weselnie- part 2. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 17:22   #1
zdzislawa78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82

weselnie- part 2.


Po niezbyt przychylnych ocenach poprzedniej sukienki, wstawiam tę... Co myślicie? Oczywiście również na wesele. Nie sugerujcie się długością sukienki, bo mój wzrost mierzy 164 cm

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
zdzislawa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:27   #2
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: weselnie- part 2.

Sukienka jest bardzo ładna, ładniejsza od Twojej poprzedniej propozycji, aczkolwiek jest też bardzo zwyczajna
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:29   #3
zdzislawa78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: weselnie- part 2.

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Sukienka jest bardzo ładna, ładniejsza od Twojej poprzedniej propozycji, aczkolwiek jest też bardzo zwyczajna

Jak już wcześniej mówiłam, nie lubię typowo weselnych sukienek

Edytowane przez zdzislawa78
Czas edycji: 2012-06-06 o 21:16
zdzislawa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:34   #4
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: weselnie- part 2.

No więc jeżeli nie lubisz, to zdecydowanie bierz tą Jest o wiele lepsza niż wcześniejsza
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:35   #5
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: weselnie- part 2.

Cytat:
Napisane przez zdzislawa78 Pokaż wiadomość
Tak, to jest dziwne.
Wg mnie to wcale nie jest dziwne. Śliczna sukienka
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:53   #6
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: weselnie- part 2.

Sukienka jest bardzo ładna. Wydaje mi sie jednak, że moze krepować ruchy w czasie tańca...
manima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:08   #7
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: weselnie- part 2.

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Sukienka jest bardzo ładna, ładniejsza od Twojej poprzedniej propozycji, aczkolwiek jest też bardzo zwyczajna
o wiele ladniejszaprosta i elegancka. w odroznieniu do poprzedniej tutaj mozesz kombinowac z dodatkami
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 18:09   #8
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: weselnie- part 2.

zrozum jedno: tego typu sukienki nie są odpowiednie na wesele. i nie mówię że masz zakładać jakieś satyny, marszczenia i kryształki, ale wystarczyłoby żeby ta sukienka miała oderwane rękawy - bylaby wtedy prosta i klasyczna, dobrałabyś do niej ciekawe dodatki i mogłabyś iść na wesele. sorki, ale takie sukienki jak prezentujesz nie nadają się na żadną okazję poza zwyczajną imprezą ze znajomymi. ani na wesele, ani na studniówkę się nie nadają.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:13   #9
zdzislawa78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: weselnie- part 2.

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
zrozum jedno: tego typu sukienki nie są odpowiednie na wesele. i nie mówię że masz zakładać jakieś satyny, marszczenia i kryształki, ale wystarczyłoby żeby ta sukienka miała oderwane rękawy - bylaby wtedy prosta i klasyczna, dobrałabyś do niej ciekawe dodatki i mogłabyś iść na wesele. sorki, ale takie sukienki jak prezentujesz nie nadają się na żadną okazję poza zwyczajną imprezą ze znajomymi. ani na wesele, ani na studniówkę się nie nadają.
Ty również coś zrozum. Nie wstawiam tego tutaj po to byś uczyła mnie zasad swojego stylu Podoba mi się taka, a nie inna, i to w niej chciałabym iść na to wesele. Bez urazy, ale nie interesuje mnie co ty byś w niej zmieniła
zdzislawa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:24   #10
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: weselnie- part 2.

Cytat:
Napisane przez zdzislawa78 Pokaż wiadomość
Ty również coś zrozum. Nie wstawiam tego tutaj po to byś uczyła mnie zasad swojego stylu Podoba mi się taka, a nie inna, i to w niej chciałabym iść na to wesele. Bez urazy, ale nie interesuje mnie co ty byś w niej zmieniła
Mysle,ze mozna to raczej nazwac "zasadami dobrego stylu".Nikt nie chce Cie pouczac ale jako osoba prawie pelnoletnia pewnie chcesz zeby ludzie traktowali Cie z szacunkiem, jak doroslego, prawda? Zaproszenia na niecodzienne okazje wymagają szczególnego stroju. Bo każdy może włożyć wszystko, co zechce, to przy wyjątkowo uroczystych okazjach takich jak ślub, należy przestrzegać zasad ubierania się.
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:27   #11
zdzislawa78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: weselnie- part 2.

