Czy ktoś może mi kupić.....? Wątek dla osób nieposiadających konta na Ebay'u,PayPala - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-14, 15:58   #271
biala9991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoś może mi kupić.....? Wątek dla osób nieposiadających konta na Ebay'u,P

Cytat:
Napisane przez dorkac5 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie ten sam problem, zależy mi na tych butach: http://www.ebay.com/itm/Karmaloop-So...85118db65#shId
ile mnie to może mniej więcej wynieść? Z cłem..
Napisałam juz tyle wiadomości prywatnych do dziewczyn co pomagały innym ale niestety zero odzewu
Gdyby jednak ktoś odpisze i się zgodzi mi pomóc dam Tobie także znać...
biala9991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:18   #272
dorkac5
Raczkowanie
 
Avatar dorkac5
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
GG do dorkac5
Dot.: Czy ktoś może mi kupić.....? Wątek dla osób nieposiadających konta na Ebay'u,P

Cytat:
Napisane przez biala9991 Pokaż wiadomość
Napisałam juz tyle wiadomości prywatnych do dziewczyn co pomagały innym ale niestety zero odzewu
Gdyby jednak ktoś odpisze i się zgodzi mi pomóc dam Tobie także znać...
Oo, byłabym wdzięczna.. Mam nadzieje że ktoś się w końcu zlituje i nam pomoże
dorkac5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 20:49   #273
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Czy ktoś może mi kupić.....? Wątek dla osób nieposiadających konta na Ebay'u,P

Cytat:
Napisane przez biala9991 Pokaż wiadomość
Napisałam juz tyle wiadomości prywatnych do dziewczyn co pomagały innym ale niestety zero odzewu
Gdyby jednak ktoś odpisze i się zgodzi mi pomóc dam Tobie także znać...
biala9991, odpisałam Ci .

Tak na przyszłość do wszystkich dziewczyn, które będą do mnie pisać: Nie piszcie, jeśli naprawdę nie jesteście zdecydowane na kupno jakiegoś przedmiotu. Nie chce mi się tłumaczyć wszystkiego po kilkanaście razy po to, żebyście później nie odpisywały, bo jednak nie chcecie nic kupować. Doceńcie mój czas i fakt, że Wam pomagam.

Edytowane przez 201706121151
Czas edycji: 2013-03-20 o 11:31
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 07:45   #274
diana31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy ktoś może mi kupić.....? Wątek dla osób nieposiadających konta na Ebay'u.

Cytat:
Napisane przez radix Pokaż wiadomość
chętnie pomogę w zakupach przez ebay (zakup, płatność, pytania itp)
witam bardzoo zalezy mi na butach z ebaya czy zamowisz mi a ja wysle Ci pieniadze na konto+ 10zł dla ciebiee.. bardzoo mi zalezy buty sa z wielkiej brytanii
diana31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 15:14   #275
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy ktoś może mi kupić.....? Wątek dla osób nieposiadających konta na Ebay'u,P

Czy ktoś mógłby mi zamówić na ebayu jedną rzecz? z Anglii? Błagam, bo nie mogę się tam za żadne skarby zarejestrować, ciągle wyskakują mi jakieś błędy, nie umiem sobie z tym poradzić. Proszę, może jakaś organizatorka się nade mną zlituje?
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 19:02   #276
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 200
Dot.: Czy ktoś może mi kupić.....? Wątek dla osób nieposiadających konta na Ebay'u,P

Hej dziewczyny, zwracam się do was o pomoc, ponieważ chciałabym zamówić sukienkę z tej strony - http://www.wholesale7.net/, ale niestety nie posiadam PayPala. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję, pozdrawiam
__________________
„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”
catarsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 18:28   #277
Perfectcoffee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Czy ktoś może mi kupić.....? Wątek dla osób nieposiadających konta na Ebay'u.

Cytat:
Napisane przez diana31 Pokaż wiadomość
witam bardzoo zalezy mi na butach z ebaya czy zamowisz mi a ja wysle Ci pieniadze na konto+ 10zł dla ciebiee.. bardzoo mi zalezy buty sa z wielkiej brytanii
jak coś potrzeba to mogę zamówić - daj znać

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez diana31 Pokaż wiadomość
witam bardzoo zalezy mi na butach z ebaya czy zamowisz mi a ja wysle Ci pieniadze na konto+ 10zł dla ciebiee.. bardzoo mi zalezy buty sa z wielkiej brytanii
mogę Ci coś zamówić - jak potrzeba odezwij się
Perfectcoffee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 17:04   #278
may85
Raczkowanie
 
Avatar may85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 45
Dot.: Czy ktoś może mi kupić.....? Wątek dla osób nieposiadających konta na Ebay'u,P

Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi pomóc w zakupie sukienki na ebay?
may85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 14:26   #279
Aoife12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoś może mi kupić.....? Wątek dla osób nieposiadających konta na Ebay'u,P

Ja także prosiłabym o pomoc
Aoife12 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.