praca HPN+ Holandia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 19:42   #1
emotkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4

praca HPN+ Holandia


.

Edytowane przez emotkaa
Czas edycji: 2013-06-14 o 13:35
emotkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:10   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: praca HPN+ Holandia

Cytat:
Napisane przez emotkaa Pokaż wiadomość
Witam czy ktoś wyjeżdżał z tej firmy do pracy za granicą? Bardzo zależy mi na uczciwych komentarzach gdyż wybieram się tam wraz z chłopakiem do pakowania mięsa lecz mamy obawy. Proszę o pomoc!
Poniżej oferta :

PRACOWNIK PRODUKCJI - Holten, HOLANDIA

Firma HPN+PL jest firmą zajmującą się przeprowadzaniem procesów rekrutacyjnych dla klientów z Polski.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji w firmie zajmującej się przetwórstwem wyrobów mięsnych.
Wymagania:
- znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym (dobrym)
Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na produkcji
- numer SOFI

Opis pracy:
-pakowanie wyrobów mięsnych
-praca w pozycji stojącej w niskich temperaturach (ok. 7-9 st. C)

Oferujemy:
- zakwaterowanie na terenie Niemiec.
- stawkę godzinową:6,98 euro brutto + 8 % wakacyjnego
- dojazd do pracy (bezpłatny)
- odzież ochronną i obuwie do pracy. (W przypadku, gdy pracownik zatrudniony jest przez okres krótszy niż 6 miesięcy, zobowiązany jest do poniesienia kosztów obuwia w wysokości 30 euro).

Koszty pracownika:
- zakwaterowanie (40-50 euro/ tyg.)
- ubezpieczenie Hollandzorg (22,50 euro/tyg.) Po przepracowaniu miesiąca istnieje możliwość ubiegania się o zwrot w wysokości 60 euro (Zorgtoeslag). Wnioski rozpatrywane są w ciągu 8 tygodni. Złożenie wniosku pracownik realizuje we własnym zakresie.
- Dojazd do Gronau na terenie Niemiec (ok.60 euro z Katowic, konieczny własny transport)
Osobiście nie znam tej firmy, ale może wiesz jak nazywa się agencja, do której jedziesz i gdzie masz podjąć pracę?


Jeżeli chodzi o wymagania, to aby wyjechać za granicę, to w większości ofert jest wymagany j. obcy. Nr BSN (sofi) możesz wyrobić śmiało w ciągu godziny w urzędzie, także to pikuś, starczy Ci tylko d.os lub paszport, zaś czasem agencje wyrabiają to hurtowo dla wszystkich nowych pracowników i wtedy się czeka ok 3-4 tygodni.

Rzadko kiedy zdarzają się oferty dla par, bo nie ma gwarancji wspólnej pracy i zamieszkania, widzę, że wam się udało


Stawkę masz małą, pewnie jesteś na wiekówce, ile masz lat?


Cena za mieszkanie w Niemczech normalna, ubezpieczenie również standardowo.


Masz pytania, pisz, może uda mi się pomóc
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:25   #3
emotkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: praca HPN+ Holandia

Witaj! Bardzo dziękuje za odpowiedź! : ) Dokładna nazwa firmy nie została mi podana, wiem tylko że pośrednikiem jest właśnie firma HPN+PL z siedzibą w Katowicach. Mam 19 lat i duże obawy czy decydować się na ten wyjazd, gdyż będzie to mój pierwszy pobyt za granicą. Niby wszystko wygląda ok, po wysłaniu oferty Pani natychmiast do mnie zadzwoniła, powiedziała że praca jest w Holten przy pakowaniu wyrobów mięsnych, sprawdzała mój stopień opanowania języka angielskiego ale miałam nadzieje, że znajdzie się jednak ktoś, kto już miał jakieś doświadczenie z tego typu wyjazdem.
emotkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:35   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: praca HPN+ Holandia