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Mysle,ze mozna to raczej nazwac "zasadami dobrego stylu".Nikt nie chce Cie pouczac ale jako osoba prawie pelnoletnia pewnie chcesz zeby ludzie traktowali Cie z szacunkiem, jak doroslego, prawda? Zaproszenia na niecodzienne okazje wymagają szczególnego stroju. Bo każdy może włożyć wszystko, co zechce, to przy wyjątkowo uroczystych okazjach takich jak ślub, należy przestrzegać zasad ubierania się.
Zapomniałam wspomnieć o bardzo istotnym elemencie, decydującym o moim wyborze sukienki. Będzie to kameralne wesele 50- 70 osób w małej restauracji, więc na prawdę nie widzę potrzeby nakładania sukienki balowej. Pewnie jestem jeszcze młoda i głupia, ale tak właśnie myślę. Co do sukienki, zdania jak same widzicie- są podzielone.
zdzislawa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 18:32   #12
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: weselnie- part 2.

Cytat:
Napisane przez zdzislawa78 Pokaż wiadomość
Zapomniałam wspomnieć o bardzo istotnym elemencie, decydującym o moim wyborze sukienki. Będzie to kameralne wesele 50- 70 osób w małej restauracji, więc na prawdę nie widzę potrzeby nakładania sukienki balowej. Pewnie jestem jeszcze młoda i głupia, ale tak właśnie myślę. Co do sukienki, zdania jak same widzicie- są podzielone.
Wg mnie sukienka jest ladna i na wesele sie nadaje. Dodaj ladna bizuterie i kopertowke.
btw Dlugie, balowe suknie pasują tylko na naprawdę wystawne wesela wiec nie ma potrzeby zakladanie takiej sukni.
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:35   #13
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: weselnie- part 2.

Nie rozumiem dlaczego tutaj Wizazanki tak najeżdzają na dziewczyne, która chcę ubrać jedną z obu sukienek, które tutaj wrzuciła. Takie się jej podobały i wrzuciła by zobaczyć komentarze na jej temat. O ile się nie mylę, dziewczyna liczy się z krytyką, ale nie wyjeżdzajcie tutaj z zasadami dobrego smaku prosze
Wg. mnie obie sukienki są ciut krótkie - to jest jedno ale tych sukienek. Czy rękaw jest odpowiedni? Jeżeli chcesz długi rękaw - szukaj takich! Bez sensu jest wypowiedź, że na wesele sukienki powinny mieć krótkie rękawki/szelki/bez - kto takie głupoty wymyśla?! To są stereotypy takie jak nie ubieraj bieli/czerwieni na ślub.
Sukienka koronkowa jest cudowna! Jednak gdyby nie było tam koronki byłoby idealnie.
Co do tej, myślę, ze jak podniesiesz ręce, nie będzie wygodnie Ci w ramionach i mozesz świecic galotami
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:42   #14
zdzislawa78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: weselnie- part 2.

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego tutaj Wizazanki tak najeżdzają na dziewczyne, która chcę ubrać jedną z obu sukienek, które tutaj wrzuciła. Takie się jej podobały i wrzuciła by zobaczyć komentarze na jej temat. O ile się nie mylę, dziewczyna liczy się z krytyką, ale nie wyjeżdzajcie tutaj z zasadami dobrego smaku prosze
Wg. mnie obie sukienki są ciut krótkie - to jest jedno ale tych sukienek. Czy rękaw jest odpowiedni? Jeżeli chcesz długi rękaw - szukaj takich! Bez sensu jest wypowiedź, że na wesele sukienki powinny mieć krótkie rękawki/szelki/bez - kto takie głupoty wymyśla?! To są stereotypy takie jak nie ubieraj bieli/czerwieni na ślub.
Sukienka koronkowa jest cudowna! Jednak gdyby nie było tam koronki byłoby idealnie.
Co do tej, myślę, ze jak podniesiesz ręce, nie będzie wygodnie Ci w ramionach i mozesz świecic galotami
W sumie po tych komentarzach przeszły mi smaki na obie z nich, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Przecież jeszcze mnóstwo czasu przede mną : )

Edytowane przez zdzislawa78
Czas edycji: 2012-06-06 o 21:19
zdzislawa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:57   #15
zoltodziob
Raczkowanie
 
Avatar zoltodziob
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 221
Dot.: weselnie- part 2.

A ja myślę, że sukienka jest ładna. Przy doborze dobrze dobranych (o zgrozo,jak to brzmi) kolorystycznie dodatków może prezentować się jeszcze lepiej.

Co do długiego rękawka, to kwestia wygody, czytałam, że to październik i ciepło już nie jest, ale jednak na sali, w tańcu człowiek zawsze się zgrzeje, i wtedy może być Ci na prawdę ciepło.
Mam podobnego kroju sukienkę, tyle, że rękawy 3/4, czasem jest niewygodnie, bo rękawki się przekręcają.
zoltodziob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:02   #16
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: weselnie- part 2.

