd... + inne szkodliwe substancje, fu!). Skusiłam się za to na odżywkę Killys "Witaminowa Bomba", która nie zawierała żadnych substancji szkodliwych, co pięknie zaznacza na opakowaniu. Do tego jest hipoalergiczna.
Po miesiącu już zauważyłam zmiany, a po półtora (w chwili obecnej) jestem zachwycona! Cały czas używam jej pod mani (a maluje prawie codziennie paznokcie na inny kolor). Zużyłam dopiero 1/3 buteleczki a wcale sobie jej nie szczędzę. Paznokcie zrobiły się mocne, twarde, nie rozdwajają się ani nie łamią. Oczywiście przed "kuracją" trzeba je było wypiłować aby pozbyć się rozwarstwionych warstw. Dodałam już na wizażu recenzję, szerzej opisuje ją na blogu.
Jestem zachwycona i szczerze polecam
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-19 22:10:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.