Cytat:
Napisane przez emotkaa Pokaż wiadomość
Witaj! Bardzo dziękuje za odpowiedź! : ) Dokładna nazwa firmy nie została mi podana, wiem tylko że pośrednikiem jest właśnie firma HPN+PL z siedzibą w Katowicach. Mam 19 lat i duże obawy czy decydować się na ten wyjazd, gdyż będzie to mój pierwszy pobyt za granicą. Niby wszystko wygląda ok, po wysłaniu oferty Pani natychmiast do mnie zadzwoniła, powiedziała że praca jest w Holten przy pakowaniu wyrobów mięsnych, sprawdzała mój stopień opanowania języka angielskiego ale miałam nadzieje, że znajdzie się jednak ktoś, kto już miał jakieś doświadczenie z tego typu wyjazdem.
Nikt nie poda Ci dokładnej nazwy firmy, gdzie bezpośrednio będziesz pracować. Polska agencja współpracuje z holenderską agencją pracy i to ona potem kieruje do bezpośredniego pracodawcy
Nie wiem, czy przypadkiem nie chodzi o firmę Wijco...

Rozumiem Twoje obawy w 100%, bo sama mniej więcej w takim wieku pierwszy raz wybierałam się za granicę do pracy. Jechałam oczywiście z chłopakiem i było mi o tyle łatwiej, we dwójkę zawsze raźniej.

Z agencjami pracy jest tak, że nigdy niewiadomo, jak się trafi. Ile ludzi, tyle opinii i nie ma co się sugerować, chociaż niektórzy ostrzegają, a inni to lekceważą i koło się zamyka Ciężko coś doradzić konkretnie z punktu osoby pracującej za granicą kilka ładnych lat i mając też doświadczenie w rekrutowaniu takich osób do pracy.

Jak chcesz coś wiedzieć, to pytaj.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:39   #5
emotkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: praca HPN+ Holandia

Widzę, że ma Pani bardzo duże doświadczenie, może z tego względu zna Pani uczciwe firmy, które zatrudniają Polaków, mogłabym spać spokojnie, wiedząc, że jadę w zaufane miejsce.
emotkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:50   #6
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: praca HPN+ Holandia

Cytat:
Napisane przez emotkaa Pokaż wiadomość
Widzę, że ma Pani bardzo duże doświadczenie, może z tego względu zna Pani uczciwe firmy, które zatrudniają Polaków, mogłabym spać spokojnie, wiedząc, że jadę w zaufane miejsce.
Proszę, tylko nie Pani
Na panią trzeba wygląd i pieniądze, jak to mówią

Ja pracowałam za granicą najpierw w Holandii, potem się przerzuciłam na Niemcy, gdzie ostatnie kilka lat pracowałam już bezpośrednio.

Jak już pisałam ciężko coś doradzić w kwestii sprawdzonych agencji pracy, bo każdy inaczej patrzy na wiele spraw. Niektórzy myślą, że euro spada z nieba, za nic nie robienie. Jedni jadą pracować, inni się obijać...
Ogólnie na wizażu było już kilka wątków ws. pracy za granicą, zerknij, poczytaj, może się czegoś nowego dowiesz.

Na Twoim miejscu zdecydowałabym się jechać, zważywszy, że nie jedziesz sama, a z chłopakiem A wiem, że takie oferty należą do rzadkości.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 09:56   #7
emotkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: praca HPN+ Holandia

Jeszcze mam jedno pytanie. Wiesz coś więcej o tej firmie Wijco? Czy można jej zaufać? Czytałam opinie i niektóre z nich są przerażające. Będę wdzięczna za odpowiedź.
emotkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 16:44   #8
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: praca HPN+ Holandia

Cytat:
Napisane przez emotkaa Pokaż wiadomość
Jeszcze mam jedno pytanie. Wiesz coś więcej o tej firmie Wijco? Czy można jej zaufać? Czytałam opinie i niektóre z nich są przerażające. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Słyszałam tylko o niej, że taka istnieje i ma właśnie pakowanie mięsa, szaszłyków itd, ale niestety nie znam nikogo, kto by tam pracował.
Nie wiem, czy to właśnie od nich nie jest oferta, bo brzmi znajomo szczególnie po miejscowości.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.