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Mysle,ze mozna to raczej nazwac "zasadami dobrego stylu".Nikt nie chce Cie pouczac ale jako osoba prawie pelnoletnia pewnie chcesz zeby ludzie traktowali Cie z szacunkiem, jak doroslego, prawda? Zaproszenia na niecodzienne okazje wymagają szczególnego stroju. Bo każdy może włożyć wszystko, co zechce, to przy wyjątkowo uroczystych okazjach takich jak ślub, należy przestrzegać zasad ubierania się.


Cytat:
Napisane przez zdzislawa78 Pokaż wiadomość
Zapomniałam wspomnieć o bardzo istotnym elemencie, decydującym o moim wyborze sukienki. Będzie to kameralne wesele 50- 70 osób w małej restauracji, więc na prawdę nie widzę potrzeby nakładania sukienki balowej. Pewnie jestem jeszcze młoda i głupia, ale tak właśnie myślę. Co do sukienki, zdania jak same widzicie- są podzielone.
kto mówi o balowej sukience? ja bynajmniej nigdzie o tym nie napisałam. jeśli jednak dla ciebie na wesele jest wybór albo puszysta suknia do ziemi albo nijaka sukienka na zwykłą domówkę, to masz bardzo wąską wyobraźnię. jest cała masa sukienek skromnych, niebalowych, idealnych na małe przyjęcie w restauracji

Cytat:
Napisane przez zdzislawa78 Pokaż wiadomość
Uff, dzięki! Właśnie o takie komentarze chodziło mi wstawiając tutaj te sukienki. Krótkie i konkretne! Sukienki wcale nie muszą zachwycać, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W sumie po tych komentarzach przeszły mi smaki na obie z nich, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Przecież jeszcze mnóstwo czasu przede mną : )

słuchaj: po co założyłaś te wątki? żeby dowiedzieć się co sądzimy o tych sukienkach, czy wysłuchiwać peanów na ich cześć? coraz bardziej mi się wydaje że to drugie, bo strasznie rzucasz się, jeśli ktoś ma zdanie na temat sukienki, która ci się podoba
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:21   #17
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: weselnie- part 2.

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość







słuchaj: po co założyłaś te wątki? żeby dowiedzieć się co sądzimy o tych sukienkach, czy wysłuchiwać peanów na ich cześć? coraz bardziej mi się wydaje że to drugie, bo strasznie rzucasz się, jeśli ktoś ma zdanie na temat sukienki, która ci się podoba
a ty zwyczajnie się jej uczepiłaś nie wiem z jakiego powodu.....

co do sukienki jest super, kolor, fasonoczywiście że NADAJE SIĘ na wesele, założyłabym do niej chabrowe szpilki i będzie super....
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:46   #18
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: weselnie- part 2.

Sukienka jest znacznie lepsza od poprzedniej, ale ja bym szukała dalej. Na pewno do czasu wesela znajdziesz coś co będzie się Tobie podobało, a przy tym będzie jeszcze lepiej dobrane do okazji.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:43   #19
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: weselnie- part 2.

Ja bym sie na Twoim miejscu nie sugerowała opiniami co niektórych wizażanek. Większosć komentarzy podsycone jest jadem i zazdroscią. Pewnie nie jedna z nich mialaby ochote wskoczyc w taka sexi, mała sukienke ale nie moze ze względu na swoje gabaryty...Żyj tak jak Ci podpowiada serce a nie tak jak mówią tłumy...
manima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 09:09   #20
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: weselnie- part 2.

Sukienka jest śliczna, ale wydaje się bardziej na codzieć niż na takią okazję.
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:25   #21
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: weselnie- part 2.

Jest o niebo lepsza od poprzedniej
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 15:44   #22
ra3_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 430
Dot.: weselnie- part 2.

Jeśli to takie wesele, na którym miałabym w niej tańczyć to musiałabym pierwsze sprawdzić na sobie czy nie krępuje ruchów i czy nie jest za krótka. Jednakże na tego typu weselu czułabym się w niej nie na miejscu. Nie jest to dla mnie sukienka weselna.
Natomiast jeśli to nie wesele tylko uroczysty obiad w restauracji, to jak najbardziej.
__________________
Zachęcajmy dzieci do czytania książek!

ra3_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 19:00   #23
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: weselnie- part 2.

Ładna, ale wg mnie bardziej się nadaje na randkę niż na wesele
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:01   #24
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: weselnie- part 2.

Fajna, na każdą okazję. Lepiej kupić taką i mieć pewność, że jeszcze nie raz się ją wykorzysta.
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.